پیشنهاد ایران برای استفاده از ارز دیجیتال در تجارت با روسیه

پیشنهاد ایران برای استفاده از ارز دیجیتال در تجارت با روسیه

خبرگزاری روسی اسپوتنیک گزارش داده که رییس کمیسیون امور اقتصادی مجلس ایران در دیدار با رییس کمیته شورای فدراسیون روسیه گفته که ایران استفاده از پول دیجیتال را به عنوان راهی برای خارج شدن از نفوذ دلار دانسته است.

پیشنهاد ایران برای استفاده از ارز دیجیتال در تجارت با روسیه

محمدرضا پور ابراهیمی

بنابر گزارش اسپوتنیک، محمدرضا پورابراهیمی در زمینه سیاست اقتصادی ایران خاطرنشان کرده، در دو سال گذشته سوال مهمی در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال مطرح شده، استفاده از این ارز یکی از روشهایی است که می توانیم با آن دلار را دور بزنیم و همچنین به عنوان جایگزینی برای سیستم سوئیفت از آن استفاده کنیم.

نماینده مردم کرمان و رییس کمیسیون امور اقتصادی مجلس تاکید داشت که ما به بانک مرکزی ایران اعلام کرده ایم که لازم است تا آنها کار بر روی ارزهای دیجیتال را شروع و نرم افزارهای مورد نیاز آن را تهیه کنند. اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم اولین کشوری خواهیم بود که برای مبادله کالا از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
عرفان
عرفان
6 سال قبل

جالبه خودشون به شدت روی ماینینگ و تجارت ارز دیجیتال سرمایه گذاری کردن بعد برای مردم ممنوع کردن.دستگاهای اسیکم رو ترخیص نکردن گفتن هرچی مربوط به ارز دیجیتاله ممنوعه.پول یعنی قدرت و مشخصه به هیچ عنوان نمیخوان مردم پول دربیارن.

بلاکعلی چِین‌زاده
بلاکعلی چِین‌زاده
6 سال قبل

برا شما خوبه برا ما جیزه؟

یاسین
یاسین
6 سال قبل

ما آخر نفهمیدیم فاز این آقای ابراهیمی چیه یروز ارز دیجینالو میکوبه بروز میبرتش بالا .فکر کنم تو این افت قیمت قبلی تمام دلاراشو کرده بیت