پیش فروش نات کوین آغاز شد؛ هر یک میلیون نات کوین: ۵ دلار!

پیش فروش نات کوین آغاز شد؛ هر یک میلیون نات کوین: ۵ دلار!

بازار پیش از عرضه (Pre-Market) نات کوین در وب‌سایت Getgems آغاز شده است و در کمترین میزان، هر یک میلیون نات کوین تقریباً ۲ تون کوین (حدود ۵ دلار) قیمت دارد.

به گزارش ارزدیجیتال، از تقریباً‌ ساعت ۱۶ امروز ۱۶ اسفند به‌وقت تهران، بازارِ پیش از عرضه توکن‌های نات کوین در وب‌سایت getgems.io آغاز شده است و در این صفحه در جریان است. کاربران با داشتن تون کوین می‌توانند در این پیش‌فروش شرکت کنند.

نات کوین‌ها در قالب بسته‌های ۱۰ و ۱۰۰ میلیونی عرضه شده‌اند و در زمان نگارش این خبر، هر ۱۰ میلیون نات کوین، تقریباً ۲۰ تون کوین (حدود ۵۰ دلار) قیمت دارد.

یکی از اهداف این پیش‌فروش کشف قیمت برای نات کوین اعلام شده است و مشخص نیست تا روز عرضه رسمی در بازار، دقیقاً این توکن چه قیمتی خواهد داشت.

خریداران پس از عرضه توکن در بازار (اوایل آوریل – فروردین) نات کوین‌های خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین، اکنون امکان عرضه نات کوین‌ها در این پیش‌فروش برای فروشندگانی که تعداد زیادی نات کوین دارند، وجود دارد. برای این کار، طبق پست آموزشی نات کوین، کاربران می‌توانند با داشتن تون کوین برای پرداخت کارمزدها، در داخل ربات نات کوین، قسمت Trade را باز کنند و پس از انتخاب تعداد بسته‌های نات کوین یا همان تعداد کوپن‌ها (Voucher)، کیف پول خود را به بازی متصل کنند.

پس از تبدیل موجودی نات کوین به بسته‌های توکن که در قالب NFT است و پرداخت کارمزد، یک ان‌اف‌تی (شامل توکن‌ها) دریافت خواهند کرد که می‌توانند آن را در پیش‌فروش عرضه کنند.

نات کوین (Notcoin) یک میم کوین و یک بازی مبتنی بر تلگرام و بر بستر شبکه بلاکچینی تون (Ton یا The Open Network) است و با عموماً با نماد NOT شناخته می‌شود. این ارز دیجیتال را اوپن بیلدرز (Open Builders) ژانویه سال ۲۰۲۴ عرضه کرده است و طبق توضیحات این تیم، قابل ماین و استخراج است و می‌توان تنها با کلیک یا لمس‌کردن صفحه گوشی در ربات تلگرامی notcoin_bot@ نات کوین دریافت کرد. با توجه به برنامه توسعه‌دهندگان نات کوین برای عرضه توکن در صرافی‌ها می‌شود گفت که یک بازی پلی تو اِرن (Play-to-Earn) است.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد پروژه نات کوین احتمالاً با تیم توسعه پیام‌رسان تلگرام یا شبکه تون کوین در ارتباط است. به‌عنوان مثال، توییتر رسمی تون کوین به‌طور مرتب اخبار و پست‌های مربوط به نات کوین را منتشر می‌کند.

این پروژه با رسیدن به بیش از ۲۶ میلیون کاربر یکتا در کمتر از چهار ماه از عرضه، توجهات زیادی به‌خصوص در بین کاربران ایرانی به خود جلب کرده است و حالا فقط حدود سه هفته دیگر با عرضه توکن آن فاصله داریم.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
علی صالحی
علی صالحی
1 ماه قبل

چطوری می تونم نات کوین بخرم ممنون میشم راهنمایی کنید