atlasarzdigital
Dash Dash

دش در سطوح 205 دلار دارای یک حمایت به شدت قدرتمند است و در 251 دلار هم یک مقاومت قدرتمند در انتظارش خواهد بود. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) بنابراین خرید در صورت نزولی بودن، خرید در بالای 205 دلار (همزمان با تغییر روند) مناسب است و از طرف دیگر با رسیدن قیمت به مرز 252 دلار یک موقعیت خرید دیگر به وجود می‌آید. در سطوح فعلی هر اقدامی ریسک محسوب می‌شود.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 5 تیر 97
دش در نزدیکی حمایت بحرانی 238 دلار معامله می‌شود. سقوط به زیر این حمایت، قیمت این ارز دیجیتال را احتمالا تا 205 دلار پیش ببرد. از سوی دیگر رشد این ارز دیجیتال به بالای 242 دلار می‌تواند باعث افزایش قیمت ادامه دار دش به سطوح 280 دلار شود. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر)
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 13 اردیبهشت 97
اکی ماتسوموتو، مدیر عامل بروکر ژاپنی Monex Group، معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال شبیه بازار مشتقات خواهد شد. اگر پیش بینی او درست باشد، بازارهای ارز دیجیتال می توانند بخش قابل توجهی از کل حجم معاملات جهانی را شامل شوند. این امر نشان‌ دهنده این است که برای معامله گران و سرمایه گذارانی که در اوایل این بازی قرار دارند، یک فرصت بزرگ وجود دارد. با این حال، تنظیم کنندگان در مورد نحوه طبقه بندی ارزهای دیجیتال سردرگم هستند. کمیسیون معاملات کالای آتی ایالات متحده معتقد است که ارزهای دیجیتال باید در طبقه کالا‌ها قرار بگیرند. این در حالی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار، آن‌ها را اوراق بهادار می‌داند. هر چه شود، با یک جرقه کوچک، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل پتانسیل فوق‌العاده اش به رشد خود ادامه خواهد داد. حتی بانک مرکزی کره جنوبی هم بر توانایی ارزهای دیجیتال و بلاک چین برای تحقق رویای جامعه بدون نقدینگی ( cashless society) تاکید دارد.

دش/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) سطح 464 دلار برای دش یک حمایت قوی محسوب می‌شود. برای دش یک حرکت صعودی کوتاه مدت پیشبینی می‌شود و در سطوح 486 دلار احتمالا شاهد یک مقاومت کوچک باشیم. پس از عبور از مقاومت احتمال صعود دش تا 509 دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 28 فروردین 97

دش/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر)   برخلاف اکثر اوقات در طی ماه‌های اخیر،‌ این بار روند دش صعودی شد. با عبور قیمت از مقاومت 393 دلار، احتمال صعود قیمت تا 490 دلار زیاد است. از سوی دیگر در دیدگاه نزولی، ما حمایت بسیار قوی در 335 دلار داریم که در صورت شکست آن، باید انتظار قیمت 288 دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 16 فروردین 97

دش/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) در سطوح 288 دلار یک حمایت قوی برای دش پیش بینی می شود و در صورت عدم توانمندی این حمایت، احتمال سقوط تا 233 دلار وجود دارد. در صورت عبور دش از مقاومت 335 دلار، یک نشانه‌ی صعودی مشاهده خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 22 اسفند 96
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) دش حمایت بسیار قوی در 520 دلار دارد و سعی می‌کند از کانال نزولی خارج شود. در 548 دلار دش با مقاومت شدیدی رو برو خواهد شد. در صورت رسیدن قیمت به 550 دلار، احتمال جهش این ارز دیجیتال تا 580 دلار وجود دارد. فروش اضطراری را در 518 دلار در نظر بگیرید. در صورت سقوط قیمت به زیر 518 دلار، احتمال سقوط تا 498 دلار زیاد است.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 12 اسفند 96

دش / دلار

دش یکی از مشکل ترین ارزهای دیجیتال برای تحلیل تکنیکال است. رفتار این بازار به خوبی قابل تشخیص نیست. چیزی که دیده می‌شود کم شدن موارد صعودی یا گاو‌ها هستند. این ارز جایگاه خود را در میان سرمایه گذاران از دست داده. با این حال صعود یا سقوط در این ارز به شدت شدید است و باید با در نظر گرفتن ریسک‌‌های احتمالی خرید دش را انجام دهید. از نظر فاندامنتال هم نشانه‌های نزولی در دش بسیار بیشتر از نشانه‌های صعودی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 3 اسفند 96

دش/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) دش در حال ایجاد یک پرچم صعودی است. برای کسانی که دش دارند، بهترین کار در این موقعیت نگهداری است. ریسک خرید در این موقعیت پایین است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 24 بهمن 96
دلایل مختلفی در پشت این وحشتی که گریبان گیر دنیای کریپتو شده است، وجود دارد. از اساسی ترین آن ها می توان به افزایش مقررات، هک های بزرگ و سرکوب دولت های مختلف اشاره کرد. علاوه بر این موارد، زمانی که اخبار منفی سراسر رسانه ها را فرا می‌گیرد، در هر افزایش قیمت کوچکی، معامله گران به دلیل ترس از دست دادن، سریعا با اندکی سود سرمایه خود را خارج می کردند. به عقیده برخی تحلیلگران حباب ارزهای دیجیتال ترکیده است. برخی دیگر هم از آن به عنوان یک فرصت خرید عالی یاد می‌کنند. سقوط اخیر را به عنوان یک فرصت خرید عالی در نظر می گیریم. اما ممکن است همه ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت روبرو نشوند. بنابراین، ما باید به دنبال خرید ارزهای قوی تری باشیم که در سطوح حمایت جهش کلیدی خوبی داشته باشند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) در حال حاضر الگوی سر و شانه معکوس در دش مشاهده می‌شود. به نظر می رسد که خط گردن یک منطقه مهم در برای مقاومت و پشتیبانی بوده است. اگر ما از این عبور کنیم، ممکن است پتانسیل صعودی خوبی در بلند مدت داشته باشد.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 14 بهمن 96
دش را می‌توان این روزها منزوی ترین ارز بالای جدول دانست. چند هفته ایست که از دش اخبار مثبتی به گوش نمی‌رسد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) طبق شاخص RSI، دش نشانه های زیادی از حرکت نزولی دارد. پس از یک کاهش قیمت شدید احتمال افزایش قیمت کوتاه مدت تا مقاومت 713 دلار هم هست. دش این روزها از آن سری ارزهایی است که ریسک زیادی دارند اما در صورت رشد، افزایش قیمت خیره کننده ای خواهد داشت.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش - 5 بهمن 96
وقتی بازارها صعودی هستند، تریدرهای زیادی تنها روی هدف های خیلی بالا تمرکز می‌کنند. این باعث می شود که بعضی ها با احساس جا ماندن از غافله، با عجله در قیمت های بالا خرید کنند. برعکس این موضوع هنگام سقوط هم اتفاق می‌افتد. یکی از تحلیلگران از موارد نزولی میگوید و بقیه به خیال نابودی همیشگی بازار فورا دارایی خود را می‌فروشند. در حقیقت متاسفانه عده زیادی در قیمت های بالا خرید می‌کنند و در قیمت های پایین می‌فروشند.

دش/ دلار

دش در چند هفته گذشته جایگاه خود را از دست داده و حتی توکن هایی مانند ترون هم یک هفته ای در جدول بالای این ارز بودند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) اکنون الگوها نشان از حرکت خوب این ارز دارند. پیشبینی می‌شود قیمت در بلند مدت تا هدف 901 دلار و حتی فراتر از آن تا 1030 دلار صعود کند. در صورت ترید حد ضرر را در 717 دلار در نظر بگیرید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 27 دی 96
دش که این روزها در بالای جدول ارزهای دیجیتال، جایگاهش را از دست داده است ، کاهش قیمت خیلی شدیدی تجربه کرد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) احتمال میرفت که در سطوح 800-900 دلار، قیمت دش با یک حمایت قوی رشد کند اما این حمایت هم نتوانست جلوی سقوط آن را بگیرد. در حال حاضر قیمت دش به راحتی پتانسیل سقوط تا محدوده 500 دلار را دارد. ترید در این موقعیت بسیار خطرناک است.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 18 دی 96

رشد احتمالی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) خط ADX از شاخص DMI، بالا می رود و نشان دهنده صعود قیمت خوبی است. گاوها قوی تر می شوند. اگر قیمت از مقاومت 1200.00 دلار عبور کند، رشد قیمت احتمالا شدید تر خواهد شد. سطح ورود را در 1210.00 دلار با توقف ضرر در سطح 990.00 در نظر بگیرید. اهداف سود 1500.00 تا 2000.00 دلار است.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 11 دی 96
دش دارای حمایت قوی در خط روند است. اتنظار دارم که گاوها به شدت از این سطح دفاع کنند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) تا زمان تایید تشکیل یک کف (bottom)، از خرید اجتناب کنید ، زیرا اگر خط روند شکسته شود، احتمال سقوط تا 800 دلار و بعد تا 650 دلار وجود دارد.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 4 دی 96
دش نشانه های خوبی از صعود قیمت نشان می دهد. با توجه به احتمال موج فیبوناچی در سطح پنج، پس از چند فراز و نشیب احتمالا قیمت در اول ژانویه به سطح 2100 تا 2500 دلار خواهد رسید. اگر ترید می کنید، حد ضرر را در 920 دلار تنظیم کنید. ترید در این ارز در این مقطع ریسکی است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر)
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 18 آذر 96
روز گذشته دش در میانگین متحرک نمائی(EMA) بیست روزه رسید، جایی که خرید شروع شد و به کانال صعودی برگشت. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) انتظار دارم که این ارز بار دیگر به بالاترین قیمت خود و این بار در 815 دلار صعود کند. اگر گاوها موفق به شکست مقاومت بالایی شوند، احتمالا یک رشد قیمت به خط مقاومت کانال صعودی خواهیم داشت. این ارز اگر به زیر 640 دلار برسد، سقوط سنگینی خواهد کرد. در تحلیل های قبل پیش بینی کرده بودم که دش برای عبور از مقاومت کانال صعودی مشکلات زیادی را تجربه خواهد کرد و این اتفاقات رخ داد.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 16 آذر 96
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) بعد از تثبیت سه روزه قیمت دش در قیمت بالا، در 5 دسامبر، قیمت این ارز سقوط کرد. ارز دش یک سقوط ادامه دار را تجربه کرد و حمایت خط روند کانال صعودی را تهدید کرده است. حمایت بعدی در میانگین متحرک نمائی 20 روزه است و سطح آن در 640 دلار است ، اگر این خط هم شکسته شود دش می توانید تا سطح 605.66 هم سقوط را تجربه کند. قبل از پیشنهاد هر تریدی باید از برگشت روند مطمئن شوید. به اعتقاد من بهتر است تا آن زمان در این ارز وارد نشوید.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 8 آذر 96
من در تحلیل های قبلی ام برای دش قیمت 650 دلار را هدفگذاری کرده بودم. در واقع، این یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتال است که روز 29 نوامبر از رکورد خارج شد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) در حال حاضر، Dash در خط مقاومت کانال صعودی قرار دارد که احتمالا مشکلات زیادی برای عبور دارد. پیش از آنکه گاوها (bulls) روند صعودی را از سربگیرند، انتظار می رود که چند روز تثبیت قیمت داشته باشیم. رشد و نزدیک شدن به بالای کانال صعودی، یک هدفگذاری تا 960 دلار را ایجاد خواهد کرد از سوی دیگر، هر گونه اصلاح قیمت احتمالا در خط روند کانال صعودی، در مرز 680 دلار با حمایت روبرو خواهد شد.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش- 8 آذر 96
هر نوع ارز رمزگذاری شده ای که باعث بالا رفتن ارزش سرمایه بازار شود و بتواند آن را حفظ کند، ارزی قدرتمند محسوب می شود. دش در روز ۱۲  نوامبر( ۲۱ آبان) به بالاترین نرخ خود رسید. بنابراین می توان گفت توانسته است سطوح شکست ۴۱۵ دلار را با موفقیت طی کند. این ارز دیجیتال پس از این افزایش نرخ دوباره به سطح جدیدی صعود یافت و پس از اصلاح نرخ دو روزه مجددا روند افزایشی خود را از سر گرفته است. هدف آنی این ارز دیجیتال نرخ ۶۵۰ دلار می باشد و احتمال صعود به سطح ۷۲۹٫۸ دلار نیز وجود دارد. چنانچه این ارز دیجیتال به سطح ۵۴۷ دلار سقوط کند، نظر پیش بینی کنندگان افزایش نرخ فاقد اعتبار خواهد بود. از آنجاییکه ریسک نسبت به ضریب بازگشت سرمایه چندان جالب توجه نیست، من معامله جدیدی را در سطح فعلی توصیه نمی کنم. با این حال معامله گرانی که دست به معامله این ارز دیجیتال زده اند، می توانند معاملات خود را با استفاده از سطوح پشتیبان و هدف که در بالا به آن اشاره شد، مدیریت کنند.
اطلاعات کلی دش
قیمت دش$104.49
حجم کل بازار$976,247,000
تسلط به بازار0.34%
حجم معاملات روزانه$862,077,000
بالاترین/پایین ترینقیمت 24 ساعت اخیر$108.37 / $104.13
بالاترین/پایین ترینقیمت 7 روز اخیر$0 / 0
رتبه در بازار#18
اوج قیمت دلاری $1,550.84
تغییرات از اوج تاکنون -93.26%
به تومان6,560,095 تومان
نرخ دلار4,230 تومان
20 December 2017
تاریخ اوج قیمت۲۹ آذر ۱۳۹۶
2 سال و 2 ماه قبل
اوج قیمت ریالی 6,560,095 تومان
تغییرات از اوج تاکنون -75.19%
به دلار$1,550.84
نرخ دلار4,230 تومان
20 December 2017
تاریخ اوج قیمت۲۹ آذر ۱۳۹۶
2 سال و 2 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه -2.94%
تغییرات 7 روزه -9.25%
تغییرات 14 روزه -19.17%
تغییرات 30 روزه -6.91%
تغییرات 60 روزه 162.26%
تغییرات شش ماهه 30.27%
تغییرات یک ساله 24.28%
تغییرات دو ساله -82.33%
قیمت به بیت کوین1DASH = 0.010734BTC
تاریخ پیدایش2014-01-19
سختی استخراج150,135,793.297
کل بلاک های استخراج شده0
تراکنش ها بر ثانیه0
تعداد نودها0
متوسط کارمزد2.79032 DASH
الگوریتم هشX11
هش ریت4.08 Ph/s
زمان ساخت بلاک2m 38s
ارز در دسترس/کل 9.3 Millions / 18.9 Millions

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

6
دیدگاه کاربران

avatar
4 رشته دیدگاه‌ها
2 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
4 نویسندگان دیدگاه‌ها
محمد آذرنیوارArshia Jafarianحسین زمانیافشین نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
Arshia Jafarian
Arshia Jafarian

دش كه قيمتش الان حدود ٩٧ دلار ، فكر نميكنيد عدد ها رو اشتباه نوشتيد؟؟
بعد مشكل غير قانوني بودنش هم حل شد كلا روند صعودي به خودش ميگيره

حسین زمانی
حسین زمانی

سلام میخواستم بدونم کیف پول دش رمز هم داره

حسین زمانی
حسین زمانی

اقای اذر نیوار لطفا پاسخ دهید

حسین زمانی
حسین زمانی

سلام اقای اذرنیوار

افشین
افشین

سلام, اگه امکانش هست براتون کیف پول dashcoin معرفی کنین که آدرسش با حرف d شروع میشه همه منابع Dash رو با dashcoin که آدرس کیف پولش با x شروع میشه یکی معرفی میکنن ادعاشون هم میشه اینکاره هستن اما اینجوری لو میدن ک مطالب از خودشون نیست اگه براتون امکانپذیره کیف پول dashcoin معرفی کنین شروع آدرسش با d باشه, ممنون

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت دش 10 جولای (19 تیر) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.