dorehami
۲+‌ میلیون

بیشترین نصب در بین اپلیکیشن‌های ارزهای دیجیتال ایران

پربازدید‌ترین وب‌سایت فارسی ارزهای دیجیتال با بیش از ۲۵ میلیون بازدید ماهانه

۱+ میلیون

بیش از یک میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی

۴+ میلیون

فعال‌ترین جامعه کاربری ارزهای دیجیتال با بیش از ۴ میلیون دیدگاه

درباره ارزدیجیتال

ارزدیجیتال اول مرداد سال ۱۳۹۶ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی کارش را شروع کرد. تیم ارزدیجیتال رسالت خود را آشنایی مردم عزیز و مسئولین گرامی ایران با این صنعت نوظهور و تاثیرگذار می‌داند. ما در این مجموعه خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی، شفافیت در انتقال اطلاعات را دنبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم با آگاهی بخشی در این حوزه از سوءاستفاده‌ی کلاه‌برداران از عدم یا کمبود اطلاعات جلوگیری کنیم. نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت یا نفی کرد که آینده کشورها به این صنعت گره خورده است؛ از این رو نیاز است خودمان را برای آینده آماده کنیم. ایجاد رشته‌های تحصیلی مرتبط، کارگاه‌های آموزشی، زیرساخت‌های علمی-فرهنگی و مسیرهای هموار برای توسعه این صنعت در کشور عزیزمان مواردی هستند که بهتر است به‌سرعت راه‌اندازی شوند و همه‌ی فعالان این حوزه در گسترش آن تلاش کنند.

چشم انداز

در ارزدیجیتال، رویای ما ساختن آینده‌ای روشن‌تر با قدرت فناوری‌های مالی نوین است. ما می‌خواهیم با ابزار و آموزش، همه مردم را برای سهیم شدن در اقتصادی آزاد و غیرمتمرکز توانمند کنیم.

ماموریت ما

guarantee

مرجع اصلی ابزار ، داده و محتوا در زمینه ارزهای دیجیتال در زبان فارسی

radial-histogram

تحلیل و بررسی عمیق بازار بر اساس نیروی متخصص و داده های عظیم گردآوری شده

learn-more

رفع شکاف دانش و سرمایه در حوزه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

دستاوردها

 • ۱۳۹۶

  همه چیز از یک صفحهٔ قیمت ساده شروع شد

 • ۱۳۹۷

  تبدیل‌شدن به مرجع همه فن‌حریف بازار ارزهای دیجیتال ایران

 • ۱۳۹۸

  انتشار نسخهٔ دوم وب‌سایت و نسخهٔ ۱.۰ اپلیکیشن ارزدیجیتال

 • ۱۳۹۹

  راه‌اندازی بخش اخبارفوری ارزدیجیتال و پاسخ به یک نیاز اساسی دیگر

 • ۱۴۰۰

  ثبت رکورد بازدید و تبدیل‌شدن به پربازدیدترین رسانهٔ ارزهای دیجیتال در دنیا

 • ۱۴۰۱

  انتشار نسخه دوم اپلیکیشن و بخش تحلیل‌ها (ایده‌ها)

 • ۱۴۰۲

  عرضه قابلیت خریدوفروش سریع در ارزدیجیتال، تکمیل سفر مشتری از دانش‌افزایی تا خرید و انتشار اکستنشن لحظه

افزونه ارزدیجیتال، دستیار شخصی

لحظه یک اکستنشن کروم است که به شما امکان می دهد به راحتی قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال، دلار و طلا را دنبال کنید. شما می توانید لیست دلخواه خود را از دارایی های مختلف تعریف کنید و با استفاده از مبدل قیمت، ارزش آن ها را به هم مقایسه کنید. علاوه بر این، شما می توانید از طریق این اکستنشن به آخرین اخبار در دسته بندی های مختلف دسترسی داشته باشید و تگ های مورد علاقه خود را برای دنبال کردن اخبار مرتبط انتخاب کنید. این اکستنشن همچنین شامل تقویم و تبدیل تاریخ، کارهای من و تایمر و زمان پایتخت های مهم است.

دانلود افزونه

آکادمی ارزدیجیتال

برای تکمیل رسالت آموزشی‌مان، سال ۱۴۰۲ تصمیم به راه‌اندازی بخشی گرفتیم که اسمش را آکادمی گذاشتیم. تجربه چند ساله در حوزه ارزهای دیجیتال باعث شد تا خیلی زود جای خودش را در میان کاربران و علاقه‌مندانی که قصد ورود به این حوزه را دارند پیدا کند. تهیه و ساخت آموزش‌هایی درست و اصولی و به دور از فکرهای رؤیافروشان هدف اصلی آکادمی ارزدیجیتال طی سال‌های پیش روست.

۴۵+ ساعت آموزش ترید
۶ دوره دوره آموزشی
+۸۰۰ دانشجوی آکادمی
۶ وبینار وبینار آموزشی
آکادمی ارزدیجیتال

اپلیکیشن

اپلیکیشن ارزدیجیتال (Arzdigital) اولین و تنها اپلیکیشن فارسی با تمرکز روی تحولات و ابزارهای موردنیاز برای کاربران ارزهای دیجیتال است. هر چیزی از خواندن اخبار و مقالات گرفته تا مشاهده آخرین تحلیل‌های کاربران از ارزهای مختلف بازار و کارکردن با ابزارهایی مثل مبدل قیمت در اپلیکیشن ارزدیجیتال جای گرفته است. در حال حاضر این اپلیکیشن بیش از ۲ میلیون بار روی اندروید و iOS نصب شده.

دانلود اپلیکیشن