00: 00: 00
ارز دیجیتال > آموزش بلاکچین > بیت کوین > وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!
اخبار بیت کوین کاربرد تجاری

وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

وقتی 50سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

در سال ۲۰۱۵ میلادی، فیفتی‌سنت رپر آمریکایی معروف، به طرفداران خود اجازه داد تا آلبوم جدیدش به نام «Animal Ambition» را با بیت‌کوین خریداری کنند.

وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

بعد از آن، اکانت بیت کوین او برای سال ها بدون استفاده باقی ماند و وی اخیراً متوجه شده در جهان بیت کوین، یک میلیونر به حساب می آید.

در سال ۲۰۱۴ و هنگام فروش آلبوم Animal Ambition، هر واحد بیت کوین ارزشی معادل ۶۶۲ دلار داشت و طرفداران فیفتی‌سنت می توانستند با پرداخت بخش کوچکی از هر سکه بیت کوین، آلبوم او را خریداری کنند. در مجموع، آلبوم فیفتی‌سنت، ۴۰۰ هزار دلار در واحد بیت کوین فروش کرد. از آن زمان، ارزش بیت کوین به شکل چشمگیری افزایش یافته و اوایل ماه گذشته میلادی، به ۱۷ هزار دلار رسید؛ هرچند که طی هفته های اخیر، تا کمتر از ۱۰ هزار دلار هم کاهش یافت و همین حالا ۱۱ هزار دلار ارزش دارد.

وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

۴۰۰ هزار دلاری که برای چند سال در اکانت فیفتی‌سنت بلااستفاده باقی مانده بود، امروز بین ۷ الی ۸.۵ میلیون دلار می ارزد. در واکنش به این خبر، فیفتی‌سنت در حساب اینستاگرام و توییتر خود نوشته «برای بچه ای از جنوب شهر بد نیست، به خودم افتخار می کنم». البته او در ادامه افزود که قصد دارد صادق باشد و حقیقت این است که او حساب بیت کوین خود را پاک فراموش کرده بوده و امروز ثروتمند شده است!

در نهایت باید افزود فیفتی‌سنت تنها یکی از افراد بی شماری است که بیت کوین خریداری کرده و سپس آن را به دست فراموشی سپرده اند. اما او حداقل آنقدر خوش شانس بوده که اطلاعات لاگین خود را به یاد داشته باشد؛ زیرا بسیاری از افراد، به خاطر ماهیت خاص ارزهای دیجیتال، قادر به یادآوری اطلاعات اکانت خود نبوده و احتمالاً بخشی از ثروت‌شان را از دست داده اند.

وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

قیمت بیت کوین در زمان عرضه آلبوم در سال ۲۰۱۴

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

وقتی فیفتی‌سنت به لطف بیت‌کوین میلیونر شد!

درباره نویسنده

ثریا نیل درار

ثریا نیل درار

دانش‌آموخته زبان خارجه و علاقه‌مند به افق‌های نو در علوم و فناوری‌های نوین

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
دایی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
دایی
دایی

چطور اطلاعات لاگین خود رو ببینیم؟
(لینک حساب بیت کویین)