آخرین تحلیل های ارز دیجیتال

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

آپدیت تحلیل بیتکوین تایم 4H (شروع اصلاح نزولی؟)

آپدیت تحلیل بیتکوین تایم 4H (شروع اصلاح نزولی؟)
خنثی

آپدیت #تحلیل بیتکوین تایم 4H قیمت به صورت فشرده در حال رسیدن به سطح مقاومتی 70K می‌باشد و در صورت دیدن تریگر نزولی میتونیم شاهد شروع اصلاح نزولی کوتاه مدت از این ناحیه باشیم و دو سطح 62K و 60K نواحی حمایتی قیمت محسوب می‌شوند و انتظار برگشت قیمت از این نواحی را داریم.در صورت شکست مقاومت 70K و عدم اصلاح نزولی ، آپدیت گذاشته میشه.

نتیجه تحلیل بیتکوین تایم 4 ساعته +6% اسپات

نتیجه تحلیل بیتکوین تایم 4 ساعته +6% اسپات
خنثی

#نتیجه_تحلیل بیتکوین تایم 4H در تحلیل قبل گفتیم که مومنتوم صعودی زیاده و انتظار شکست سطح مقاومتی و ادامه روند صعودی را داریم و طبق انتظار قیمت بعد از شکست مقاومت به روند صعودی خودش ادامه داد و تاکنون بیش از 6 درصد به صورت اسپات رشد قیمت داشته و امیدوارم از این روند صعودی استفاده کرده باشید بریم برای آپدیت!؟

🚀 بیت‌کوین دوباره به ۶۷ هزار دلار رسید! آیا هنوز مومنتوم بازار ادامه داره؟ 📊

🚀 بیت‌کوین دوباره به ۶۷ هزار دلار رسید! آیا هنوز مومنتوم بازار ادامه داره؟ 📊
خنثی

آدرس‌های فعال به تعداد آدرس‌های منحصر به فردی اشاره داره که فعالیت قابل توجهی رو توی شبکه آن‌چین بیت‌کوین نشون میدن. این به ما اجازه میده که فعالیت شبکه بیت‌کوین، مشارکت سرمایه‌گذارها و روندهای بازار رو ببینیم.میتونی مومنتوم بازار رو با اضافه کردن خط میانگین متحرک 🔴ماهانه و 🔵سالانه به شاخص‌ها چک کنی. از زمانی که این دو باند در اواخر مارس همدیگه رو قطع کردن، بازار مدام نوسان داشته و اصلاح شده، و میانگین متحرک ۳۰ روزه تا الان همچنان در حال کاهشه. با اینکه قیمت بیت‌کوین خیلی بهبود پیدا کرده، ولی شاخص‌ها هنوز هیچ بهبودی رو نشون نمیدن. تعداد تراکنش‌ها بین مارس و جولای در این سیکل به بالاترین حد خودش رسید اما دوباره در حال کاهشه.📌اگه آدرس‌های فعال دوباره افزایش پیدا کنن و تعداد تراکنش‌ها هم افزایش نشون بده، میشه گفت که بازار دوباره فعال شده. اگه قیمت همچنان به افزایش ادامه بده، لازمه که چک کنیم آیا شاخص‌های آن‌چین بالا مثبت هستن یا نه.

123...1195