Stellar Stellar

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

قیمت استلار به زیر دسته‌ای از سطوح حمایتی خود رفته است که نشان از قدرت فروشندگان دارد. ایستگاه احتمالی بعدی قیمت میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه خواهد بود که کمی پایین‌تر از سطح ۰.۰۶۷۴۵۷ دلار قرار گرفته است. اگر این سطح حمایتی حفظ نشود، به ترتیب اهداف ۰.۰۶۲۱۲۲ دلار و ۰.۰۵۶ دلار احتمال دیده شدن توسط قیمت را دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 20 نوامبر (29 آبان)

با این تفاسیر اگر قیمت در نزدیکی میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه حمایت شود، خریداران برای بالا بردن قیمت از سطح مقاومتی ۰.۰۷۲۵۴۵ دلار تلاش خواهند کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر سطح ۵۰، نشان از حرکات عرضی قیمت در چند روز آینده خواهد داشت. بنابراین برای هرگونه معامله ابتدا پیشنهاد به انتظار برای مشاهده‌ی علائم برگشت می‌شود.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است، همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی استلار

[mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۱ آبان ۱۳۹۸“]

قیمت استلار در دو روز گذشته به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه واکنشی قوی نشان داده است که این نشان‌دهنده‌ی این است که خریداران مشتاق به خرید استلار در سطوح حمایتی پایین تر و فروشندگان در تلاش برای حفظ مقاومت پیش رو هستند. در نتیجه قیمت در حال تحکیم در سطوح فعلی است تا یکی از این دو جبهه موفق شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی استلار  12 نوامبر (21 آبان)

سطح پیش رویی که به آن باید توجه شود و تحت نظر قرار بگیرد قیمت ۰.۰۸۸۷۰۸ دلار است. در صورت دیده شدن این سطح توسط قیمت احتمال صعودی تا ۰.۱۴۵ دلار وجود خواهد داشت. از طرفی دیگر اگر قیمت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه را به سمت پایین بشکند احتمال ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه وجود خواهد داشت. فرصتی که نسبت سود به زیان (Risk/Reward) مناسبی داشته باشد در این سطوح نمی‌توان یافت بنابراین توصیه این است که معامله‌گران فعلاً وارد معامله‌ای نشوند.

 

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۵ آبان ۱۳۹۸“]

استلار در ۲۴ ساعت گذشته رشد قیمتی بیش از ۲۰ درصد را تجربه کرده است که یکی از بهترین عملکردها را بین آلت‌کوین‌های اصلی داشته است.

قیمت استلار روند نزولی منفی خود را شکانده است که نشان از کم شدن قدرت فروشندگان دارد. پولبک قیمت درگیر با میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای و بالاتر در سطح ۰.۰۸۸۷۰۸ دلار می‌باشد. حال که قیمت از سطح ۰.۰۸۸۷۰۸ دلار به پایین رانده شده است حرکاتی محدود برای چند روز در قیمت محتمل است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کوینها

روند در صورت شکست کف ۰.۰۵۱۰۱۴ دلاری منفی خواهد شد و در مقابل اگر سطح ۰.۰۸۸۷۰۸ دلاری و میانگین ساده‌ی ۵۰ روزه به سمت بالا شکسته شود، حرکتی تا سطح ۰.۱۴۵ دلار امکان پذیر خواهد بود.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۳۰ مهر ۱۳۹۸“]

استلار هم‌اکنون در یک رنج معاملاتی بسیار تنگ معامله می‌شود به‌طوری که قیمت به خطوط میانگین متحرک (EMA و MA – خطوط آبی و قرمز در تصویر) چسبیده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به مسطح شدن میل می‌کنند و شاخص RSI هم در نزدیکی نقطه وسط قرار دارد. این‌ها نشان می‌دهند بین خریداران و فروشندگان یک تعادل نسبی برقرار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 25 اکتبر (30 مهر)

اگر قیمت به زیر رنج معاملاتی یعنی ۰.۰۵۷ برسد، سقوطی به سطح ۰.۰۵۱ دلار را می‌توانیم متصور شویم. انتظار داریم که سطح ۰.۰۵۱ دلار حفظ شود اما اگر این اتفاق رخ ندهد و قیمت به زیر ۰.۰۵ دلار برسد، نشانه‌ای به شدت منفی خواهد بود. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا فروش اضطراری را در زیر ۰.۰۵ دلار در نظر بگیرند.

از دیدگاه صعودی، اگر قیمت بتواند به بالای ۰.۰۶۶ دلار برسد که مقاومت اصلی آن است، می‌توانیم انتظار یک صعود شدید تا ۰.۰۸۸ دلار را داشته باشیم.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۵ مهر ۱۳۹۸“]

استلار چند روز پیش تا مرز مقاومت ۰.۰۶۴ دلار هم صعود کرد اما نتوانست خودش را نگه دارد و دوباره کاهش یافت. این نشان می‌دهد که در سطوح پایین تقاضا کاهش می‌یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 17 اکتبر (25 مهر)

در حال حاضر گاوها تلاش می‌کنند تا از حمایت موجود در خطوط میانگین متحرک (خطوط آبی و قرمز در تصویر) دفاع کنند. اگر موفق شوند و سپس قیمت به بالای مقاومت ۰.۰۶۴ دلار برسد، می‌توانیم انتظار احیای قیمت و حتی جهش به ۰.۰۸۸ دلار را هم داشته باشیم.

حمایت اصلی استلار در قیمت ۰.۰۵۱ دلار بسته شده است.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۶ مهر ۱۳۹۸“]

گاوها تلاش می‌کنند که استلار را به بالای خطوط میانگین متحرک (EMA و MA که به ترتیب با رنگ‌های آبی و قرمز در تصویر مشخص هستند) برسانند. با رسیدن قیمت به بالای خط MA ۵۰ می‌توانیم منتظر جهش بلند تا ۰.۸۸۷ دلار باشیم. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 8 اکتبر (16 مهر) از دیدگاه نزولی اگر قیمت استلار نتواند به بالای خطوط میانگین متحرک برسد، نشان دهنده عدم تقاضا در سطوح بالا خواهد بود. در صورت بازگشت قیمت به نظر می‌رسد که باید منتظر سقوط تا ۰.۰۵۱ دلار باشیم.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۹ مهر ۱۳۹۸“] گاوها تلاش می‌کنند تا استلار را دوباره به بالای خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر – قیمت ۰.۰۶۲ دلار) برسانند که اگر موفیت آمیز باشد، می‌توانیم انتظار صعود تا ۰.۰۶۴ دلار را داشته باشیم. این نقطه جایی است که خط MA50 (خط قرمز در تصویر) قرار دارد که در صورت عبور قیمت از آن احتمال جهش تا ۰.۰۸۸ دلار وجود دارد. معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا همان فروش اضطراری خود را در قیمت ۰.۰۵۱ دلار تنظیم کنند. از دیدگاه نزولی در صورت بازگشت قیمت از سطوح فعلی، احتمال سقوط تا ۰.۰۵۱ دلار کم نیست. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۶ شهریور ۱۳۹۸“]استلار در یکی از پایین‌ترین قیمت‌های تاریخ خود قرار دارد. مقاومت این ارز دیجیتال برای احیا شدن در خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) یعنی ۰.۰۶۱ دلار قرار دارد که در صورت عبور از آن می‌تواند تا خط مقاومت بعدی یعنی ۰.۶۸ دلار صعود کند. از دیدگاه نزولی با توجه به کف قیمت بودن نمی‌توان حمایت درستی برای آن مشخص کرد اما قیمت ۰.۰۵ دلار را می‌توانیم یک حمایت روانی برای استلار در نظر بگیریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

زمانی که سه بار شیب روند نزولی تغییر کند، می‌توانیم احتمال تغییر روند به صعودی را بدهیم. بنابراین ریسک خرید استلار در این سطوح به شدت پایین است اما نمی‌توان با قطعیت گفت که روند نزولی آن به پایان رسیده است. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۲ شهریور ۱۳۹۸“]به نظر می‌رسد که استلار در کف قیمت خود قرار داشته باشد. با این حال عدم رسیدن آن به بالای مقاومت ۰.۰۶۵ دلاری نشان می‌دهد که در سطوح بالا تقاضا برای آن به شدت کاهش می‌یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

حمایت روانی و اصلی استلار در قیمت ۰.۰۶۰ دلار بسته شده است. هر گونه کاهش به زیر این حمایت می‌تواند باعث یک روند نزولی شدید شود که هدفش ۰.۰۵ خواهد بود. روند کوتاه مدت استلار زمانی صعودی خواهد شد که بتواند از خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) که هم‌اکنون در قیمت ۰.۰۶۷ دلار قرار دارد، عبور کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۵ شهریور ۱۳۹۸“] استلار در یک روند نزولی قرار دارد و در زیر خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) که هر دو رو به پایین میل‌ می‌کنند، معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

روند صعودی استلار وقتی آغاز خواهد شد که قیمت بتواند به بالای خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) و همچنین مقاومت ۰.۰۷۲ دلار برسد. اگر موفقیت آمیز باشد، قیمت می‌تواند به راحتی تا ۰.۰۸۱ و پس از آن تا ۰.۰۹۷ دلار افزایش یابد. از دیدگاه نزولی، حمایت استلار در ۰.۰۶۵ دلار بسته شده است که اگر شکسته شود، کف‌های جدیدی را تشکیل خواهد داد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۹ مرداد ۱۳۹۸“] استلار در روز ۱۴ آگوست به زیر حمایت بحرانی خود یعنی ۰.۰۷۲ دلار رسید. خرس‌ها نتوانستند قیمت را به سطوح پایین‌تر بکشانند و همینطور گاوها هم نتوانستند دوباره قیمت را به بالای ۰.۰۷۲ دلار ببرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هم‌اکنون استلار در تلاش است تا خودش را مجددا احیا کند اما این برای آن نیاز دارد تا از خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) عبور کند. اگر موفق به این کار شود، نشان می‌دهد که سقوط اخیر یک تله خرسی بوده است. از طرف دیگر، اگر طی سه الی چهار روز آینده استلار نتواند از EMA ۲۰ که هم‌اکنون در قیمت ۰.۰۷۵ دلار واقع است، عبور کند، دوباره خطر سقوط بیشتر به سطوح پایین‌تر افزایش می‌یابد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۲ مرداد ۱۳۹۸“] استلار در روز ۹ آگوست برای مدتی به زیر حمایت بحرانی ۰.۰۷۲ رسید اما خرس‌ها نتوانستند سقوط بیشتری را رقم بزنند. این نشان می‌دهد که در سطوح پایین خریداران وارد می‌شوند. این ارز دیجیتال توانست از حمایت خود دفاع کند و تا نزدیکی خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) برگردد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در صورت رسیدن قیمت به بالای خط EMA و بسته شدن آن در بالای این خط، می‌توانیم انتظار تغییر روند نزولی به صعودی را داشته باشیم. از سوی دیگر و از دیدگاه نزولی اگر قیمت قیمت استلار به پایین‌تر از ۰.۰۷۱ برسد و در زیر این حمایت بسته شود، می‌توانیم انتظار سقوط به ۰.۰۵ دلار را هم داشته باشیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۵ مرداد ۱۳۹۸“] در حالی که بیشتر ارزهای دیجیتال مطرح بازار در حال تجربه کردن یک روند صعودی هستند، استلار به سختی توانست خودش را تکان دهد. این نشان می‌دهد که میل به فعالیت هم در میان خریداران و هم در بین فروشندگان پایین است. بعد از این دوره آرامش نسبی، نوسانات شدت خواهند گرفت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

اگر نوسانات در طرف مثبت افزایش یابد و قیمت استلار بتواند به بالای خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) برسد، می‌توانیم انتظار صعود تا SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) را داشته باشیم. در حال حاضر EMA و SMA به ترتیب در قیمت‌های ۰.۰۸۶ و ۰.۰۹۹ دلار قرار دارند. در صورتی که قیمت به بیش از ۰.۱ دلار برسد، جهش بلند استلار تا ۰.۱۴۵ دلار دور از ذهن نخواهد بود. از دیدگاه نزولی، اگر نوسانات به سمت منفی افزایش یابند و قیمت به زیر ۰.۰۸۱ دلار برسد، احتمال سقوط قیمت تا ۰.۰۷۶ دلار و سپس ۰.۰۷۲ دلار وجود خواهد داشت. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۸ مرداد ۱۳۹۸“] حمایت ۰.۰۸۱ دلاری برای استلار همچنان حفظ شده است که می‌تواند در این بازار نزولی خبر خوبی باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

با این حال، اگر استلار نتواند خودش را به بالای خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) برساند، ریسک شکسته شدن حمایت ۰.۰۸۱ دلار و سقوط قیمت به ۰.۰۷۲ دلار افزایش می‌یابد. خطوط میانگین متحرک رو به پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده منفی قرار دارد که نشان می‌دهند وضعیت فعلا صعودی نیست. اولین نشانه تغییر روند وقتی نمایان می‌شود که قیمت بتواند از خط EMA ۲۰ عبور کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱ مرداد ۱۳۹۸“] استلار در یک رنج معاملاتی بین ۰.۸ تا ۰.۱۴۸ دلار قرار دارد. بهترین راه برای ترید در رنج این است که در نزدیکی پایین رنج بخرید و در نزدیک سقف آن بفروشید. با این حال، تا زمان رد شدن قیمت از مقاومت موجود در EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) پیشنهاد خرید نمی‌دهیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

منطقه حمایتی اصلی استلار بین ۰.۰۸۵ تا ۰.۰۸ بسته شده است. اگر این حمایت شکسته شود و قیمت به زیر ۰.۰۸ دلار کاهش یابد، می‌توانیم انتظار سقوط به پایین ترین قیمت سال ۲۰۱۹ یعنی ۰.۰۷۲ دلار را داشته باشیم. از دیدگاه صعودی، استلار برای رسیدن به روند صعودی باید بتواند از مقاومت ۰.۰۹۸ دلاری عبور کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۵ تیر ۱۳۹۸“] استلار دو روز پیش به زیر ۰.۰۸۵ دلار سقوط کرد اما خیلی زود در ۰.۰۸۰ دلار با حمایت مواجه شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

اگر حمایت ۰.۰۸۰ دلار شکسته می‌شد احتمال سقوط تا ۰.۰۷۲ وجود داشت. در حال حاضر استلار در حال فاصله گرفتن از نقطه حمایتش است اما برای صعود مناسب باید مقاومت موجود در EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) را بشکند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۱ تیر ۱۳۹۸“]

تقاطع نزولی در میانگین‌های متحرک استلار مشاهده می‌شود که یک نشانه منفی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در صورتی که استلار قادر به حفظ خط روند ایجاد شده نباشد، احتمال سقوط تا قیمت ۰.۰۸۹ وجود دارد. محل تلاقی محدوده حمایتی سبز رنگ و کانال صعودی، از احتمال بازگشت خوبی خبر می‌دهد. اما حرکت RSI در محدوده نزدیک به ۳۰ می‌تواند فروشندگان را دوباره به بازار برگرداند. در دیدگاه صعودی نیز هدفی که برای استلار می‌توان قائل شد، ۰.۱۴۸ و در گام بعدی سقف کانال صعودی است. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۴ تیر ۱۳۹۸“] استلار یکی از آن ارزهای دیجیتالی است که هفته گذشته سرمایه‌گذارانش را نا امید کرد. با این حال همچنان احتمال جهش مجدد آن بالاست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

این ارز دیجیتال حمایت قدرتمند خود را در ۰.۱۱۵ دلار حفظ کرده است. شاخص RSI در محدوده مثبت قرار دارد و خطوط میانگین متحرک هم رو به بالا میل می‌کنند. مقاومت اصلی استلار همچنان در قیمت ۰.۱۴۸ دلار بسته شده که با عبور از آن، یک الگوی سر و شانه معکوس تکمیل خواهد شد. هدف این الگو قیمت ۰.۲۲ دلار خواهد بود. معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا همان فروش اضطراری خود را روی ۰.۱۱۳ دلار تنظیم کنند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۸ خرداد ۱۳۹۸“] استلار بر روی خط حمایت ۰.۱۱۵ دلار خود را تثبیت کرده است. هر چند در تلاش است تا از خط روند نزولی که باعث تشکیل یک مثلث نزولی شده، عبور کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو میانگین متحرک به حالت صاف درآمده‌اند و RSI در نزدیکی ۵۰ قرار دارد که نشانه‌ای از تعادل شکل گرفته بین خریداران و فروشندگان است. در صورت عبور از خط روند نزولی، قیمت تا مقاومت بعدی که در ۰.۱۴۸ قرار گرفته می‌تواند حرکت کند. شکسته شدن این مقاومت منجر به تکمیل الگوی سر و شانه معکوس خواهد شد که هدف نهایی آن ۰.۲۲۴ دلار است. از این جهت معامله‌گران می‌توانند منتظر بسته شدن قیمت بر روی ۰.۱۴۸ باشند تا پس از آن با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنند. دیدگاه صعودی در صورت شکسته شدن حمایت ۰.۱۱۵ دلار، اعتبار خود را از دست خواهد داد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۸ خرداد ۱۳۹۸“] استلار در محدوده نوسان ۰.۱۱۵ – ۰.۱۴۸ دلار به تله افتاده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در صورتی که استلار محدوده را رو به بالا بشکند و بر روی خط گردن بسته شود، الگوی سر و شانه معکوس تایید خواهد شد و سطح ۰.۲۲۴ دلاری هدف بعدی استلار خواهد بود. اما در صورتی که استلار موفق به تثبیت قیمت بر روی ۰.۱۲۷ دلار نشود، فروشندگان می‌توانند قیمت استلار را تا ۰.۱۱۵ پایین بکشند. شکسته شدن این سطح استلار را به نقطه حمایت بعدی در ۰.۰۸۵۵ دلار هدایت می‌کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۱ خرداد ۱۳۹۸“] الگوی سر و شانه معکوس در استلار، با بسته شدن قیمت روزانه بالای سطح ۰.۱۴۸۶ دلار کامل خواهد شد. هدف این الگو در صورت تایید اعتبار آن، قیمت ۰.۲۲۴ خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو میانگین متحرک در حال صاف شدن هستند و RSI نیز در حال حرکت به محدوده میانی است. این می‌تواند نشانه‌ای از تثبیت قیمت در آینده باشد. در صورتی که استلار به زیر ۰.۱۱۵ دلار سقوط کند، حمایت بعدی در نقطه ۰.۰۸۶ قرار خواهد داشت. معامله‌گران می‌توانند با شکسته شدن معتبر و بسته شدن کندل روزانه بر روی ۰.۱۴۸۶ دلار، با اطمینان بیشتری اقدام به خرید استلار کنند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۴ خرداد ۱۳۹۸“] استلار چند روز پیش (۱۶ می) توانست از مقاومت سربار خود یعنی ۰.۱۴۸ دلار عبور کند، اما دوامی نیاورد و خیلی زود قیمت به سطوح پایین‌تر برگشت. قیمت هم‌اکنون سعی می‌کند تا از خط روند نزولی بلند مدت (long-term downtrend line در تصویر) عبور کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در صورت موافقیت آمیز بودن حرکتی که در بالا به آن اشاره کردیم، قیمت می‌تواند بار دیگر به بالای ۰.۱۴۸ دلار برسد که اگر این‌گونه شود، می‌توانیم هدف بعدی را در قیمت ۰.۲۲۴ دلار در نظر بگیریم که البته یک مقاومت جزئی هم در ۰.۱۷۷ دلار، سر راه استلار هست. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸“] استلار در صعودی قابل انتظار تا قیمت ۰.۱۴ دلار با سرعت زیادی بالا رفت و هم‌اکنون روی خط شکست روند نزولی بلند مدت (long-term downtrend line در تصویر) معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

با فاصله گرفتن قیمت از خط روند نزولی، تلاش مجدد برای عبور از مقاومت ۰.۱۴ دلار آغاز می‌شود که اگر موفقیت آمیز باشد می‌توانیم انتظار جهش تا ۰.۲۲ دلار را داشته باشیم، البته با در نظر گرفتن یک مقاومت کوچک در ۰.۱۷۷ دلار. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸“] استلار در این مدت به حدی ضعیف بوده که تا حمایت بحرانی خود یعنی ۰.۰۸ دلار سقوط کرده است. خط EMA ۲۰ به سمت پایین میل می‌کند و شاخص RSI در نزدیکی اشباع فروش قرار دارد که نشان دهنده وضعیت خوبی نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هر گونه جهش مجدد در خط EMA ۲۰ (خط بنفش تصویر) و SMA ۵۰ (خط قرمز تصویر) با مقاومت رو برو خواهد شد که در صورت شکسته شدن می‌توانیم انتظار جهش تا ۰.۱۲ را داشته باشیم. همچنین از نظر ما احتمال حفظ شدن حمایت ۰.۰۸ دلاری بالاست. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸“] استلار دوباره به زیر خط روند صعودی (uptrend line – در تصویر) رسید اما در سطوح پایین خریداران آن را دوباره بالا کشاندند. حمایت ۰.۰۹۴ دلار بسیار قدرتمند عمل کرده است اما در صورت شکسته شدن آن احتمال سقوط تا ۰.۰۸ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

از سوی دیگر و از دیدگاه صعودی اگر استلار بتواند به بالای خطوط میانگین متحرک برسد، احتمالا قادر به جهش تا ۰.۱۲۰۳ دلار خواهد بود. در حال حاضر هر دو خط میانیگن متحرک مسطح هستند و شاخص RSI هم در نزدیکی ۵۰ قرار دارد. این‌ها نشان می‌دهند که به احتمال فراوان در چند روز آینده شاهد تثبیت قیمت باشیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸“] استلار در روز ۲۵ آوریل به زیر خط روند نزولی از الگوی وج (کنج) رو به بالا کاهش یافت که یک نشانه منفی است. با این حال از دیدگاه صعودی، اگر استلار از سطوح فعلی به سمت بالا جهش کند، در قیمت ۰.۱۲ دلار با مقاومت روبرو خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در صورتی که استلار نتواند خود را احیا کند، الگوی وج تکمیل خواهد شد و هدف آن قیمت ۰.۰۸ دلار است. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۳۱ فروردین ۱۳۹۸“] استلار طی یک هفته گذشته بین ۰.۱۱۰ و ۰.۱۲۰ دلار در نوسان بوده است. خط EMA مسطح است و شاخص RSI هم در نزدیکی ۵۰ قرار دارد که نشان می‌دهند ثبات قیمت همچنان ادامه دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

با عبور قیمت از ۰.۱۲، این ارز دیجیتال تا خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) صعود خواهد کرد. در صورت عبور قیمت از ۰.۱۴۸ دلار دیدگاه ما درباره این ارز دیجیتال مثبت خواهد بود. از دیدگاه نزولی اگر قیمت به زیر ۰.۱۱۰ برسد، روند نزولی تشدید خواهد شد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۴ فروردین ۱۳۹۸“] استلار همچنان در یک محدوده معاملاتی تنگ معامله می‌شود. گاوها هم‌اکنون در تلاش برای دفاع کردن از حمایت موجود در خط MA ۵۰ هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو خط میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI هم در نقطه وسط قرار دارد که هر دو نشان دهنده یک تثبیت قیمت در کوتاه مدت هستند. مقاومت استلار برای صعود شدید در قیمت ۰.۱۴۸ دلار قرار دارد. روی تصویر مقاومت‌ها و حمایت‌های استلار مشخص شده است. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۷ فروردین ۱۳۹۸“] استلار در تلاش برای رد شدن از خط مقاومت است. قیمت در ۳ آوریل به سمت پایین حرکت کرد اما در خط EMA ۲۰ با حمایت مواجه شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

اگر استلار بتواند از مقاومت ۰.۱۲۸ دلاری خود عبور کند، می‌توان انتظار رشد قیمتی تا سطوح ۰.۱۴ دلار را داشت. ۰.۱۴ دلار احتمالا مقاومت به شدت قدرتمندی باشد چراکه خط روند نزولی بلند مدت (long-term downtrend) دقیقا در بالای این سطح قرار دارد. از دیدگاه نزولی، خط EMA ۲۰ به عنوان حمایت عمل می‌کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۰ فروردین ۱۳۹۸“] اگر چه استلار طی دو روز گذشته در بالای EMA ۲۰ معامله شده است، هنوز برای جهش مجدد به سطوح بالاتر آماده نیست. اگر این ارز دیجیتال یکبار دیگر به زیر خط EMA ۲۰ (که در تصویر با رنگ قرمز نشان داده شده است) کشیده شود و سپس به زیر خط روند صعودی (uptrend line) برسد، روند نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه صعودی، با عبور قیمت از ۰.۱۱، رشد قیمت تا سطوح ۰.۱۳ دلار دور از ذهن نیست. همچنین حمایت روانی استلار در سطوح ۰.۰۸ دلار بسته شده است. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۵ اسفند ۱۳۹۷“] استلار همچنان خود را بالا نگه‌داشته است و برای رد شدن از مقاومت قدرتمند خود تلاش می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

عبور استلار از قیمت ۰.۱۱ دلار می‌تواند موجب رشد تا سطوح ۰.۱۴ دلار شود. با توجه به وضعیت رو به بالای خطوط EMA و MA و همچنین شاخص RSI، می‌توانیم به شکسته شدن مقاومت خوش‌بین باشیم. تریدرها می‌توانند سطح ۰.۰۸ را به عنوان توقف ضرر یا همان فروش اضطراری در نظر بگیرند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۸ اسفند ۱۳۹۷“] استلار طی چند روز گذشته در نزدیکی میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه یعنی ۰.۰۸ دلار معامله شده است و مقاومت آن در قیمت ۰.۱۰ دلار قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن مقاومت ۰.۱۰ دلاری می‌تواند قیمت را تا سطوح ۰.۱۳ دلار بالا بکشاند. حمایت قدرتمند استلار در قیمت ۰.۰۷۲ دلار بسته شده است و پایین‌تر از آن احتمال سقوط و روند نزولی شدید وجود خواهد داشت. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۴ اسفند ۱۳۹۷“] استلار طی سه روز گذشته در عبور از خط میانگین متحرک ساده (SMA) ناتوان بوده است. با این حال این ارز دیجیتال توانسته است تا خود را بالا نگه‌ دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

استلار در خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه حمایت می‌شود. وسط بودن شاخص RSI و مسطح بودن خطوط میانگین متحرک نشان از برابری تعداد خریداران و فروشندگان دارد. کاهش قیمت استلار به زیر خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه سقوط شدیدی را رقم خواهد زد. از سوی دیگر عبور از خط میانگین متحرک ساده (SMA) احتمالا جهش تا قیمت ۰.۱۳ دلار را رقم خواهد زد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۳۰ بهمن ۱۳۹۷“] استلار در سه روز گذشته در حال تلاش برای عبور از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن این مقاومت می‌تواند موجب افزایش قیمت استلار تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه شود. اما با این حال نشانه‌های صعودی برای استلار چندان قوی نیست. درصورتی که استلار موفق به تثبیت قیمت بر روی EMA20 نشود، می‌توان انتظار داشت این ارز دیجیتال در چند روز آتی حرکت افقی داشته باشد. شاخص‌ها نیز از این موضوع حکایت دارند. در صورتی که استلار حمایت ۰.۰۷۲ را بشکند، دیدگاه صعودی نامعتبر شده و حمایت بعدی در نقطه ۰.۰۵۷ خواهد بود. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۳ بهمن ۱۳۹۷“] صعود استلار در ۸ فوریه خیلی دوامی نداشت و قیمت نتوانست خودش را به بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه برساند که نشان دهنده کمبود تقاضا حتی در این سطوح است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) با توجه به اینکه هر دو خط میانگین متحرک متمایل به پایین هستند و شاخص RSI در محدوده منفی قرار دارد، بازار همچنان نزولی و در دست خرس‌هاست. اگر قیمت استلار به زیر ۰.۰۷۲ دلار برسد احتمال ادامه سقوط تا ۰.۰۵ دلار وجود خواهد داشت. از سوی دیگر اگر استلار بتواند خود را در این سطوح حفظ کند و به بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه برسد، شاهد تلاش برای عبور از خط روند نزولی (downtrend line) خواهیم بود. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۶ بهمن ۱۳۹۷“] هنوز هیچ نشانه مثبتی از تغییر روند نزولی استلار دیده نمی‌شود. این ارز دیجیتال در محدوده نزدیک به پایین‌ترین قیمت ۱۲ ماه اخیر خود در حال معامله است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) میانگین‌های متحرک حالت نزولی به خود گرفته‌اند و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه اشباع فروش قرار دارد. حمایت پیش روی روند نزولی استلار در ۰.۰۷۴ دلار قرار دارد که در صورت شکسته شدن آن استلار می‌تواند تا ۰.۰۵۹ نیز سقوط کند. در صورتی که روند تغییر کند و بر روی میانگین‌های متحرک EMA-20 و SMA-50 تایم‌فریم روزانه تثبیت شود، احتمال افزایش آن تا ۰.۱۳۴ دلار وجود دارد. شکسته شدن این مقاومت می‌تواند استلار را تا مرز ۰.۱۸۴ دلار نیز هدایت کند. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۹ بهمن ۱۳۹۷“] استلار پایین‌ترین حمایت شکل گرفته یک سال اخیر را در ۰.۰۹۲۸ دلار شکسته است که یک نشانه منفی محسوب می‌شود. هر دو میانگین متحرک به صورت نزولی درآمده و شاخص RSI در منطقه اشباع فروش قرار دارد که بیانگر برتری عرضه بر تقاضاست. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) حمایت‌های پیش روی استلار ۰.۰۷۸۶ دلار و ۰.۰۵۸ دلار است. در صورتی که قیمت دوباره بر روی ۰.۰۹۲۸ برگردد، امکان بازگشت آن تا خط روند نزولی وجود دارد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲ بهمن ۱۳۹۷“] روز ۱۹ ژانویه گاو ها تلاش کردند تا استلار را به سطوح بالا برسانند اما این ارز دیجیتال در عبور از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) ناتوان بود. در حال حاضر حمایت بحرانی استلار در سطح ۰.۱۰۲ دلار بسته شده است و خرس‌ها در تلاش برای شکستن آن و پایین‌ بردن قیمت هستند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) اگر قیمت استلار به زیر ۰.۱۰۲ کاهش یابد، احتمال سقوط تا ۰.۰۹۲ دلار وجود خواهد داشت و اگر این سطح هم حمایت نشود روند نزولی ادامه خواهد یافت. هر دو خط میانگین متحرک به سمت پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در منطقه منفی است که نشان می‌دهد احتمال سقوط از صعود بیشتر است. اولین نشانه‌های نزولی وقتی رقم خواهند خورد که قیمت استلار به بالای خط روند نزولی (Downtrend Line در تصویر) برسد. با رسیدن قیمت به بالای ۰.۱۳۴ دلار می‌توانیم تغییر روند کوتاه مدت از نزولی به صعودی را تایید کنیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۵ دی ۱۳۹۷“] پس از شکسته شدن مثلث متقارن در جهت نزولی، استلار در تلاش برای تثبیت بر روی ۰.۱ دلار است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) در صورتی که این حمایت شکسته شود، بازگشت دوباره قیمت به ۰.۰۹۲ دلار امری محتمل است. تمامی شاخص‌ها از برتریت دیدیگاه نزولی در شرایط فعلی نسبت به دیدگاه صعودی حکایت دارند. دیدگاه نزولی در صورتی که استلار از ۰.۱۳۴ دلار عبور کند، اعتبار خود را از دست می‌دهد. از این جهت توصیه‌ای برای معامله استلار پیش از شکسته شدن این مقاومت نمی‌شود. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۸ دی ۱۳۹۷“] روند کوتاه مدت استلار در محدوده‌ کوچکی در حال نوسان است و این در حالی است که روند بلندمدت آن هنوز نزولی به نظر می‌رسد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) شکسته شدن مقاومت ۰.۱۳۴ دلار علامت مثبتی است که می‌تواند قیمت را به سوی مقاومت بعدی در سطح ۰.۱۸۴ دلار هدایت کند. هرچند اگر گاوها در شکستن مقاومت اساسی شکل گرفته در ۰.۱۳۴ دلار ناموفق عمل کنند، این ارز دیجیتال به بازه نوسانی خود با حمایت ۰.۱۱ دلار دوباره بازمی‌گردد. زیر این سطح جفت ارز استلار/دلار می‌تواند دوباره با حمایت ۰.۰۹۳ دلار برخورد کند. با این حال علائم صعودی یا نزولی بودن استلار شفافیت کافی را ندارد و از این توصیه خرید و فروش آن را نمی‌کنیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۱۱ دی ۱۳۹۷“] گاوها در تلاش هستند تا قیمت استلار را به بالا میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه برسانند. خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه در حال پایین آمدن است که روند نزولی بلند مدت را تایید می‌کند. در کوتاه مدت شاخص RSI زیر ۵۰ بوده و میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه مسطح است که احتمال ثبیت قیمت را می‌دهد. اگر قیمت به زیر ۰.۱۱ دلار کشیده شود، سقوط ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

در دیدگاه صعودی اگر قیمت استلار به بالای خط EMA بیست روزه برسد، به احتمال زیاد قیمت تا مقاومت ۰.۱۳ دلار رشد خواهد کرد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۴ دی ۱۳۹۷“] استلار بعد از ناتوانی در عبور از مقاومت سربار خود، سقوط کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر)

هم‌اکنون حمایت این ارز دیجیتال در سطح ۰.۱۲ دلار قرار دارد که در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم منتظر سقوط به قیمت ۰.۱۱۱۹ دلار باشیم. این حمایت به شدت قدرتمند است و در صورت شکسته شدن آن، قیمت ۰.۰۹ دلار برای این ارز دیجیتال خالی از لطف نیست. در دیدگاه صعودی اگر استلار بتواند از مقاومت ۰.۱۳۴ دلار عبور کند، احتمال صعود به ۰.۱۸۴ دلار وجود خواهد داشت. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۷ آذر ۱۳۹۷“] استلار پس از رقم زدن ۰.۰۹۲ دلار به عنوان کمترین قیمت خود در سال جاری، در حال اصلاح قیمت است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) اگر گاوها موفق شوند از سد مقاومتی ۰.۱۳۴ دلار عبور کنند، مقصد بعدی آن‌ها ۰.۱۸۴ دلار خواهد بود؛ هرچند احتمال روی دادن آن بسیار کم است. الگوی صعودی در نمودار دیده نمی‌شود. شاخص RSI در منطقه بیش از حد فروخته شده قرار دارد. در صورتی که استلار در اصلاح قیمتی خود ناموفق عمل کند، احتمال دارد چند روز آتی را مشغول تثبیت قیمت باشد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار – ۲۰ آذر ۱۳۹۷“] پس از برگشت به خط روند نزولی هنوز مقاومت ۰.۱۳۴ دلار که نقش حمایت را ایفا می‌کرد، شکسته نشده است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار 1 اکتبر (9 مهر) در صورتی که حمایت ۰.۱۰۵ دلار شکسته شود، استلار در حمایت بعدی در سطح ۰.۰۸ دلار متوقف خواهد شد. شاخص‌های میانگین متحرک و قدرت نسبی همگی از مسیر نزولی استلار حکایت دارند. در مقابل احتمال دارد استلار در محدوده ۰.۱۰۵ – ۰.۱۳۴ دلار تثبیت شود. هنوز علائمی از برگشت روند و صعودی بودن در استلار مشاهده نمی‌شود. [/mks_accordion_item]

[mks_button size=”large” title=”آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار” style=”squared” url=”https://arzdigital.com/coins/stellar/” target=”_self” bg_color=”#1e73be” txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

اطلاعات کلی استلار
قیمت Stellar$0
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$0
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0 / $0
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0 / $0
رتبه در بازار#28
اوج قیمت دلاری $0
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به تومان۰ تومان
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 6 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۰ تومان
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به دلار$0
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 6 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه 0%
تغییرات 7 روزه 0%
تغییرات 30 روزه 0%
تغییرات 90 روزه 0%
تغییرات یک ساله 0%
از ابتدای سال میلادی 0%
از اولین قیمت 0%
قیمت به بیت کوین1XLM = 0BTC
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

10 دیدگاه
میثم میرسلطانی
میثم میرسلطانی
۲ سال قبل

سلام قیمت استلار رو اشتباه گذاشتین. این تحلیل مال کدوم تاریخه؟؟؟؟؟؟ یکم دقت کنین بد نیست. همه رو به اشتباه میندازه.

عادل
عادل
۵ سال قبل

دوستان صرافی hitbtc برای انتقال 100 استلار به بلاک چین 40 تاشو برای خودش برداشت کسی میدونه این صرافی برای همه پولها این میزان حق الزحمه میگیره؟ من میخواستم با این صرافی بعلت نداشتن سقف معاملاتی کار کنم ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم

مهدی
مهدی
۵ سال قبل

سلام
من تعداد زیادی استلار دارم
سایتی برای فروش میشناسید ؟

مجید هاشمی
مجید هاشمی
۵ سال قبل

سلام. جناب آذرنیوار تحلیلتون در مورد لایت کوین چی هست؟ من یه مقدار دارم و یک ++antminer L3 هم دارم و در حال ماینینگ هستم. به نظرتون در دراز مدت نگهداریش خوبه یا تبدیلش کنیم؟ مثلا یک دو ساله آینده

امیر مهدی
امیر مهدی
۵ سال قبل

سلام وقت بخیر
شما اطلاعی دارید که عملیات ریاضی که از طریق بیت کوین دارد که با CPU و GPU ما کار میکند به چه منظوری انجام میشود ؟؟؟؟؟؟؟

رمضون
رمضون
۵ سال قبل

در این تحلیل (استلار) به اشتباه تحلیل لایت کوین رو گزاشتید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
۵ سال قبل
پاسخ  رمضون

سلام
ممنون از توجهتون اصلاح شد

HAsAni
HAsAni
۵ سال قبل

میگم اقای اذرنیوار
اگه ممکنه فیلمهای تحلیل تکنیکال کریپتوکارنسی رو که در منابع خارجی هست داخل سایت بزارین , زبانشم انگلیسب باشه بنظرم بهتره
به عنوان یه تازه وارد اطلاعات زیادی ندارم در این زمینه
ممنون میشم بنده و بقیه رو در این زمینه راهنمایی کنید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
۵ سال قبل
پاسخ  HAsAni

سلام چشم حتما در دستور کار هست اما منابع فارسی زیادی هم در این مورد وجود دارن فقط کافیه گوگل کنید آموزش تحلیل تکنیکال

HAsAni
HAsAni
۵ سال قبل

بله
ولی متاسفانه خیلی پراکنده هستند