توییتر حساب (BITCOIN@) را مسدود و مجدد رفع محدودیت نمود!

توییتر حساب (BITCOIN@) را مسدود و مجدد رفع محدودیت نمود!

توییتر برای دومین بار یک حساب کاربری جعلی تحت عنوان (BITCOIN@) را مسدود کرد!

خدانگهدار (BITCOIN@)

توییتر حساب (BITCOIN@) را مسدود و مجدد رفع محدودیت نمود!

— Charlie Lee [LTC] (@SatoshiLite) April ۸, ۲۰۱۸

به نقل از bitcoinist؛ حساب کاربری (BITCOIN@) یکبار دیگر توسط شبکه اجتماعی محبوب توییتر بسته شده، و این بار به حالت تعلیق درآمده است.

کاربران توییتر معمولا حساب های جعلی یا حساب هایی که به قول معروف اسپم منتشر می کنند را ریپورت یا گزارش می کنند، که البته هر دو دلیل در مورد (BITCOIN@) صدق می کرد!

چارلی لی، بنیان گذار لایت کوین خطاب به (BITCOIN@) و به طور کنایه آمیز اسکرین شات روبرو را در توییتر منتشر کرد: (برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید)

جالب توجه است که حساب مذکور هیچ ارتباطی با بیت کوین، صدر نشین جدول ارزهای دیجیتال نداشته و از این آی دی برای انتشار تبلیغات پروپاگاندا علیه بیت کوین و به نفع برادر ناتنی آن، بیت کوین کش  استفاده کرده است.

به نقل از Badbitcoin.org؛ این حساب کاربری مسدود شده توسط شیادانی که کارشان تبلیغ اسکم بیت کوین کش است، ربوده یا خریداری شده است.

بنابر گزارشی که bitcoinist در ماه مارس منتشر کرد، نظرسنجی پروپاگاندا-محوری که این اکانت در صفحه خود قرار داده بود به ضرر او تمام شد:

جامعه بیت کوین (BTC) آکنده است از سوءرفتار جمعی، ترول ها، شخصیت های دروغین، سانسور، حملات DDoS، دستکاری آراء، آزار و اذیت و ترور شخصیت.

جامعه بیت کوین کش (BCH) پذیرا و صمیمی، حامی و دلگرم کننده و قدردان آزادی است.

کدامیک را به دیگری ترجیح می دهید؟

— Bitcoin (@Bitcoin) March ۸, ۲۰۱۸

توییتر حساب (BITCOIN@) را مسدود و مجدد رفع محدودیت نمود!

در نتیجه بیت کوین (BTC)، به رغم تلاش های بسیار اسکمرهای بیت کوین کش در جهت تضعیف این ارز دیجیتال، ثابت کرد که قهرمان محبوب همه است.

در زمان انتشار این پست، ۷۴ درصد از کل ۱۷۴۳۷ شرکت کننده بیت کوین را انتخاب کردند. یعنی نتیجه درست برخلاف انتظار bitcoin@ از آب درآمد!

این اولین باری نبود که حساب کاربری مذکور از سوی توییتر تنبیه می شود و دفعه قبل درست چند روز پیش از انتشار نظرسنجی فوق محدود شده بود.

یکی از کاربران توییتر با کنایه به (Bitcoin@) نوشته است:

علی رغم تمام این کلاهبرداری ها و سپس ممنوعیت نامحسوس حساب های کاربری، یک اتفاق مثبت در توییتر افتاده است… باورتان می شود؟ یک نفر برای خرید این اکانت هزینه پرداخت کرده تا اطلاعات غلط منتشر کند، و بعد اکانتش مسدود شده!

— WhalePanda (@WhalePanda) March ۷, ۲۰۱۸

در زمان نوشتن این خبر نرخ معاملاتی بیت کوین کش در حدود ۶۳۴.۵۷ دلار است، اما همچنان بیت کوین در صدر جدول بوده و با نرخ ۶۷۴۳.۷۰ دلار معامله می شود. افت قیمت بیت کوین کش به خاطر کمبود کاربردپذیری در آن است. با افزایش پذیرش SegWit و پیشرفت شبکه لایتنینگ، بیت کوین کش به طور فزاینده ای بی اهمیت جلوه می کند.

رفع محدودیت (BITCOIN@)

به نقل از news.bitcoin؛ حساب کاربری (Bitcoin@) به دلیل انتشار محتوی گمراه کننده و تبلیغات غلط توسط توییتر به حالت تعلیق درآمد. در جریان این اتفاق استفاده از نام کاربری اکانت مذکور برای سایر کاربران آزاد شده بود.

از این رو یک اکانت جدید با استفاده از این آی دی شروع به فعالیت کرد، این ماجرا منجر به مخالفت بسیاری از کاربران توییتر شد که به دنبال آن، مسئولین محدودیت های قرار داده شده بر روی حساب اصلی (Bitcoin@) را حذف کردند

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه