باوجود سقوط‌‌های متوالی، بیت‌ کوین در روند صعود بلندمدت است

باوجود سقوط‌‌های متوالی، بیت‌ کوین در روند صعود بلندمدت است

از روی چارت قیمت بیت‌ کوین می‌توان گفت که پادشاه ارزهای دیجیتال یک الگوی سقوط را مانند سقوط بزرگ قبلی خود تکرار می‌کند.

مناطق زرد، سبز و قرمز چارت قیمت بیت‌کوین تقریباً در مناطق مشابه تکرار شده‌اند. همچنین همانطور که مشاهده می‌کنید در منطقه‌ی آبی حمایت سرنوشت ساز در حالت تشکیل شدن می‌باشد که می‌تواند منجر به تکرار تجربه‌ی رسیدن به شاخص آماری متحرک (Smma) در مقدار ۲۰۰ دلار شود.

در حال حاضر ممکن است این الگو بصورت کاملاً متفاوت پیشرود؛ در این حالت که به سمت سراشیبی و یک الگوی سقوط مشابه را ایجاد کند.

باوجود سقوط‌‌های متوالی، بیت‌ کوین در روند صعود بلندمدت است

مقایسه‌ی روند نزولی فعلی بیت‌کوین با سقوط سال ۲۰۱۴

در این زمان مبادله‌گران ارزهای دیجیتال باید صبور باشند و بازار را قبل از تزریق سرمایه بررسی کنند. به هر حال وقتی ما منطقه‌ی حمایت آبی را در نظر می‌گیریم وضعیت بیت‌کوین از سقوط اصلی که در سال ۲۰۱۴ به وقوع پیوست به مراتب بهتر است. کاهش قیمت بیت‌کوین در مقایسه با سقوط قبلی پایین‌تر نیست؛ بدلیل اینکه محدوده‌ی ۶,۰۰۰ دلار مرز هزینه‌ی سود آوری استخراج آن است. پس انتظار حمایت قوی را در این منطقه داریم.

آیا بیت‌کوین دوباره به رکورد قبلی خود باز می‌گردد؟

قبل از خرید بیت‌کوین سطوح فیبوناچی ۰.۶۱۸ و ۰.۵ را بطور دقیق بررسی کنید. مناطق مناسب برای فروش بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲,۰۰۰ دلار است. در حال حاضر امکان شکست منطقه‌ی سرنوشت ساز یعنی ۶,۰۰۰ دلار وجود دارد؛ یعنی قبل از اینکه بیت‌کوین به قیمت ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲,۰۰۰ دلار صعود کند امکان بازگشت به قیمت‌های ۵,۰۰۰ یا حتی ۴,۰۰۰ دلار وجود دارد.

همانطور که در چارت می‌بینید حجم معاملات در حال کاهش یافتن است. این بدین معناست که مبادله‌گران زیادی در حال خروج از بازار هستند. به لطف بازار خرسی (Bear Market) و بازار گاوی (Bull Market) پول زیادی از بازار خارج شده است؛ در نتیجه این بازار نیاز به تزریق پول فیات دارد.

ممکن است است این آخرین سقوط بیت‌کوین قبل از ورود به رالی صعود قیمت در بازده‌ی ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲,۰۰۰ دلار باشد.

برخی از اصول اولیه‌ که باید به آن توجه کنیم:

۱- استخراج بیت‌کوین حتی اگر قیمت زیر ۵,۰۰۰ دلار شود هم متوقف نخواهد شد؛ در خیلی از کشور‌ها استخراج بیت‌کوین کم هزینه‌تر است. در چین هزینه‌ی استخراج بیت‌کوین حدود ۳,۰۰۰ دلار است.

۲- بازار بورس شیکاگو در حال تهیه یک نظرخواهی از مردم و بررسی آن می‌باشد؛ اگر این کمیسیون بیت کوین را تایید کند؛ برای مدتی به روند صعودی بازار کمک می‌کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
حامد
حامد
5 سال قبل

این تحلیل با وضعیت قیمت فعلی بازار همخوانی ندارد و صحیح نیست
ضمنا قسمتی که نوشتید:
" همانطور که در چارت می‌بینید حجم معاملات در حال کاهش یافتن است. این بدین معناست که مبادله‌گران زیادی در حال خروج از بازار هستند"
اولا که چارت حجم در تحلیل آورده نشده است
ثانیا کاهش حجم مبادلات در بازار رنج اتفاق می افتد و به معنای خروج مبادله گران از بازار نیست بلکه برعکس افزایش حجم معاملات چه در روند صعودی و چه در روند نزولی به معنای قدرت اون روند می باشد.

میلاد غفاری
میلاد غفاری
5 سال قبل
پاسخ  حامد

سپاس از نظرتون
منبع خبر اینجاست
https://smartereum.com/24362/bitcoin-still-printing-a-similar-pattern-as-the-previous-crash-bitcoin-price-analysis/
اگر نظری دارید خوشحال میشیم پوشش بدیم

حامد
حامد
5 سال قبل

سپاس از لطف شما
علاوه بر سایت فوق که محبت فرمودید معرفی کردید در صورت صلاحدید از تحلیل های خوب سایت
https://ethereumworldnews.com
هم میتوانید کاربران سایت را بهرمند سازید
تشکر

حسین
حسین
5 سال قبل

از یه جا میگید قیمتش سقوط می کنه. از یه جای دیگه هم میگید وارد ETF میشه و پوز همه رو به خاک می ماله.....

حسین
حسین
5 سال قبل

میشه آخرش بگید یعنی چی؟