atlasarzdigital

امکان ارسال بیت کوین بر بستر توییتر فراهم شد !

امکان ارسال بیت کوین بر بستر توییتر فراهم شد !

طبق اطلاعیه‌ منتشر شده روز شنبه (16 فوریه)، اپلیکیشن تیپین (Tippin) که نسخه‌ی بتای آن منتشر شده، افزونه‌ی جدیدی برای مرورگر کروم توسعه داده که به کاربران توییتر امکان می‌دهد بر بستر شبکه‌ی لایتنینگ، بیت کوین ارسال کنند.

این برنامه برای نخستین بار امکان انجام تراکنش‌های بیت کوین در مقیاس وسیع را فراهم می‌کند. در صورتی که این افزونه در مرورگر کروم شما فعال باشد، آیکن شبکه‌ی لایتنینگ به شکل یک صاعقه‌ی کوچک در داخل هر توییت در کنار دکمه‌های «لایک» و «توییت مجدد» (retweet) قرار می‌گیرد.

این ایده در حقیقت همان باور قدیمی‌ای که پرداخت‌های خرد یکی از کاربردهای جذاب بیت کوین هست را زنده می‌کند. اپلیکیشن مبتنی بر بیت کوین چنج‌تیپ (ChangeTip) نیز برای نخستین بار برای پرداخت بر بستر شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت اما در سال 2016 از بین رفت.

امکان ارسال بیت کوین بر بستر توییتر فراهم شد !

سرگیو آبریل (Sergio Abril) از مهندسین توسعه‌ی تیپین به کوین دسک اعلام کرد:

به نظر من، تیپین با شبکه‌ی لایتنینگ بسیار محبوب خواهد شد. این اولین باری است که موفق شده‌ایم مقادیر اندک را تقریبا بدون هیچ کارمزد و با سرعت فوق‌العاده‌ای ارسال کنیم.

تنها چیزی که کاربران بدان احتیاج خواهند داشت، یک حساب توییتر و نصب افزونه‌ی تیپین خواهد بود. تیپین امیدوار است از اجتماع کاربران توییتر که به ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند برای رشد و پیشرفت خود استفاده نماید. آبریل در این خصوص اعلام کرد:

تیپین فعالیت خود را به عنوان یک پروژه‌ی شخصی و کوچک چندین ماه پیش آغاز کرد. در آن زمان با شبکه‌ی لایتنینگ آشنایی مختصری داشتیم و فکر می‌کنیم این پروژه به پذیرش عمومی  لایتنینگ کمک کرده و روز‌به‌روز بزرگ‌تر خواهد شد.

آبریل ایده‌هایی برای توسعه‌ی برنامه‌اش در آینده از جمله پشتیبانی از شبکه‌های اجتماعی دیگر در سر دارد. در پلتفرم کنونی، کاربران بر روی سرمایه‌شان کنترل کاملی نداشته و این برنامه حضانت دارایی‌های آنها را بر عهده دارد چراکه به عقیده‌ی آبریل استفاده از آن برای کاربران به این شکل راحت‌تر است. تیپین قصد دارد در آینده قابلیت کنترل کامل سرمایه را نیز اضافه نماید.

آبریل اضافه کرد:

از آنجایی که شبکه‌ی لایتنینگ خود راه زیادی تا بالغ شدن دارد، بنابراین ما نیز فرصت کافی برای توسعه و تکمیل طرح خود را خواهیم داشت.

منبع: coindesk

 

4
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
4 نویسندگان دیدگاه‌ها
محمدبیت کوین بی سرابعلي ناص زيانعلي نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
محمد
محمد

يه سوال داشتم
برفرض يه عالمه بیت کوین بدست آوردیم چطوری باید به ریال تبدیلش کنیم؟

بیت کوین بی سراب
بیت کوین بی سراب

احتمال دارد بیت کوین بترکه بره بالا یا بترکه بریزه!!!!

علي ناص زيان
علي ناص زيان

از كي قابل استفاده است و در ايران نيز ميشه استفاده كرد؟

علي
علي

خبري بسيار خوب 🙂

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه امکان ارسال بیت کوین بر بستر توییتر فراهم شد ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.