اخبار فوری ارز‌های دیجیتال

  • همه
  • بیت‌کوین
  • اتریوم
  • پربازدید‌
  • صعودی
  • نزولی
رئیس کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا: قوانین را رعایت کنید وگرنه منتظر شکایت باشید
رئیس کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا: قوانین را رعایت کنید وگرنه منتظر شکایت...

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا، از اقدامات اجرایی اخیر آژانس خود علیه بایننس و کوین‌بیس دفاع کرد و به هر کسب‌وکار دیگری که در این فضا فعالیت می‌کند این هشدار جدی را داد: «رعایت کنید، وگرنه می‌توانید منتظر شکایت باشید.»

گنسلر در طی یک حضور مجازی در کنفرانس جهانی صرافی و فین‌تک، صحبت‌های خود را تکرار کرد و از شرکت‌های ارز دیجیتال خواست از قوانین موجود پیروی کنند. گنسلر افزود، شرکت‌های حوزه دارایی دیجیتال هیچ بهانه‌ای برای عمل نکردن در چارچوب قوانین ندارند و هر گونه ادعایی را که شرکت‌ها نمی‌توانند تحت قوانین موجود کار کنند، رد کرد.

گنسلر در پایان تاکید کرد که صرافی‌ها و شرکت‌های فعال حوزه دارایی دیجیتال دقیقا می‌دانند که باید چه کاری انجام دهند تا در کمیسیون ثبت شوند اما انجام نمی‌دهند.

 مشاهده منبع خبر
Blockworks
اروپا به‌دنبال محدودکردن تبلیغات ارزهای دیجیتال در اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و تیک تاک است
اروپا به‌دنبال محدودکردن تبلیغات ارزهای دیجیتال در اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و...

سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان اروپا (BEUC)، نهاد هماهنگ‌کننده ۴۶ سازمان مستقل حمایت از مصرف‌کننده در ۳۲ کشور، با انتشار سندی ۲۰ صفحه‌ای اعلام کرد که کاربران به‌طور کامل از خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال آگاه نیستند. این سند با اشاره به قوانین فیس‌بوک که تبلیغ پلتفرم‌های مالی بدون مجوز را ممنوع می‌کند، خاطرنشان کرد: «اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و تیک تاک مسئول تبلیغات گمراه‌کننده ارزهای دیجیتال توسط بخش تبلیغات خود و اینفلوئنسرها هستند. این یک رویه تجاری ناعادلانه است که مصرف‌کنندگان را در معرض ضرر مقادیر قابل‌توجه پول قرار می‌دهد». این سازمان از «شبکه همکاری برای حمایت از مصرف‌کنندگان» اروپا می‌خواهد تا شبکه‌های اجتماعی را مجبور به وضع قوانین سخت‌تری در بخش تبلیغات خود، به‌ویژه ممنوعیت تبلیغ پروژه‌های ارز دیجیتال توسط اینفلوئنسرها کند.

 مشاهده منبع خبر
CoinTelegraph
حجم معاملات ماهانه صرافی‌های متمرکز به پایین‌ترین حد خود در ۴ سال اخیر رسیده است
حجم معاملات ماهانه صرافی‌های متمرکز به پایین‌ترین حد خود در ۴ سال اخیر رسیده است

بر اساس گزارش سی‌سی‌دیتا در ۷ ژوئن (۱۷ خرداد)، مجموع حجم معاملات سپات و مشتقات صرافی‌های متمرکز در ماه مه (اردیبهشت) با ۱۵.۷درصد کاهش نسبت به ماه قبل،‌ به پایین‌ترین سطح خود در بیش از ۴ سال گذشته رسیده است. طبق این داده‌ها، سهم بایننس در بازار معاملات ارزهای دیجیتال پس از ۳ ماه متوالی کاهش، از اوج ۵۷درصدی خود در ماه فوریه (بهمن) به ۴۳درصد سقوط کرده است. این گزارش می‌گوید که می‌توان بخش عمده این کاهش را به حذف معاملات بدون کارمزد صفر برای جفت‌های تتر در بایننس نسبت داد، اما خاطرنشان می‌کند که این صرافی‌ تحت‌تأثیر افزایش فشار‌های نظارتی قانون‌گذاران در ایالات متحده قرار داشته است. با توجه به اینکه این داده‌ها مربوط به ماه مه (اردیبهشت) هستند، این گزارش تأثیر بالقوه‌ای شکایت‌های اخیر کمیسیون بورس آمریکا علیه کوین بیس یا بایننس را در بر نمی‌گیرد.

 مشاهده منبع خبر
CoinTelegraph
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.