اخبار فوری ارز‌های دیجیتال
  • همه
  • بیت‌کوین
  • اتریوم
  • داغ
  • بازار صعودی
  • بازار نزولی
  • منتخب
ایمیون‌فای: طی ۳ ماه گذشته ۶۷۰ میلیون دلار از پروژه‌های ارزهای دیجیتال سرقت شده است
ایمیون‌فای: طی ۳ ماه گذشته ۶۷۰ میلیون دلار از پروژه‌های ارزهای دیجیتال سرقت شده...

طبق گزارش جدیدی ایمیون‌فای (ImmuneFi)، پروتکل‌های بیت کوین طی ۳ ماهه گذشته در نتیجه عملکرد هکرهای کلاه سیاه و کلا‌ه‌برداری‌های مختلف از پروتکل‌های ارزهای دیجیتال بیش از ۶۷۰ میلیون دلار از دست داده‌اند. این کلاه‌برداری‌ها در قالب ۵۰ حمله مجزا انجام شده که بیش‌تر از تعداد حملات ۳ ماهه نخست سال جاری میلادی بوده، اما میزان کل وجوه از دست رفته آنها کمتر بوده است.

پلتفرم امنیت بلاک چین ایمیون‌فای می‌گوید که در فصل دوم سال هکرها در نتیجه حملات خود مبلغ ۶۷۰,۶۹۸,۲۸۰ دلار از پروتکل‌های ارزهای دیجیتال سرقت کرده‌اند. گفتنی است که اکثر وجوه از دست رفته مربوط به چهار پروژه بین‌استالک (۱۸۲ میلیون دلار)، پل هورایزن هارمونی (۱۰۰ میلیون دلار)، پروتکل میرور (۹۰ میلیون دلار) و پروتکل فی (۸۰ میلیون دلار) بوده است.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
CRYPTOBRIEFING
استراتژیست بلومبرگ: وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در ۶ ماه آینده بهتر خواهد شد
استراتژیست بلومبرگ: وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در ۶ ماه آینده بهتر خواهد شد

مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس (Bloomberg Intelligence)، تحلیل میانه سال خود از بازار ارزهای دیجیتال را در توییتر به‌ اشتراک گذاشته است. مهم‌ترین نقطه نظر او، مقایسه وضعیت کنونی بازار ارزهای دیجیتال با بازار سهام طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ است. در آن زمان بود که حباب معروف به دات کام، در نتیجه گسترش انبوه فناوری‌های اینترنتی، در بازار شکل گرفت. از نظر مک‌گلون، ۶ ماهه نخست سال شبیه همان چیزی است که در حباب دات کام شکل گرفت؛ پاکسازی بازار از شرکت‌کنندگان ضعیف و افراطی.
با این وجود، مک‌گلون معتقد است که سرمایه‌گذاران محتاط در نیمه دوم سال می‌توانند وارد موقعیت‌های مناسبی در بازار از نظر نسبت پاداش به ریسک شوند. او این مفروضات خوش‌بینانه را بر این اساس گفته که شاخص بلومبرگ گلکسی کریپتو به پایین‌ترین سطح روند نزولی خود مشابه کف قیمتی سال ۲۰۱۸ نزدیک شده است.

 مشاهده متن کامل انگلیسی خبر
U.TODAY
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.