جمع‌آوری ۲۷۵ هزار امضا برای آزاد‌ی راس اولبریکت، حامی مشهور بیت کوین

جمع‌آوری ۲۷۵ هزار امضا برای آزاد‌ی راس اولبریکت، حامی مشهور بیت کوین

طوماری که هدف آن درخواست از کاخ سفید برای آزادسازی راس اولبریکت (Ross Ulbricht)، خالق بازار دارک نت «جاده ابریشم» (Silk Road) است، بیش از ۲۷۵,۰۰۰ امضا جمع کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، کمپین «راس را آزاد کنید» (FreeRoss) ایده گروهی از افراد خانواده، دوستان و طرفداران اولبریکت است، این افراد ادعا می‌کنند که این حرکت به رشد خود ادامه خواهد داد و آن‌ها حس می‌کنند که به زودی راه‌حلی برای رهاسازی اولبریکت از زندان پیدا خواهند کرد.

این کمپین طی آخرین بروزرسانی که در وب‌سایت درخواست‌های آنلاین منتشر شد، ادعا کرد که حال راس خوب است. آن‌ها همچنین اظهار کردند که به خاطر اقدامات پیشگیرانه در برابر همه‌گیری ویروس کرونا، ملاقات‌ها تا ۳۰ روز لغو شده‌ است.

گردانندگان این کمپین امیدوارند که بتوانند ۳۰۰,۰۰۰ امضا جمع کنند.

این گروه از افراد خانواده و دوستان اولبریکت معتقدند که حکم حبس ابد بدون آزادی مشروط، «نقض عدالت» به حساب آمده و با او منصفانه برخورد نشده است. آن‌ها ادعا می‌کنند که بیش از ۲۰۰ سازمان از جمله اعضای جامعه ارزهای دیجیتال از این کمپین حمایت می‌کنند.

علاوه بر این، حامیان اولبریکت بازرسان فدرال را به سوء رفتار، نقض قانون اساسی و فساد متهم کرده‌اند.

تیم دریپر (Tim Draper)، از فعالین مطرح حوزه ارزهای دیجیتال در مصاحبه‌ای به تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۳ آذر ۱۳۹۸) خواستار آزادی بنیان‌گذار جاده ابریشم شد. او در این مصاحبه گفت:

او مدتیست که زندانی است. او را بیرون بیاورید! من وقتی که گربه‌ام در قفس است گریه می‌کنم. در بند بودن این زندانیان قلب مرا به در می‌آورد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
ملانصرالدین
ملانصرالدین
4 سال قبل

یک داستان بلندی و زیادی پر از اتفاق پشت اسم راسل هست .
اگر کنجکاو هستید که بیت کوین کجای قصش هست ، حتما حتما حتما حتما پادکست سریال به اسم سیلک رُد در پادکست فارسی زبان چنل بی (ChannelB) حتما حتما حتما گوش بدید.
من گوش دادم و لذتش رو بردم.
به شما هم توصیه کنم اگر دوست دارید داستان جنایی رو به زبان فارسی گوش بدید حتما حتما حتما حتما به چنل بی ChannelB ملحق بشید.

ما همه ساتوشی هستیم
ما همه ساتوشی هستیم
4 سال قبل

اولبریکت آزاد باید گردد