مجری مشهور CNBC از سرمایه‌گذاری‌اش در بیت کوین صحبت کرد

مجری مشهور CNBC از سرمایه‌گذاری‌اش در بیت کوین صحبت کرد

جیم کرامر (Jim Cramer)، مجری برنامه مَد مانی (Mad Money) که از شبکه سی‌ان‌بی‌سی پخش می‌شود، از سرمایه‌گذاری خود در بیت کوین خبر داده است.

به گزارش دکریپت، جیم کرامر، مجری برنامه مَدمانی شبکه سی‌ان‌بی‌سی و بنیان‌گذار سایت خبری TheStreet، در مصاحبه‌ای که در وب سایت خود منتشر کرد، توضیح می‌دهد که چرا بیت کوین را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده است.

کرامر بدون این‌که میزان سرمایه‌گذاری خود را اعلام کند گفت:

شما می‌خواهید کلاس‌های دارایی‌ خود را متنوع‌تر کنید. این [سرمایه‌گذاری] موقعیت بزرگی برای من نیست، اما مطمئناً متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری مهم است و بیت کوین هم شکلی از دارایی است و من می‌خواهم میان دارایی‌های خود توازن بر‌قرار کنم.

کرامر برای سرمایه‌گذاران مردد گفته است که اطلاعات در ارتباط با بیت کوین این روزها هر جایی پیدا می‌شود، اما تاریخ نوسانات قیمت بیت کوین با این داستان متفاوت است.

نام آنتونی پومپلیانو (Anthony Pompliano)، و جیسون سکستون (Jason Sexton) در میان کسانی که بر سرمایه‌گذاری کرامر تأثیر‌گذار بوده‌اند دیده می‌شود. جیسون سکستون همان کسی است که توییت «بیت کوین بخر» را در پاسخ به کرامر منتشر کرده بود.

کرامر در رابطه با افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ که قبل از سقوط بزرگ ۲۰۱۸ رخ داده بود گفت:

در آن زمان پول زیادی وارد بازار شده بود و همین مسئله اوضاع را خطرناک کرده بود. دلیلی وجود ندارد تا منتظر سقوط مجدد آن بمانید.

اما چرا کرامر بیت کوین را نزدیک به اوج تاریخی و محدوده ۱۷,۰۰۰ دلار خریداری کرده است؟

کرامر در اظهارنظری عجیب با اشاره به این نکته که از استراتژی رایجی استفاده کرده است می‌گوید:

اگر بخواهم چیزی را بخرم، آن را در قیمت بالایی خریداری خواهم کرد. هرچقدر که آن چیز پایین تر بیاید، من بزرگ و بزرگتر می‌شوم.

از زمان سرمایه‌گذاری کرامر قیمت بیت کوین به ۱۹,۱۹۵ دلار رسیده است که نشان‌دهنده ۳.۷۲ درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
محمدرضا
محمدرضا
3 سال قبل

سلام...یه خدا قوت میگم به همه بچه های سایت ارز دیجیتال...عالی هستید...یه چند روزی میشه که سایت انگار ساختارش تغییر کرده قبلا کامنت های هر بخش میتونستید تا آخر ببنید ولی الان به این شکل نیست....صفحات مربوط به خود ارزهاست که تعداد کامنت ها زیاد هستش به این شکل هستش

مینا اریس
مینا اریس
3 سال قبل
پاسخ  محمدرضا

میشه به منم آموزش بدید واقعا به سرمایه گذاری احتیاج دارم