تحلیل امروز قیمت بایننس کوین (BNB)

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

روتد قیمتی بایننس کوین

  اگر قیمت به زیر میانگین متحرک سقوط کند، نشان می‌دهد که خرس‌ها به شدت از مقاومت بالای 635 دلار دفاع می‌کنند. این   پس از آن جفت می تواند به حمایت قوی در 495 دلار کاهش یابد.   برخلاف این فرض، اگر قیمت از میانگین‌های متحرک بازگردد، نشان می‌دهد که احساسات مثبت شده و معامله‌گران در حال خرید با کاهش هستند. این امر چشم انداز رالی بالای 635 دلار را افزایش می دهد. این جفت ممکن است تا 692 دلار صعود کند.

BNBتحلیل مولتی تایم فریم

نزولی

همونطوری که میبینید بی ان بی در تایم فریم 4 ساعته به مدت تقریبا 48 روز هست که در یه رنج عظیم گیر کرده اما در بازه ی زمانی کوتاه مدت احتمال برگشت به کف کانال رو میشه پیش بینی کرده .از اونجایی که در این تایم فریم تریگر مناسبی دیده نمیشه و تایم 4 ساعته هست مطلوب نیست که پوزیشنی روش داشته باشیم چون حد ضرر خیلی زیاد میشه . در تایم فریم روزانه همین رنج رو میشه مشاهده کرد که باز هم همون ریزش مقطعی رو میشه براش پیش بینی کرد اما..... اما چون در تایم هفتگی همونطوری که با فلش قرمز رنگ نشون دادم ی

تحلیل قیمتی بایننس

قیمت ممکن است به میانگین های متحرک بازگردد، جایی که احتمالاً حمایت پیدا می کند. اگر قیمت با قدرت از میانگین های متحرک بازگردد، احتمال شکست بالای 635 دلار را افزایش می دهد. اگر این اتفاق بیفتد،   این جفت می تواند تا 692 دلار و در نهایت به هدف الگوی 775 دلار افزایش یابد.  

123...13