برایان کلی: ETF بیت کوین شانسی برای پذیرش در سال ۲۰۱۹ ندارد !

برایان کلی: ETF بیت کوین شانسی برای پذیرش در سال ۲۰۱۹ ندارد !

برایان کلی (Brian Kelly)، کارآفرین صنعت ارزهای دیجیتال و حاضر همیشگی شبکه‌ سی‌ان‌بی‌سی (CNBC)، طی مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف در کنفرانس مالی ارزهای دیجیتال در کشور سوئیس مدعی شد که صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین در سال ۲۰۱۹ شانسی برای پذیرفته شدن ندارد.

برایان کلی به بحث در مورد وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال پرداخت و پیش‌بینی کرد که سال پیش‌رو نسبت به ۲۰۱۸ سال بهتری باشد.

این تحلیلگر همچنین اذعان داشت:

تقریباً به پایان بازار نزولی رسیده‌ایم، اما احتمال دارد نزول بیشتری را هم شاهد باشیم و این اصلاً برای من جای تعجب ندارد.

کلی در پاسخ به این سؤال که از سال ۲۰۱۹ چه انتظاراتی می‌توان داشت، پاسخ داد:

احتمالاً در سال ۲۰۱۹ نگاه‌ها به سوی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، لایت کوین و برخی دیگر جلب خواهد شد زیرا تا حدی در جهان کنونی شاهد تنش ژئوپلیتیکال هستیم. در حال حاضر برخی از عوامل اصلی و جهانی بازار، از بیت کوین به‌عنوان جایگزینی برای موقعیت طلای خودشان و یا سدی در برابر نوسانات ارزهای فیات و بی‌ثباتی آن‌ها استفاده می‌کنند.

طبق گفته‌های کلی، در سال ۲۰۱۹ سرمایه‌گذاران اصلی بیش‌ازپیش بیت کوین را به‌عنوان دارایی خواهند پذیرفت.

هنگامی که از کلی در مورد احتمال دریافت تأییدیه دولت برای ETF بیت کوین در سال جاری سؤال شد، پاسخ داد که این ای‌تی‌اف هیچ شانسی برای پذیرفته شدن نخواهد داشت.

تصویب ای‌تی‌اف بیت کوین (صندوق سرمایه‌گذاری که ارزش دارایی‌های اساسی و معاملات بازار سهام را رهگیری می‌کند) به دست کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) رویدادی است که افراد زیادی آن را پیش‌بینی کرده‌اند و معتقدند که پیش‌نیاز هر سرمایه‌گذار نهادی و بزرگی است که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارد.

برایان کلی: ETF بیت کوین شانسی برای پذیرش در سال 2019 ندارد !

در طول سال ۲۰۱۸، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست‌های زیادی را از سوی عوامل مختلفی مانند دوقلوهای وینکلواس برای ای‌تی‌اف بیت کوین دریافت کرد، اما تاکنون هیچ‌کدام از آن‌ها پذیرفته نشده‌اند.

کلی در ادامه اظهار داشت از آنجا که مسائل زیادی هستند که هنوز حل نشده‌اند، به نظر نمی‌رسد که این آژانس تا آینده‌ نزدیک نظرش را در این مورد تغییر دهد. طبق گفته‌های وی، برای حل مسائل موجود بیش از یک سال زمان نیاز است.

کلی همچنین پیش‌بینی کرد که در سال‌های پیش رو، دنیا با بحران اقتصادی جدیدی روبرو خواهد شد و به دنبال آن بحران مالی جدیدی نیز اتفاق خواهد افتاد. با این حال، ماهیت این بحران پیش رو با بحران‌های قبلی تفاوت دارد و احتمالاً تبدیل به فرصتی خواهد شد تا ارزهای دیجیتال تبدیل به جایگزینی واقعی برای ارزهای رایج شوند.

بنا بر گزارش کوین تلگراف در ماه آگوست سال گذشته، کلی پیش‌بینی کرده بود که پذیرش ETF بیت کوین تا پیش از فوریه‌ی ۲۰۱۹ اتفاق نخواهد افتاد. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود در مورد SEC تصریح کرد که بازار معاملات آتی برای بیت کوین به اندازه‌ی کافی کامل نبوده و با این حال تأکید داشت که روند تکامل آن به سرعت در حال انجام است.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
ندا زارع
ندا زارع
۵ سال قبل

خوبه