کد مورس امروز ۲ تیر همستر کامبت (Hamster Kombat)

کد مورس امروز ۲ تیر همستر کامبت (Hamster Kombat)

به‌تازگی راه جدیدی برای جمع کردن سکه‌های رایگان در بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) اضافه شده است. در ادامه نحوه دریافت سکه از این روش و محل پیدا کردن آخرین کد را به شما توضیح می‌دهیم.

اگر شما هم در حال بازی همستر کامبت در پیامرسان تلگرام هستید، قطعا به دنبال این هستید که تا قبل از راه‌اندازی توکن آن روی شبکه تون (TON)، تا جایی که امکانش وجود دارد، سکه‌های بیشتری درون بازی جمع کنید. در کنار جایزه ۵ میلیونی دیلی کمبو یا همان کارت های روزانه کمبو در همستر کامبت، اکنون راه جدیدی وجود دارد که می‌تواند هر روز یک میلیون سکه رایگان را برای شما به همراه داشته باشد.

رمزنگاری روزانه یک قابلیت جدید است که به شما اجازه می‌دهد تا هر روز یک عبارت مشخص را با استفاده از کد مورس تایپ کنید و بلافاصله یک میلیون سکه رایگان درون بازی دریافت کنید. به همین سادگی، البته باید ببینیم که آیا بازی در آینده برای انتقال پیام روزانه به بازیکنان، راه پیچیده‌تری را در پیش خواهد گرفت یا خیر.

در ادامه نحوه وارد کردن کد رمزنگاری روزانه برای به دست آوردن سکه‌های رایگان و محل پیدا کردنش را توضیح می‌دهیم.

به‌روزرسانی: کد مورس ۲ تیر مشخص شد

کد مورس امروز ۲ تیر کلمه POOL است.

راهنما:

اول از بالا سمت چپ سه بار روی Earn per tap بزنید تا همستر قرمز شود و بعد حرف به حرف وارد کنید (برای هر • یک بار روی صفحه بزنید و برای هر ـــ صفحه را نگه دارید):

کد مورس ۲ تیر همستر کامبت

رمزنگاری (مورس) روزانه چیست؟

رمزنگاری روزانه که در تاریخ ۵ ژوئن معرفی شد، به بازیکنان فعال همستر کامبت، روزانه ۱ میلیون توکن رایگان هدیه می‌دهد. این قابلیت از طریق یک پست در کانال تلگرام رسمی بازی و همچنین نمایش یک رشته کد مورس در صفحه بارگذاری مینی‌اپلیکیشن تلگرام معرفی شد.

با این‌حال، یک روش ورودی خاص برای این کد وجود دارد، پس در ادامه به نکاتی که باید بدانید اشاره می‌کنیم.

برای شروع، در صفحه اصلی بازی، سه بار روی کادر Earn per tap ضربه بزنید. این کار باعث قرمز شدن پس‌زمینه آیکن همستر شما و نمایش کادر Daily Cipher زیر نوار درآمدتان می‌شود. حالا برای وارد کردن کد آماده هستید.

B: -…

T:

C: -.-.

در صفحه کد مورس برای زدن هر – باید روی صفحه نگه دارید و برای زدن هر . یک بار روی صفحه بزنید. به‌طور مثال برای زدن B باید یک بار روی صفحه نگه دارید و سپس ۳ بار روی صفحه بزنید. برای زدن T روی صفحه نگه دارید. برای C نیز صفحه را نگه دارید و سپس یک روی روی آن بزنید، این کار را یک بار دیگر نیز تکرار کنید.

همستر کامبت (Hamster Kombat)

هر حرف پس از وارد شدن صحیح روی صفحه نمایش داده می‌شود، بنابراین متوجه می شوید که آیا کد را به درستی وارد کرده‌اید یا نه. ما چند بار تلاش کردیم تا ریتم را به درستی اجرا کنیم، اما در نهایت توانستیم BTC را با کد مورس وارد کنیم و سکه‌های رایگان را دریافت کنیم. به همین سادگی!

کد مورس امروز ۱۷ خرداد همستر کامبت (Hamster Kombat)

چطور رمزنگاری روزانه را پیدا کنیم؟

براساس یک ویدیوی رسمی در یوتیوب که در آن همستر کامبت BTC را به‌عنوان کد اول معرفی کرد، به‌نظر می‌رسد رمزنگاری روزانه هر روز ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران لیست می‌شود.

با این‌حال، ظاهرا بعضی از افراد حتی قبل از انتشار ویدیو این موضوع را فهمیده بودند، چه از طریق آزمون و خطا و چه شاید از طریق سرنخ‌هایی که در جای دیگری به اشتراک گذاشته شده بودند. درحال‌حاضر، دلیل این موضوع مشخص نیست و از آن جایی که هنوز کد مورس دوم فعال نشده است، نمی‌دانیم که آیا همستر کامبت به‌طور آشکار کدهای آینده را به اشتراک می‌گذارد یا نه.

درحال‌حاضر، به احتمال زیاد می تونید با جستجو در شبکه‌های اجتماعی مثل ایکس یا تیک‌تاک، رمزنگاری روزانه رو پیدا کنید. در ادامه و با انتشار اطلاعات بیشتر ما نحوه پیدا کردن رمزنگاری روزانه و وارد کردن آن در بازی همستر کامبت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

13 دیدگاه
Morteza amiri
Morteza amiri
1 هفته قبل

سلام بازم کد اشتباه!!!! انگار کد تو آینه اس همه اش برعکسه!!!

Morteza amiri
Morteza amiri
1 هفته قبل

سلام کد اشتباه تایپ شده r=.-.

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل

فقط پروفیت جم کنید سکه فقط نمایشیه

محمود
محمود
1 هفته قبل

شما هم خودتونو مسخره کردین!
هر روز هرروز مورس
بیخیال بابا

به خبرهای اصلی بپردازید

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل

توروخدا‌به‌من‌هم‌بگین‌چجوری‌بازی‌کنم‌‌تامن‌هم‌سکه‌دربیارم

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل

ببخشیدچطوری‌بایدبازی‌کنم‌تازه‌واردشدم‌چیزی‌نمیدونم‌اگه‌میشه‌راهنمایی‌کنید

خلیل خرازی
خلیل خرازی
2 هفته قبل

کارتون درست هست

Benyamin
Benyamin
2 هفته قبل

کد امروز TON هستش که خودم کشف کردم و هنوز تو سطح اینترنت منتشر نشده

Suntezo
Suntezo
2 هفته قبل

کد امروز
Ethereum هست برید تو گوگل کد مورسشو پیدا کنید

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 هفته قبل
پاسخ  Suntezo

ببخشیدمن‌تازه‌واردشدم‌میشه‌بگیدشماچجوری‌بازی‌میکنیدکه‌سکه‌جمع‌میکنید‌اگه‌میشه‌به‌من‌بگین

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 هفته قبل
پاسخ  Suntezo

من هرچی میزنم حرف U نمیاد