مخالف معروف بیت کوین برنده جایزه «نادان‌ترین فردی که بیت کوین ندارد» شد!

مخالف معروف بیت کوین برنده جایزه «نادان‌ترین فردی که بیت کوین ندارد» شد!

پیتر شیف (Peter Schiff)، از منتقدین سرسخت بیت کوین و مدیرعامل یوروپسیفیک (Euro Pacific)، به خاطر حملاتش به بیت کوین جایزه‌ای دریافت کرد. حالا شکی نیست که او بعد از اینکه کوین‌های خود را در اوایل سال جاری از دست داد، نادان‌ترین فرد در میان کسانی است که بیت کوین ندارند!

به گزارش یوتودی، تعهد پیتر شیف به نفرت‌پراکنی علیه بیت کوین اولین بار در جریان کنفرانس «Unconfiscatable» در لاس وگاس مشخص شد.

این طرفدار طلا که به طرز ناخوشایندی، بیت کوین را کلاهبرداری یا طرح پانزی می‌‌نامد، یکی از برندگان جایزه اسکمی (Scammy) است. جیمی سانگ (Jimmy Song) که یکی از توسعه‌دهندگان بیت کوین است، برندگان این جایزه را «بازندگان عقلی» خواند.

پیتر شیف در رقابت در بخش نوکوینرها (کسانی که بیت کوین ندارند)، از سد رقبای سرسختی مانند وارن بافت، مدیر عامل برکشایر هاثاوی (Berkshire Hathaway)، نوریل روبینی (Nouriel Roubini)، برنده جایزه اقتصاد نوبل و پاول کروگمن (Paul Krugman) گذشت.در این بخش از جوایز از برندگان به خاطر نخریدن بیت کوین تجلیل می‌شود!

شیف در توییتی نسبت به این رویداد واکنش نشان داد.

توییت پیتر شیف
توییت پیتر شیف

هیچ یک از بدبینان اشاره شده حاضر به دریافت جایزه نشدند. اما تریس میر (Trace Mayer) نیز که از طرفداران بیت کوین است نیز در این مراسم مورد انتقاد قرار گرفت. او به خاطر اینکه در یک مراسم بیت کوین‌محور، مشغول تبلیغ برای کوین MWC بود، برای دریافت جایزه به سن دعوت شد.

میر رهبر جنبشی به نام «Proof of Keys» است که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را تشویق می‌کند که دارایی‌های خود را از صرافی‌ها بیرون بکشند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
HAJARIAN
HAJARIAN
۴ سال قبل

سلام ادب جزء زحمت هایست که شما تحلیل خوبتون رو تفسیر می کنید
آقای جهادی عزیزتشکر/که هرمخاطب عزیز باید سلام و تشکر ازشما کنه، ممنونم ازشما

علی مرادی
علی مرادی
۴ سال قبل

خخخخ ولله جایزه خوبی رو دریافت کرد (((:::: کاش بهش چند تا بیت کوین میدادن تا داستان جالتر میشود

حسین شاهی
حسین شاهی
۴ سال قبل

خخخ عالی بود