اخبار قانون‌گذاری

نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید کمیسیون بورس دولت بایدن فکر می‌کند همه‌کاره ارزهای دیجیتال کشور است
نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید کمیسیون بورس دولت بایدن فکر می‌کند همه‌کاره...

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، به شدت از دولت بایدن به دلیل رویکردش به ارزهای دیجیتال انتقاد کرده است.

دیسانتیس در گفتگو با واشنگتن اگزمینر گفت که دستور کار بایدن در مورد ارزهای دیجیتال را لغو خواهد کرد و مسیر را تغییر خواهد داد.

دیسانتیس گفت: «کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا دولت بایدن فکر می‌کند که قاضی، هیئت منصفه و جلاد در مورد ارزهای دیجیتال است در حالی که فدرال رزرو همچنان به پیشبرد ارز دیجیتال بانک مرکزی ادامه می‌دهد.»

دیسانتیس به شکایت‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه شرکت‌های ارز دیجیتال اعتراض کرد و اظهار داشت:

«نوآوری به لطف تغییرات نظارتی این دولت به خارج از کشور فرار می‌کند. من از حق آمریکایی‌ها برای داشتن دارایی‌های دیجیتال بدون دخالت دولت دفاع خواهم کرد.»

 مشاهده منبع خبر
Trustnodes
معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا خواستار قدرت بیشتر برای تعقیب بازیگران بد در حوزه ارز دیجیتال شده است
معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا خواستار قدرت بیشتر برای تعقیب بازیگران بد در حوزه...

معاون وزیر خزانه داری آمریکا، والی آدیمو روز چهارشنبه گفت، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده از کنگره می‌خواهد تا اختیارات بیشتری را برای تعقیب بازیگران غیرقانونی در صنعت دارایی‌های دیجیتال به آن‌ها بدهد.

«ما از کنگره می‌خواهیم یک رژیم تحریم ثانویه ایجاد کند که نه تنها شرکتی را از سیستم مالی ایالات متحده قطع می‌کند، بلکه هر شرکتی را که به تجارت با نهاد تحریم شده ادامه می‌دهد را نیز در معرض قطع ارتباط با سیستم مالی ایالات متحده قرار می‌دهد.»

هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها اخیراً نامه‌هایی به بایدن و وزارت دادگستری ارسال کرده‌اند که در آن نگرانی‌هایی را در مورد استفاده از ارز دیجیتال در تأمین مالی تروریسم ایجاد کرده‌اند و همچنین از دادستان‌های فدرال خواسته‌اند تا “میزان حمایت مادی و منابع بایننس و تتر را برای حمایت از تروریسم به دقت ارزیابی کنند.”

آدیمو همچنین گفت: «ارائه‌دهندگان استیبل کوین با پشتوانه دلار» که خارج از ایالات متحده هستند، نباید بتوانند از ارز ایالات متحده استفاده کنند.

 مشاهده منبع خبر
The Block
سنگاپور برای محافظت از سرمایه‌گذاران خرد در برابر ریسک‌های بازار، مقررات ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کند
سنگاپور برای محافظت از سرمایه‌گذاران خرد در برابر ریسک‌های بازار، مقررات ارزهای...

مقامات سنگاپور (MAS) مقررات گسترده‌ای را برای محافظت از سرمایه‌گذاران خرد ارز دیجیتال در برابر خطرات احتمالی در صنعت در حال رشد رونمایی کردند.

تنظیم‌کننده مالی سنگاپور به ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) در حوزه قضایی خود دستور داد اقدامات خاصی را اتخاذ کنند تا مشتریان خرد را از مشارکت در فعالیت‌های ارز دیجیتال سوداگرانه بازدارند. این اقدامات شامل رد پرداخت‌های کارت اعتباری و حذف ابزارهایی مانند اهرم برای ترید ارزهای دیجیتال می‌شود.

علاوه بر این، ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال موظف هستند پروتکل‌های موثری برای مدیریت شکایات مشتریان و حل و فصل اختلافات ایجاد کنند.

هو هرن شین، معاون مدیر عامل نظارت مالی سنگاپور، خاطرنشان کرد که اگرچه این اقدامات از منافع مصرف کنندگان ارز دیجیتال محافظت می‌کند اما باز هم نمی‌توانند مشتریان را از ضررهای مرتبط با ماهیت ذاتی سوداگرانه و بسیار پرخطر تجارت ارزهای دیجیتال محافظت کنند.

 مشاهده منبع خبر
CryptoSlate
درخواست قانون‌گذاران ایالات متحده برای بازنگری در قوانین پیشنهادی مالیات بر ارزهای دیجیتال
درخواست قانون‌گذاران ایالات متحده برای بازنگری در قوانین پیشنهادی مالیات بر...

گروهی از نمایندگان فراحزبی مجلس ایالات متحده از وزارت خزانه‌داری خواسته‌اند تا طرح پیشنهادی مالیات بر دارایی‌های دیجیتالی خود را بازبینی کند. این قانون‌گذاران از آن دسته از وکلا حمایت می‌کنند که طرح مالیاتی پیشنهادی را خطرناک و برخلاف قانون می‌خوانند. پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و ریچی تورس، نماینده کنگره، گروهی متشکل از ۹ قانون‌گذار را رهبری می‌کنند که در تلاش برای غیرقابل ‌اجرا‌خواندن الزام به ارائه گزارش مالیاتی هستند. این گروه در بیانیه‌ای خطاب به دستیار وزیر خزانه‌داری ایالات متحده نوشتند: «تعریف بسیار گسترده مقررات پیشنهادی از «کارگزار دارایی دیجیتال» و تعریف نارسا از «دارایی دیجیتال»، تهدیدی برای ادامه حیات بخش بزرگی از اکوسیستم ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است».

 مشاهده منبع خبر
CoinDesk
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.