بیت کوین به صفحه اول روزنامه وال‌استریت ژورنال رسید

بیت کوین به صفحه اول روزنامه وال‌استریت ژورنال رسید

قیمت بیت کوین پس از عملکرد باورنکردنی خود و رسیدن به ۱۸,۰۰۰ دلار، به صفحه اول رسانه‌های معتبر دنیا همچون وال استریت ژورنال رسید. این روزنامه در صفحه اول خود خبری از بیت کوین و جهش ۸۰ درصدی آن را کار کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، پس از رشد ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین در طول دو ماه، پادشاه ارزهای دیجیتال به صفحه اول وال استریت ژورنال راه پیدا کرده است. این نشریه در صفحه اول چاپ دیروز خود با اشاره به عملکرد قیمت بیت کوین، به افزایش علاقه مؤسسات مالی به این ارز دیجیتال اشاره کرده است.

در بخشی از این گزارش آمده است که بیت کوین حمایت «میلیاردرهای وال استریت» نظیر پاول تودور جونز (Paul Tudor Jones) و استنلی دراکنمیلر (Stanley Druckenmiller) و برخی دیگر از چهره‌های مشهور را جلب کرده است.

گزارش وال استریت ژورنال در حالی منتشر می‌شود که بیت کوین مدت‌هاست در نشریات و خبرگزاری‌های مطرح دنیا حاضر نبوده است. این در حالی است که با جهش قیمت بیت کوین، رکورد ارزش بازار آن نیز شکسته شد.

وال استریت ژورنال در مطلب خود با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های گسترده از جانب صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale Invesments)، به افزایش تقاضا از سرمایه‌گذاران خرد هم اشاره می‌کند. این نشریه در بخشی از مطلب خود عنوان می‌کند که سرمایه‌گذاران خرد از این پس می‌توانند از طریق پلتفرم‌های مشهور مالی (نظیر پی پل) بیت کوین بخرند.

وال استریت ژورنال در گزارش اخیرش به افزایش قابل‌توجه معاملات در کش اپ (CashApp)،‌ متعلق به اسکوئر (Square)، هم اشاره می‌کند. حجم معاملات بیت کوین در این اپلیکیشن در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ چیزی در حدود ۱.۶ میلیارد دلار بود. برای مقایسه بهتر باید گفت که حجم معاملات در سال ۲۰۱۹ تنها ۵۵۵ میلیون دلار بوده است. معاملات در ایت‌بیت (itBit) هم پس از اعلام خبر ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در پی پل با جهشی بزرگ همراه بود.

دن شولمن (Dan Schulman)، مدیرعامل پی پل، در همان روز با حضور در شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) با بیان این مسئله که افزایش پذیرش روزافزون بیت کوین باعث می‌شود که این ارز دیجیتال از یک کلاس دارایی به‌سمت تبدیل‌شدن یک ارز حرکت کند، افزود:

با کمرنگ‌شدن و از بین رفتن استفاده از پول‌های کاغذی در تراکنش‌های مردم، لازم است که بانک‌های مرکزی پول‌های کاغذی را با انواع دیجیتال ارزهای رایج، خصوصاً در حوزه استفاده‌های خرد، جایگزین کنند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
اسعد
اسعد
۳ سال قبل

چیز بدی نگفته خدایی

فرهنگ
فرهنگ
۳ سال قبل

دوستان خیلی مواظب باشین.
دولت ها یه چیزی زیر سرشونه.
در کنار رشد قیمت کریپتوها، به نحوه معاملاتتون هم دقت کنین.
سلامت و پرسود باشین♥️?

باران
باران
۳ سال قبل
پاسخ  فرهنگ

برو بابا با این نظر چرتت
یا از خرید جا موندین یا نمیتونین باور کنید که بیت کوین روز به روز بالا میره