تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین، تزوس و کاردانو برای امروز (۲۳ بهمن) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در نزدیکی مقاومت استاتیک و نقطه‌ای ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلاری خود قرار دارد. احتمال دفاع قوی فروشندگان از این سطح وجود دارد. با توجه به این نکته که خریداران موفق به نفوذ قیمت در این سطح نبوده‌اند، معامله گران کوتاه مدت نیز احتمالاً سود خود را در نزدیکی این سطح ذخیره خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

فروشندگان می‌توانند قیمت را تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۹,۶۰۰ پایین بیاورند، اما انتظار این است که خریداران در این سطح دست به کار شده و از آن دفاع کنند. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه جهش کند، خریداران باری دیگر برای بالا بردن قیمت از ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار تلاش خواهند کرد. اگر سطح ۱۰,۳۶۰ دلار شکسته شود، احتمال حرکت قیمت تا روند نزولی بلند مدت در ۱۱,۵۰۰ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

در مقابل اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شوند، ریزش قیمت تا سطح ۹,۰۹۷.۱۵ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. در زیر این سطح نیز تغییر روند به نفع فروشندگان خواهد بود. بنابراین معامله‌گران می‌توانند بخشی از سود معاملات خود را در سطح فعلی ذخیره کنند و مابقی معاملات خرید (Long) خود را با قرار دادن حد ضرر در ۸,۹۰۰ دلار حفظ کنند.

 • مقاومت‌ها: ۱۱,۵۰۰ – ۱۰,۳۶۰.۸۹
 • حمایت‌ها: ۹،۶۰۰ – ۹,۰۹۷.۱۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

با صعود قیمت اتریوم به بالای مقاومت ۲۳۵.۷۰ دلاری، روند صعودی جدیدی آغاز شده است که می‌تواند قیمت را تا ۲۸۹.۲۲۱ و در بالای آن تا ۳۱۸.۲۳۸ دلار هدایت کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

اولین سطح حمایتی که باید به آن توجه داشت، مقاومت قبلی ۱۹۷.۷۵ دلار است. اگر قیمت از این سطح حمایت جهش کند، قیمت برای چند روز ممکن است بین دو حد پایین و بالای ۱۹۷.۷۵ و ۲۳۵.۷۰ دلار نوسان کرده و جای پای خود را محکم کند. از طرفی دیگر اگر قیمت به زیر حمایت ۱۹۷.۷۵ دلار نفوذ کند، ریزش قیمت تا ۱۷۳.۸۴۱ ادامه‌دار خواهد شد. بنابراین به معامله‌گران پیشنهاد می‌شود که حد ضرر باقی معاملات خرید (Long) را در ۱۹۰ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۳۱۸.۲۳۸ – ۲۸۹.۲۲۱
 • حمایت‌ها: ۲۳۵.۷۰ – ۱۹۷.۷۵ – ۱۷۳.۸۴۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

با جهش قیمت ریپل در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، خریداران در تلاش برای تثبیت قیمت در بالای روند منفی بلند مدت قیمت در کندل روزانه‌ی امروز هستند. اگر این حرکت با موفقیت انجام شود، هدف بعدی قیمت ناحیه‌ی مقاومتی ۰.۳۱۵۰۳ الی ۰.۳۴۲۲۹ دلار خواهد بود. فروشندگان احتمالاً در این ناحیه دست به کار و به بازار وارد خواهند شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

از طرفی دیگر اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۵۶ دلار برود، نزول قیمت تا ۰.۲۳۲۶ دلار می‌تواند ادامه‌ داشته باشد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خود را در ۰.۲۴۵ دلار نگهداری کنند.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۴۲۲۹ – ۰.۳۱۵۰۳
 • حمایت‌ها: ۰.۲۵۶ – ۰.۲۳۲۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش پس از نوسان چند روزه در حوالی سطح ۴۵۰ دلار، دوباره حرکتی صعودی را از سر گرفته است. این مساله نشان می‌دهد که خریداران برای بستن موقعیت‌های باز خود عجله‌ای ندارند. شیب مثبت میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت، بیانگر برتری فعلی آنها است. خریداران همچنین موفق به بالا بردن قیمت از سطح ۴۶۰ دلار بوده‌اند که می‌تواند باعث ادامه‌دار شدن صعود تا ۵۰۰ دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

اولین نشانه‌ی ضعف، شکست قیمت در زیر حمایت کف کانال صعودی در ۴۰۰ دلار است. بنابراین اولین سطحی که در نزول قیمت باید به آن توجه داشت، حمایت ۴۰۰ دلاری است.

 • مقاومت‌ها: ۵۰۰
 • حمایت‌ها: ۴۶۰ – ۴۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس وی

قیمت بیت کوین اس وی در ۸ فوریه الگوی مثلث متقارن خود را شکست که باعث ادامه‌ی روند صعودی قیمت شد. اولین سطحی که در صعود قیمت باید به ان توجه شود، سقف تاریخی ۴۵۸.۷۴ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس وی ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

تثبیت و جهش قیمت از سطح ۳۳۷.۸۰ دلار نیز تاییدی بر ادامه‌ی این روند صعودی است. در مقابل اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) برود، قیمت می‌تواند تا ۲۳۶ دلار ریزش داشته باشد. در صورت نگه داشته شدن قیمت در این سطح، بیت کوین اس وی برای چند روز بین دو حد پایین و بالای ۲۳۶ و ۳۳۷.۸۰ دلار نوسان خواهد کرد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۴۲۲۹ – ۴۵۸.۷۴
 • حمایت‌ها: ۳۳۷.۸۰ – ۲۳۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در نزدیکی مقاومت ۸۰.۲۷۳۱ دلاری خود قرار گرفته است. انتظار این است که فروشندگان از این مقاومت با قدرت دفاع کرده و قیمت را تا حمایت ۶۶.۱۴۸۶ دلاری به پایین بکشند. در بازگشت قیمت به این سطح به احتمال زیاد از آن حمایت می‌شود. شیب مثبت میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید، بیانگر قدرت نسبی خریداران به فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

اگر قیمت از حمایت ۶۶.۱۴۸۶ دلاری جهش داشته باشد، خریداران باری دیگر برای هدایت آن به بالای سطح ۸۰.۲۷۳۱ دلار تلاش خواهند کرد. با نفوذ قیمت به بالای این سطح روند صعودی ادامه‌دار خواهد شد و هدف بعدی ۹۶.۴۳۹ دلار خواهد بود. با این حال اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند، به مدت چند روز نوسانات محدودی را تجربه خواهد کرد.

 • مقاومت‌ها: ۹۶.۴۳۹ – ۸۰.۲۷۳۱
 • حمایت‌ها: ۶۶.۱۴۸۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در ۹ فوریه مقاومت ۴.۸۷۱۹ دلاری خود را شکست.این حرکت نشانه‌ی مثبتی برای قیمت است، چرا که نشان می‌دهد خریداران همچنان در سطوح بالاتر علاقه مند به خرید هستند. بنابراین رالی قیمت تا سطح ۶ دلار ادامه‌دار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

در مقابل با شکست قیمت به زیر حمایت ۴.۸۷۱۹ دلار، ریزش قیمت تا ناحیه‌ی حمایتی ۴.۰ الی ۴.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. با جهش قیمت از این ناحیه‌ی حمایتی، قیمت برای چند روز در این ناحیه نوسان خواهد کرد. در زیر ۴.۰ دلار روند قیمت منفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۶
 • حمایت‌ها: ۴.۸۷۱۹ – ۴.۲۴ – ۴.۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

مومنتوم قیمت بایننس کوین باعث صعود آن به بالای سطح ۲۳.۵۲۱۳ دلار در ۹ فوریه شده است. این نشانه‌ای مثبت است چرا که نشان‌دهنده‌ی تقاضا در سطوح بالاتر می‌باشد. ادامه‌ی روند صعودی قیمت تا سطح ۲۹ با شکست این مقاومت امکان‌پذیر می‌باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

مومنتوم حرکتی قیمت باعث نفوذ عمیق اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه‌ی اشباع خرید شده است. این مسئله نشان‌دهنده‌ی استراحت یا اصلاح قریب‌الوقوع قیمت در چند روز آینده است. اولین ناحیه‌ی حمایتی که باید به آن توجه داشت، محدوده‌ی ۲۱.۸۰ الی ۲۳.۵۲۱۳ دلار خواهد بود.

جهش قیمت از این ناحیه به معنای افزایش احتمال یک رالی قیمتی تا ۲۹ دلار خواهد بود. در مقابل اگر قیمت در این ناحیه حمایت نشود، ریزش قیمت می‌تواند تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۱۹.۸۴ دلار ادامه پیدا کند. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر نیمی از معاملات باز خرید خود را در ۲۱ دلار و نیمی دیگر را در ۱۹ دلار نگهداری کنند.

 • مقاومت‌ها: ۲۹
 • حمایت‌ها: ۲۳.۵۲۱۳ – ۲۱.۸۰ – ۱۹.۸۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

خریداران در قیمت تزوس با قدرت از ریزشهای قیمت استفاده کردند و آن را تا هدف ۳.۳۵ دلاری الگوی مثلث صعودی مشخص شده در تحلیل گذشته، به بالا پرتاب کردند. این رالی قیمتی، باعث نفوذ عمیق اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه‌ی اشباع خرید شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

این حرکات پیشنهاد اصلاح در قیمت را می‌دهد. در نزول قیمت اولین ناحیه‌ی حمایتی ۲.۲۵ و در زیر آن ۲ دلار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۳.۳۵
 • حمایت‌ها: ۲.۲۵ – ۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو امروز به مقاومت ۰.۰۶۵۲۲۹ دلاری خود حمله کرده است. اگر قیمت موفق به تثبیت در بالای این سطح شود، رالی صعودی قیمت تا ۰.۰۸ دلار می‌تواند ادامه‌دار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)

از طرفی دیگر اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) برود، ریزش قیمت تا ۰.۰۴۶۱۱۶۱ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات باز خود را در ۰.۰۵۴ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۰.۰۸
 • حمایت‌ها: میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه – ۰.۰۴۶۱۱۶۱ – ۰.۰۵۴
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

21 دیدگاه
متین سخی پور
متین سخی پور
2 سال پیش

سلام اقای غلامی این تحلیل هایی که میزاریدبرای بایننس هم میشه کار کرد و اکر امکان داره اتریوم کلاسیک رو هم تحلیلش رو بگید این هفته چون خرید دارم تشکر

soshiant
soshiant
2 سال پیش

????

پزمان
پزمان
2 سال پیش

سلام آقای غلامی برای ورود چه زمانی رو پیشنهاد میدید؟ البته سرمایه گذاری

پزمان
پزمان
2 سال پیش

ز

جواد
جواد
2 سال پیش

سلام امیرمحمد جان از کجا میشه تحلیل استلار رو پیگیری کرد نمیشه شما از یه سایت معتبر تحلیل استلار رو هم اضافه کنید ب این تحلیل ها آیا ؟

جواد
جواد
2 سال پیش

ممنون از لطفتون

دیاکو
دیاکو
2 سال پیش

سلام چطور میتونم تو بازار ارز مجازی شروع کنم؟

دیاکو
دیاکو
2 سال پیش

سلام چطور میتونم بیام تو ارز مجازی سرمایه گذاری کنم؟

محمد جوادزاده
محمد جوادزاده
2 سال پیش

سلام، چراداخل سایت هیچ شماره تماسی از شرکت اطلس نیست و چجوری میشه با شرکت تماس گرفت؟

Ali Golshan
Ali Golshan
2 سال پیش

بنظر شما استلار میتونه رشد داشته باشه؟ یا ریپل؟

مسعود
مسعود
2 سال پیش

سلام خسته نباشید

ببخشید دلیل اینکه تواین چندروزدرصد رشد اتریوم بیشتر از بیت کوینه چیه؟

مسعود
مسعود
2 سال پیش

سلام خسته نباشید
اقای غلامی چرا درصد رشد اتریوم بیشتراز بیت کوینه؟؟

حسین صادقی وانستانق
حسین صادقی وانستانق
2 سال پیش

سلام
آقای امیر محمد غلامی بیت کوین 10360دلار رو رد کرد تحلیل بیت کوین رو اصلاح بفرمایید؟

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.