atlasarzdigital

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

سال ۲۰۱۷ برای سرمایه‌گذاران بیت‌کوین سالی عالی و سودآور بود؛ چراکه ارزش پول رمزنگاری‌ شده مرزهای جدید را درنوردید و توجه بسیاری به خود جلب کرد.

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

سال میلادی گذشته را باید درخشان‌ترین سال برای بیت‌کوین خواند و بر طبق یک نظرسنجی که توسط مؤسسه LendEDU انجام یافت و ۵۶۴ نفر از سرمایه‌گذاران آمریکایی بیت‌کوین در آن شرکت کردند، سال ۲۰۱۸ بهتر از این خواهد بود. حدود ۷۶.۹۹ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی معتقدند که میزان بازگشت سرمایه آن‌ها در سال جدید بیشتر از سال ۲۰۱۷ خواهد بود، به همین دلیل ۷۴.۶۹ درصد سرمایه‌گذاران برای افزایش سرمایه خود در سال جدید برنامه‌ریزی می‌کنند. درست است که رشد ارزش بیت کوین بسیار چشمگیرتر از سایر شاخص‌های اقتصادی نظیر سهام یا طلا و سایر اوراق بهادار بوده‌ است؛ ولی با توجه به این نکته که تعداد افراد محدودی در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، بنابراین باید نتایج و یافته‌های نظرسنجی با دقت زیادی تفسیر شود.

نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند

شاخص سهام سرمایه‌گذاری بیت‌کوین یا GBTC در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۷۰۰ درصد داشته؛ حال‌آنکه شاخص سهام S&P 500 حدود ۲۰ درصد و سهم SPDR GOLD حدود ۹ درصد افزایش یافته‌ است و این سه شاخص اصلی رشد بهتری نسبت به سهام iShares 20+ با ۶.۳۳ رشد داشته‌اند.

مایکل براون، تحلیلگر این نظرسنجی از مؤسسه LendEDU، معتقد است که وارد شدن بیت‌کوین در مبادلات بورس باعث افزایش اعتبار ارز مجازی شده و به همین دلیل سرمایه‌گذاران بیت‌کوین نسبت به رشد ارزش آن در سال ۲۰۱۸ بسیار خوش‌بین هستند.

CME و  CBOE Global Markets به‌عنوان معتبرترین شرکت‌های بورس دنیا که بزرگ‌ترین معاملات بورس در ابن شرکت‌ها انجام می‌شود، سهام بیت‌کوین را راه‌اندازی کرده‌اند و به سهام دیجیتال اجازه ورود به صف وال استریت دادند.

لانک میچل، مدیر تحقیق و توسعه First Frankin، می‌گوید:

همان‌گونه که سرمایه‌گذاران اولیه سهام خود را با قیمت‌های نجومی به شرکت‌های بزرگ فروخته‌اند. این سرمایه‌گذاران در آینده نیز این کار را انجام خواهند داد به همین دلیل رشد ارزش بیت‌کوین هنوز در مراحل اولیه خود به سر می‌برد و می‌توان به آینده خوش‌بین بود.

وی می‌افزاید سرمایه‌گذاران شخصی که بخش کوچکی از بازار بیت‌کوین را در دست دارند با اطمینان می‌خواهند دوباره در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری قابل توجهی داشته باشند؛ تا زمانی که مردم بیت‌کوین را به‌عنوان یک دارایی باارزش قبول کند و به آن اعتماد داشته باشند و سزاوار سرمایه‌گذاری بدانند، هیچ خطری بیت‌کوین را تهدید نخواهد کرد. براون اضافه می‌کند که رشد سهام سال ۲۰۱۷ تأثیر بسزایی روی ارز در سال جدید خواهد داشت. نزدیک به ۷۴.۶۹ درصد از سرمایه‌گذاران بر این باور هستند که ارز دیجیتال نسبت به سال ۲۰۱۷ رشد ۱۰ درصد خواهد داشت و در بازار سنتی سهام چنین رشدی امکان‌پذیر نیست. با در نظر گرفتن این اصل که بسیاری از سرمایه‌گذاران دانش خاصی در زمینه ارز ندارند و نگاه خوش‌بینانه‌ای نسبت به رشد بیت‌کوین دارند، با افزایش سرمایه خود باعث رشد ارزش آن خواهند شد. البته این خوش‌بینی ممکن است تا حدی غیرمنطقی باشد؛ زیرا بر طبق آنچه روانشناسان می‌گویند، ممکن است ناشی از یک اعتمادبه‌نفس کاذب باشد. این سرمایه‌گذاران که به توانایی خود را در پیش‌بینی رفتار ارز و بازار سهام بیش‌ازاندازه اعتماد دارند، به‌جای تجزیه‌وتحلیل و آنالیز سهام به میزان رشد آن‌ها در مدت‌زمان کوتاهی بسنده می‌کنند و در نتیجه با ریسک‌ کردن تمام دارایی خود را از دست می‌دهند.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
آرمان
آرمان
2 سال پیش

سلام دوستان، به نظر من که چند سال هست تجربه کاری دارم ارز استلار موفق ترین ارز سال 2018 خواهد بود و رقیب آینده بیت کوین خواهد بود و بزودی جزو پنج ارز برتر قرار خواهد گرفت.

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نظرسنجی‌ها از افزایش ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۸ می‌گویند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x