atlasarzdigital

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

در این مطلب شش مورد از بهترین کتاب‌هایی معرفی شده‌اند که مطالعه آن‌ها در سال 2018 توصیه می‌شود!

اول از همه اینکه؛ فناوری ارزهای دیجیتال، تنها مختص کسانی نیست که اصطلاحا به آنها «خوره‌ی کامپیوتر یا تکنولوژی» میگوییم!

در دنیای امروز، همه باید این فناوری را بشناسند و درباره آن تحقیق و مطالعه کنند. چه بخواهند در این حوزه سرمایه گذاری را شروع کنند، و چه بخواهند صرفا با آن آشنا شوند!

بگذریم؛

پیش از هر چیز اصطلاح نوآوری مخرب یا disruptive technology را به شما معرفی می‌کنم:

نوآوری مخرب به نوعی فناوری اشاره دارد که بازار و شبکه ارزش جدیدی را ایجاد کرده و درنهایت در شرایط قبلی اختلال ایجاد می کند و به این صورت موازنه شرکت ها در بازار را تغییر می دهد. این اصطلاح به عنوان تاثیرگذارترین ایده کسب وکار در قرن بیست و یکم شناخته شده است.

فناوری ارز دیجیتال بعد از اینترنت؛ مخرب ترین و نوآورانه‌ترین نوع فناوری است! چرا که آینده پول و حتی سیستم اقتصادی جهانی را به کل تغییر خواهد داد. از این رو در این قسمت، شش کتاب معرفی شده‌اند که با مطالعه آنها میتوانید به گنجینه اطلاعات خود درباره این فناوری مهم اضافه کنید. اگر اهل مطالعه و علاقمند به بیت‌کوین هستید؛ به  مطلب (معرفی ۶ کتاب مهم درباره بیت‌کوین) هم سر بزنید.

راهنمای ارز دیجیتال برای تازه‌واردها

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

راهنمای ارز دیجیتال برای تازه‌واردها- نوشته‌ی استفن ساتوشی

اگر تازه وارد این حوزه شدید و هنوز حرفه ای نیستید، مطالعه این کتاب به شما توصیه می‌شود. این کتاب، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین، منتقدان زیادی از آن تعریف مثبت کرده اند.

پیش از سرمایه گذاری لازم است اول راه و چاه آن را خوب یاد بگیریم. راستش را بخواهید، همین یاد گرفتن و کسب آگاهی هم چندان کار آسانی نیست…

در این کتاب اصطلاحات و مفاهیم مختلفی از قبیل آلت‌کوین، بلاک‌چین، کیف پول سرد و … به زبان ساده توضیح داده شده اند. با مطالعه این کتاب حسابی با مفاهیم اصلی این فناوری آشنا خواهید شد و هر آنچه لازم است درباره سرمایه گذاری در این حوزه بدانید را کاملا یاد خواهید گرفت.

این کتاب برای شروع، خوب است! اما منابع پیشرفته تر، در ادامه معرفی خواهند شد.

ارزهای دیجیتال: ماینینگ، سرمایه‌گذاری، و تریدینگ در بلاک‌چین

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

ارزهای دیجیتال: ماینینگ، سرمایه‌گذاری، و تریدینگ در بلاک‌چین- نوشته‌ی آبراهام کی.وایت

مفهوم ارزهای دیجیتال چیزی فراتر از «بیت کوین» است. یعنی، امروزه بالغ بر 1500 نوع ارزدیجیتال وارد بازار شده است و هر روز به این تعداد افزوده می‌شود.

پس، در حالی که بیت کوین موضوع ثابت عناوین خبری است، ارزهای دیجیتال زیاد دیگری هستند که فرصت های بی‌نظیری را برای سرمایه گذاری به ارمغان می‌آورند. از این رو، این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتابهایی معرفی میشود که در این زمینه نوشته شده اند.

در این کتاب درباره ریپل، لایت کوین و ارزهای دیجیتال دیگری میخوانیم که در راه هستند یا اینکه پیشرفت روزافزونی دارند. در این کتاب درباره مسائل دیگری نیز نوشته شده است؛ نظیر تاریخچه ارزهای دیجیتال و اهداف آن، مفاهیم پایه‌ای در این حوزه، و اصول ماینینگ. همچنین در این کتاب درباره ارزهای دیجیتالی که در سال 2018 رشد خوبی داشتند نیز نوشته شده است؛ مثل مونرو، NXT و NEM.

موضوعاتی که در این کتاب مطرح شده‌اند یک مقدار تخصصی هستند. بنابرین، اگر دنبال منبعی هستید که نگاه دقیق تری به این حوزه ارائه میکند، این کتاب مناسب شماست.

پنج راز سرمایه‌گذاران حرفه‌ای برای تازه‌وارد‌ها

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

پنج راز سرمایه‌گذاران حرفه‌ای برای تازه‌وارد‌ها- نوشته‌ی آنتونی تیو

مطالعه این کتاب به سرمایه‌گذارانی که امسال وارد این حوزه شده اند توصیه می‌شود. در این کتاب نویسنده با بیانی ساده، موضوعات بسیار خوبی را مطرح کرده است. کتابی که در این قسمت معرفی شده، اطلاعات جامع و دقیقی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. به علاوه اینکه، توصیه های بسیار مفیدی میتوان از آن دریافت نمود؛ از ریسک سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال گرفته تا تصمیم های بهتر در تریدینگ.

محتوی این کتاب عمدتا مفاهیم پایه را در بر میگیرد، اما هم‌چنان میتواند برای علاقمندان به ترید مفید واقع شود.

بیت کوین و فناوری ارزهای دیجیتال به زبان ساده

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

بیت کوین و فناوری ارزهای دیجیتال به زبان ساده- نوشته‌ی آلن تی.نورمن

چند کتاب تا اینجا معرفی شده و جای خالی بیت کوین در این میان به شدت احساس می‌شود! بیت کوین یکی از معروف ترین و بحث برانگیزترین ارزهای دیجیتال در جهان است. پس، لازم است نام این کتاب که کاملا روی بیت کوین متمرکز است نیز در اینجا ذکر شود؛ «بیت کوین و فناوری ارزهای دیجیتال به زبان ساده»

آلن نورمن در این کتاب، مخاطب را به یک گردش علمی در دور دستها میبرد، تا به زبان ساده او را با بیت کوین آشنا کند. شاید این کتاب خیلی قطور و بزرگ نباشد، ولی در میان سطرهایش کوهی از اطلاعات نهفته شده که تازه وارد ها را حسابی به این حوزه مسلط میگرداند.

در این کتاب درباره امنیت، سرمایه گذاری، و چگونگی استفاده از آن در کسب و کار نوشته شده است. این کتاب به خوبی ارزهای دیجیتال را به مخاطب معرفی کرده و با مطالعه آن، میتوانید از صفر بالاتر بروید!

ولی یک مقدار بیشتر به عنوان توجه کنید… چون این کتاب صد در صد برای مبتدی ها نوشته شده است و مفاهیم نوشته شده در آن به هیچ عنوان تخصصی و حرفه ای نیستند. پس اگر دنبال اطلاعات تخصصی و حرفه ای هستید باید بگویم که این کتاب گزینه مناسبی برای شما نیست.

عصر ارز دیجیتال: چگونه بیت‌کوین و بلاک‌چین نظام اقتصاد جهانی را به چالش کشیدند

عصر ارزهای دیجیتال: چگونه بیت‌کوین و بلاک‌چین نظم اقتصاد جهانی را به چالش کشیدند

عصر ارزهای دیجیتال- نوشته‌ی پاول ویگنا و مایکل جی.کیسی

 

ورود ارزهای دیجیتال به عرصه اقتصادی هدف خاصی داشته است؛ یعنی ارائه استقلال از تمرکز یا تاثیر بانک و سازمان های دولتی و به طور کلی نظارت شخص ثالث در این امور. و این دقیقا موضوع اصلی است که در کتاب عصر ارزهای دیجیتال به آن پرداخته شده.

در این کتاب از قدرت و پتانسیل ارزهای دیجیتال نوشته شده و به جوانب مختلف آن و این پرداخته شده است که چطور میتوانند شکل تازه ای به اقتصاد در دنیا ببخشند.

البته، نویسنده در آن چندان به سرمایه گذاری و کسب درآمد یا پول‌سازی نپرداخته و بیشتر از خواستگاه و پتانسیل این فناوری در آینده گفته است. همچنین در میان مطالب، اطلاعات مفیدی گنجانده شده.

اسرار ارز دیجیتال: 12 کوین ارزان قیمتی که در سال 2018 بسیار سودآور خواهند بود

این کتاب‌ها را امسال بخوانید!

اسرار ارز دیجیتال- نوشته‌ی استفن ساتوشی

سال 2018 برای ارزهای دیجیتال سال مهمی است… اما چرا؟ خب، به این دلیل که در تراکنش های روزمره از ارزهای دیجیتال بیشتر استفاده خواهد شد.

با رشد روزافزون جریان بیت کوین و به دنبال جهانی شدن ریپل، سرمایه گذاری ها سودآورتر خواهند بود. این کتاب چند مورد از بهترین ارزهای دیجیتالی را معرفی میکند که سرمایه گذاری روی آنها در سال 2018 بهتر است. این روزها که همه در جستجوی ارز دیجیتال بزرگ بعدی یا به اصطلاح «بیت کوین بعدی» هستند، مطالعه این کتاب می‌تواند نقطه خوبی برای شروع باشد.

این کتاب‌ها را میتوانید در آمازون، گوگل بوکز یا کتابخانه های آنلاین دیگر پیدا کنید.

 

منبع: kingpassive
اشتراک
اطلاع از
guest
10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
محمد رضا
محمد رضا
2 سال پیش

کاش لینک دانلود نسخه انگلیسی رو هم میگذاشتید

محسن
محسن
2 سال پیش

اسرار ارز دیجیتال: ۱۲ کوین ارزان قیمتی که در سال ۲۰۱۸ بسیار سودآور خواهند بود

امکانش هست بفرمایید همین 12 کوین، چه کوین هایی هستند؟؟

ممنون

آرمان محمودپو
آرمان محمودپو
2 سال پیش

ببخشید این کتاب هارو از کجا تهیه کنیم؟

آزاد رسول پور
آزاد رسول پور
2 سال پیش

سلام کتابها ترجمه شدن یا نه ؟
کاش لینک دسترسی به کتابها رو هم میزاشتین

ابراهیم قلعه پور
ابراهیم قلعه پور
2 سال پیش

میخواستم بدونم این کتابها ترجمه شده هستند و الان تو بازار کتاب داخلی هست ؟

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه این کتاب‌ها را امسال بخوانید! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
10
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x