آیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟

آیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟

در این هفته بیت کوین کش یک رشد بسیار بزرگ داشت که به دلیل اخبار مهم بیت کوین و اتریوم، کمتر به آن توجه شد. رشد حدود ۱۰۰ درصد در یک هفته چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.

دلایل احتمالی رشد بیت کوین کش

لغو Segwit۲x

آیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟

پس از اعلام رسمی لغو Segwit2x، قیمت بیت کوین از حدود ۷۲۰۰ دلار در کمتر از یک ساعت به ۷۷۰۰ دلار رسید و اکثر کارشناسان انتظار یک رشد ادامه دار را داشتند. اما برخلاف انتظارات، بیت کوین و اکثر آلت کوین ها با کاهش قیمت محسوسی مواجه شدند و سرمایه گذاران به سمت بیت کوین کش رفتند و همین باعث شد که قیمت آن در ۲۴ ساعت بیش از ۵۵ درصد افزایش بیابد.

شبکه های اجتماعی هم نقش خود را به خوبی برای بیت کوین کش ایفا کردند. گروهی از طرفداران و پشتیبانان بیت کوین کش اعلام کردند که بلاک های این ارز از بیت کوین بزرگ تر (ظرفیت بیشتر) خواهد شد و مردم را به سرمایه گذاری در این ارز تشویق می کنند. حتی بعضی از طرفداران اظهار دارند که بیت کوین کش به زودی بر بیت کوین غلبه می کند.

تاخیر در بیت کوین گلد

تاخیر و اخبار غیر شفاف از بیت کوین گلد هم در افزایش قیمت اولین فورک بیت کوین بی تاثیر نبوده است. بیت کوین گلد با شعار هایی که هر سرمایه گذاری را وسوسه می کند و همچنین با امکان پامپ اولیه، هنوز زمان عرضه مشخصی ندارد و بیت کوین کش بدون رقیب مانده است.

دلایل احساسی

بیت کوین کش سابقه رشد قیمت های فوق العاده را دارد و بعضی از سرمایه گذاران با توجه به این موضوع و بدون هیچگونه تحلیل، پس از شروع رشد، سریعا در بیت کش سرمایه گذاری کردند و همانطور که گفتیم شعارهای شبکه های اجتماعی هم تاثیرات زیادی در این صعود گذاشتند.

چشم انداز

گروهی از طرفدران بیت کوین کش اظهار داشتند که در آینده ای نه چندان دور این ارز بر بیت کوین غلبه خواهد کرد اما شعار ها اگر عملی نشوند، پس از مدتی فراموش خواهند شد.

بیت کوین کش برای ادامه صعود خود نیاز به زمان برای اثبات ادعاهای خود دارد. پیشبینی می شود که قیمت اصلاح شود اما بعد از اصلاح هم احتمالا بالای ۶۰۰ دلار می ماند.

همراهان عزیز سایت ارزدیجیتال، این مقاله براساس تحقیقات و مشاهدات شخصی نوشته شده است.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
ایمان
ایمان
5 سال قبل

با سلام و درود
ایا ماین ارزهای دیجیتال دیگر که از الگوریتم SHA–۲۵۶ استفاده می‌کنند هم مثل بیتکوین رو به پایان است؟

امید
امید
6 سال قبل

سلام آقای آذر نیوار . بیتکویش کش همچین افزایش رو در یک هفته تجره نکرده.

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال قبل
پاسخ  امید

سلام امید جان
این مطلب فقط ترجمه بود و از خودم ننوشتم در ضمن اشاره شده توی مقاله که کاربرا این حرفا رو زدن و شعارها جای عمل رو نمیگیره

امید برزگر
امید برزگر
6 سال قبل

ممنونم بخاطر همه مطالب خوبتون.ی سوالی داشتم.این نوع ارز ها نیاز به ی کیف پولی دارن.مثل بیت کوین و بلک چین.میشه لطفا ی کیف پول معتبری هم برای بیت کوین کش معرفی کنید
ممنون