ارزهای دیجیتال

ان ای ام NEM چیست ؟

ان ای ام NEM چیست ؟Reviewed by بهاره کحال on Aug 1Rating: 5.0

NEM یک ارز دیجیتال همراه به همراه و یک پلتفرم برحسب بلاکچین است که در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ راه اندازی شد.به جاوا نوشته و با ورژن  C++  در حال اجراست. NEM با هدف توزیع گسترده بنا نهاده شده و ویژگی های نوینی شامل الگوریتم ثابت اهمیت (POI) ,حسابهای چندین امضا،پیام رسانی کدگذاری شده و سیستم Eigentrust ++ اعتباری را به بلاکچین معرفی کرده است.

نرم افزار بلاکچین NEM  در یک بلاکچین تبلیغاتی به نام Mijin به کار گرفته شد که توسط نهادهای اقتصادی و شرکتهای خصوصی در ژاپن و سراسر دنیا درحال ازمایش و بررسی است NEM را یک کاربر فعال در فروم Bitcoin talk  با نام Utopianfuture تحت تاثیر NXT ساخت.طرح ابتدایی NEM با هدف استفاده در فورک NXT بود که این طرح سرانجام به نفع یک کد بیس کاملا جدید متوقف شد.

ان ای ام NEM چیست ؟

در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۴ یک فراخوان عمومی برای مشارکت ,در فروم Bitcointalk آغاز شد.هدف این فراخوان ایجاد یک ارز دیجیتالی اجتماع محور بود.پروژه ی NEMدر آن زمان دارای هویت قانونی نبود اما تلاشهایی در زمینه تغییر این شرایط انجام شد.جامعه ی هدف برای توزیع NEM مشارکتهایی با مبلغ حدودی ۲٫۲۵ میلیون XEM بود.پیشروی پروژه افراد را قادر میساخت تا سهامهای خریداری شده شان را ازگرو خارج کنند.باتوجه به قانونی نبودن NEM گمان میرفت سهامدارانی که سهامهایشان را ازگرو خارج میکردند پروژه را ترک کنند.در نتیجه ضرب العجل ۸ ماهه مبتنی بر خارج کردن سرمایه هایی که درخواستی برای آنها وجود ندارداز مراحل بعدی پیشروی NEMمشخص شد.

ورژن Alpha در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۴ شروع به کار کردو متعاقب آن ورژن Beta در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۴ راه اندازی شد.NEM اولین ورژن ثابت خود را در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ به بیرون داد.به روز رسانی اساسی در اکوسیستم NEM منجنیق Catapultنام گأاری شده است که به صورت تخمینی قرار براین بود که در یک چهارم ابتدایی ۲۰۱۷ منتشر شود که البته این انتشار به ربع دوم سال ۲۰۱۷ موکول شد.

print

ان ای ام NEM چیست ؟

درباره نویسنده

بهاره کحال

دیدگاه کابران

4 دیدگاه ها روشن "ان ای ام NEM چیست ؟"

avatar
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
حسینی
حسینی

لطفا کیف پول معتبری برای ارز nem معرفی کنید

محمد
محمد

سلام . من مدتی پیش در سایت coinpayments ولت این ارز رو ایجاد کردم و موجودی ۲۸۰ XEM بود. الان که به این سایت سر زدم هیچ اثری ثری از این ولت و موجودی نیست . خواستم بدونم چه بلایی سرش اومده .. مشکل موقتی از سایت کوین پیمنتز هست یا از چیزه دیگه ای هست . ممنون

H.n
H.n

کوین پیمنتز اصلا ولت این ارز رو نداره چطور شما ساختید

سعید کریمی
سعید کریمی

سلام کیف پول برای NEM معرفی کنید.