atlasarzdigital

مزایده ۴۰۰ هزار دلار بیت کوین ضبط شده از دارک وب توسط شرکت بریتانیایی !

مزایده ۴۰۰ هزار دلار بیت کوین ضبط شده از دارک وب توسط شرکت بریتانیایی !

شرکت مزایده بریتانیایی Wilsons Auction House حراج 315 واحد سکه ارز دیجیتال را در این کشور میزبانی خواهد کرد. این سکه‌ها شامل بیت کوین، بیت کوین گلد و بیت کوین کش هستند. مزایده در تاریخ 28 فوریه (9 اسفند) آغاز شده و یک روز کامل به طول خواهد انجامید. گفتنی است که این ارزهای دیجیتال مرتبط با بازار دارک وب، در اصل توسط مقامات بلژیکی ضبط شده‌اند و ارزش تخمینی آن‌ها حدود 300,000 پوند یا نزدیک به 400,000 دلار آمریکا است.

ویلسون (Wilsons) پیش‌تر نیز برای اولین بار مزایده‌ای برگزار کرد که در آن حدود 167 مونرو، با قیمتی کمتر از 10 هزار پوند فروخته شد.

این شرکت در وب‌سایت خود اعلام کرده که این قرارداد توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

این قرارداد که علاقه‌مندان زیادی از سایر شرکت‌ها در سراسر اروپا داشت، اولین بار است که به یک شرکت مزایده اعطا می‌شود. شرکت مزایده ویلسون، ذخیره‌سازی و فروش دارایی ارز دیجیتال ضبط شده که توسط دولت فدرال بلژیک مدیریت می‌شود را تسهیل و ممکن می‌کند.

این سکه‌ها به سهم‌های زیادی تقسیم خواهند شد؛ با حداقل مقدار واحد 0.5 بیت کوین (BTC). از لحاظ تعداد سکه، فورک‌های بیت کوین سهم بیشتری خواهند داشت.

ارزهای دیجیتال که ارزش کل نوسانی حدود 300,000 پوند دارند، برای مخاطبان سراسر جهان جذاب به نظر می‌رسد. این ارزهای دیجیتال به چندین سهم تقسیم خواهند شد، هر سهم بیت کوین از 0.5 تا 4 بیت کوین است؛ و این در صورتی است ‌که سهام بیت کوین کش و بیت کوین گلد تعداد بیشتری سکه را در بر خواهد گرفت.

ما بهتر از یک صرافی ارز دیجیتال هستیم

شرکت مزایده ویلسون خود را «یک سرویس مشاوره پیشرو برای آژانس‌های جهانی اجرای قانون» نامید.

رویکرد دولت بلژیک و بریتانیا برای فروش ارزهای دیجیتال ضبط شده، با رویکرد ایالات متحده متفاوت است. وزارت دادگستری آمریکا خودش این مزایده را انجام داده است. به عنوان مثال، ایالات متحده تقریبا ۵۰ میلیون دلار از فروش بیش از 140,000 بیت کوین ضبط شده از سایت جاده ابریشم (سیلک‌رود) به دست آورده است. دولت به طور مکرر دارایی‌های ضبط شده از جمله ارز دیجیتال را به فروش می‌رساند. تیم دراپر (Tim Draper)، میلیاردر و سرمایه‌گذار بیت کوین، یکی از برندگان مزایده‌های بیت کوین جاده ابریشم بود که پیش از افزایش قیمت‌ها او را برای این واقعه آماده ساخت.

مزایده ۴۰۰ هزار دلار بیت کوین ضبط شده از دارک وب توسط شرکت بریتانیایی !

ویلسون هم ادعا می‌کند که بهتر است ارزهای دیجیتال را از این طریق خریداری کنید. آیدان لارکین (Aidan Larkin)، رئیس بازیابی دارایی ویلسون، در این باره می‌گوید:

این قرارداد به ما اجازه می‌دهد تا پیشنهاد فروش ارز دیجیتال را بیشتر گسترش دهیم و خطرات مرتبط با مبادلات در صرافی‌های ارز بدون مجوز مجازی را از بین ببریم. با استقبال از خریداران جدید و سرمایه‌گذاران با تجریه، ارز دیجیتال را برای همه قابل دستیابی می‌کنیم.

با اینکه تعدا زیادی صرافی قانونی برای انتخاب وجود دارد، پیدا کردن بیش از 100 بیت کوین با قیمت ثابت کار سختی خواهد بود. شرکت در مزایده و پیشنهاد قیمت دادن باید برای تماشاچی جالب باشد. چه اتفاقی خواهد افتاد اگر در طی مزایده سقوط قیمت وجود داشته باشد؟ واضح است که پیشنهاد‌ دهندگان قیمت باید این ریسک را پذیرفته باشند.

ویلسون انتظار دارد مردم در سراسر جهان به این موضوع علاقه نشان دهند و آن‌ها نیز به صورت مرتب مزایده‌های آنلاین و حضوری را در بریتانیا تسهیل کنند.

منبع: ccn

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مزایده ۴۰۰ هزار دلار بیت کوین ضبط شده از دارک وب توسط شرکت بریتانیایی ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.