ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > تحلیل هفتگی > تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن)
تحلیل هفتگی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن)

اتریوم مقاومت ۱۳۴ دلار را پشت سر گذاشته و به سطوح بالاتری دست پیدا کرده است. هدف بعدی روند صعودی اتریوم قیمت ۱۶۷ دلار خواهد بود.

نشانه‌های صعودی خوبی برای اتریوم به وجود آمده و تریدرها می‌توانند با رعایت کردن جوانب احتیاط وارد معامله شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

انتظار شکستن مقاومت ۱۶۷ دلار و صعود به سطوح بالاتر از اتریوم می‌رود.

شاخص میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شیب صعودی به خود گرفته و شاخص قدرت نسبی (RSI) وارد منطقه اشباع خرید شده است. علائم از دست بالا بودن خریداران نسبت به فروشندگان حکایت دارد.

احتمال شکل‌گیری الگوی مثلث صعودی برای اتریوم بالاست. دیدگاه صعودی در صورت ریزش اتریوم به زیر ۱۳۴ دلار اعتبارش را از دست خواهد داد.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

اتریوم در حال حاضر در خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه با مقاومت مواجه است. اگر گاوها موفق شوند قیمت را در بالای ۱۱۶ دلار نگه‌ دارند، می‌توانیم این احتمال را بدهیم که در چند روز آینده یک تلاش دیگر برای صعود شکل بگیرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

عبور قیمت اتریوم از خط SMA و قیمت ۱۳۴ دلار می‌تواند موجب صعود مجدد تا ۱۶۷ دلار شود. بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم که در سطوح فعلی موقعیت‌های بلند مدت حفظ و توقف ضرر در قیمت ۱۰۰ دلار در نظر گرفته شود.

در قیمت اتریوم به زیر ۱۱۶ دلار سقوط کند دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد بود. در صورت سقوط قیمت به زیر ۱۱۶ دلار، احتمال سقوط بیشتر تا مرز ۱۰۳ دلار دور از ذهن نخواهد بود و در صورت سقوط به زیر ۱۰۰ دلار می‌توانیم شاهد قیمت ۸۳ دلاری اتریوم باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

شاخص‌ EMA-20 در تایم‌فریم روزانه به حالت نزولی درآمده و قدرت نسبی (RSI) نیز در سطوح زیر ۵۰ قرار دارد که از برتری دیدگاه نزولی حکایت می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

شکسته شدن حمایت ۱۰۳.۲ دلار، یک نشانه منفی برای اتریوم خواهد بود که می‌تواند آن را تا حمایت ۸۳ دلار پایین بکشد. در صورت شکسته شدن این حمایت نیز روند نزولی ادامه خواهد یافت.

در صورتی که اتریوم از محدوده ۱۰۳.۲ تا ۱۱۶.۳ دلار رو به بالا خارج شود، انتظار صعودش تا ۱۳۴.۵ و پس از آن تا ۱۶۷.۳۲ دلار می‌رود.

توصیه می‌شود تریدرها پس از شکسته شدن محدوده نوسان وارد معامله شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۹ بهمن ۱۳۹۷

روز ۲۷ ژانویه، حمایت قدرتمند اتریوم در قیمت ۱۱۶ دلار شکسته شد و این احتمال وجود دارد که تا قیمت ۱۰۰ دلار شاهد سقوط این ارز دیجیتال باشیم. قیمت ۱۰۰ دلار یک حمایت روانی است که اگر قیمت به زیر آن برود احتمال سقوط تا ۸۳ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

خطوط میانگین متحرک (MA و EMA) هر دو یک همگذری نزولی را تکمیل کرده‌اند و شاخص RSI در نزدیکی سطح اشباع فروش قرار دارد که نشان دهنده بیشتر بودن تعداد فروشندگان نسبت به خریداران است.

در صورتی که قیمت به بالای خطوط میانگین متحرک برسد می‌توانیم شاهد یک جهش رو به بالای سریع باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲ بهمن ۱۳۹۷

اتریوم در روز ۲۰ ژانویه به زیر حمایت بحرانی ۱۱۶ دلار سقوط کرد اما خرس‌ها نتوانستند سطوح پایین‌تر را نگه‌دارند. اتریوم هم‌اکنون روی مرز حمایت بحرانی با قیمت ۱۱۷ دلار معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر اتریوم در سطوح بالاتر خریداری نداشته باشد و نتواند از حمایت قدرتمند خود دفاع کند احتمال سقوط به ۱۰۷ دلار دور از ذهن نیست و اگر حمایت ۱۰۷ دلار هم بشکند می‌توانیم انتظار قیمت ۸۳ دلار را داشته باشیم. روند نزولی خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) و شاخص RSI همه و همه نشان دهنده این هستند که در کوتاه مدت، فروشندگان بیشتر از خریداران خواهند بود.

در دیدگاه صعودی اگر قیمت اتریوم از مرز ۱۳۴ دلار عبور کند می‌تواند تا قیمت ۱۶۷ دلار جهش داشته باشد و در آنجا با مقاومتی بزرگ مواجه می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۵ دی ۱۳۹۷

اتریوم پس از رسیدن به ۱۱۶ دلار، در تلاش برای اصلاح قیمتی است. در صورتی که این ارز دیجیتال نتواند به EMA-20 روزه برسد و بر روی آن تثبیت شود، خرس‌ها بار دیگر بر اتریوم حکمرانی خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در صورت شکسته شدن حمایت ۱۱۶ دلار، باید منتظر حرکت دوباره اتریوم به سمت حمایت پیشین در ۸۳ دلار باشیم.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به حالت نزولی درآمده و این در حالی است که میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه هنوز صاف است. این نشان‌دهنده امکان تثبیت قیمت در محدوده فعلی ۱۱۶ تا ۱۶۷ دلار برای یک بازه میان‌‌مدت است.

در سوی دیگر برای دیدگاه صعودی، باید از ۱۶۷ دلار عبور کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۸ دی ۱۳۹۷

اتریوم در پنج روز گذشته در محدوده ۱۶۷ دلار در حال معامله بوده است. یکی از علائم مثبت حرکات قیمتی اتریوم این بوده که برخلاف عدم موفقیت گاوها در شکستن مقاومت، افت زیادی در قیمت آن اتفاق نیافتاده است.

علی‌رغم عدم موفقیت گاوها در شکستن مقاومت‌، افت زیادی برای این ارز دیجیتال اتفاق نیافتاده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA-20) به حالت نزولی درآمده و شاخص قدرت نسبی RSI در چند روز گذشته بالای ۵۰ بوده است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه به حالت صاف درآمده که می‌تواند نشان‌دهنده تغییری در روند طولانی مدت اتریوم باشد.

نشانه‌ها از دست بالا بودن سناریوی صعود اتریوم در برابر دیدگاه نزولی حکایت دارد.

شکسته شدن مقاومت ۱۶۷.۳۲ می‌تواند اتریوم را تا ۲۲۵ دلار پیش برد و هدف بعدی این روند صعودی قیمت ۲۵۰ دلار باشد. دیدگاه صعودی در صورتی که اتریوم زیر میانگین‌های متحرک ساده و نمایی سقوط کند، اعتبار خود را از دست خواهد داد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۱ دی ۱۳۹۷

اوج‌گیری مجدد اتریوم در قیمت ۱۵۳ دلار متوقف شد و اکنون برای ماندن در بالای قیمت ۱۳۶ دلار تلاش می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

هر دو خط میانگین متحرک در اتریوم (EMA و SMA) نشانه‌های صعودی دارند و به ما پیام تغییر روند را می‌دهند. انتظار داریم که اتریوم دوباره برای عبور از مقاومت ۱۶۷ دلار تلاش کند.

در دیدگاه نزولی اگر قیمت اتریوم به زیر ۱۳۲ دلار که یک حمایت قدرتمند است، برسد احتمالا سقوط به ۱۱۶ دلار وجود دارد و در صورت سقوط مجدد قیمت به زیر ۱۱۶ دلار، احتمال ادامه روند نزولی تا ۱۰۰ دلار و پس از آن ۸۳ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ دی ۱۳۹۷

اتریوم نتوانست از مقاومت ۱۶۰ دلاری بزرگ خود عبور کند و سقطو کرد. اگر اتریوم می‌توانست از این مقاومت هم گذر کند، احتمال صعود به ۲۱۱ دلار وجود داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر اتریوم بتواند در بالای یکی از میانگین‌های متحرک (حدود قیمت ۱۱۰ دلار) خود را حفظ کند، می‌توانیم تایید کنیم که کف قیمت اتریوم ۸۳ دلار است. انتظار داریم که اتریوم برای مدت زمان کوتاهی در یک رنج مشخص نوسان داشته باشد و سپس برای روند صعودی تلاش کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۷ آذر ۱۳۹۷

اصلاح قیمتی اتریوم تا ۱۰۲.۵ دلار می‌تواند ادامه پیدا کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در صورتی که اتریوم از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه عور کند و بر روی آن تثبیت شود، امکان رشد تا ۱۳۶ دلار نیز برای این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت.

اما اگر در عبور از مقاومت ایجاد شده توسط EMA-20 ناموفق عمل کند، می‌تواند بار دیگر تا ۸۳ دلار ریزش کند. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در حال مسطح شدن است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز واگرایی مثبت را نشان می‌دهد که احتمال افزایش قیمت اتریوم در روزهای آتی را بالا برده است. تریدرها می‌توانند منتظر رسیدن به سطح ۱۰۳ دلار و واکنش اتریوم در مواجهه با آن باشند تا تصمیم مناسب را بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۰ آذر ۱۳۹۷

اتریوم هنوز در یک روند نزولی قدرتمند قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در صورتی که اتریوم حمایت ۸۳ دلاری ایجاد شده را نیز بشکند، سطح نگهدارنده بعدی برای این ارز دیجیتال ۶۶ دلار خواهد بود.

درسوی دیگر اگر حمایت فعلی شکسته نشود و تثبیت قیمت برای چند روز بر روی آن ادامه پیدا کند، می‌توان منتظر نشانه‌هایی برای خرید بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۳ آذر ۱۳۹۷

اتریوم در ده روز گذشته در بازه قیمتی ۱۰۲ – ۱۳۰ دلار در حال معامله بوده است. شکسته شدن سطح حمایت به معنی ادامه روند نزولی خواهد بود. اولین هدف این روند برای اتریوم ۸۳ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در صورتی که از سطح حمایتی ۱۰۲ دلار دفاع شود، احتمال ادامه یافتن و نوسان اتریوم در این بازه برای چند روز دیگر وجود دارد.

در صورت صعودی بودن اتریوم میانگین‌های متحرک نمایی و ساده به عنوان مقاومت عمل کرده و دربرابر رشد آن خواهند ایستاد. با عبور از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA-20) می‌توان انتظار داشت اتریوم تا قیمت ۱۶۷ دلار افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۶ آذر ۱۳۹۷

هنوز به نظر می‌رسد خریداران پس از ریزش شدید اتریوم علاقه‌ای به خرید آن ندارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)در هفته گذشته خرس‌ها به راحتی حمایت ۱۱۰ دلار را شکستند. هم‌اکنون اتریوم در ۱۰۳ دلار حمایت می‌شود اما با شکسته شدن این حمایت نیز امکان ریزش تا ۸۳ دلار دور از انتظار نیست.

در طرف مقابل و در صورت افزایش قیمت اتریوم، این ارز دیجیتال در سطوح ۱۳۰ و ۱۴۰ دلار با مقاومت روبرو می‌شود. اتریوم در صورت عبور از این‌ها با مقاومت بزرگ ۱۵۸ دلار مواجه می‌شود.

با این حال دلیل منطقی برای تریدرها جهت خرید اتریوم در حال حاضر دیده نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۹ آبان ۱۳۹۷

با شکسته شدن سطح حمایتی ۱۶۷ دلار، اتریوم در حال ثبت کمترین قیمت خود در سال جاری است. از طرفی تمامی شاخص‌ها بازار نزولی قدرتمندی را نشان می‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

همچنین حمایت ۱۳۶ دلار که در سر راه اتریوم قرار داشت نیز شکسته شده است.

حمایت بعدی پیش رو در قیمت ۱۱۰ دلار قرار دارد.

هر چند در صورتی که گاوها کنترل را در دست بگیرند می‌توانند قیمت را دوباره تا سطح ۱۶۷ دلار افزایش دهند. برای این مورد باید منتظر نشانه‌های تایید برگشت روند نزولی باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۲ آبان ۱۳۹۷

اتریوم در حال حاضر هیچ روندی را نشان نمی‌دهد. فروشندگان قصد فروش در قیمت‌های فعلی را ندارند و از طرفی سرمایه جدیدی وارد بازار نمی‌شود. تمامی شاخص‌ها از نبود روند در این ارز دیجیتال حکایت دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اولین نشانه از وجود روند در اتریوم با خارج شدن از محدوده ۱۸۸ الی ۲۵۰ دلار رخ خواهد داد. عبور از مقاومت ۲۵۰ دلار یک نشانه گاوی و سقوط به زیر حمایت ۱۸۸ دلار یک نشانه خرسی خواهد بود.

توصیه می‌شود تا زمان عبور از مرز ۲۵۰ دلار از خرید اتریوم دست نگه‌دارید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۵ آبان ۱۳۹۷

جهش قیمت اتریوم از خط حمایت ۱۸۸ دلار، این ارز دیجیتال را تا خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه بالا برد و این سطح اکنون به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند.

در صورت شکسته شدن مقاومت در خط SMA یا همان MA قیمت ملکه ارزهای دیجیتال می‌تواند تا سطح ۲۴۹ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در وضعیت فعلی هیچگونه معامله‌ای را پیشنهاد نمی‌کنیم، زیرا شاخص‌ها و خطوط مسطح میانگین متحرک نشانه‌ای از تغییر روند نشان نمی‌دهند.

اگر قیمت اتریوم بتواند به بالای ۲۴۹ دلار برسد، به احتمال فراوان روند صعودی مناسبی برای سود را شاهد خواهیم بود.

در دیدگاه نزولی قیمت ۱۸۸ دلار به عنوان یک حمایت قدرتمند عمل می‌کند. کاهش قیمت اتریوم به زیر این حمایت می‌تواند موجب سقوط تا ۱۶۷ دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۸ آبان ۱۳۹۷

پس از ناتوانی در عبور از میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه، اتریوم به سمت پایین تغییر جهت داد. طبق موارد قبلی، قیمت ارز دیجیتال اتر می‌تواند تا حمایت ۱۸۸ دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

بعید به نظر می‌رسد که اتریوم نتواند از حمایت ۱۸۸ دلار دفاع کند اما در صورت شکسته شدن این حمایت، سقوط قیمت به سطوح ۱۶۷ دلار و ادامه روند نزولی دور از ذهن نیست.

در صورت دفاع اتریوم از این حمایت و عبور از خطوط میانگین متحرک دیدگاه نزولی نامعتبر خواهد شد.

در صورت رد شدن قیمت اتریوم از سطوح ۲۴۹ دلار، احتملا یک روند صعودی قوی شکل خواهد گرفت که این ارز دیجیتال را تا قیمت ۳۲۲ دلار بالا خواهد برد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱ آبان ۱۳۹۷

اتریوم در حال حاضر زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA-20) و میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (MA-50) قرار دارد که یک نشانه منفی محسوب می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در سناریوی نزولی با شکسته شدن حمایت ۱۹۲.۵ دلاری انتظار ریزش تا کف قبلی یعنی ۱۶۷.۳۲ دلار می‌رود.

در سناریوی صعودی اتریوم با شکستن هر دو میانگین متحرک و تثبیت قیمت در سطح ۲۱۸ دلار، تا محدوده ۲۵۰ دلار می‌توان افزایش یابد.

در صورتی که اتریوم این مقاومت را از پیش رو بردارد تا ۳۲۲ دلار می‌تواند روند صعودی خود را ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۴ مهر ۱۳۹۷

اتریوم در هفته گذشته در محدوده ۱۸۴ – ۲۳۰ دلار در حال نوسان بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

مقاومت‌هایی که بر سر راه حرکت صعودی اتریوم قرار دارد، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA-20) و میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA-50) می‌باشد. در صورت عبور اتریوم از مقاومت ۲۵۰ دلار انتظار رشد تا ۳۱۸ دلار از آن می‌رود.

در سناریوی نزولی در صورت شکست حمایت ۱۸۴ دلار، حمایت بعدی قیمت ۱۶۶ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۷ مهر ۱۳۹۷

اتریوم نوسان خود را از دست داده و در حال معامله در بازه فشرده ۲۰۰ – ۲۵۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه صاف شده و میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه نیز در حال صاف شدن است و بازار صعودی یا نزولی در آن‌ها مشاهده نمی‌شود. شاخص‌ها نیز هیچ نشانی از حرکت بعدی این ارز دیجیتال ندارند.

در سناریوی صعودی با عبور اتریوم از قیمت ۲۵۰ دلار، اولین هدف ۳۰۰ دلار و هدف بعدی تلاش برای شکستن مقاومت ۳۲۲ دلار خواهد بود.

در سناریوی نزولی، شکست حمایت ۲۰۰ دلاری، سبب ریزش اتریوم به کف قیمت ۱۶۷ دلار خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۰ مهر ۱۳۹۷

قیمت اتریوم در ۷ روز گذشته به میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه آن بسیار نزدیک بوده است و هر دو میانگین متحرک (EMA-20 و SMA-50) مسطح شده‌اند. انتظار می‌رود قیمت در محدوده ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار نوسان کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در سناریوی صعودی، قیمت ۲۵۰ دلار مقاومت بزرگی برای اتریوم است. با شکست این مقاومت، باید منتظر صعود تا محدوده ۳۰۰ تا ۳۲۲ دلار باشیم.

در سناریوی نزولی محدوده حمایتی مهم ۱۹۲ تا ۲۰۰ دلار وجود دارد که با عبور اتریوم از آن، احتمال ریزش تا قیمت ۱۶۶ دلار وجود دارد. در هفته پیش‌رو باید منتظر یک حرکت قطعی و مهم از این ارز دیجیتال باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۳ مهر ۱۳۹۷

اتریوم در روز ۲۱ سپتامبر از کانال نزولی خارج شد اما کار دشواری برای عبور از مقاومت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اتریوم در محدوده ۲۳۵ تا ۲۱۰ دلار دارای حمایت است. با شکسته شدن این حمایت، سقوط قیمت تا سطوح ۱۹۲ دلار دور از ذهن نیست. با این حال در صورت دفاع از این حمایت می‌توانیم شانس ۳۰۲ دلاری برای این ارز دیجیتال قائل شویم.

درحال حاضر هرگونه معالمه ریسک بالایی دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

اتریوم بازهم ناتوان به‌نظر می‌رسد. حمایت بزرگی برای اتریوم در سطح ۲۰۳ دلار وجود دارد که کاهش قیمت به زیر آن می‌تواند موجب سقوط تا ۱۸۳ دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

روند همچنان نزولی است، چرا که هر دو میانگین متحرک شیب نزولی دارند.

در صورت توانایی اتریوم در دفاع از حمایت ۲۰۳ دلار احتمالا یک رشد قیمت کوتاه مدت رخ خواهد داد و قیمت ۲۷۰ دلاری دور از ذهن نیست. با این وجود در این وضعیت احتمال سقوط قیمت از افزایش آن بالاتر است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

اتریوم ماجراجویی خود را به سمت جنوب ادامه داده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در دیدگاه نزولی حمایت بعدی اتریوم در قیمت ۱۷۶ دلار قرار دارد. اگرچه روند نزولی است اما شاخصRSI به محدوده oversold وارد شده که احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده را بالا می‌برد.

هر تلاشی برای صعود با مقاومت در EMA بیست روزه و خط روند نزولی مواجه خواهد شد که هر دو در قیمت ۲۵۰ دلار قرار دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

اتریوم از روز ۱۱ آگوست در الگوی مثلث متقارن معامله می‌شود. در صورت شکسته شدن مثلث از بالا یا پایین، حرکت صعودی یا نزولی بعدی آغاز خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در دیدگاه صعودی در صورتی که اتریوم از قیمت ۲۸۸ دلار بگذرد، احتمال ادامه افزایش قیمت تا مقاومت ۳۵۸ دلار بالاست. درحالی که میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه مسطح شده است، میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روز همچنان به سمت پایین در حرکت است.

این ارز دیجیتال از ۲۴ می تاکنون عبور قابل توجهی از SMA 50 نداشته است. بنابراین قیمت ۳۵۸ دلار یکی از بزرگترین مقاومت‌های پیش رو است.

در دیدگاه نزولی اگر قیمت به زیر مثلث متقارن (symmetrical triangle) که در عکس موجود است، حرکت کند احتمال سقوط به قیمت ۲۵۵ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۶ شهریور ۱۳۹۷

اتریوم طی هفت روز گذشته در نزدیکی سطح ۲۸۰ دلار معامله می‌شود. طی دو روز گذشته، محدوده روزانه به شدت تنگ شده است. این دوره کم نوسان بعید است خیلی طول بکشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

هر گونه تلاشی برای حرکت صعودی با مقاومت بزرگی در میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه (در قیمت ۳۰۷ دلار) مواجه خواهد شد. بزرگترین مقاومت در سطح ۳۵۸ دلار قراردارد که در صورت گذشتن قیمت از آن و کمی ماندگاری در آن سطح، معامله‌گران می‌توانند شاهد سود خوبی باشند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جهش دوباره اتریوم در قیمت ۳۲۱ دلار به دیوار مقاومتی بزرگی برخورد کرد. در حال حاضر گاوها در حال تلاش برای حمایت از مرز ۲۸۰ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر قیمت ملکه ارزهای دیجیتال در بالای حمایت ۲۷۷ تا ۲۸۰ دلار بماند، یک تلاش دیگر برای افزایش قیمت تا مقاومت ۳۲۳ دلار شروع خواهد شد و اگر مقاومت ۳۲۳ دلار هم بشکند احتمال رشد قیمت تا مقاومت بعدی یعنی ۳۵۸ دلار زیاد است.

اگر قیمت به زیر ۲۷۷ دلار برسد، روی کاغذ احتمال سقوط به ۲۵۰ دلار وجود خواهد داشت. بنابراین قبل از هر معامله‌ای منتظر مشخص شدن روند بازار بمانید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

اتریوم یکی از بزرگترین سقوط های خود را تجربه می‌کند. عدم تمایل به خرید در سرمایه‌گذاران باعث شد تا ملکه ارزهای دیجیتال، سطوح حمایتی بزرگی را بشکند و به سقوط ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

شاخص RSI در این وضعیت جالب نیست و حمایت خرید پایین است. احتمال سقوط تا حمایت ۲۶۰ دلار بسیار بالاست اما در آن سطوح بعید به نظر می‌رسد که باز هم حمایت شکسته شود و می‌تواند فرصت کم ریسکی را برای خرید فراهم کند اما در صورت شکستن این حمایت نیز قیمت می‌تواند تا ۲۲۰ دلار هم سقوط کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

اگر چه طی سه روز گذشته قیمت اتریوم از حمایت ۴۰۴ دلار هم پایین‌تر رفته بود اما در هر بار، دوباره این ارز دیجیتال در بازگشت به حمایت موفق بود. با این حال، گاو‌ها برای افزایش قیمت بیشتر ناتوان هستند و این ارز دیجیتال همچنان در روی خط حمایت خرید و فروش می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

تثبیت چند روزه قیمت در پایین‌ترین حد ممکن، نشان دهنده تقاضای کم برای خرید است. چنین مدلی معمولا منجر به شکست می‌شود. میانگین متحرک و شاخص RSI هم نشان از نزولی بودن بازار دارند.

در دیدگاه نزولی اگر قیمت اتریوم به زیر ۴۰۰ دلار برسد، احتمال سقوط تا ۳۵۸ دلار بسیار زیاد است و از دیدگاه صعودی اگر قیمت اتریوم به بالای مقاومت ۴۲۵ دلار برسد، می‌توان امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۹ مرداد ۱۳۹۷

اتریوم در شش روز گذشته در فرار از میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه ناتوان بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

احتمال سقوط اتریوم به خط حمایت ۴۴۰ دلار زیاد است که از یک حمایت قوی برخوردار است. در صورت شکسته شدن حمایت ۴۴۰ دلار قیمت اتریوم به حمایت بعدی ۴۰۴ دلار کشیده خواهد شد.

در دیدگاه صعودی اگر قیمت این ارز دیجیتال به بالای ۵۰۰ دلار برسد، یک افزایش قیمت ادامه دار مناسب برای کسب سود شکل خواهد گرفت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲ مرداد ۱۳۹۷

اتریوم در حال سقوط تا حمایت ۴۴۰ دلار است، اما همچنان تلاش می‌کند تا به ۴۷۰ دلار برسد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اتریوم یک مقاومت قدرتمند در ۵۱۵ دلار خواهد شد. پس اگر این ارز دیجیتال به بالای آن برسد، احتمالا تا ۵۵۰ و سپس تا ۶۰۰ دلار صعود خواهد کرد.

کسانی که قصد خرید دارند می‌توانند درنزدیکی حمایت (۴۴۰ دلار) پس از مشاهده روند صعودی و یا در هنگام عبور قیمت از مقاومت خرید نمایند. اگر قیمت اتریوم به زیر ۴۴۰ دلار برسد احتمال سقوط آن تا ۴۰۰ دلار بسیار بالاست و در صورت کاهش قیمت به زیر ۴۰۰ دلار باید منتظر قیمت ۳۵۸ دلاری آن باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۶ تیر ۱۳۹۷

اتریوم قدرتمند به نظر می‌رسد زیرا از EMA (میانگین متحرک نمائی) بیست روزه گذشته است. حالا مطابق با نمودارها، ملکه ارزهای دیجیتال می‌تواند تا مقاومت ۴۹۶.۳۶ دلار رشد کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر گاوها (اتفاقات صعودی) بتوانند اتریوم را به بالای ۵۰۰ دلار برسانند، احتمال صعود تا ۶۰۰ دلار (با یک مقاومت کوچک در ۵۵۰ دلار) وجود خواهد داشت. بنابراین، بهترین موقعیت برای خرید و کسب سود مناسب وقتی است که قیمت اتریوم از ۵۰۰ دلار عبور کند. توقف ضرر باید در ۴۰۰ دلار در نظر گرفته شود. البته همانطور که گفتیم در صورت عبور اتریوم از مرز ۵۰۰ دلار، در قیمت ۵۵۰ دلار یک مقاومت جزئی وجود دارد بنابراین تریدرها باید برای تعیین زمان فروش احتیاط کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۹ تیر ۱۳۹۷

اگرچه قیمت اتریوم هم در هفته گذشته صعودی بود اما نتوانست برای یک رشد باثبات به مرز ۵۰۰ دلار برسد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

طبق تحلیل قبلی اگر اگر گاوها (موارد صعودی) قیمت را به بالای میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه (۵۰۰ دلار) ببرند، میتوان انتظار صعود به ۵۵۰ دلار و پس از آن ۶۰۰ دلار را داشت.

بنابراین، پیشنهاد ما در تحلیل قبلی پابرجاست : تریدرها می‌توانند در مرز ۵۰۰ دلار، وارد یک موقعیت بلندمدت شوند و حد ضرر (StopLoss) خود را در ۴۰۰ دلار در نظر بگیرند. پیشنهاد می‌شود که در صورت اقدام به خرید، فقط از ۴۰ درصد سرمایه ترید خود استفاده کنید زیرا در این موقعیت سود استفاده از تمام دارایی به ریسک‌های آن نمی‌ارزد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۲ تیر ۱۳۹۷

در دیدگاه نزولی اگر قیمت اتریوم از سطوح فعلی به عقب بازگردد و به کمتر از ۴۰۰ دلار برسد، شاهد یک سقوط به یک حمایت بحرانی جدید در ۳۵۸ دلار خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در دیدگاه صعودی اگر گاوها (موارد صعودی) قیمت را به بالای میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه (۵۰۰ دلار) ببرند، میتوان انتظار صعود به ۵۵۰ دلار و پس از آن ۶۰۰ دلار را داشت.

بنابراین، تریدرها می‌توانند در نزدیکی ۵۰۰ دلار، وارد یک موقعیت بلندمدت شوند و حد ضرر (StopLoss) خود را در ۴۰۰ دلار در نظر بگیرند. پیشنهاد می‌شود که در صورت اقدام به خرید، فقط از ۴۰ درصد سرمایه ترید خود استفاده کنید زیرا در این موقعیت سود استفاده از تمام دارایی به ریسک‌های آن نمی‌ارزد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۵ تیر ۱۳۹۷

اتریوم در ۲۴ ژوئن به سطوح ۴۲۱ دلار افت قیمت داشت، اما گاوها (موارد نزولی) توانستند قیمت ملکه ارزهای دیجیتال را به نزدیکی های ۴۵۰ دلار برسانند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اتریوم در قیمت بالاتر از پایین ترین قیمت آن در ماه آوریل معامله می‌شود که ثبات بیشتری نسبت به بیت کوین از خود نشان داده است. واگرایی شاخص RSI یکی دیگر از نشانه‌های مثبت در بازار اتریوم است.

انتظار می‌رود که یک جهش در انتظار اتریوم باشد. بنابراین، پس از عبور از میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه می‌توانید یک موقعیت طولانی را با حد ضرر ۴۲۰ دلار آغاز کنید.

اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر ۴۲۰ دلار برسد، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد بود و در این صورت احتمال کاهش قیمت اتریوم به ۳۵۸ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

اکی ماتسوموتو، مدیر عامل بروکر ژاپنی Monex Group، معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال شبیه بازار مشتقات خواهد شد. اگر پیش بینی او درست باشد، بازارهای ارز دیجیتال می‌توانند بخش قابل توجهی از کل حجم معاملات جهانی را شامل شوند. این امر نشان‌ دهنده این است که برای معامله گران و سرمایه گذارانی که در اوایل این بازی قرار دارند، یک فرصت بزرگ وجود دارد.

با این حال، تنظیم کنندگان در مورد نحوه طبقه بندی ارزهای دیجیتال سردرگم هستند. کمیسیون معاملات کالای آتی ایالات متحده معتقد است که ارزهای دیجیتال باید در طبقه کالا‌ها قرار بگیرند. این در حالی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار، آن‌ها را اوراق بهادار می‌داند. هر چه شود، با یک جرقه کوچک، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل پتانسیل فوق‌العاده اش به رشد خود ادامه خواهد داد.

حتی بانک مرکزی کره جنوبی هم بر توانایی ارزهای دیجیتال و بلاک چین برای تحقق رویای جامعه بدون نقدینگی (cashless society) تاکید دارد.

اتریوم/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

قیمت ۷۰۰ دلار یک مانع بزرگ برای گاوها (صعود) است. اگر قیمت اتریوم از آن بگذرد، احتمالا تا ۷۴۵ دلار پیش خواهد رفت و بازهم با یک مقاومت کوچک روبرو خواهد شد.

با عبور قیمت از ۷۴۵ دلار، اتریوم این پتانسیل را دارد که به ۹۰۰ و پس از آن ۱,۰۰۰ دلار برسد. در دیدگاه نزولی، ۶۷۹ دلار یک حمایت قوی است که در صورت شکست آن، سقوط به زیر ۶۰۰ دلار دور از انتظار نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

اتریوم/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

ملکه ارزهای دیجیتال حمایت خوبی در ۵۰۰ دلار دارد. از دیدگاه نزولی شکست این حمایت، می‌تواند قیمت را تا ۴۸۰ دلار به پایین بکشاند.

از طرف دیگر با عبور قیمت از مقاومت ۵۱۷ دلار، احتمال صعود تا ۵۳۴ دلار بسیار زیاد است. هرگونه خرید و فروش در سطوح فعلی، ریسک بالایی دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

اتریوم/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در ۳۵۸ دلار یک حمایت قوی وجود دارد،‌در صورت شکسته شدن این حمایت، احتمال سقوط اتریوم تا ۳۰۰ دلار دور از ذهن نیست.

پس از این دوره نزولی شدید چند روزه که قیمت اتریوم از ۸۷۰ دلار به ۳۵۸ دلار کاهش یافت، بازار اتریوم بسیار کم تقاضا شده است.

تا زمان تغییر روند کوتاه مدت بازار، هیچ گونه تجارتی پیشنهاد نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

در اوایل فوریه، بیت کوین که در اواسط دسامبر ۲۰۱۷ به نزدیکی ۲۰,۰۰۰ دلار رسیده بود، سقوطی وحشتناک تا ۶,۹۰۰ دلار داشت. طبق بررسی‌های انجام شده، جستجوهای گوگل این سقوط محبوبیت بیت کوین را تحت تأثیر قرار داد. بر اساس داده‌های Google Trends، آمار جستجوی گوگل به پایین‌ترین از اکتبر سال گذشته میلادی رسیده است.

این نشان می‌دهد که فاز یک شبه پول دار شدن به پایان رسیده است و سرمایه گذاران عجول بازار را ترک کرده‌اند. در حال حاضر تنها افرادی که بیشترین علاقه را به ارزهای دیجیتال دارند، باقی مانده‌اند.

هنگامی که اخبار منفی نتواند قیمت‌ها را به پایین حمایت‌ها ببرد، نشان دهنده ضعف خرس‌ها (موارد نزولی) است. مراحل اولیه یک حرکت صعودی همیشه باعث نگرانی است.. همانطور که قیمت‌ها در حال بهبودی هستند باز هم سر و کله سفته بازان کوتاه مدت پیدا می‌شود.

اتریوم/ دلار

قیمت ۶۵۴.۰۲ دلار ثابت کرد که یک حمایت قوی برای اتریوم است. در سه چهار روز گذشته، قیمت در محدوده بین ۷۴۵ تا ۶۵۴ دلار بالا و پایین می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر گاوها (موارد صعودی) از پس این محدوده برآیند، امکان صعود تا ۸۰۰ دلار وجود دارد; جایی که با مقاومتی از میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه و خط مقاومت کانال نزولی روبرو خواهد شد.

پس از عبور از این مقاومت‌ها، مقاومت بعدی در ۹۰۰ دلار از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه خواهد بود. ریسک این روزهای اتریوم نسبت به خریدش منطقی نیست با این حال تریدرها می‌توانند بالای مقاومت‌ها و محدوده‌های ذکر شده خرید کنند و پس از سود، سریعاً اقدام به فروش کنند.

در صورت کاهش قیمت به زیر ۶۵۴ دلار، احتمال سقوط تا ۵۶۵ دلار بالا است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

اتریوم/ دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اگر اتریوم شکست بخورد و در زیر خط روند (trendline) الگوی مثلث صعودی که در تصویر مشخص شده است، قرار بگیرد، احتمال ادامه سقوط تا سطوح ۷۸۰ دلار زیاد است. بنابراین، تریدرهای کوتاه مدت در مرز ۸۳۰ دلار باید خود را برای فروش اضطراری آماده کنند.

نشانه‌های مثبت از صعود زمانی رخ خواهد داد که ملکه ارزهای دیجیتال، اتریوم بتواند مقاومت ۹۸۰ دلار را شکست دهد و از آن عبور کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۳ اسفند ۱۳۹۶

اتریوم را از دو دیگاه مثبت صعودی و منفی نزولی بررسی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در دیدگاه نزولی، قیمت می‌تواند تا محدوده بین ۷۷۲ تا ۷۸۰ دلار برسد. سطح ۷۷۲ دلار یک حمایت قوی دارد.

در دیدگاه صعودی با افزایش قیمت به بالای ۱۰۰۰ دلار، احتمالا شاهد یک رشد قیمت کوچک باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

پس از یک شیب دو روزه دهم و یازدهم فوریه، اتریوم هم در حال تلاش برای حرکت روبه بالا است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

قیمت احتمالا در ۹۱۱ دلار از میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه و ۹۸۰ دلار از میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه با مقاومت روبرو خواهد شد. از دیدگاه مثبت قیمت با عبور از مقاومت می‌تواند تا ۱,۰۵۰ دلار صعود کند.

در صورت عدم موفقیت گاوها، اتریوم در ۷۷۵ دلار حمایتی قوی خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

دلایل مختلفی در پشت این وحشتی که گریبان گیر دنیای کریپتو شده است، وجود دارد. از اساسی ترین آن ها می توان به افزایش مقررات، هک های بزرگ و سرکوب دولت های مختلف اشاره کرد. علاوه بر این موارد، زمانی که اخبار منفی سراسر رسانه ها را فرا می‌گیرد، در هر افزایش قیمت کوچکی، معامله گران به دلیل ترس از دست دادن، سریعا با اندکی سود سرمایه خود را خارج می کردند.

به عقیده برخی تحلیلگران حباب ارزهای دیجیتال ترکیده است. برخی دیگر هم از آن به عنوان یک فرصت خرید عالی یاد می‌کنند.

سقوط اخیر را به عنوان یک فرصت خرید عالی در نظر می گیریم. اما ممکن است همه ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت روبرو نشوند.

بنابراین، ما باید به دنبال خرید ارزهای قوی تری باشیم که در سطوح حمایت جهش کلیدی خوبی داشته باشند.

اتریوم / دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

دیروز (۱۳ بهمن)، اتریوم/ دلار در میانگین متحرک نمائی ۲۰ روزه (EMA) و میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA)، زیر خط روند صعودی قرار داشتند. این ارز نهایتا در ۷۶۸ دلار با حمایت روبرو شد.

دومین ارز دیجیتال بازار، احتمالا در صعود دوباره با مقاومتی در سطوح ۱,۰۲۵ دلار مواجه خواهد شد. در سطوح فعلی، نسبت سود آن به ریسکش نمی‌ارزد. بنابراین، ما هیچگونه تریدی را در این سطوح توصیه نمی‌کنیم.

با این حال، اگر افت قیمت بعدی بین سطوح ۸۲۰ تا ۷۷۰ دلار باشد، یک موقعیت بلند را با فروش اضطراری در ۷۰۰ دلار پیشنهاد می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۵ بهمن ۱۳۹۶

وقتی بازارها صعودی هستند، تریدرهای زیادی تنها روی هدف های خیلی بالا تمرکز می‌کنند. این باعث می شود که بعضی ها با احساس جا ماندن از غافله، با عجله در قیمت های بالا خرید کنند.

برعکس این موضوع هنگام سقوط هم اتفاق می‌افتد. یکی از تحلیلگران از موارد نزولی میگوید و بقیه به خیال نابودی همیشگی بازار فورا دارایی خود را می‌فروشند.

در حقیقت متاسفانه عده زیادی در قیمت های بالا خرید می‌کنند و در قیمت های پایین می‌فروشند.

اتریوم/دلار

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

از ۱۰ دسامبر به بعد، قیمت به حمایت خط روند بازگشته که باعث یک حمایت قوی شده است.

در سه روز گذشته، گاوها تلاش کردند تا حمایت خط روند را حفظ کنند. به عقیده من گاوها در منطقه حمایتی ۸۴۵ تا ۹۰۰ دلار به شدت دفاع خواهند کرد. طبق تصویر،‌ نشانه های تغییر روند در اتریوم، فقط بعد از عبور از خط روند پایینی نمایان می‌شود.

اگر منطقه پشتیبانی فوق الذکر شکسته شود، احتمال کاهش تا ۷۷۰ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۷ دی ۱۳۹۶

همانطور که در تحلیل قبل گفتیم، خرید برای تریدرهای کوتاه مدت بسیار ریسکی بود و به اصلاح قیمتی بزرگ و شاید حیاتی رسیدیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

طبق بازه های زمانی قبلی، شاخص RSI نشان دهنده یک رشد نزولی است.

اگر قیمت حداکثر تا ۹۴۰ دلار کاهش داشته باشد و حمایت خوبی در آن سطح از آن شود، می تواند یک بازگشت صعودی احتمالا کوچک داشته باشد.
اما اگر قیمت از این مقاومت هم عبور کند، تریدرهای کوتاه مدت باید دست نگهدارند تا در بهترین زمان خرید کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۸ دی ۱۳۹۶

کوتاه مدت : ریسک بزرگ

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

اتریوم رشد قیمت بسیار خوبی داشت. به دلیل عبور از سطوح مقاومت ۱۲۰۰ دلار، اتریوم می تواند تا سطوح ۱۳۱۰ دلار هم افزایش یابد و پس از آن باید منتظر یک اصلاح قیمت باشیم.

در حال حاضر خرید برای تریدرهای کوتاه مدت بسیار ریسکی است اما تریدرهای بلند مدت در اصلاح قیمت فرصت خوبی برای خرید خواهند داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۱ دی ۱۳۹۶

رشد احتمالی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

میانگین متحرک نمائی بیست روزه یک حمایت قوی ایجاد کرده است. اگر این سطح حمایت شکسته شود، احتمالا تا ۶۴۶ دلار و بعد از آن تا ۶۰۰ دلار شاهد سقوط قیمت باشیم. در غیر این صورت احتمال رشد تا ۷۷۰ دلار وجود دارد.

در سایت ها و صفحات اجتماعی هم،‌ اکثر تریدرهای بزرگ، در یک هفته الی ده روز آینده، رشد قیمت تا محدوده ۱۰۰۰ دلار را پیشبینی کرده اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ دی ۱۳۹۶

نسبت به ارزهای دیگر، در کاهش قیمت ها، اتریوم با ثبات تر از بقیه بود و سطح مقاومت به اندازه کافی قدرتمند است. امروز (۴ دی) الگوی جفت کف تکمیل شد و پس از عبور از مقاومت ۷۱۱ دلار احتمالا تا سه روز آینده شاهد صعود قیمت تا سطح ۸۴۰ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۹ آذر ۱۳۹۶

رشد قیمت ولی ریسکی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

پس از یک شب خوب برای گاوها، احتمالا به دلیل اصلاح قیمت بیت کوین، اتریوم هم یک کاهش قیمت نسبتا شدید را تجربه کرد. حالا اتریوم از سطح حمایت ۷۰۹ دلار در حال تغییر روند است.( فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸٪، فیبوناچی توسعه ۱۰۰٪، حمایت همپوشانی افقی) و احتمالا یک جهش بزرگ در این قیمت شروع شود. احتمالا تا هفته بعد شاهد قیمت ۱۰۰۰ دلار باشیم. ترید در این سطح را ریسکی می دانم و با حدد ضرر ۶۵۳ دلار ترید کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۳ آذر ۱۳۹۶

اتریوم از هدفگذاری ما در تحلیل قبلی، یعنی ۶۵۲ دلار عبور کرد و به ۷۸۴.۷۷ دلار رسید. افزایش قیمت حدود ۸۹ درصدی در یک هفته!!

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

در حال حاضر، نمودار اتریوم، الگوی شمعدانی Doji را تشکیل داده است که نشان دهنده کنار گذاری است. کنار گذاری یا tiredness وضعیتی است که بیشتر تریدرهای یک سهام یا ارز برای مدتی از سرمایه گذاری در آن کنار می کشند.

ما انتظار داریم که این ارز به ۶۴۳.۵۲ دلار یا ۵۹۹.۸۹ دلار، یعنی سطوح ۳۸.۲ و ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی بازگردد.

ترید بعدی مستلزم یکی از این دو مورد است :
۱- افت قیمت متوقف شود
۲- اتریوم یکبار دیگر از بالاترین قیمتش، یعنی ۷۸۴ دلار عبور کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۸ آذر ۱۳۹۶

اتریوم از زمان شکستن الگوی مثلث صعودی، بین ۳۹۰ تا ۴۸۰ دلار تثبیت شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

برای دومین بار، سطح ۳۹۰ دلار به عنوان یک مقاومت قوی عمل کرد. خرس ها (موارد نزولی) در پایین آوردن قیمت به زیر ۳۹۰ دلار ناتوان هستند. گاوها (موارد صعودی) هم سعی در عبور از ۴۸۰ دلار را دارند که اگر موفقیت آمیز باشد و بتواند از ۴۸۰ عبور کند، احتمالا به هدف الگو یعنی ۶۵۲ دلار خواهد رسید.

از سوی دیگر، اگر خرس ها بتوانند این ارز را به زیر سطوح حمایت ۳۹۰ دلار ببرند، هدفگذاری صعودی به تعویق خواهد افتاد بنابراین تریدرها می توانند استاپ لاس یا توقف ضرر خود را در ۳۹۰ دلار تنظیم کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۶ آذر ۱۳۹۶

در آنالیر قبلی، برای اتریوم الگوی هدف ۶۵۲ دلار را پیش بینی کرده بودم. بعضی از کاربران معتقد بودند که این قیمت در ماه دسامبر سال جاری به دست می آید. به نظر نمی‌رسد. الگوی مثلث صعودی طی یک دوره ۷ ماهه شکل گرفته است. بنابراین، اتریوم برای رسیدن به ۶۵۰ دلار به حداقل دو الی سه ماه زمان نیاز دارد. چیز دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که همه حرکت ها به اهدافی که برای آن ها تعیین شده بود نرسیده اند. تریدرها همیشه باید با استاپ لاس مناسب موقعیت خود را حفظ کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

 

بازگشت از ۳۸۸.۵۵ دلار، بازگشتی قدرتمند بود. با این حال، این ارز نمی تواند از سطح ۴۸۰ دلار عبور کند.

اتریوم زیر میانگین متحرک نمائی (EMA) بیست روزه شکست خورد . البته این ارز یک حمایت قوی بین ۳۸۸ تا ۴۰۰ دلار دارد. انتظار دارم که این سطح پایدار بماند.

با این وجود، من هیچ خریدی را به شما پیشنهاد نمی کنم. باید کمی صبر کنید تا دوباره این ارز بتواند تقاضا را بدست بگیرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۸ آذر ۱۳۹۶

خوشبختانه، با رشد قیمت خوبی که اتریوم در هفته ی گذشته داشت، حدود ۵۰ درصد سود به تریدرهای این ارز در هفته ی گذشته رسید. من انتظار داشتم که قیمت بشکند، اما انتظار سقوط قیمت به زیر ۳۹۳ دلار را نداشتم. بنابراین، توقف ضرر (Stop loss) را در ۳۹۰ دلار پیشنهاد کردم. من اشتباه کرده بودم و توقف ضرر دیروز انجام شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 19 فوریه (30 بهمن)

با این حال، الگوی مثلث صعودی هنوز دست نخورده است. اگر اتریوم موفق شود در بالاتر از سطح ۳۹۳ دلار باقی بماند، احتمالا دوباره روند صعودی خود را از سرخواهد گرفت و برای رسیدن به هدفگذاری الگو در ۶۵۲ دلار تلاش خواهد کرد.

در روی دیگر سکه، اگر این ارز دیجیتال نتواند خودش را در ۳۹۰ نگهدارد و از قیمتش بازهم کاسته شود، احتمالا کاهش قیمت تا ۳۵۰ دلار ادامه خواهد داشت. و در پایین تر هم ممکن است به ۲۹۰ دلار کاهش یابد.

من ترجیح می دهم قبل از هر تریدی در این ارز، در حاشیه قرار بگیرم و شرایط دو روز آینده را بررسی کنم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۶ آذر ۱۳۹۶

ما تا آخرین لحظه شاهد یک مثلث متقارن در نمودار بودیم. اما این هفته یک الگوی مثلثی صعودی خواهیم داشت. این مسئله نشان می دهد که نمودارها ماهیتا پویا هستند و این ساختار در زمان واقعی خود به پیشرفت خواهد رسید.

خوانندگان ما وقتی اقدام به خرید به نرخ ۳۱۵ دلار کنند، سود هنگفتی را بدست آوردند. با توجه به عقیده من در مورد کسب سود در موقعیت های بحرانی ما ۵۰ درصد سود خرید اولیه خود را حفظ کرده ایم. آیا لازم است جهت حفظ این موقعیت سود خود را در این سطح نگاه داریم یا منتظر افزایش قیمت اتریوم بمانیم؟
هدف این الگو از شکست این کانال صعودی نرخ صعودی معادل ۶۵۲ دلار است.
با این حال بعید بنظر می رسد سیر مستقیمی رو به این سطوح داشته باشیم و قطعا در چند روز آینده شاهد افزایش قیمت بیش از ۴۲۰-۴۷۰ دلار خواهیم بود.
بنابراین توصیه من این است که ۵۰ درصد سود خود را در این سطح حفظ کنید و مابقی را در جهت توقف ضرر نگهداری کنید. من حدود توقف ضرر خود را طی چند روز آینده بالا خواهم برد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱ آذر ۱۳۹۶

من در روز ۱۳ نوامبر(۲۲ آبان) خرید اتریوم را به محض اینکه از سطح ۳۱۵ دلار گذشت و تثبیت شد را توصیه کردم. این معامله در ۱۴ نوامبر صورت گرفت.

پیشنهاد می کنم ۵ درصد سود به نرخ ۳۶۷ دلار را حفظ کنید. نرخ تا ۱۹ نوامبر(۲۸ آبان) در این سطح باقی مانده و من ۵۰ درصد از سود حاصل از خرید و فروش خود را حفظ می کنم تا به نقطه سربسر برسم چراکه نرخ اتریوم می تواند تا ۳۷۸ دلار افزایش یابد.
این ارز در این سطح با مقاومت خط نزولیِ مثلث متقارن مواجه خواهد شد. با این وجود اگر به گونه ای مدیریت شود که از این سطح گذشته و به فراتر از آن برسد، نرخ آن دوباره به جنبش در خواهد آمد.
هدف نقطه شکست این مثلث متقارن نرخ ۶۴۵ دلار است.
من مایلم از این حرکت بهره ببرم اگر تحقق یابد. از این رو حد توقف ضرر(stop loss) را با حفظ ۵۰ درصد از خرید در نقطه سربسر حفظ خواهم کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۴ آبان ۱۳۹۶

چند ماه پیش، اتریوم، ارز محبوب معامله گران بود. اما از اواخر ماه گذشته، هیچ سود قابل توجهی برای خریداران نداشته است. آیا می توان گفت که سناریوی آن در حال تغییر است؟

تاکنون اتریوم در محدوده ی ۲۸۰ دلار تا ۳۱۵ دلار معامله می شد. گاوها (bulls) در دو موقعیت مختلف موفق به شکست مقاومت شدند، اما آن ها نمی توانستند به این روند بالا رفتن قیمت ها ادامه دهند.
با این حال، موفقیت این روند برای بار سوم نیز محتمل است. بنابراین، توصیه می شود که ارز رمزنگاری شده با مبلغی در حدود ۳۱۵ دلار خریداری شود. همچنین حد ضرر برای جلوگیری از زیان باید در ۲۸۰ دلار نگه داشته شود.
هدف اولیه ۳۵۳ دلار است؛ با این حال، انتظار می رود که معیار شکسته شود. بنابراین، هنگامی که قیمت ها به ۳۵۳ دلار می رسند، لطفاً برای سر به سر شدن، حدود ضرر را بالا ببرید. ۵۰ درصد سود را در ۳۶۷ دلار، رزرو کرده و روند بالا بردن حدود ضرر را دنبال کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۴ آبان ۱۳۹۶

اتریوم معامله گران ما را تا مرز سکته قلبی پیش برد. نرخ آن به یکباره از ۲۷۵ دلار به نزدیک ۳۲۰ دلار افزایش یافت و اکثر ما نتوانستیم در مورد آن اقدامی کنیم.

بهره مندی از این معاملات بی ثبات امر دشواری است. گاهی سطوح پشتیبان در هم شکسته می شود و گاهی حفظ می گردد. نرخ این ارز رمزگذاری شده به مدت چند روز متمادی کاهش یافت. بنابراین نمی توان انتظار داشت که اکنون دچار کاهش شدید گردد.
با این وجود اتریوم پس از این افزایش سریع نرخ از اکثر سود خود دست کشیده و به زیر سطح ۳۰۰ دلار سقوط کرده است.
این ارز دیجیتال احتمالا در حال حاضر با مقاومتی در میانگین نمایی متحرک ۲۰ روزه (EMA) و میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) مواجه می گردد. نرخ آن تنها نزدیک به ۳۱۵ دلار افزایش خواهد یافت. تا آن زمان نمی توانیم بر این ارز دیجیتال اطمینان کنیم.
در روند خطیِ سیر نزولی پشتیبان توانمندی جهت حفظ این ارز شده محسوب می شود. با این حال همچنان که قیمت زیر دو میانگین متحرک قرار دارد، ما آن را سطح مطلوبی جهت برگزیدن موضع معاملاتی نمی دانیم.
به همین دلیل است که ما در حال حاضر هیچ معامله ای را با اتریوم توصیه نمی کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲ آبان ۱۳۹۶

انتظار بر این بود که اتریوم محدوده پشتیبان خود را در سطح ۲۵۷ تا ۲۸۶ دلار حفظ نماید. اما به نظر می رسد این ارز برنامه های دیگری در پیش دارد.

ما با دقت بیشتر متوجه شدیم اتریوم یک الگوی مثلث متساوی الاضلاع بزرگ را شکل داده است. می توانیم این پشتیبان روند خط را به دو صورت ترسیم نماییم(هر دو صورت طی نمودار رسم شده است).
اولین سطح پشتیبان معادل ۲۵۷ دلار می باشد. ما شاهد پشتیبان خط روند و همچنین پشتیبان افقی آن بوده ایم و هنوز بر این باوریم که این ارز در تلاش خواهد بود که این سطح را حفظ نماید. با این حال چنانچه این سطح شکسته شود، پشتیبان بعدی در محدوده ۲۵۲ تا ۲۴۰ دلار خواهد بود.

ما بر این باوریم که اقدام به خرید باید در این سطوح بحرانی پدیدار گردد و پیش از توصیه به هر معامله ای منتظر بروز نشانه هایی از شکل گیری رو به پایین خواهیم ماند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۷ مهر ۱۳۹۶

ما انتظار داشتیم نوسانات اتریوم پس از انشعاب(fork) آن کاهش یابد. اما تصورمان اشتباه بود. نوسانات این ارز به هیچ وجه فروکش نکرد. نرخ این ارز به زیر سطح پشتیبان ۳۱۴ دلار نزول یافته و نزدیک به سطح بحرانی ۲۷۹ دلار کاهش داشت. گرچه دلالان از این فرصت استفاده کرده و اقدام به خرید این ارز با این سطح پشتیبان نمودند اما این ارز رمزگذاری شده هنوز در معرض خطر قرار دارد.

ما پس از آنکه نرخ اتریوم به بیش از ۳۱۵ دلار طی یک روز افزایش پیدا کرد، مجددا به آن به صورت مثبت خواهیم نگریست. تا آن زمان لازم است در کنار باقی بمانیم چرا که کاهش به زیر ۲۷۹ دلار آنرا به سطح ۲۵۰ دلار نیز خواهد رساند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۲۵ مهر ۱۳۹۶

اتریوم  نسبت به فورک های خود از ثبات کمتری برخوردار بود و افزایش قیمت داشت. اکنون ما این رویداد را پشت سر گذاشتیم و انتظار داریم این بی ثباتی کاهش یابد.

ما هیچ موقعیتی(position) در اتریوم نداریم و در انتظار افزایش نرخ(breakout) فراتر از محدوده آن بسر می بریم. هر چند که این ارز رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳ اکتبر(۲۱ مهر) به فراتر از محدوده خود رسید اما باعث گردید راه های پیش روی ما جهت ورود به هر گونه موقعیتی مسدود شود. همچنین ما بدلیل نوسانات شدید روزانه از آن دوری کردیم.
در حال حاضر اتریوم به نرخ ۳۵۰ دلار بفروش می رسد. گرچه در معاملات روزانه این سطح را شکسته اما قادر نخواهد بود بدانچه فراتر از آن است دست یابد.
چنانچه ما طی دو روز آینده شاهد افزایش قیمت فراتر از ۳۵۰ دلار نباشیم، نرخ ارزهای رمزگذاری شده به سطح ۳۱۶ دلار کاهش خواهد یافت همچنانکه در گذشته به چنین نرخی معامله می شده است.
به عبارت دیگر چنانچه دلالان بتوانند نرخ را در حد ۳۵۰ دلار حفظ کنند، اتریوم می تواند به ۳۹۰ دلار نیز برسد.
با این حال بدلیل اینکه ارز رمزگذاری شده در سطوح فعلی فاقد قدرت حرکت می باشد، هیچ معامله ای را از طریق این ارز توصیه نمی کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن)

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

60
دیدگاه کاربران

avatar
28 Comment threads
32 Thread replies
21 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
BTC461بابکنیما ملک پورمریم صوفی آبادیعلی قاسمی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
بابک
بابک

سلام با شکر از سایت ارز دیجیتال مقداری اتریوم میخوام هر کس بقروشه من خریدام

علی قاسمی
علی قاسمی

سلام. برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال از چه ابزاری استفاده می کنید؟

عارف
عارف

سلام گفته میشه تا آخر سال آینده دیگر بیت کوین قابل استخراج نیست !! اون وقت ما ماینر ها باید استخراجه ارز دیگه ای باید بپیوندیم ؟!یعنی با انت ماینر اس ۹ که دارم میتونم مثله در آمد بیت کوینی که دارم دوباره توی روال قبلی بیام!؟ یا افت شدیدی در درآمدم رخ میده!؟

سینا
سینا

سلام شما اگر ماینر هستید باید بدانید که استخراج بیت کوین حداقل تا سال ۲۰۴۰ هم به پایان نمیرسد.

BTC461
BTC461

با در نظر گرفتن افزایش تعداد ماینر ها و سختی شبکه بیت کوین و همچنین نصف شدن میزان پاداش هر بلاک در هر ۴ سال ماینینگ تا سال ۲۱۴۰ ادامه خواهد داشت:)
بعد از اتمام هم ماینر ها باز میتونن از طریق اسیک هاشون درامد زایی داشته باشن از طریق کارمزد تراکنش های بیت کوین که روی بلاک چین پردازش میشن این طوری نیس ک ماینر ها بایستی بعد اون سال دستگاه هاشونو دور بیاندازن:) در کل میتونم بگم:
BTC will change the world….

Noface
Noface

سلام
میشه لطفاً بگید با توجه به داشتن لپ تاپ، دستگاههای ماینینگ و … برای هر دستگاه بهترین ارزی که میشه استخراج کرد در حال حاضر چیه؟
سپاس

BTC461
BTC461

به لینک زیر بروید:
https://arzdigital.com/category/mining/page/4
برای دستگاه هایِ ک الگوریتم SHA-256 دارن ارز های بیت کوین و بیت کوین کش قابل ماین هستند
و برای اتریوم کارت های گرافیک NVIDIA و RADEON برای دیگر کوین ها با دستگاه های اسیک الگوریتم SCRIPT دوج کوین و ورج مناسب هستند
هر کوینی الگوریتم مناسب خودشو برای هر کوین داره

بابک
بابک

استاد تو یکی از این سایتهای خرید و فروش ارز دیجیتال درحال بررسی بودم که متوجه شدم دیشب قیمت اتریوم ۱،۸۰۰ شده برای خرید اما برای فروش شخص به اون سایت که ایرانی هم بود با کسر ۴۰۰ هزار تومان از مبلغ ذکر شده خریدار بود! علتش چیه وآیا همه جا همینطوره؟ دوم اینکه من در ماینر گیت ۰.۰۰۳ واحد مونرو ماین کردم به پول ما چقدر میشه؟با تشکر

آرش
آرش

سلام ببخشید تحلیلی برای اتریوم دارید که کی به رو۵۰۰میرسه؟

BTC461
BTC461

احتمالا تا اواخر سال ۲۰۱۹ بایستی صبرکنید
ولی نقطه شروع روند صعودی از سه ماه دوم سال ۲۰۱۹ کم کم رشد اشو شروع میکنه:)

اپل
اپل

درود بر شما
ضمن عرض خسته نباشید محمد جان
یک سوال مهم داشتم
تو این بازار پر هیاهو الان هر ریگ ۶ تایی ماینینگ rx580 شده ۲۷ تومن تقریبا میخوام دو تاشو بخرم و راستشم تمام سرماییمم هست!
یکی میگه وقتش کذشته یکیش میگه خوبه
خواهشمندم شما بفرمایید چیکار کنم بخرم و راه بندازم یا نه؟
امروز ۱۰/۵/۹۷ هستیم و دلار امروز به بالای۱۲ هزار تومان رسیده!

صادق
صادق

واقعا کسی نیست جواب بده؟ این سوال خیلی از ماست

بهمن
بهمن

سلام پیشنهاد میدم روی asic miner s9i تحقیق کنید من ده تا خریدم بازدهی خیلی بهتری نسبت به ریگ داره

مجید
مجید

سلام. نظرتون در مورد antminer L3++ چیه. ارزونتره. لایت کوین ماین میکنه

Hosein
Hosein

سلام
اقای آذرنیوار
میدونم که شما فقط ترجمه میکنید
دستتون هم درد نکنه
ولی خیلی تحلیل ها مسخره تحلیل میکنن
خیلی دید تحلیلیشون بده
نمیدونم این تحلیل ها رو از کجاشون در میارن
میخان جو الکی بدن
موفق باشید

Sinohe
Sinohe

لطفا اموزش تحلیل تکنیکال رو یه جا توی بخشهای اموزشی قرار بدین

بیژن بهمنی
بیژن بهمنی

آقای آذرنیوار

با سلام

احتراماً، ضمن تشکر از جنابعالی بخاطر زحمات بی شائبه ای که در این زمینه متحمل میشوید و اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان قرار میدهید، خواهشمند است بنده را راهنمایی فرمایید.

من به Binary Options علاقه مندم و مایلم در این زمینه فعالیت کنم، لذا احتیاج به مطالعه، تحقیق و بخصوص یادگیری تحلیل تکنیکال افزایش یا کاهش ارز EUR/USD دارم، موجب امتنان خواهد بود در صورتیکه بنده را راهنمایی فرمایید.

آیا وبسایت آموزشی، مقاله، کتاب، مرکز آموزشی و یا استاد حاذق در این زمینه سراغ دارید که به من معرفی بفرمایید و آیا اصلاً کسی در این زمینه میتواند موفق باشد و یا همواره با شکست مواجه میشوند؟

با تشکر و تقدیم احترام
۱۳۹۶.۱۲.۰۳