Ethereum Ethereum

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال در حال شکست سطوح حمایتی خود هستند، قیمت اتریوم تقریبا ثابت مانده است. این نشانه‌ی مثبتی است از اینکه خریداران عجله‌ای در بستن موقعیت‌های خود ندارند. هر دو میانگین متحرک به صورت افقی حرکت می‌کنند و شاخص RSI نیز در میانه‌ی حدود خود باقی مانده است، این موضوع نشان دهنده‌ی این است که حرکات عرضی برای چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 20 نوامبر (29 آبان)

هرچقدر این انباشت قیمتی بیشتر به طول بیانجامد، حرکت بعدی قیمت را شدیدتر خواهد کرد. اگر مقاومت ۱۹۷.۷۵ دلاری بر سر راه قیمت شکسته شود، یک رالی قیمتی تا سطح ۲۳۵.۷۰ مورد نظر خواهد بود. اگر سطح حمایتی ۱۷۳.۸۴۱ دلار در طرف دیگر شکسته شود ناحیه‌ی حمایتی ۱۵۱.۸۲۹ الی ۱۶۱.۰۵۶ دلار توسط قیمت دیده خواهد شد. ادامه‌دار شدن روند منفی نیز در صورت شکسته شدن این ناحیه‌ی حمایتی رقم خواهد خورد. بنابراین خریداران با قرار دادن حد ضرر معاملات خود در قیمت ۱۵۰ دلار می‌توانند موقعیت‌های خرید خود را باز نگه دارند.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۱ آبان 1398</strong>

اتریوم در چند روز گذشته بین دو حد بالا و پایین قیمتی که در ۲۶ اکتبر ایجاد شده است، در حال معامله شدن می‌باشد. شکست سطح ۱۹۷.۷۵ دلار به سمت بالا نشانه‌ای مثبت برای حرکت صعودی قیمت تا ناحیه‌ی مقاومتی ۲۲۴ الی ۲۳۵.۷۰ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم 12 نوامبر (21 آبان)

در مقابل اگر قیمت به زیر سطح ۱۷۳.۸۴۱ دلاری برود، ریزش قیمتی تا ناحیه‌ی حمایتی ۱۵۱.۸۲۹ الی ۱۶۱.۰۵۶ دلار مدنظر خواهد بود و اگر قیمت در این ناحیه نگه داشته شود، جفت ارز ETH/USD (اتریوم به دلار) برای چند روز در این ناحیه نوسان خواهد کرد.

این تحلیل در صورت شکسته شدن سطح ۱۵۱.۸۲۹ دلاری به سمت سطوح پایین تر اعتبار خود را از دست خواهد داد و روند نزولی ادامه دار خواهد شد، بنابراین معامله‌گران می‌توانند از معامله‌ی خود با قرار دادن حد ضرر بر روی سطح ۱۵۰ دلار محافظت کنند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۵ آبان 1398</strong>

اتریوم تلاش می‌کند تا از مقاومت مهم خود در ۱۹۶ دلار عبور کند.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 5 نوامبر (14 آبان)

اگر قیمت اتریوم از میانگین‌های متحرک به بالا پرتاب شود و به بالای سطح ۱۹۶.۴۸۳ دلاری برود، دیدگاه خنثی بودن حرکات قیمتی (حرکات عرضی) نامعتبر خواهد شد. بالای این سطح یک رالی صعودی قیمتی تا سطح ۲۳۵.۷۰ دلار امکان‌ پذیر خواهد بود. حد ضرر معاملات برای موقعیت‌های خرید نیز می‌تواند روی سطح ۱۵۰ دلار قرار داده شود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۳۰ مهر 1398</strong>

با نزدیک شدن قیمت اتر به حمایت ۱۶۹ دلار، خریداران وارد می‌شوند و نمی‌گذارند که این سطح لمس شود. این نشانه مثبتی قلمداد می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 22 اکتبر (30 مهر)

اگر قیمت بتواند به بالای خطوط میانگین متحرک (EMA و MA – خط آبی و قرمز در تصویر) برسد، می‌توانیم انتظار صعود تا ۱۹۶ دلار را داشته باشیم. بنابراین باید منتظر شکسته شدن و بسته شدن قیمت بالای سطوح ۱۸۲ دلار بمانیم.

مقاومت کلیدی اتر در ۱۹۶ دلار قرار دارد که شکسته شدن آن سیگنال رسیدن قیمت به ۲۳۵ دلار را به ما می‌دهد. البته قبل از رسیدن قیمت به ۲۳۵ دلار، یک مقاومت کوچک در ۲۲۳ دلار وجود دارد.

معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا فروش اضطراری خود را در زیر قیمت ۱۶۰ دلار تنظیم کنند زیرا حمایت اصلی اتر در این محدوده بسته شده است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۵ مهر 1398</strong>

اتریوم هم‌اکنون روی مقاومت خطوط میانگین (EMA و MA) قرار دارد و تلاش می‌کند که قیمتش بالای این خطوط بسته شود. اگر موفقیت آمیز باشد یعنی اتر بتواند به بالای ۱۸۵ دلار برسد و قیمت بالای این سطح بسته شود، احتمال صعود تا ۲۲۳ دلار وجود دارد و بعد از ۲۲۳ دلار می‌توانیم انتظار صعود تا ۲۳۵ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 8 اکتبر (16 مهر)

از دیدگاه نزولی، همچنان حمایت اصلی اتر روی ۱۶۰ دلار بسته شده است. اگر قیمت نتواند از پس مقاومت‌های مذکور بر بیاید ممکن است تا حمایت خود سقوط کند. تریدرها می‌توانند فروش اظراری یا همان توقف ضرر خود را برای زیر ۱۶۰ دلار تنظیم کنند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۹ مهر 1398</strong>
اتریوم هم مثل بیت کوین توانست از حمایت بحرانی خود یعنی ۱۶۳ دلار دفاع کند و یک احیای سریع داشته باشد که نشانه خوبی است. شاخص RSI هم در وضعیت مناسبی قرار دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر) اتریوم برای ادامه صعودش یک محدوده مقاومتی سنگین را پیش رو دارد. هر دو خط میانگین متحرک (EMA و MA) در نزدیکی یکدیگر قرار دارند. بنابراین اگر قیمت از ۱۸۶ دلار عبور کند و بالای آن بسته شود، به احتمال زیاد می‌توانیم شاهد جهش تا سطح ۲۰۳ دلار باشیم. تریدرها می‌توانند فروش اضطراری یا همان توقف ضرر را در قیمت ۱۶۰ دلار در نظر بگیرند. اگر قیمت به زیر حمایت بحرانی در محدوده ۱۶۳ تا ۱۵۰ دلار برسد، می‌توانیم انتظار سقوط تا ۱۲۲ دلار را داشته باشیم.
<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۹ مرداد 1398</strong>
اتریوم در قیمت ۱۹۲ دلار با یک حمایت بسیار قدرتمند روبرو می‌شود که نشان از افزایش تقاضا در سطوح پایین دارد. خط EMA ۲۰‌ (خط بفنش در تصویر- ۲۰۶ دلار) یک مقاومت قوی است که اگر شکسته شود می‌تواند قیمت را تا خط SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) پیش ببرد. خط SMA ۵۰ تقریبا در نزدیکی مقاومت ۲۳۵ دلاری قرار دارد. بنابراین عبور از نقطه ۲۳۵ دلار، کلید صعود شدید قیمت است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

تاکنون مقاومت ۲۳۵ دلاری، در سه مورد جلوی افزایش قیمت را گرفته است و اگر باز هم موفق شود، احتمالا قیمت تا چند روز بین ۱۹۲ تا ۲۳۵ دلار تثبیت خواهد شد. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای ۲۳۵ دلار ببرند، ملکه ارزهای دیجیتال می‌تواند به راحتی تا ۳۲۰ دلار بالا برود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۲ مرداد 1398</strong>
اتریوم روز ۹ آگوست به زیر خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) کاهش یافت اما توانست از حمایت روانی ۲۰۰ دلار دفاع کند و هم‌اکنون در تلاش است تا دوباره به بالای خط روند صعودی برسد. اگر موفقیت آمیز باشد، این ارز دیجیتال دوباره برای شکستن مقاومت ۲۳۵ دلار تلاش خواهد کرد. شکستن مقاومت ۲۳۵ دلار، روند صعودی جدیدی را آغاز می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی، اگر قیمت نتواند به بالای خط روند صعودی برسد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد که قیمت را به زیر حمایت بعدی یعنی ۱۹۲ دلار برسانند. اگر این سطح شکسته شود، روند کاملا نزولی می‌شود و اهداف ۱۶۴ و ۱۵۰ دلار را برای آن متصوریم.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۸ مرداد 1398</strong>
یک خبر خوب و یک خبر بد: خبر خوب اینکه اتریوم توانسته است خودش را در بالای خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) نگه‌ دارد که یک حمایت بحرانی محسوب می‌شود. خبر بد این که تا زمانی که قیمت به بالای ۲۳۵ دلار نرسد، روند کوتاه مدت نزولی باقی خواهد ماند. در حال حاضر، با توجه به رو به پایین بودن EMA ۲۰ و قرار داشتن شاخص RSI در زیر ۵۰، می‌توانیم بگوییم که میل به فروش از خرید بیشتر است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با رسیدن قیمت به زیر ۲۰۶ دلار، حمایت بعدی در ۱۹۲ دلار قرار خواهد داشت که اگر این حمایت هم شکسته شود، می‌توانیم انتظار سقوط به قیمت ۱۵۰ دلار را داشته باشیم. از دیدگاه صعودی، اگر قیمت اتریوم از خط روند صعودی یک جهش سریع را تجربه کند و به بالای ۲۳۵ دلار برسد، موجب بازگشت خریداران به بازار خواهد شد و احتمالا شاهد صعود تا خط SMA (خط قرمز در تصویر) خواهیم بود. اگر قیمت از خط SMA هم عبور کند، افزایش قیمت تا ۳۲۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱ مرداد 1398</strong>
تا زمانی که اتر بالای خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) قرار داشته باشد، می‌توانیم به احیا و صعود مجدد آن امیدوار باشیم. با این حال مقاومت ۲۳۶ دلاری بسیار قدرتمند است و در این قیمت میل به خرید کاهش می‌یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت اتر به زیر خط روند نزولی برسد، می‌توانیم انتظار سقوط به کف قیمت اخیرش یعنی ۱۹۲ دلار را داشته باشیم. ۱۹۲ دلار یک حمایت بسیار قوی در خود دارد اما اگر شکسته شود، حمایت بعدی در ۱۵۰ دلار خواهد بود. همانطور که گفتیم، مقاومت ۲۳۶ دلاری برای اتریوم بسیار قدرتمند است که اگر شکسته شود، می‌تواند تا خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) که هم‌اکنون در قیمت ۲۴۸ دلار واقع است، بالا برود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۱ تیر 1398</strong>
با اینکه اتریوم توانست خود را به مقاومت ۳۲۰ دلار برساند، اما شمع روزانه بر روی آن بسته نشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

در حال حاضر اتریوم مقاومت EMA-20 را شکسته است و حمایت بعدی بر روی SMA-50 قرار دارد. این یک حمایت اساسی برای اتریوم است، چرا که از فوریه تاکنون از ریزش اتریوم جلوگیری کرده است. در صورتی که اتریوم دوباره به روند صعودی برگردد، محدوده ۳۲۰ – ۳۶۶ به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ تیر 1398</strong>
اتریوم روز ۲۲ و ۲۳ ژوئن در حال صعود به هدفش یعنی ۳۳۵ دلار بود اما نتوانست خودش را در بالای ۳۲۲ دلار نگه‌ دارد که نشان می‌دهد در آن سطوح میل به فروش افزایش می‌یابد. با این حال خبر خوب این است که این ارز دیجیتال از ۳۲۲ دلار خیلی پایین نیامد. تثبیت قیمت بین ۲۸۰ تا ۳۲۲ نشان می‌دهد که اتریوم می‌تواند از پس مقاومت ۳۲۲ دلاری بر بیاید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با عبور اتریوم از ۳۲۲ دلار، یک الگوی کف مقعر(rounding bottom)شکل خواهد گرفت که هدف نهایی‌اش ۵۶۳ دلار است. از دیدگاه نزولی، اگر اتریوم در عبور از مقاومت ۳۲۲ دلار ناتوان باشد، جای سقوط تا ۲۸۰ دلار را دارد. خط EMA هم در نزدیکی ۲۸۰ دلار واقع است بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که این نقطه یک حمایت به شدت قدرتمند داشته باشد. در صورت شکسته شدن این حمایت، شانس برگشت مجدد اتریوم به سطوح بالا تا چند هفته از بین می‌رود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۸ خرداد 1398</strong>
اتریوم در محدوده نوسانی ۲۲۵ – ۲۸۰ دلار قرار گرفته است. شاخص EMA20 روزه به حالت صاف درآمده و RSI بالاتر از سطح میانی ۵۰ در نوسان است. از این نظر احتمالا اتریوم در چند روز آینده مشغول تثبیت قیمت باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن رو به پایین محدوده نوسانی می‌تواند اتریوم را تا ۱۶۷ دلار هدایت کند. در دیدگاه صعودی نیز اگر مقاومت ۲۸۰ دلار به صورت معتبر شکسته شود، اتریوم می‌تواند تا ۳۲۲ دلار افزایش یابد. بهترین نحوه معامله در محدوده‌های نوسانی، خرید در نزدیکی حمایت و فروش در نزدیکی مقاومت است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ خرداد 1398</strong>
اتریوم طی چند روز گذشته توانسته از حمایت ۲۲۵ دلار دفاع کند که نشان از افزایش تقاضا در سطوح پایین دارد. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در قلمرو مثبت واقع است. این‌ها نشان‌دهنده قدرت گاوهای بازار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت ملکه ارزهای دیجیتال بتواند از مقاومت ۲۶۸ دلاری خود عبور کند، می‌توانیم انتظار یک جهش نسبتا مناسب برای سود را داشته باشیم. با افزایش قیمت به بالای مقاومت مذکور، احتمال افزایش قیمت تا محدوده مقاومتی ۳۰۰- ۳۲۲ دلار وجود دارد. از سوی دیگر اگر قیمت به زیر EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) کاهش یابد، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد و اگر سقوط بیشتری را شاهد باشیم و بهای اتر در مقابل دلار به زیر MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) ریزش کند، روند، نزولی خواهد شد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۸ اردیبهشت 1398</strong>
قیمت اتریوم با رد کردن مقاومت ۲۲۵ دلاری تا نزدیکی ۳۰۰ دلار هم بالا رفت. حالا اتریوم در ۲۲۵ دلار از یک حمایت خوب برخوردار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با توجه به دفاع موفق از حمایت ۲۲۵ دلاری، می‌توان امیدوار بود که این ارز دیجیتال حرکت مجدد خود به سمت ۳۰۰ دلار را آغاز کند. با شکسته شدن حمایت، سقوط تا ۲۰۰ دلار ممکن است. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا فروش اضطراری خود را در قیمت ۲۰۰ دلار در نظر بگیرند و از سمت دیگر برای خرید با ریسک کمتر منتظر شکسته شدن مقاومت ۳۰۰ دلاری باشند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۷ اردیبهشت 1398</strong>
اتریوم روز ۲۵ آوریل به زیر مووینگ اوریج ساده ۵۰ روزه کاهش یافت اما به توقف ضرر مشخص شده توسط ما، یعنی ۱۵۰ دلار نرسید. نقطه ۱۵۰ دلار یک حمایت قدرتمند دارد. در صورت جهش مجدد قیمت از این حمایت، می‌توانیم انتظار رسیدن دوباره قیمت تا ۱۶۷ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت نتواند از مقاومت ۱۶۷ دلار عبور کند، خرس‌ها دوباره سعی می‌کنند تا قیمت را به زیر مووینگ اوریج ساده ۵۰ بکشانند. با رسیدن قیمت به زیر ۱۵۰ دلار و پس از آن ۱۴۴ دلار، روند نزولی احتمالا تشدید خواهد شد. امروز ۷ اردیبهشت، شاخص RSI و خط EMA ۲۰ وضعیت جالبی را از خود نشان نمی‌دهند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۰ فروردین 1398</strong>
هم اکنون که در حال نوشتن این تحلیل هستیم، اتریوم در تلاش است تا از مقاومت پیش روی خود یعنی ۱۴۴ دلار عبور کند. در یک ماه گذشته این ارز دیجیتال سه بار برای عبور از این مقاومت تلاش کرده بود که در هر سه بار را شکست خورد، بنابراین این سطح دارای اهمیت زیادی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر گاو‌ها در شکستن مقاومت ۱۴۴ دلاری موفق شوند، قیمت اتریوم سریعا می‌تواند تا ۱۶۷ دلار افزایش یابد. مقاومت ۱۶۷ دلار از مقاومت ۱۴۴ دلار قوی‌تر است بنابراین عبور از ۱۶۷ دلار با وضعیت فعلی خیلی محتمل نیست. با این حال در صورت رد شدن قیمت از مقاومت دوم، یک الگوی مثل صعودی تشکیل می‌شود که هدف قیمتی آن پس از چند مقاومت جزئی، سطوح ۲۵۰ دلار است. دیدگاه صعودی ما در صورتی که قیمت به زیر خط روند صعودی (uptrend line – در تصویر) شکسته شود، نامعتبر خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۸ اسفند 1397</strong>
اتریوم به زیر خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه رسیده و تا خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه کاهش یافته است. عدم جهش مجدد اتر به بالای خط EMA یک نشانه منفی است. حمایت‌های اتریوم به ترتیب در قیمت‌های ۱۳۴ دلار، ۱۲۵ دلار و ۱۱۶ دلار قرار دارند بنابراین تریدرها می‌توانند توقف ضرر و فروش اضطراری خود را در ۱۲۵ دلار در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

در دیدگاه صعودی اگر اتر بتواند از سطوح فعلی یک جهش سریع را تجربه کند خیلی زود به قیمت ۱۴۵ دلار خواهد رسید و در صورت رد شدن از این مقاومت کوچک، احتمالا تا قیمت ۱۶۷ دلار رشد خواهد کرد. هم‌اکنون خطوط میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI هم در زیر ۵۰ قرار دارد که نشان از تثبیت قیمت در یکی دو روز آینده دارند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ اسفند 1397</strong>
اتریوم هم مانند بیت کوین طی سه روز گذشته خودش را در سطوح بالا نگه داشته است و تمایل رو به پایین از خود نشان نمی‌دهد. شرایط حاکی از این است که خریداران تمایل به ترک بازار را ندارند و با کمی پایین آمدن قیمت اقدام به خرید می‌کنند. این موضوع احتمال جهش قیمت تا ۱۶۷ دلار و بالاتر را زیاد می‌کند. در صورت جهش قیمت به ۱۶۷ دلار و رد شدن از این مقاومت احتمال صعود تا محدوده ۱۸۳ دلار وجود دارد. توقف ضرر یا فروش اضطراری را می‌توانید در قیمت ۱۲۵ دلار تنظیم کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه صعودی اگر اتریوم نتواند از مقاومت پیش رویش عبور کند، احتمال سقوط تا ۱۳۴ دلار وجود دارد. در قیمت ۱۳۴ دلار یک حمایت به شدت قدرتمند بسته شده است که احتمال شکسته شدنش در کوتاه مدت پایین است اما اگر شکسته شود، می‌توانیم انتظار سقوط تا ۱۱۸ دلار را داشته باشیم.

اطلاعات کلی اتریوم
قیمت Ethereum$0
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$0
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0 / $0
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0 / $0
رتبه در بازار#2
اوج قیمت دلاری $0
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به تومان۰ تومان
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 4 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۰ تومان
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به دلار$0
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 4 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه 0%
تغییرات 7 روزه 0%
تغییرات 30 روزه 0%
تغییرات 90 روزه 0%
تغییرات یک ساله 0%
از ابتدای سال میلادی 0%
از اولین قیمت 0%
قیمت به بیت کوین1ETH = 0BTC
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

80 دیدگاه
رضا رضایی
رضا رضایی
3 سال قبل

سلام.لطفا صرافی های قابل اطمینان برای خرید تتر و با قیمت مناسب معرفی کنید

امير رضا
امير رضا
3 سال قبل

سلام دوستان من ٢٠٠ميليون دارم قصد خريد اتريوم دارم كسي هست فروشنده باشه ؟
ممنون ميشم همكاري كنيد

رضا
رضا
2 سال قبل

اگه واقعا پارسال 200 میلیون اتر خریده بودی حالا نوش جونت حالش ببر

رامین
رامین
3 سال قبل

چیکار به فروشنده دارید ، هر چقدر دوس دارید می تونید بخرید از صرفی های مختلف ایران و خارج از کشور

امین
امین
2 سال قبل
پاسخ  رامین

اون ۸ماه قبل ی چیزی‌گفته تو کوتاه بیا😁

مهدی حسینیان
مهدی حسینیان
3 سال قبل

پیام بده رو جی میلم .در خدمت شما هستم

علی فرزانه
علی فرزانه
4 سال قبل

تمام تحلیلهایتان اشتباه از آب در اومد ,نه پایان ۲۰۱۹ رشد نکرد بلکه کاهش هم یافت

Hamidreza Hamidi
Hamidreza Hamidi
4 سال قبل

وقتی تحلیل نمیخوایید بزارید اعلام کنید یا کاری انجام ندید یا درست تا انتها پیش برید کاربر را سرکار نزارید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
4 سال قبل

سلام دوست عزیز
با عرض معذرت یه مدت بازار ثبات نداشت و تحلیل درستی نمیشد ارائه کرد. از این هفته دوباره تحلیل ها به طور منظم درج خواهد شد
ممنون از همراهی شما

علی فرزانه
علی فرزانه
4 سال قبل

سلام متاسفانه هیچکدام از تحلیلها اصلا درست نیست و بیشتر ما رو گمراه کرده و روز بروز داره کاهش پیدا میکنه

taha
taha
4 سال قبل

خیلی ممنون

هایزنبرگ
هایزنبرگ
4 سال قبل

انشالله

شهاب خواجویی
شهاب خواجویی
4 سال قبل

سلام.چرا دیگه تحلیل جدید نمیرارید تو سایت؟

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
4 سال قبل

سلام به دلیل تعطیلات محرم متاسفانه یک هفته از تحلیل ها رو از دست دادیم
امروز دوباره قرار داده شده
ممنون از همراهیتون

مرتضی مطوریان
مرتضی مطوریان
4 سال قبل

اگه ممکنه آدرس پیج این تحلیلگر رو ranadagger در سایت tradingview.com برای من بفرستید یا همین جا تو نظرات بنویسید.پیشاپیش ممنون از لطفتون

علی
علی
5 سال قبل

من دلار به صورت کش دارم و میخوام اتریوم بخرم میشه راهنماییم کنید

بابک
بابک
5 سال قبل

سلام با شکر از سایت ارز دیجیتال مقداری اتریوم میخوام هر کس بقروشه من خریدام

رامین پارسایی
رامین پارسایی
5 سال قبل
پاسخ  بابک

چقدر میخوای؟

علی قاسمی
علی قاسمی
5 سال قبل

سلام. برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال از چه ابزاری استفاده می کنید؟

Ali
Ali
5 سال قبل

سلام به سایت زیر مراجعه کن
https://tradingview.com

عارف
عارف
5 سال قبل

سلام گفته میشه تا آخر سال آینده دیگر بیت کوین قابل استخراج نیست !! اون وقت ما ماینر ها باید استخراجه ارز دیگه ای باید بپیوندیم ؟!یعنی با انت ماینر اس ۹ که دارم میتونم مثله در آمد بیت کوینی که دارم دوباره توی روال قبلی بیام!؟ یا افت شدیدی در درآمدم رخ میده!؟

سینا
سینا
5 سال قبل
پاسخ  عارف

سلام شما اگر ماینر هستید باید بدانید که استخراج بیت کوین حداقل تا سال 2040 هم به پایان نمیرسد.

BTC461
BTC461
5 سال قبل
پاسخ  سینا

با در نظر گرفتن افزایش تعداد ماینر ها و سختی شبکه بیت کوین و همچنین نصف شدن میزان پاداش هر بلاک در هر 4 سال ماینینگ تا سال 2140 ادامه خواهد داشت:)
بعد از اتمام هم ماینر ها باز میتونن از طریق اسیک هاشون درامد زایی داشته باشن از طریق کارمزد تراکنش های بیت کوین که روی بلاک چین پردازش میشن این طوری نیس ک ماینر ها بایستی بعد اون سال دستگاه هاشونو دور بیاندازن:) در کل میتونم بگم:
BTC will change the world....

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
5 سال قبل
پاسخ  عارف

سلام این حرف از اساس اشتباهه و استخراج بیت کوین سال ها ادامه خواهد داشت

مهدخت
مهدخت
5 سال قبل

سلام بنظرتون كاهش قيمت ارزهاى ديجيتال ادامه دارد؟؟