مرحله نخست جذب سرمایه پلتفرم بکت (Bakkt) به پایان رسید

مرحله نخست جذب سرمایه پلتفرم بکت (Bakkt) به پایان رسید

پلتفرم دارایی‌های دیجیتال بکت (Bakkt) که توسط اپراتور بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ایجاد شده است، در تاریخ 31 دسامبر 2018 از طریق پستی در وبلاگ خود اعلام کرد که مرحله نخست جذب سرمایه خود را به پایان رسانده است.

بر اساس این پست، پلتفرم ارزهای دیجیتال که با محوریت سرمایه‌گذاران نهادی و تحت نظارت بورس بین‌قاره‌ای (ICE) تشکیل شده است، مبلغ 182.5 میلیون دلار را به‌صورت رسمی از 12 سرمایه‌گذار و شریک تجاری جمع‌آوری نموده است.

بر اساس گزارش‌ها، سرمایه‌گذاران و شرکای یاد شده جزو اسامی مطرح در حوزه سازمان‌های مالی سنتی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال هستند که از بین آنها می‌توان به بورس بین‌قاره‌ای (ICE)، گروه مشاوره بوستون (BCG)، گلکسی دیجیتال، شرکای گلدفینچ (Goldfinch)، آلن هاوارد (Alan Howard)، شرکت سرمایه‌گذاری هرایزنز (Horizons Ventures)، بازوی سرمایه‌گذاری مایکروسافت (Microsoft’s venture capital arm) و شرکت سرمایه‌گذاری پنترا (Pantera Capital) اشاره کرد.

مرحله نخست جذب سرمایه پلتفرم بکت (Bakkt) به پایان رسید

همچنین پلتفرم بکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این شرکت در حال حاضر با قانون‌گذاران ایالات‌متحده، یعنی کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) فعالیت می‌کند تا مجوز قانونی مرتبط با تحویل فیزیکی و خزانه بیت کوین را کسب نماید. این پلتفرم افزود:

ما درخواست‌های قانونی خود را به ثبت رسانده‌ایم و زمان صدور مجوز، بر اساس روند بازبینی قانونی مشخص خواهد شد.

همچنین بورس بین‌قاره‌ای (ICE) امروز در اطلاعیه‌ای جداگانه اعلام کرد که این شرکت تصمیم دارد تا در اوایل سال 2019، جدول زمانی به‌روز شده‌ای را برای مبادله، نقل و انتقالات بانکی و پروسه ذخیره‌سازی در قراردادهای آتی روزانه بکت بیت کوین را ارائه کند. این پلتفرم دارایی‌های دیجیتال که بسیاری از افراد مدت‌هاست منتظر آن هستند، در اواخر ماه نوامبر اعلام کرد که 24 ژانویه سال 2019 را به‌عنوان تاریخ راه‌اندازی در نظر گرفته و در انتظار تأیید CFTC است.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف، ICE در ماه آگوست برای اولین بار اعلام کرد که تصمیم دارد تا یک اکوسیستم قانونی و آزاد جهانی برای دارایی‌های دیجیتال را با حمایت سیستم ابری مایکروسافت ایجاد کند.

متخصصان و مفسران متعددی در صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال، راه‌اندازی پلتفرم بکت را عامل اصلی برای بهبود وضعیت بازار و بازگشت آن از شرایط نزولی حاکم در سال 2018 می‌دانند.

منبع : cointelegraph

3
دیدگاه کاربران

avatar
3 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
اميریاسینوثوقی نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
امير
امير

دوستان مگه تاريخ bakkt ٢٤ ژانويه نيست ؟! دوباره به تعويق افتاد؟

یاسین
یاسین

الان بهترین وقت برا خرید ارز دیجیتاله اما متاسفانه ما تو ایرانی هستیم که قیمت دلار هر روز تغیر میکنه. نوسان قیمت دلار از نوسان ارز های دیجیتال بیشتره

وثوقی
وثوقی

با وجود جذب سرمایه مناسب، بکت (Bakkt) به تعویق افتاد!

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مرحله نخست جذب سرمایه پلتفرم بکت (Bakkt) به پایان رسید ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.