آخرین تحلیل های ارز دیجیتال

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

🔔 آپدیت بیت کوین در تایمِ ۴ ساعته⌛

🔔 آپدیت بیت کوین در تایمِ ۴ ساعته⌛
صعودی

با درود و احترام حضورِ همراهانِ محترم.پیرو تحلیل دیروزم، بیت‌کوین در تایم‌فریم ۴ساعته، حمایت خودش و رویِ ۶۵۸۰۰ از دست داد و حالا در حال ایجاد یه واگرایی مخفیه که ممکنه باعث بشه یه نزولی رو تا ۶۴۶۰۰ ببینه ؛ بعد با یه خیزِ صعودی بگیره و البته ابتدا به سمتِ ۶۶۸۴۰ (سیوِ سود یادتون نره‌) و نهایتاً ۶۸۰۰۰ دلار. گرچه نمیخوام فازِ منفی بِدَم اما انتظار دارم بعدش به نزول ادامه بده و تا حوالی ۶۲۳۰۰ پایین بیاد و بعد مجدداً به صعودش ادامه .بده⚠️فراموش نکنید این مطلب یه تحلیل و دیدگاهه و ممکنه خطا داشته باشه⚠️سپاس از همراهی و لایک های پُر مهرتون ❤ جهتِ تحلیل های بیشتر.🙏

🔥 کباب کردن BNB ها🔥

🔥 کباب کردن BNB ها🔥
صعودی

🪙 بیست هشتمین دوره توکن سوزی BNB به اتمام رسید 1,643,698 BNB به ارزش تقریبی 1 میلیارد دلار سوزانده شد و دود شد رفت هوا❗️🖥 این توکن سوزی های به موقع BNB، باعث شده توکنومیک این ارز بشدت عالی باشه و قیمت این ارز همیشه مثل کوه محکم باشه.📣 یکی از بهترین کارها برای جلوگیری از عرضه زیاد، توکن سوزیه که پروژه های BNB و اتریوم به خوبی و با ظرافت اونو انجام میدن.🤑این اقدامات عالی باعث شده،Bnb همیشه جزو بهترین ارزها باشه و جزو Top 5 قرار بگیره.

🔝 شروع طوفانی ETF های اتریوم

🔝 شروع طوفانی ETF های اتریوم
صعودی

📱در نخستین روز معاملات ETF اتریوم، تنها در 15 دقیقه ابتدایی،112 میلیون دلار این صندوق ها حجم خوردن که رکورد جالبیه.🖥 در لیست بالا،نماد و اسامی ETF های اتریوم رو میبینم که بیشترین حجم رو فعلآ Grayscale خورده.💰 مارکت کریپتو رسماً وارد بازارهای جهانی شده و بازیگرهای این بازار، صرفاً یک جوُونِ پشتِ مانیتورِ خونشون نیست و از این به بعد، مارکت سخت‌تر و بالغ تری رو شاهد خواهیم بود.✅

بیت‌کوین در تایم فریم 2 ساعته

بیت‌کوین در تایم فریم 2 ساعته
صعودی

با درود و احترامحضور همراهان عزیز.نمودار ارائه شده درتایم‌فریم 2ساعته‌ی بیت‌کوین هست.گرچهاز نمودارروزانه، قیمت بیت‌کوین عقب‌نشینی کرده، اما همچنان در یک روند صعودیه. امروز، قیمتBTC به میانگینمتحرک 10 روزه برگشته و پیش‌بینی میشه که قیمت دوباره صعودی بشه. در حال حاضر،پایدارترین استراتژی معاملاتی، خرید در سطح مقاومت هست. و معامله شورت توصیه نمیشه. امروزدر محدوده مقاومتِ بالای 65450 با مقاومت مواجه شد؛ اما برگشت. در حال حاضر، می‌تونیمروی محدوده مقاومت بالای 65450 تمرکز کنیم. اگر قیمت دوباره به محدوده مقاومتبرگرده؛ احتمال برگشت بسیار زیاده.پیشنهاد معاملاتی:اگر قیمت دوباره به محدوده 65450-66100 برگرده و با حمایتِ واضحی روبرو بشه، می‌تونیمبا هدف 67000-67300 در دو پله، خرید بزنیم.ممنون که با لایکـــــــهاتونحمایتم می‌کنید برای تحلیل‌های بیشتر.موفق و بهروز باشید.

سولانا و موقعیت‌های ورود در بازه زمانی 1 ساعته

سولانا و موقعیت‌های ورود در بازه زمانی 1 ساعته
خنثی

با درود و احترام محضر عزیزان همراه.بر اساس پست‌های قبلی، تصور میکنم حالا وقتِشِه که یک موقعیت ورودی داشته باشیم چرا که الگوی پرچم الآن تکمیل شده. نقطه ورود در 174، با حد ضرر SL=165 و تارگت‌های 182 و 202 . R:R مورد انتظار 1:3 هست.سپاس از لایکهای پُر مهرتون برای تحلیل‌های بیشتر.

آیا بیت‌کوین‌های ۵ تا ۷ ساله فشار فروش ایجاد می‌کنن؟ 🤔💰

آیا بیت‌کوین‌های ۵ تا ۷ ساله فشار فروش ایجاد می‌کنن؟ 🤔💰
خنثی

یه سری فعالیت‌هایی تو کیف پول‌های هولدرهای بلندمدت دیده شده. ۱۶,۰۱۱ تا بیت‌کوین از کیف پول‌هایی که ۵ تا ۷ سال نگهشون داشته بودن جابجا شدن. چند ساعت بعدش هم ۱۴,۵۵۸ تا بیت‌کوین از کیف پول‌هایی که ۳ تا ۵ سال نگهشون داشته بودن منتقل شدن. البته این بیت‌کوین‌ها هنوز به کیف پول‌های صرافی‌ها فرستاده نشدن.نکته مهمی که باید بهش توجه کنیم اینه که اگه این کیف پول‌ها بیت‌کوین‌هاشونو به صرافی‌ها بفرستن، ممکنه فشار فروش و ترس ایجاد کنه و باعث یه افت موقتی بشه. حتی اگه تأثیرش خیلی زیاد نباشه، بازم یه فشار کوتاه‌مدت ایجاد می‌کنه.فعلاً جای نگرانی نیست بچه‌ها! پس خیالتون راحت باشه و به تریدتون ادامه بدین. ولی حواستون به این موضوع باشه که ممکنه یه کم بازار تکون بخوره. پس مراقب پوزیشن‌هاتون باشین و با احتیاط پیش برین.

123...1200