بیت کوین وارد نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌شود !

بیت کوین وارد نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌شود !

باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر انگلیس برای رشد ارزهای دیجیتال همکاری خواهند کرد.

تاتنهام هاتسپور، لسترسیتی، نیوکاسل یونایتد، ساوتهمپتون، کاردیف سیتی، برایتون و کریستال پالاس برای راه‌اندازی کیف پول‌های ارز دیجیتال بر روی یک پلتفرم تبادلاتی آنلاین به توافق رسیده‌اند چرا که معتقدند بی شک این واحد پول نهایتاً جایگزین پوند در بازار نقل و انتقالات میلیارد پوندی خواهد شد.

به گفته eToro، شرکت تجارت آنلاینی که اسپانسر این باشگاه‌هاست، استفاده از سیستم بیت کوین به باشگاه‌ها کمک می‌کند تا از ایجاد بازار سیاه بلیت و معاملات تقلبی جلوگیری شود.

اقبال گاندام، مدیر عامل بریتانیایی شرکت eToro، به روزنامه دیلی تلگراف گفت که استفاده از بیت کوین در این بازار نقل و انتقالات چند میلیارد پوندی، باعث بهبود شفافیت می‌شود.

بیت کوین وارد نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌شود !

او گفت که به هفت باشگاه شرکت کننده در این طرح به‌جای پوند بیت کوین پرداخت شده است:

در قرارداد اسپانسری که منعقد شده است، ما به‌جای پرداخت اسکناس‌های سنتی پوند، بیت کوین به آن‌ها پرداخت کردیم… اینکه چه کاری با بیت کوین‌ها انجام می‌دهند کاملاً به خودشان مربوط می‌شود.

فران جونز، مسئول قراردادهای مشارکتی باشگاه تاتنهام، اظهار داشت که دلیل انعقاد این قرارداد تعهد باشگاه به نوآوری و فناوری‌های روز دنیاست. پائول باربر، مدیر اجرایی برایتون هم اذعان داشت که این پروژه به درک پتانسیل واقعی بلاک چین کمک خواهد کرد.

 

منبع: telegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه