تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۷ آوریل (۱۹ فروردین)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۷ آوریل (۱۹ فروردین)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۱۸ فروردین) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین بار دیگر به مقاومت بالاسری ۷,۰۰۰ دلار خود نفوذ کرده است. اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این سطح شوند، انتظار شروع یک رالی قیمتی تا ۸,۰۰۰ دلار و در بالای آن تا ۹,۰۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

با این حال احتمال مقاومت فروشندگان از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۷,۵۱۷ دلار وجود دارد. اگر قیمت پس از برخورد به این میانگین متحرک، به پایین بچرخد و بالای ۷,۰۰۰ دلار حمایت شود، کف قیمتی بالاتر ساخته و روند صعودی را ادامه می‌دهد.

دیدگاه صعودی قیمت در صورت چرخش آن از سطوح فعلی یا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) و سپس ریزش به زیر ۶,۵۵۳.۲۱ دلار نامعتبر خواهد شد. در صورت نفوذ قیمت به بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۷,۵۱۷ دلار، معامله‌گران می‌توانند حد ضرر یا همان فروش اضطراری خود را در ۶,۵۰۰ دلار ثبت کنند. تا آن زمان، حد ضرر معاملات همچنان در ۵,۶۰۰ دلار قرار می‌گیرد.

 • مقاومت‌ها: ۷,۵۱۷ – ۸,۰۰۰ – ۹,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۷,۰۰۰ – ۶,۵۵۳.۲۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم موفق به بالا رفتن از مقاومت ۱۵۵.۶۱۲ دلاری خود شده است. قیمت در تایم فریم روزانه در بالای این سطح تثبیت شده است و می‌تواند تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۸۲ دلار حرکت کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

اگر مومنتوم حرکت، قیمت را به بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) هدایت کند، انتظار یک رالی قیمتی تا ۲۰۸.۵۰ دلار و در بالای آن تا ۲۵۰ دلار را خواهیم داشت. با چرخش قیمت از سطوح فعلی یا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) و سپس ریزش به زیر ۱۱۷.۰۹۰ دلار، دیدگاه صعودی منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۲ – ۲۰۸.۵۰ – ۲۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۵۵.۶۱۲ – ۱۱۷.۰۹۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل به بالای مقاومت ۰.۱۸۸۶۷ دلاری خود حرکت کرده است. تثبیت قیمت در بالای این سطح توسط خریداران، نشان‌دهنده‌ی قدرت گرفتن قیمت خواهد بود. در سطح میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۰.۲۰ دلار، شاهد مقاومتی جزئی هستیم که در بالای آن یک رالی قیمتی تا ۰.۲۵ دلار مورد انتظار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

در صورت عدم موفقیت خریداران در تثبیت قیمت در بالای ۰.۱۸۸۶۷ دلار، دیدگاه صعودی منتفی خواهد شد. در این صورت، فروشندگان برای پایین آوردن دوباره‌ی قیمت تا ۰.۱۷۴۶۸ دلار و در زیر آن تا ۰.۱۵۷۰۸ دلار تلاش خواهند کرد. در حال حاضر پیشنهاد به حفظ حد ضرر معاملات خرید (Long) در ۰.۱۵۵ دلار می‌شود. با بالا رفتن قیمت از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) این حدود را می‌توانید به سطوح بالاتر منتقل کنید.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۰ – ۰.۲۵
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۴۶۸ – ۰.۱۵۷۰۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

پس از نوسان قیمت بیت کوین کش در چند روز گذشته بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و مقاومت ۲۵۰ دلار، خریداران اکنون در تلاش برای هدایت قیمت به بالای این سطح مقاومتی هستند. با تثبیت قیمت در بالای این سطح، رشد قیمت تا ۳۵۰ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

فروشندگان احتمالاً از مقاومت ۲۷۲ دلاری در میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) دفاع خواهند کرد، اما انتظار شکسته شدن این سطح را داریم. بنابراین معامله‌گران طبق تحلیل تکنیکال هفتگی گذشته می‌توانند وارد معاملات خرید شوند. از طرف دیگر چرخش قیمت از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) و ریزش به زیر ۲۲۲.۴۳ دلار، نشانه‌ای از تضعیف قیمت خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۵۰ – ۲۷۲ – ۳۵۰
 • حمایت‌ها: ۲۲۲.۴۳

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی در چند روز گذشته بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و ۱۸۵.۸۷ دلار محصور شده است. نوسان قیمت در این بازه‌، موجب افزایش احتمال شکست این مقاومت می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وی ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

خریداران پس از بالا بردن قیمت از ۱۸۵.۸۷ دلار، به سد ۲۰۰ دلاری در قیمت برخورد خواهند کرد. اگر این مقاومت شکسته شود، احتمال وقوع یک جهش قیمتی تا ۲۳۳.۳۱۴ دلار و در بالای آن تا ۲۶۰.۸۶ دلار وجود خواهد داشت. اگر قیمت موفق به تثبیت در بالای ۱۸۵.۸۷ دلار نشود یا از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) به سمت پایین بچرخد و به زیر ۱۴۶.۹۶ دلار حرکت کند، دیدگاه صعودی منتفی خواهد شد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات را در ۱۴۶ دلار نگهداری کنند.

 • مقاومت‌ها: ۲۰۰ – ۲۳۳.۳۱۴ – ۲۶۰.۸۶
 • حمایت‌ها: ۱۴۶.۹۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

خریداران در تلاش برای تثبیت قیمت لایت کوین در بالای مقاومت ۴۳.۶۷ دلاری هستند. در صورت موفقیت، احتمالاً قیمت روند جدیدی را تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۵۰ دلار و در بالای آن تا ۶۳ دلار آغاز خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت کوین ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

مقاومتی جزئی در ۵۲.۲۷۶۷ دلار وجود دارد اما انتظار داریم که این سطح شکسته شود. اگر خریداران در تثبیت قیمت در بالای ۴۳.۶۷ دلار موفق عمل نکنند، قیمت برای چند وز دیگر به حرکات محدود و عرضی خود ادامه خواهد داد. شکست قیمت به زیر ۳۵.۸۵۸۲ دلار نیز به نفع فروشندگان خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۴۱.۱۲ – ۴۳.۶۷ – ۵۰ – ۵۲.۲۷۶۷ – ۶۳
 • حمایت‌ها: ۳۵.۸۵۸۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در ۴ آوریل به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) حرکت کرد که باعث فعال شدن معامله‌ی خرید پیشنهادی در تحلیل گذشته شد. اولین ناحیه‌ی هدف بین میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲.۹۴۲۳ دلار و سطح ۳.۱۸۰۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

احتمالاً فروشندگان از این ناحیه‌ی مقاومتی به قدرت دفاع خواهند کرد که منجر به ورود قیمت به فاز تحکیم یا اصلاحی جزئی خواهد شد. به هر حال انتظار می‌رود که قیمت روند صعودی خود را تا هدف ۳.۸۶ دلار ادامه دهد.

دیدگاه صعود قیمت در صورت عدم موفقیت خریداران در تثبیت قیمت در بالای ۲.۴۰۰۱ دلار منتفی خواهد شد. در این صورت، قیمت بار دیگر وارد ناحیه‌ی حمایتی ۲.۰۶۳۲ الی ۲.۴۰۰۱ دلار خواهد شد. شکست قیمت به زیر ۲.۰۶۳۲ دلار نشانی از تضعیف قیمت خواهد بود، بنابراین پیشنهاد به تنظیم حد ضرر معاملات در ۲ دلار می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۲.۹۴۲۳ – ۳.۱۸۰۲ – ۳.۸۶
 • حمایت‌ها: ۲.۴۰۰۱ – ۲.۰۶۳۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین مقاومت ۱۳.۶۵ دلاری خود را شکسته و در تلاش برای نفوذ به بالای خط روند منفی (خط زرد رنگ) است. با تحقق این حرکت، سیگنالی مبنی بر معکوس شدن روند منفی دریافت خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۵.۹۰ دلار بر سر راه قیمت مقاومت محسوب می‌شود. با این حال، انتظار شکسته شدن آن و صعود قیمت تا ۱۷.۵۰ دلار و در بالای آن تا ۲۱.۸۰ دلار را خواهیم داشت.

دیدگاه صعود قیمت با چرخش آن از سطوح فعلی و رفتن به زیر ۱۱.۲۵۵۲ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱۵.۹۰ – ۱۷.۵۰ – ۲۱.۸۰
 • حمایت‌ها: ۱۱.۲۵۵۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قیمت تزوس در چهار روز گذشته در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال معامله شدن است. با وجود اینکه قیمت هنوز در بالای این میانگین تثبیت نشده اما ارزش چندانی هم از دست نداده است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی قدرت نسبی قیمت است.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۷ آوریل (۱۸ فروردین)

خریداران بار دیگر قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱.۷۴ دلار هدایت کرده‌اند و این حرکت می‌تواند منجر به وقوع یک رالی قیمتی تا ۱.۹۵۵ دلار شود. احتمالاً فروشندگان از این سطح باری دیگر با قدرت دفاع خواهند کرد.

در هر صورت اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از ۱.۹۵۵ دلار و خط روند منفی قیمت (خط زرد رنگ) شوند، احتمال شروع روند صعودی جدید در قیمت وجود خواهد داشت. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی بالاتر از محدوده‌ی میانی خود، نشان از ضعیف شدن فروشندگان دارد.

دیدگاه صعودی با چرخش قیمت از سطوح فعلی یا سطح ۱.۹۵۵ دلار و نزول به زیر ۱.۴۴۵۳ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱.۹۵۵
 • حمایت‌ها: ۱.۴۴۵۳
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

16 دیدگاه
رضا هاشم پور
رضا هاشم پور
3 سال و 10 ماه قبل

سلام داداش لطفا واسه من تعیین حدضرر کجا میزارن و چگونگی مارجین توضیح بده ممنون

سعید
سعید
3 سال و 10 ماه قبل

اگه امکانش هست تحلیلهای سایت تریدینگ ویو رو هم بذارید.ممنون از سایت خوبتون

علیرضا پیشه ور
علیرضا پیشه ور
3 سال و 10 ماه قبل

سلام ببخشید من از هرجا پرسیدم تقریبا جواب ندادن
اولین خریدم رو در کانال ۷۸۰۰ بیت کوین خریدم الان یک سری بحث هایی شنیدم که میگن اگه نتونه ۷۵۰۰ رو بکشنه میرسه به ۳۰۰۰ تا میخواستم بدونم این تحلیل چقدر میتونه درست باشه و من در کودوم رنج قیمت آماده فروش باشم که بعدش بیام روی ۳۰۰۰ تا دوباره بخرم

رضا هاشم پور
رضا هاشم پور
3 سال و 10 ماه قبل

ببین داداش من این ارز از هرجا بخری ضرر نمیکنی صبر کن این تجربه از هرکس بپرسی میگه فوقش یک هفته طول میکشه سام تریدر هست از ۳ فروردین گفته تو ۵ کا بودیم میاد رو ۳ ولی اومده رو ۷ به حرف هیچ کس گوش نده هیچ وقت تو ضرر نفروش میاد اونجا

بیت کوین سراب
بیت کوین سراب
3 سال و 10 ماه قبل

اصلا قابل پیش بینی نیست سرمایه گذاری ریسکه باید قبولش کنی ولی اطمینان کن قبل هالوینگ ریزش شدید نداریم

جاناتان
جاناتان
3 سال و 10 ماه قبل

لطف کنید تحلیل ارزهایی مثل ترون و زی کش رو هم بزارید

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  جاناتان

سلام
آلت کوین ها رو هم در تحلیل های بعدی مد نظر قرار خواهیم داد

رضا هاشم پور
رضا هاشم پور
3 سال و 10 ماه قبل

داداش من به تحلیل های تو ایمان اوردم ولی خدایش وقتی کجا اومد بخرم کدومشو بخرم بهتره

سهیل سلطانی
سهیل سلطانی
3 سال و 10 ماه قبل

ممنون از ترجمه ای که کردید بنظرم اگه منبع ترجمه تحلیلم ذکر کنید بهتر باشه. از طرفی ام جا داره که یکم زودتر اخبار رو ترجمه کنید چون من دیروز این تحلیل رو دیده بودم.

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل

سلام سهیل جان
منبع تحلیل ها رو قبلا ذکر کرده بودیم که سایت کوین تلگراف هست...تحلیل ها هم با توجه به زمان ویرایش و نگارش سعی میکنیم در سریع ترین زمان ممکن در اختیارتون قرار بدیم

Mostafa Sadrejahani Mehrabani
Mostafa Sadrejahani Mehrabani
3 سال و 10 ماه قبل

سلام
ببخشید میدونم‌ اینجا وقتش نیست
ولی اگر میشه یه توضیح کوچک بدید که حد ضرر یعنی چی

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل

سلام مصطفی جان
اتفاقا جاش همینجاس
حد ضرر در واقع سطحیه که سرمایه گذار برای جلوگیری از ضرر بیشتر در معاملات خودش تعیین میکنه
مثلا من یه سهمی رو ۱۰ دلار خریدم احتمال میدم که تا ۲۰ دلار میره بالا ولی اگر برعکس تحلیل من عمل کنه و زیر ۵ دلار بیاد حتما تا ۲ دلار هم میره پس حد ضرر معامله ی خریدم رو روی ۵ دلار قرار میدم که از ضرر بیشتر یا از بین رفتن سودم جلوگیری کنم
در واقع میشه گفت اون سوپاپ اطمینانه معاملات هست
اگر علاقه دارید پست زیر رو هم مطالعه کنید
https://arzdigital.com/bitcoin-margin-trade-explained/

ایمان
ایمان
3 سال و 10 ماه قبل

ممنون امیر جان

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل
پاسخ  ایمان

?

koorosh bahreyni
koorosh bahreyni
3 سال و 10 ماه قبل

salam khaste nabashid dar tahlil ghabli eshare be gheymate bitcoin shod ke 80 drsd ehtmle rizsh goftid emkn dre
va tebghe in tahlil mifarmayid soodie dar akhar shryt chejoorie dar hale hazer?

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
3 سال و 10 ماه قبل

سلام
تحلیل تکنیکال هفتگی ترجمه هست و معامله گر سایت کوین تلگراف در واقع این تحلیل هارو انجام میده و ارز دیجیتال ترجمه ی این تحلیل ها رو به صورت هفتگی در اختیارتون قرار میده