جلسه تیم دراپر با فیس‌بوک پیرامون سرمایه‌گذاری در فیسبوک کوین

جلسه تیم دراپر با فیس‌بوک پیرامون سرمایه‌گذاری در فیسبوک کوین

طبق گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین)، بعد از انتشار شایعاتی در مورد ابداع ارز دیجیتال اختصاصی فیس بوک، تیم دراپر میلیاردر و سرمایه گذار ریسک پذیر برجسته، با مدیران اجرایی این شرکت برای سرمایه گذاری در پروژه مذکور ملاقات خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، دراپر در گفتگو با بلومبرگ در مورد پروژه توسعه احتمالی ارز دیجیتال اختصاصی فیسبوک، اظهار علاقمندی کرده و مایل است بداند آیا این پروژه به اندازه کافی خوب است یا نه.

این اقدام در پی انتشار خبر جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر توسط فیسبوک برای توسعه پروژه یک ارز دیجیتال اختصاصی انجام شد. روز دوشنبه ۸ آوریل، ناتانیال پاپر، خبرنگار فناوری نیویورک تایمز، ضمن اشاره به منابع آشنا با این موضوع، اظهار داشت که فیسبوک به دنبال جذب یک سرمایه ۱ میلیارد دلاری است تا پروژه ارز دیجیتال خود را توسعه بخشد. به گفته او، این پروژه مربوط به یک ارز دیجیتال باثبات است و سبدی از ارزهای خارجی که در حساب های بانکی نگه داشته می شود، می تواند ارزش آن را ثابت نگه دارد.

در حالی که شرکت فیسبوک هنوز با انتشار یک بیانیه رسمی این شایعات را تایید یا رد نکرده، دسامبر گذشته شایعاتی راجع به «فیسبوک کوین» توسط بلومبرگ منتشر شد.

جلسه تیم دراپر با فیس‌بوک پیرامون سرمایه‌گذاری در فیسبوک کوین

پس از بلومبرگ، روزنامه نیویورک تایمز در فوریه سال ۲۰۱۹ گزارش داد که شرکت فیسبوک مشغول کار بر روی یک پروژه سری در رابطه با ارزهای دیجیتال است که توکن آن برای استفاده در برنامه های فیسبوک مسنجر، واتساپ و اینستاگرام معرفی می شود و در هر ماه حدود ۲.۷ میلیارد کاربر خواهد داشت.

بر اساس گزارش این هفته بلومبرگ، فیسبوک کماکان در حال تلاش برای راه اندازی این ارز دیجیتال با ثبات و ایجاد یک پشتوانه مالی محکم برای آن است.

در زمان نگارش این مطلب، دراپر در مورد برنامه برگزاری جلسه با فیسبوک، جزئیاتی را به کوین تلگراف اعلام نکرده است.

در همین حال، دفتر فیسبوک در منلوپارک کالیفرنیا، پنج فرصت شغلی جدید را برای دپارتمان بلاک چین فیسبوک اعلام کرده است. پیش از این یک موقعیت شغلی برای استخدام وکیل ارشد با تجربه کاری در زمینه بلاک چین و پرداخت، از طرف این دفتر معرفی شده بود.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه