00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > مدیرعامل توییتر اعلام کرد: در پرداخت‌های روزمره از بیت کوین استفاده می‌کنم !
اخبار

مدیرعامل توییتر اعلام کرد: در پرداخت‌های روزمره از بیت کوین استفاده می‌کنم !

مدیرعامل توییتر و اسکوئر، جک دورسی، در پادکست تیِلز فرام دِ کریپت که روز ۴ مارس (۱۳ اسفند) منتشر شد، اظهار داشت که طی یک هفته ۱۰ هزار دلار با بیت کوین خرج کرده است.

در این پادکست دورسی درباره آشنایی‌اش با بیت کوین توضیح داد و مشابهت‌های بین توییتر و بیت کوین را از دیدگاهش بیان کرد.

او با اشاره به حرکت «استکینگ ست ستردی» (Stacking Sat Saturday) که یک روند شکل گرفته برای خرید کردن به میزان ۲۵ دلار در هر هفته با بیت کوین برای نشان دادن پذیرش فزاینده این ارز دیجیتال است، اظهار داشت:

من این حرکت را در توییتر دیدم و می‌خواستم که در آن شرکت کنم، اما من پیش‌تر محدودیت این روند را در کش‌اپ (برنامه پرداخت با بیت کوین) شکسته‌ام. دیگر نمی‌توانم بیشتر از این خرید کنم.

هرچند دورسی مبلغ دقیق را اعلام نکرد، اما حداکثر میزان قابل خرید با بیت کوین در برنامه کش‌اپ اسکوئر در حال حاضر ۱۰ هزار دلار است. او در ادامه عنوان داشت که شاید هفته بعدی و با بازنشانی مجدد محدودیت هفتگی به این حرکت بپیوندد.

مدیرعامل توییتر اعلام کرد: در پرداخت‌های روزمره از بیت کوین استفاده می‌کنم !

جک دورسی به خاطر عقایدش درباره ارز بومی اینترنت بودن بیت کوین، این روزها شناخته می‌شود. دورسی در مصاحبه‌ای با جو روگان در ماه گذشته اذعان داشت که بیت کوین چیزی است که در اینترنت متولد شده، در بستر اینترنت توسعه یافته، بر روی اینترنت آزمایش شده و از آن برگرفته شده است.

اظهارات دورسی در پادکست مهر تایید دوباره‌ای بر گفته‌های وی در اواسط ماه می سال گذشته بود که ارزها مجازی را آینده‌ی ابزارهای مشروع پرداخت جهانی دانسته بود.

در ماه فوریه، دورسی این مسئله را آشکار کرد که تنها ارز دیجیتالی که نگهداری می‌کند، بیت کوین است. هنگامی که از وی درباره خصوصیاتی از بیت کوین که بیش از همه وی را به وجود می‌آورد سوال شد، این چهره‌ تاثیرگذار بار دیگر به پتانسیل این ارز دیجیتال برای تبدیل شدن به ارز جهانی اشاره کرد.

اخیراً، یوگنی کاسپرسکی، مدیرعامل شرکت امنیت سایبری کسپرسکی اعلام کرد که به عقیده او در آینده (که می‌تواند ۱۰۰ سال بعد باشد)، جهان تحت یک دولت واحد مدیریت خواهد شد و یک ارز دیجیتال واحد برای آن وجود خواهد داشت.

کاسپرسکی همچنین استدلال کرد که ارزهای دیجیتال ایده فوق‌العاده‌ای هستند، اما جهان هنوز آمادگی پذیرش آن‌ها را ندارد.

منبع: cointelegraph
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مدیرعامل توییتر اعلام کرد: در پرداخت‌های روزمره از بیت کوین استفاده می‌کنم !

درباره نویسنده

نیما ملک پور

نیما ملک پور

دانش‌آموخته مهندسی نفت هستم و یادگیری شغل من است
علاقه‌مند به بیت کوین و اقتصاد

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمود Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
محمود
محمود

مدیرعامل توییتر غلط کرد …. دروغگو