کریگ رایت به دنبال اثبات ساتوشی ناکاموتو بودن در دادگاه!

کریگ رایت به دنبال اثبات ساتوشی ناکاموتو بودن در دادگاه!

کریگ رایت، کارآفرین استرالیایی، بر روی ادعای ساتوشی ناکاموتو بودن همچنان اصرار دارد، بطوریکه که به دنبال اثبات ادعاهایش در دادگاه است. در روز ۱۴ آوریل، کریگ رایت با ارسال چند نامه با لحن عصبانی به پیتر مک‌کورماک، اجراکننده پادکست‌‌های مربوط به ارز دیجیتال و ویتالیک بوترین آن‌ها را به شکایت کردن تهدید کرد.

کریگ رایت، مک‌کورماک را به کلاهبردار خواندن او و گفتن جمله «زمانی که می‌گوید ساتوشی ناکاموتوست دروغ می‌گوید» متهم کرده است.

در روز ۱۷ آوریل، رایت شکواییه تهمت و افترا علیه مک‌کورماک پر کرد که در آن ۱۰۰ هزار پوند (حدود ۱۳۰ هزار دلار) خسارت طلب کرده بود.

کریگ رایت به دنبال اثبات ساتوشی ناکاموتو بودن در دادگاه!

پیتر مک‌کورماک، اجراکننده پادکست

رایت: مک‌کورماک و بوترین آبروی من را بردند

رایت در گفتگو با بلومبرگ اظهار داشت که هدف قرار دادن بوترین و مک‌کورماک به این دلیل بوده که آن‌ها چهره‌های سرشناسی در دنیای ارز دیجیتال هستند و جامعه تا حدودی از آن‌ها حرف‌شنوی دارد.

من به دنبال کسانی هستم که نفوذ بالایی در صنعت ارز دیجیتال دارند، مانند ویتالیک و پیتر مک‌کورماک. نامه احضاریه به آن‌ها ارسال شده و در مورد پرونده به آن‌ها توضیح داده شده است. این به من فرصت اثبات مدارکم را در برابر یک قاضی خواهد داد، نه اینکه توسط توییتر قضاوت شوم.

رایت: حملات آنلاین گسترده نهایت طاقت من بود

رایت اظهار داشت که دادخواست خود را پس از قرار گرفتن تحت حملات زننده و شخصی در توییتر تنظیم کرده است.

او در این باره گفت که حد طاقتش تا همین اندازه بوده و پا را از خط قرمز فراتر گذاشته‌اند. رایت از آن زمان بود که حساب توییتر خود را پاک کرد.

به مدت طولانی است که گفته‌ام: علم را به چالش بکشید، نه شخصیت‌ها را. اما ظاهرا این کار غیرممکن است. پس بر خلاف میلم باید این قدم را برمی‌داشتم تا به چالش کشیدن علم برگردیم؛ جایی که با روی باز از نظرات و مفاهیم استقبال می‌کنم.

رایت: منتقدان از من می‌ترسند چرا که دروغ‌هایشان را فاش می‌کنم

کریگ رایت به دنبال اثبات ساتوشی ناکاموتو بودن در دادگاه!

کریگ رایت اولین بار در سال ۲۰۱۵ ادعای خود را مبنی بر اینکه ساتوشی ناکاموتو است، مطرح کرد و از آن زمان تاکنون آن را تکرار کرده است.

به گفته رایت، خصومت صنعت ارز دیجیتال با وی تلاشی برای ساکت کردن اوست چراکه او بیت کوین را یک کلاهبرداری خوانده و بیت کوین اس‌وی را به عنوان بیت کوین حقیقی می‌شناسد.

این یک میل برای ساکت کردن من است. آن‌ها پایانی به کلاهبرداری‌ها، پامپ‌ها و دروغ‌هایشان را می‌بینند … و آن‌ها ترسیده‌اند.

هرکس که وایت پیپر را خوانده باشد، به درستی درمی‌یابد که بیت کوین اس‌وی (BSV) تنها ارز دیجیتالی است که وایت پیپر بیت کوین را منعکس و ثابت کرده که در حال حاضر می‌تواند مقیاس‌پذیر شود.

بایننس بیت کوین SV را حذف می‌کند

به طرز جالبی کریگ رایت به دنبال مدیرعامل بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، نیست. چرا که حتی او هم رایت را یک شیاد خوانده است.

ژائو در ادامه اقداماتش در هفته گذشته، ارز دیجیتال بیت کوین SV را از صرافی بایننس حذف کرد.

کریگ رایت به دنبال اثبات ساتوشی ناکاموتو بودن در دادگاه!

توییت مدیر بایننس در دفاع از مک‌کورماک

فورک بیت کوین کش، آغازگر چنددستگی

بر اساس گزارش‌های قبلی و در نوامبر ۲۰۱۸، هاردفورک بیت کوین کش به یک جنگ هش تمام عیار تبدیل شد که نتیجه آن دو ارز دیجیتال فورک شده بود:

بیت کوین SV (دیدگاه ساتوشی): این گروه توسط کریگ رایت و کالوین آیری، مالک کوین‌گیک، پشتیبانی می‌شد.

بیت کوین ABC (ظرفیت قابل تغییر سایز بلاک): این گروه به نقشه راه رسمی بیت کوین کش که توسط بیشتر نودهای ماینر پشتیبانی می‌شد و افرادی مانند راجر ور و جیهان وو از آن حمایت می‌کردند، وفادار بود.

کالوین آیری معتقد است که BSV بیت کوین واقعی است، در حالی که ارز دیجیتال معرفی شده پیش از آن فریب‌دهنده است. کریگ رایت نیز در این باره با او هم عقیده است.

رایت در این باره گفته بود:

[BTC] بیت کوین قلابی است. BSV همان چیزی است که بیت کوین بوده و تنها به این طریق عملی می‌شود.

منبع: ccn
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
علی
علی
5 سال قبل

این حقه باز و شیاد خجالت هم نمیکشه حقش هست کامیونیتی محکم بزنند پس گردنش

محسن
محسن
5 سال قبل

بمیر تورو قران تا دوباره بازارو به گند نکشیدی!

محقق زنجیره های بلوک (بلاکچین)
محقق زنجیره های بلوک (بلاکچین)
5 سال قبل

فقط میتونم اینو بگم که " رایت از دست رفته ... " (!)
با کمی دقت میتونید هر چیزی که نیاز بود بگم رو در جمله ای که نوشتم پیدا کنید.

علی عباس آبادی
علی عباس آبادی
5 سال قبل

کریگ رایت یک شیاد به تمام معناست. در اون مصاحبه که برای اولین بار مدعی میشه ساتوشی ناکاموتو هستش، زبان بدنش (Body Language) کاملا آشکار می کنه که در حال دروغ گفتنه! دوستانی که دارای BSV هستند، مراقب باشند.

ملک پور
ملک پور
5 سال قبل

این وصط بایننس چی میگه؟