داستان مردی که در ازای دریافت پول اسم‌های کریپتویی روی بزهایش می‌گذارد!

داستان مردی که در ازای دریافت پول اسم‌های کریپتویی روی بزهایش می‌گذارد!

کاربران توییتر برای مردی ارز دیجیتال می‌فرستند تا بُز بخرد و اسم افراد، محصولات یا مفاهیم مرتبط با ارز دیجیتال را به‌عنوان نام بزها انتخاب کند.

همه این‌ها از موقعی شروع شد که ریچارد اوپانی (Richard Opany) در زمان عید پاک با استفاده از ایردراپ ۱۰۰ دلاری ورلد کوین (Worldcoin) خود، یک بز خرید و نام آن را به افتخار سم آلتمن، بنیان‌گذار ورلد کوین، «سم» نامید.

ریچارد اوپانی
ریچارد اوپانی

بیشتر بخوانید: ورلد کوین (Worldcoin) چیست؟

مدت کوتاهی پس از آن، لیتون کیوزاک (Leighton Cusack)، یکی از بنیان‌گذاران استارتاپ پول‌توگدر (PoolTogether) نیز، ۱۰۰ دلار به اوپانی برای خرید یک بز ارسال کرد. اوپانی پس از دریافت پول ۲ بز خرید، یکی را «هایر» (Higher)، احتمالاً به دلیل تمایل مردم برای صعود قیمت ارزهای دیجیتال، و دیگری را «بیس» (Base) که نام شبکه لایه ۲ کوین بیس است، نامید.

هایر
هایر

دو کاربر ناشناس حوزه کریپتو پیشنهاد توکن‌سازی بزی که اوپانی با ورلدکوین خریداری کرده را داده‌اند. اما اوپانی مطمئن نبود چگونه باید این کار را انجام دهد.

علاوه بر اینها، نیراج آگراوال (Neeraj Agrawal)، رئیس ارتباطات کوین سنتر (CoinCenter)، ۵۰ دلار برای اوپانی فرستاد تا یک بز بخرد و نام دوستش نیک کارتر (Nic Carter)، شریک عمومی کَسِل آیلند ونچر (Castle Island Ventures) را روی آن بگذارد. این پایان ماجرا نبود و ریچاد اوپانی در حال حاضر حداقل چهار سفارش برای خرید و نام‌گذاری بزهای بیشتری دارد.

شخص ناشناس دیگر با نام مستعار برونی (Brunny)، که پیش از این مسئول بخش اکوسیستم‌های شبکه ازتک (Aztec Network) بود، به اوپانی ۵۰ دلار فرستاد تا نام بزی را «بوتی مک بوت فیس» (Boaty McBoatFace) قرار دهد؛ نامی که در نظرسنجی برای نام‌گذاری یک کشتی تحقیقاتی قطبی بریتانیا انتخاب شد، اگرچه در نهایت مورد تأیید قرار نگرفت.

همچنین یک شخص ناشناس دیگر دوباره ۵۰ دلار برای اوپانی فرستاد تا نام بزی را «نیراج» از شرکت کوین سنتر که پیش‌تر برای اوپانی پول فرستاده بود، نام‌گذاری کند. کارتر نیز ۱۰۰ دلار به او داد تا نام بزی را «تونگستن» (Tungsten) بگذارد. این نام برگرفته از مکعب‌های فلزی سنگین است که در دو سال گذشته به یک میم معروف در توییتر فضای کریپتو تبدیل شده است.

داده‌های بلاک‌ چین نشان می‌دهد که ریچارد اوپانی حدود ۱,۱۲۰ دلار ارز دیجیتال در چندین لایه بلاک چین دریافت کرده است که مقداری از آن‌ها را به صرافی‌های ارز دیجیتال انتقال داده است.

وقتی از ریچارد اوپانی پرسیدند که می‌تواند چند بز را نگهداری کند، او گفت که حداکثر ۱۵ بز می‌تواند داشته باشد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

6 دیدگاه
هوکوکوکوکوکو
هوکوکوکوکوکو
1 ماه قبل

فک کنم بعداز دلار طلا و ملک هدف بعدی رو بز باشه پس تا میتونید بز بخرید خخخخخخخخخخخخخخخخخ

Ehsan
Ehsan
1 ماه قبل

آقا من چطوری میتونم برای این آقای Richard Opany پول ارسال کنم؟! میخوام برای شروع 3 تا بز به نام های رییسی ، روحانی و میرسلیم بخره . . .

Mr . Unboxing
Mr . Unboxing
1 ماه قبل

چه جالب

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

سلام اقا منم میخام بزمیش بخرم گله داری بکنم لطفا مقداری دلار برام بفرستیو

omid trader
omid trader
1 ماه قبل

یکی هم بیاد به ما دلار بده بریم بز بخریم. هر اسمی هم خواستن میزاریم

سعید کریپتو
سعید کریپتو
1 ماه قبل
پاسخ  omid trader

😂😂😂😂😂😂😂