عامل اصلی کاهش قیمت این روزهای بیت کوین: رسانه‌های اجتماعی !

عامل اصلی کاهش قیمت این روزهای بیت کوین: رسانه‌های اجتماعی !

قیمت بیت کوین باز هم در رسیدن به ۱۰,۰۰۰ دلار باز ماند. اغلب تحلیل گران می‌گویند که این اتفاق ناشی از عدم اطمینان و بایکوت شرکت‌های فناوری و شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک صورت گرفته است.

به گزارش ورج، توییتر دور روز پیش (۶ فروردین) اعلام کرد که تبلیغ ارزهای دیجیتال را ممنوع خواهد کرد؛ پیش از این گوگل و فیس‌بوک نیز چنین تصمیمی را اجرا کرده بودند.عامل اصلی کاهش قیمت این روزهای بیت کوین: رسانه‌های اجتماعی !

تیموتی تام یکی از توسعه دهندگان مطرح ارزهای دیجیتال معتقد است که خبرممنوعیت تبلیغات در توییتر موجب بیشتر شدن شیب کاهشی قیمت شده است. این خبر جدید سبب شده تا یک بی اعتمادی دیگر در بازار ارزهای دیجیتال پدید آید.

نکته مثبت این اتفاق برای علاقه‌مندان این است که بیت کوین در ۸,۰۰۰ دلار با حمایت خوبی مواجه است.

دیگر پولهای دیجیتالی هم از اواخر ژانویه تا کنون به دنبال ممنوعیت تبلیغات در فیس‌بوک بیش از ۲۰ درصد کاهش قیمت داشته اند. شبکه‌های اجتماعی علت این ممنوعیت را پیش‌فروش‌های توکن‌های کلاهبرداری این حوزه اعلام کرده‌اند.

گوگل به عنوان بزرگترین ارایه کننده تبلیغات آنلاین، پس از فیس‌بوک، در ماه مارس سال جاری میلادی از ارائه خدمات به سایت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال امتناع کرد. پس از آن غول پیام‌رسان اسنپ چت‌ هم تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد و حالا توییتر با اعلام خبر ممنوعیت تبلیغات ICOها نگرانی جدیدی را به بازار ارزهای دیجیتال تزریق کرده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
رضا7
رضا7
۶ سال قبل

به نظرم دارن یه کاری می کنن قیمت بکشه پایین تا خودشون سهم بیشتری از این بازار ببرن
مثلا شما فکر کن یک بیت کوین 5 هزار دلار بخری بهتره یا 10 هزار تا !؟ وفتی قدرت و توانایی شو داشته باشی قیمتو میشکنی تا سود بیشتر تو جیبت بره

روشنک
روشنک
۶ سال قبل

آقا محمد من الان چیکار کنم به نظرت قیمت هی داره میاد پایین، اه

سمندر
سمندر
۶ سال قبل

یک مشت آدم زرنگ اومدن قیمت این پولهای موهوم رو که بدرد هیچ چیز جز کلاهبرداری و شارلاتان بازی نمیخورند را یک شبه هزار برابر کردند تا توجهات راجلب و پول ادمهای فریب خورده رو جمع کنند . گوگل باید کلیه نتایج مربوط به پولهای موهوم را از جستجویش حذف کند

رضا
رضا
۶ سال قبل
پاسخ  سمندر

آره آدم یاد کارتون پینیکیو میفته که گربه نره با کلک پول پینیکیو رو گرفت و گفتش اگه بکاری یه درخت پول درمیاد و بعدا پولدار میشی

حمید فراهانی
حمید فراهانی
۶ سال قبل

گوگل و فیسبوک خودشون در صدر کلاهبردارها قرار دارن و باتحت فشار گذاشتن توییتر باعث این کاهش قیمت شدن