انالیزه پروژه لینک(CHAIN LINK)

بیت کوین
خنثی
5 روز قبل
 • 5 روز قبل
  تا پیش از ورود اوراکل ها به ارزهای‌دیجیتال، بلاکچین‌ها تنها اطلاعاتی را که در خود شبکه رخ می‌داد در اختیار داشتند و نمی‌توانستند از خارج شبکه اطلاعات کسب کنند. با آمدن اوراکل ها این نقص را برطرف شد که معروفترین آنها پروژه چین‌لینک(CHAINLINK) است. چین‌لینک تمامی اطلاعات مورد نیاز برنامه های غیرمتمرکز را از دنیای واقعی جمع آوری می‌کند و به برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه بلاک‌چین ارسال می‌کند.
   داده هایی که چنین می تواند از دنیای خارجی به دست آورد شامل : اطلاعات ورودی API، حساب های بانکی، امکان پرداخت وجوه، اطلاعات بازار، اطلاعات آب و هوا، نتایج معاملات و مسابقات می‌باشد.
  کاربردهای چین‌لینک :
  1. سیستم های پرداختی : با کمک قراردادهای هوشمند می توان انواع سیستم های پرداختی را ایجاد کرد که این کار با کمک چین‌لینک انجام می‌شود.
  2. پرداخت های بانکی :
  چین‌لینک به عنوان واسطه‌ای بین قرارداد هوشمند ِ بلاکچین و سیستم‌های بانکی عمل می‌کند. کاربران و توسعه دهندگان می توانند تا با استفاده از ارز دیجیتال چین‌لینک که لینک (LINK ) نام دارد اطلاعات و داده‌هایی از قبیل حساب‌های بانکی مشتریان را در قراردادهای هوشمند اعمال کنند و از مزایای پرداخت های بین المللی بهره مند بشوند.
  3. ایجاد شبکه‌های پرداختی :
  به منظور ارتباط با قراردادهای هوشمند با استفاده از کارت‌های اعتباری.
  در راه استفاده از اوراکل‌ها مشکلی که ممکن است به وجود بیاید این است که اطلاعات کسب شده توسط اوراکل‌ها از دنیای واقعی هک‌ شوند و یا توسط نهادهایی که اطلاعات را ارسال می‌کنند داده‌ها دستکاری بشوند. چین‌لینک برای جلوگیری از این مشکل راه حل نودهای‌اوراکلی را معرفی کرده که شبکه‌هایی غیرمتمرکز را به وجود می‌آورد و این نودها صحت داده‌های اطلاعاتی را می‌سنجند و در صورت صحت آنها را تایید می‌کنند و قرارداد هوشمند استفاده می‌شود. چین‌لینک با عرض دیجیتالی با نام لینک (LINK) در صرافی‌های گوناگون از‌جمله Binance ، KuCoin و Huobi قابل خرید و فروش است.
  مهمترین پارتنرهایی که می‌توان برای این پروژه نام برد:
  1. SWIFT
  2. Google Cloud
  3. IOTEX
  4.  CELER
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.