مدیرعامل Bakkt وارد سنای آمریکا شد؛ بیتکوینرها قدرتمندتر می‌شوند؟

مدیرعامل Bakkt وارد سنای آمریکا شد؛ بیتکوینرها قدرتمندتر می‌شوند؟

برایان کمپ (Brian Kemp)، فرماندار جورجیا، در حکمی کلی لوفلر (Kelly Loefler) را به عنوان سناتور این ایالت در مجلس سنا منصوب کرد. لوفلر مدیرعامل پلتفرم قراردادهای آتی بیت کوین، بکت (Bakkt)، است.

به گزارش کوین تلگراف و به نقل از واشنگتن پست، با انتصاب لوفلر به عنوان سناتور جورجیا، او جایگزین سناتور جانی ایساکسون (Johnny Isakson) از حزب جمهوری‌خواه، خواهد شد. ایساکسون پایان سال جاری میلادی بازنشسته می‌شود. یک منبع آگاه به تشریح صحبت‌های لوفلر با خبرگزاری واشنگتن پست پرداخته است. به گفته این فرد، لوفلر در مصاحبه‌اش می‌گوید:

من تمام عمرم را صرف رسیدن به واشنگتن نکرده‌ام. اما چیزی که مردم در مورد من خواهند فهمید این است: من در تمام عمرم محافظه کار بودم، به شدت به متمم دوم قانون اساسی پایبندم، با مداخله نظامی موافقم، حامی دیوار مرزی با مکزیک هستم و طرفدار ترامپم. از ارزش‌هایم کوتاه نمی‌آیم و با افتخار از قضاوت‌های آقای ترامپ حمایت می‌کنم.

بنا بر گزارش‌ها، بسیاری از سران اصلی حزب جمهوری‌خواه، از جمله دونالد ترامپ، برایان کمپ را تحت فشار گذاشته بودند تا دوگ کالینز (Doug Collins) را به این سمت انتخاب کند. کالینز به دلیل حمایت‌های شدید از ترامپ، قانون حمل اسلحه و قوانین ضد سقط جنین مشهور است.

ترامپ و طرفدارانش با انتصاب لوفلر چندان راضی به نظر نمی‌رسند و او را به دلیل میانه‌رو بودن بیش از اندازه‌اش مورد انتقاد قرار می‌دهند. بر اساس گزارش‌ها، کمپ دیداری با رئیس جمهور آمریکا و لوفلر داشته تا بتواند ترامپ را مجاب نماید که لوفلر انتخاب مناسبی برای سناست.

در بحبوحه کش و قوس‌ها بر سر انتخاب لوفلر، قراردادهای آتی بکت نیز به رکورد جدید دست یافت و توانست ۳ دسامبر (۱۲ آذر) به ۶.۵ میلیون دلار برسد. به گفته رسانه‌ها، این رقم نسبت به روز قبل ۴۲ درصد افزایش یافته است.

بکت همچنین در نظر دارد تا ۹ دسامبر اولین اختیارات (options) قانون‌گذاری شده در خصوص قراردادهای آتی بیت کوین را هم عرضه کند. اختیارات جدید بر اساس نظرات کاربران اضافه می‌شوند و به منظور کسب سود و همچنین حفاظت سرمایه سرمایه‌گذاران در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

بخش قراردادهای آتی اینترکونتینانتال (ICE) تایید قرارداد با CFTC را انجام داده است. نسبت به عرضه قیمت‌های مبنای قراردادهای آتی و نگه‌داری (کاستدی) در سطح موسسات مالی بزرگتر هیجان‌زده هستیم.

کلی لوفلر، مدیرعامل بکت، علاقه زیادی به حوزه بیت کوین و ارزهای دیجیتال دارد. بنابراین ورود او به سنا می‌تواند زمینه‌های لابی و رایزنی بیشتر برای قانون‌گذاری بهتر این حوزه را فراهم آورد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

10 دیدگاه
HAJARIAN
HAJARIAN
4 سال و 1 ماه قبل

سلام دورود عالی بود واقعا تشکر مجید

عارف
عارف
4 سال و 4 ماه قبل

تو رو خدا ببینید چقدر بدبختیم که آمریکاییا در مورد بیتکوین تصمیم میگیرن. بیتکوین فلسفه خلقش اول آزادی از شر دولت ها بود

خط مقدم
خط مقدم
4 سال و 4 ماه قبل

آقا یکی به ما پیشنهاد سرمایه گذاری داده تو شرکتی با فعالیت ترید و مرید و از این داستان ها...
۱۰میلیون بدی ماهی ۳تومن سود میزنن به حسابت...
چیه داستان.کسی نشنیده؟(صد در صد شنیدید?)

پدارم جوان
پدارم جوان
4 سال و 4 ماه قبل
پاسخ  خط مقدم

ماهی سی درصد !! سود

Sa3id
Sa3id
4 سال و 4 ماه قبل
پاسخ  خط مقدم

بوی کلاهبرداریش بلند شده ، خودت متوجه نشدی ؟

hoori
hoori
4 سال و 4 ماه قبل
پاسخ  خط مقدم

قبل از هر کاری راجبش حسابی تحقیق کن و با چشم باز و اراده خودت تصمیم بگیر و مشورت با کسانی که دارن کار میکنن رو یادت نره و دست آخر این خودت هستی که باید تصمیم بگیری و اگر تصمیم به سرمایه گذاری گرفتی میزان ریسکی که میتونی بکنی خیلی مهمه . یادت نره هر کاری ریسک خودشو داره

حسین الف
حسین الف
3 سال و 11 ماه قبل
پاسخ  hoori

*راجع بهش ...

MC Morgan
MC Morgan
4 سال و 4 ماه قبل
پاسخ  خط مقدم

محکم جیبت رو بچسب، در خلاف جهت فرار کن.

MC Morgan
MC Morgan
4 سال و 4 ماه قبل

جالب شد. ترامپ و تیمش که مخالف اقتصاد غیر متمرکز هستند، مدیر عامل شرکتی را سناتور کرده‌اند که غیرمتمرکزترین ارز دنیا، حرفه‌اش می‌باشد. این یعنی وقتی نمی‌توانی شمشیر را از رو ببندی، سعی کن از تیم حریف نیرو جذب کنی.

سعید
سعید
4 سال و 4 ماه قبل

مثل همیشه عالی?