atlasarzdigital

مدیرعامل توییتر: تنها ارز دیجیتالی که دارم بیت کوین است !

مدیرعامل توییتر: تنها ارز دیجیتالی که دارم بیت کوین است !

بر اساس توییت 6 فوریه (17 بهمن) جک دورسی، مدیر عامل توییتر و اسکوئر، بار دیگر موضعش را درباره علاقه به بیت کوین با ابراز اینکه تنها ارز دیجیتالی که نگهداری می‌کند بیت کوین است، نشان داد.

حامی معروف بیت کوین در مصاحبه اخیرش گفته بود که به نظرش بیت کوین همان ارز بومی اینترنت خواهد بود.

در توییتی که سروصدای زیادی هم به راه انداخت، دورسی اظهارات قبلی خودش را تکرار و بیت کوین را قدیمی‌ترین و بزرگترین ارز دیجیتال و از سویی یک برند فوق‌العاده معرفی کرد.

او در این باره نوشت:

بیت کوین سرسخت و بهبود‌پذیر است. بیت کوین قاعده‌مند است و بیت کوین به آرمان‌های اینترنت بسیار نزدیک است.

زمانی که از دورسی درباره قابلیتی از بیت کوین که بیشتر از بقیه وی را به هیجان می‌اندازد سوال شد، این عاشق بیت کوین بار دیگر به پتانسیل بیت کوین برای تبدیل شدن به ارز بومی اینترنت اشاره کرد. دورسی به طور صریح در این باره توضیح داد:

همه چیز آن. و بالاتر از همه اینکه به نظرم بیشترین شانس را برای تبدیل شدن به ارز بومی اینترنت دارد. اگر از دید یک کشور به اینترنت نگاه کنید، این مسئله اهمیت زیادی دارد.

در توییتی دیگر دورسی اشاره کرد که متصدی پرداخت اسکوئر می‌تواند بار دیگر بیت کوین را در آینده‌ای نزدیک بپذیرد؛ این اتفاق پس از شکست سال 2014 به دلیل آماده نبودن شرکت می‌تواند محقق شود.

مدیرعامل توییتر: تنها ارز دیجیتالی که دارم بیت کوین است !

دورسی در ادامه گفته‌هایش در توییتی که امروز منتشر شد، پیوستن خود به حرکت نمادین در شبکه لایتنینگ را که پروتکل مقیاس‌پذیری لایه دوم بیت کوین است، اعلام کرد. این حرکت تحت عنوان LN Trust Chain، برای اثبات کارایی تراکنش‌ها در شبکه لایتنینگ صورت گرفت و نماینده مجموعه‌ای از تراکنش‌ها بین کاربران شبکه بود.

طی این حرکت، کاربری که تراکنش را دریافت می‌کند، با افزودن مقدار اسمی 10 هزار ساتوشی به آن (حدود 0.34 دلار) آن را به فرد دیگری که به آن اعتماد دارد، می‌فرستد. این حرکت که با نام Lightning Torch یا مشعل لایتنینگ نیز شناخته می‌شود، هم‌اکنون به مبلغی بالغ بر 98 دلار رسیده است.

جک دورسی با سرمایه‌ای بالغ بر 5.1 میلیارد دلار، به عنوان 89مین فرد ثروتمند از نظر فوربز در لیست 400 آمریکایی ثروتمند سال 2018 معرفی شده است.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با 0.43 درصد رشد در 24 ساعت گذشته، ارزش بازاری معادل 60 میلیارد دلار دارد.

منبع: cointelegraph

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مدیرعامل توییتر: تنها ارز دیجیتالی که دارم بیت کوین است ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.