مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!

مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!

یکی از ارائه‌دهندگان خدمات مالی در سوئیس با عنوان Bitcoin Suisse مدعی شده که توانسته رکورد مرتفع‌ترین مکان انجام معامله بیت کوین را بشکند. این شرکت ضمن انتشار ویدیو انجام تراکنش، گفت آن را در راستای اقدامی تبلیغاتی در ۱۳ جولای (۲۲ تیر)، انجام داده است.

به گزارش کوین تلگراف، در توضیحات این اقدام تبلیغاتی که در توییتر رسمی Bitcoin Suisse منتشر شد آمده است که کارکنان این شرکت، معامله را در ارتفاع ۴,۱۶۴ متری از سطح دریا انجام داده‌اند. محل انجام این رویداد که ۷۰ نفر شاهد آن بوده‌اند، منطقه «آلپ پنین»، در بین رشته‌کوه آلپ و میان مرز سوئیس و ایتالیا عنوان شده است:

رکورد بالاترین جدیدی برای بیت کوین (All-Time High)! در روز ۱۳ جولای بیت کوین سوئیس موفق شد تا رکوردی جدید در بالاترین ارتفاع از سطح زمین برای معامله بیت کوین در بریثورن سوئیس و در ارتفاع ۴۱۶۴ متری از سطح دریا ثبت کند.

حساب کاربری یک استارتاپ با نام «لوف» ضمن تمجید از نوآورانه بودن این کار، آنرا «کمی غیرمنطقی» خواند.

مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!

ماه می (خرداد) سال گذشته میلادی نیز طی رویدادی مشابه، یک شبکه اجتماعی اوکراینی با نام ASKfm، برای تبلیغ عرضه اولیه سکه خود، قصد داشت تا یک کیف پول سخت افزاری «لجر»، حاوی توکن‌های خودش را بر روی قله اورست قرار دهد که در نهایت منجر به مرگ لم بابو شرپا شد.

ژانویه (بهمن) گذشته نیز کوین تلگراف گزارش کرد که رستوران «کی‌اف‌سی» کانادا محصولی جدید با نام The Bitcoin Bucket of chicken tenders را عرضه کرده که تنها با بیت کوین امکان خرید آن وجود دارد.

شرکت Bitcoin Suisse، ماه جاری نسبت به ثبت و طی‌کردن روال‌های قانونی فعالیت خود، اقدام به همکاری با قانون‌گذاران مالی سوئیس کرد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه