atlasarzdigital
Ethereum Ethereum

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال در حال شکست سطوح حمایتی خود هستند، قیمت اتریوم تقریبا ثابت مانده است. این نشانه‌ی مثبتی است از اینکه خریداران عجله‌ای در بستن موقعیت‌های خود ندارند. هر دو میانگین متحرک به صورت افقی حرکت می‌کنند و شاخص RSI نیز در میانه‌ی حدود خود باقی مانده است، این موضوع نشان دهنده‌ی این است که حرکات عرضی برای چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 20 نوامبر (29 آبان)

هرچقدر این انباشت قیمتی بیشتر به طول بیانجامد، حرکت بعدی قیمت را شدیدتر خواهد کرد. اگر مقاومت 197.75 دلاری بر سر راه قیمت شکسته شود، یک رالی قیمتی تا سطح 235.70 مورد نظر خواهد بود. اگر سطح حمایتی 173.841 دلار در طرف دیگر شکسته شود ناحیه‌ی حمایتی 151.829 الی 161.056 دلار توسط قیمت دیده خواهد شد. ادامه‌دار شدن روند منفی نیز در صورت شکسته شدن این ناحیه‌ی حمایتی رقم خواهد خورد. بنابراین خریداران با قرار دادن حد ضرر معاملات خود در قیمت 150 دلار می‌توانند موقعیت‌های خرید خود را باز نگه دارند.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 21 آبان ۱۳۹۸

اتریوم در چند روز گذشته بین دو حد بالا و پایین قیمتی که در 26 اکتبر ایجاد شده است، در حال معامله شدن می‌باشد. شکست سطح 197.75 دلار به سمت بالا نشانه‌ای مثبت برای حرکت صعودی قیمت تا ناحیه‌ی مقاومتی 224 الی 235.70 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم 12 نوامبر (21 آبان)

در مقابل اگر قیمت به زیر سطح 173.841 دلاری برود، ریزش قیمتی تا ناحیه‌ی حمایتی 151.829 الی 161.056 دلار مدنظر خواهد بود و اگر قیمت در این ناحیه نگه داشته شود، جفت ارز ETH/USD (اتریوم به دلار) برای چند روز در این ناحیه نوسان خواهد کرد.

این تحلیل در صورت شکسته شدن سطح 151.829 دلاری به سمت سطوح پایین تر اعتبار خود را از دست خواهد داد و روند نزولی ادامه دار خواهد شد، بنابراین معامله‌گران می‌توانند از معامله‌ی خود با قرار دادن حد ضرر بر روی سطح 150 دلار محافظت کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - ۱۵ آبان ۱۳۹۸

اتریوم تلاش می‌کند تا از مقاومت مهم خود در 196 دلار عبور کند.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 5 نوامبر (14 آبان)

اگر قیمت اتریوم از میانگین‌های متحرک به بالا پرتاب شود و به بالای سطح 196.483 دلاری برود، دیدگاه خنثی بودن حرکات قیمتی (حرکات عرضی) نامعتبر خواهد شد. بالای این سطح یک رالی صعودی قیمتی تا سطح 235.70 دلار امکان‌ پذیر خواهد بود. حد ضرر معاملات برای موقعیت‌های خرید نیز می‌تواند روی سطح 150 دلار قرار داده شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 30 مهر ۱۳۹۸

با نزدیک شدن قیمت اتر به حمایت 169 دلار، خریداران وارد می‌شوند و نمی‌گذارند که این سطح لمس شود. این نشانه مثبتی قلمداد می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 22 اکتبر (30 مهر)

اگر قیمت بتواند به بالای خطوط میانگین متحرک (EMA و MA – خط آبی و قرمز در تصویر) برسد، می‌توانیم انتظار صعود تا 196 دلار را داشته باشیم. بنابراین باید منتظر شکسته شدن و بسته شدن قیمت بالای سطوح 182 دلار بمانیم.

مقاومت کلیدی اتر در 196 دلار قرار دارد که شکسته شدن آن سیگنال رسیدن قیمت به 235 دلار را به ما می‌دهد. البته قبل از رسیدن قیمت به 235 دلار، یک مقاومت کوچک در 223 دلار وجود دارد.

معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا فروش اضطراری خود را در زیر قیمت 160 دلار تنظیم کنند زیرا حمایت اصلی اتر در این محدوده بسته شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 25 مهر ۱۳۹۸

اتریوم هم‌اکنون روی مقاومت خطوط میانگین (EMA و MA) قرار دارد و تلاش می‌کند که قیمتش بالای این خطوط بسته شود. اگر موفقیت آمیز باشد یعنی اتر بتواند به بالای 185 دلار برسد و قیمت بالای این سطح بسته شود، احتمال صعود تا 223 دلار وجود دارد و بعد از 223 دلار می‌توانیم انتظار صعود تا 235 دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 8 اکتبر (16 مهر)

از دیدگاه نزولی، همچنان حمایت اصلی اتر روی 160 دلار بسته شده است. اگر قیمت نتواند از پس مقاومت‌های مذکور بر بیاید ممکن است تا حمایت خود سقوط کند. تریدرها می‌توانند فروش اظراری یا همان توقف ضرر خود را برای زیر 160 دلار تنظیم کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 9 مهر ۱۳۹۸
اتریوم هم مثل بیت کوین توانست از حمایت بحرانی خود یعنی 163 دلار دفاع کند و یک احیای سریع داشته باشد که نشانه خوبی است. شاخص RSI هم در وضعیت مناسبی قرار دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر) اتریوم برای ادامه صعودش یک محدوده مقاومتی سنگین را پیش رو دارد. هر دو خط میانگین متحرک (EMA و MA) در نزدیکی یکدیگر قرار دارند. بنابراین اگر قیمت از 186 دلار عبور کند و بالای آن بسته شود، به احتمال زیاد می‌توانیم شاهد جهش تا سطح 203 دلار باشیم. تریدرها می‌توانند فروش اضطراری یا همان توقف ضرر را در قیمت 160 دلار در نظر بگیرند. اگر قیمت به زیر حمایت بحرانی در محدوده 163 تا 150 دلار برسد، می‌توانیم انتظار سقوط تا 122 دلار را داشته باشیم.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 29 مرداد ۱۳۹۸
اتریوم در قیمت 192 دلار با یک حمایت بسیار قدرتمند روبرو می‌شود که نشان از افزایش تقاضا در سطوح پایین دارد. خط EMA 20‌ (خط بفنش در تصویر- 206 دلار) یک مقاومت قوی است که اگر شکسته شود می‌تواند قیمت را تا خط SMA 50 (خط قرمز در تصویر) پیش ببرد. خط SMA 50 تقریبا در نزدیکی مقاومت 235 دلاری قرار دارد. بنابراین عبور از نقطه 235 دلار، کلید صعود شدید قیمت است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

تاکنون مقاومت 235 دلاری، در سه مورد جلوی افزایش قیمت را گرفته است و اگر باز هم موفق شود، احتمالا قیمت تا چند روز بین 192 تا 235 دلار تثبیت خواهد شد. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 235 دلار ببرند، ملکه ارزهای دیجیتال می‌تواند به راحتی تا 320 دلار بالا برود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 22 مرداد ۱۳۹۸
اتریوم روز 9 آگوست به زیر خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) کاهش یافت اما توانست از حمایت روانی 200 دلار دفاع کند و هم‌اکنون در تلاش است تا دوباره به بالای خط روند صعودی برسد. اگر موفقیت آمیز باشد، این ارز دیجیتال دوباره برای شکستن مقاومت 235 دلار تلاش خواهد کرد. شکستن مقاومت 235 دلار، روند صعودی جدیدی را آغاز می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی، اگر قیمت نتواند به بالای خط روند صعودی برسد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد که قیمت را به زیر حمایت بعدی یعنی 192 دلار برسانند. اگر این سطح شکسته شود، روند کاملا نزولی می‌شود و اهداف 164 و 150 دلار را برای آن متصوریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 8 مرداد ۱۳۹۸
یک خبر خوب و یک خبر بد: خبر خوب اینکه اتریوم توانسته است خودش را در بالای خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) نگه‌ دارد که یک حمایت بحرانی محسوب می‌شود. خبر بد این که تا زمانی که قیمت به بالای 235 دلار نرسد، روند کوتاه مدت نزولی باقی خواهد ماند. در حال حاضر، با توجه به رو به پایین بودن EMA 20 و قرار داشتن شاخص RSI در زیر 50، می‌توانیم بگوییم که میل به فروش از خرید بیشتر است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با رسیدن قیمت به زیر 206 دلار، حمایت بعدی در 192 دلار قرار خواهد داشت که اگر این حمایت هم شکسته شود، می‌توانیم انتظار سقوط به قیمت 150 دلار را داشته باشیم. از دیدگاه صعودی، اگر قیمت اتریوم از خط روند صعودی یک جهش سریع را تجربه کند و به بالای 235 دلار برسد، موجب بازگشت خریداران به بازار خواهد شد و احتمالا شاهد صعود تا خط SMA (خط قرمز در تصویر) خواهیم بود. اگر قیمت از خط SMA هم عبور کند، افزایش قیمت تا 320 دلار دور از ذهن نخواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 1 مرداد ۱۳۹۸
تا زمانی که اتر بالای خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) قرار داشته باشد، می‌توانیم به احیا و صعود مجدد آن امیدوار باشیم. با این حال مقاومت 236 دلاری بسیار قدرتمند است و در این قیمت میل به خرید کاهش می‌یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت اتر به زیر خط روند نزولی برسد، می‌توانیم انتظار سقوط به کف قیمت اخیرش یعنی 192 دلار را داشته باشیم. 192 دلار یک حمایت بسیار قوی در خود دارد اما اگر شکسته شود، حمایت بعدی در 150 دلار خواهد بود. همانطور که گفتیم، مقاومت 236 دلاری برای اتریوم بسیار قدرتمند است که اگر شکسته شود، می‌تواند تا خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) که هم‌اکنون در قیمت 248 دلار واقع است، بالا برود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 11 تیر ۱۳۹۸
با اینکه اتریوم توانست خود را به مقاومت 320 دلار برساند، اما شمع روزانه بر روی آن بسته نشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

در حال حاضر اتریوم مقاومت EMA-20 را شکسته است و حمایت بعدی بر روی SMA-50 قرار دارد. این یک حمایت اساسی برای اتریوم است، چرا که از فوریه تاکنون از ریزش اتریوم جلوگیری کرده است. در صورتی که اتریوم دوباره به روند صعودی برگردد، محدوده 320 – 366 به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 4 تیر ۱۳۹۸
اتریوم روز 22 و 23 ژوئن در حال صعود به هدفش یعنی 335 دلار بود اما نتوانست خودش را در بالای 322 دلار نگه‌ دارد که نشان می‌دهد در آن سطوح میل به فروش افزایش می‌یابد. با این حال خبر خوب این است که این ارز دیجیتال از 322 دلار خیلی پایین نیامد. تثبیت قیمت بین 280 تا 322 نشان می‌دهد که اتریوم می‌تواند از پس مقاومت 322 دلاری بر بیاید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با عبور اتریوم از 322 دلار، یک الگوی کف مقعر(rounding bottom)شکل خواهد گرفت که هدف نهایی‌اش 563 دلار است. از دیدگاه نزولی، اگر اتریوم در عبور از مقاومت 322 دلار ناتوان باشد، جای سقوط تا 280 دلار را دارد. خط EMA هم در نزدیکی 280 دلار واقع است بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که این نقطه یک حمایت به شدت قدرتمند داشته باشد. در صورت شکسته شدن این حمایت، شانس برگشت مجدد اتریوم به سطوح بالا تا چند هفته از بین می‌رود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 18 خرداد ۱۳۹8
اتریوم در محدوده نوسانی 225 – 280 دلار قرار گرفته است. شاخص EMA20 روزه به حالت صاف درآمده و RSI بالاتر از سطح میانی 50 در نوسان است. از این نظر احتمالا اتریوم در چند روز آینده مشغول تثبیت قیمت باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن رو به پایین محدوده نوسانی می‌تواند اتریوم را تا 167 دلار هدایت کند. در دیدگاه صعودی نیز اگر مقاومت 280 دلار به صورت معتبر شکسته شود، اتریوم می‌تواند تا 322 دلار افزایش یابد. بهترین نحوه معامله در محدوده‌های نوسانی، خرید در نزدیکی حمایت و فروش در نزدیکی مقاومت است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 4 خرداد ۱۳۹8
اتریوم طی چند روز گذشته توانسته از حمایت 225 دلار دفاع کند که نشان از افزایش تقاضا در سطوح پایین دارد. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در قلمرو مثبت واقع است. این‌ها نشان‌دهنده قدرت گاوهای بازار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت ملکه ارزهای دیجیتال بتواند از مقاومت 268 دلاری خود عبور کند، می‌توانیم انتظار یک جهش نسبتا مناسب برای سود را داشته باشیم. با افزایش قیمت به بالای مقاومت مذکور، احتمال افزایش قیمت تا محدوده مقاومتی 300- 322 دلار وجود دارد. از سوی دیگر اگر قیمت به زیر EMA 20 (خط بنفش در تصویر) کاهش یابد، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد و اگر سقوط بیشتری را شاهد باشیم و بهای اتر در مقابل دلار به زیر MA 50 (خط قرمز در تصویر) ریزش کند، روند، نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 28 اردیبهشت ۱۳۹8
قیمت اتریوم با رد کردن مقاومت 225 دلاری تا نزدیکی 300 دلار هم بالا رفت. حالا اتریوم در 225 دلار از یک حمایت خوب برخوردار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

با توجه به دفاع موفق از حمایت 225 دلاری، می‌توان امیدوار بود که این ارز دیجیتال حرکت مجدد خود به سمت 300 دلار را آغاز کند. با شکسته شدن حمایت، سقوط تا 200 دلار ممکن است. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا فروش اضطراری خود را در قیمت 200 دلار در نظر بگیرند و از سمت دیگر برای خرید با ریسک کمتر منتظر شکسته شدن مقاومت 300 دلاری باشند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 7 اردیبهشت ۱۳۹8
اتریوم روز 25 آوریل به زیر مووینگ اوریج ساده 50 روزه کاهش یافت اما به توقف ضرر مشخص شده توسط ما، یعنی 150 دلار نرسید. نقطه 150 دلار یک حمایت قدرتمند دارد. در صورت جهش مجدد قیمت از این حمایت، می‌توانیم انتظار رسیدن دوباره قیمت تا 167 دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت نتواند از مقاومت 167 دلار عبور کند، خرس‌ها دوباره سعی می‌کنند تا قیمت را به زیر مووینگ اوریج ساده 50 بکشانند. با رسیدن قیمت به زیر 150 دلار و پس از آن 144 دلار، روند نزولی احتمالا تشدید خواهد شد. امروز 7 اردیبهشت، شاخص RSI و خط EMA 20 وضعیت جالبی را از خود نشان نمی‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 10 فروردین ۱۳۹8
هم اکنون که در حال نوشتن این تحلیل هستیم، اتریوم در تلاش است تا از مقاومت پیش روی خود یعنی 144 دلار عبور کند. در یک ماه گذشته این ارز دیجیتال سه بار برای عبور از این مقاومت تلاش کرده بود که در هر سه بار را شکست خورد، بنابراین این سطح دارای اهمیت زیادی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

اگر گاو‌ها در شکستن مقاومت 144 دلاری موفق شوند، قیمت اتریوم سریعا می‌تواند تا 167 دلار افزایش یابد. مقاومت 167 دلار از مقاومت 144 دلار قوی‌تر است بنابراین عبور از 167 دلار با وضعیت فعلی خیلی محتمل نیست. با این حال در صورت رد شدن قیمت از مقاومت دوم، یک الگوی مثل صعودی تشکیل می‌شود که هدف قیمتی آن پس از چند مقاومت جزئی، سطوح 250 دلار است. دیدگاه صعودی ما در صورتی که قیمت به زیر خط روند صعودی (uptrend line – در تصویر) شکسته شود، نامعتبر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 18 اسفند ۱۳۹7
اتریوم به زیر خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه رسیده و تا خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه کاهش یافته است. عدم جهش مجدد اتر به بالای خط EMA یک نشانه منفی است. حمایت‌های اتریوم به ترتیب در قیمت‌های 134 دلار، 125 دلار و 116 دلار قرار دارند بنابراین تریدرها می‌توانند توقف ضرر و فروش اضطراری خود را در 125 دلار در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

در دیدگاه صعودی اگر اتر بتواند از سطوح فعلی یک جهش سریع را تجربه کند خیلی زود به قیمت 145 دلار خواهد رسید و در صورت رد شدن از این مقاومت کوچک، احتمالا تا قیمت 167 دلار رشد خواهد کرد. هم‌اکنون خطوط میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI هم در زیر 50 قرار دارد که نشان از تثبیت قیمت در یکی دو روز آینده دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 4 اسفند ۱۳۹7
اتریوم هم مانند بیت کوین طی سه روز گذشته خودش را در سطوح بالا نگه داشته است و تمایل رو به پایین از خود نشان نمی‌دهد. شرایط حاکی از این است که خریداران تمایل به ترک بازار را ندارند و با کمی پایین آمدن قیمت اقدام به خرید می‌کنند. این موضوع احتمال جهش قیمت تا 167 دلار و بالاتر را زیاد می‌کند. در صورت جهش قیمت به 167 دلار و رد شدن از این مقاومت احتمال صعود تا محدوده 183 دلار وجود دارد. توقف ضرر یا فروش اضطراری را می‌توانید در قیمت 125 دلار تنظیم کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه صعودی اگر اتریوم نتواند از مقاومت پیش رویش عبور کند، احتمال سقوط تا 134 دلار وجود دارد. در قیمت 134 دلار یک حمایت به شدت قدرتمند بسته شده است که احتمال شکسته شدنش در کوتاه مدت پایین است اما اگر شکسته شود، می‌توانیم انتظار سقوط تا 118 دلار را داشته باشیم.

اطلاعات کلی اتریوم
قیمت اتریوم $396.68
حجم کل بازار $44,468,200,000
تسلط به بازار 12.14%
حجم معاملات روزانه $9,459,350,000
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $396.68 / $378.07
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر $0 / 0
رتبه در بازار #2
اوج قیمت دلاری $1,396.42
تغییرات از اوج تاکنون -71.59%
به تومان6,180,555 تومان
نرخ دلار4,426 تومان
13 January 2018
تاریخ اوج قیمت۲۳ دی ۱۳۹۶
2 سال و 6 ماه قبل
اوج قیمت ریالی 9,223,100 تومان
تغییرات از اوج تاکنون -1.07%
به دلار$406.30
نرخ دلار22,700 تومان
05 August 2020
تاریخ اوج قیمت۱۶ مرداد ۱۳۹۹
3 روز قبل
تغییرات 1 ساعته -0.69%
تغییرات 1 روزه 1.13%
تغییرات 7 روزه 19.26%
تغییرات 14 روزه 23.49%
تغییرات 30 روزه -11.59%
تغییرات 60 روزه -23.56%
تغییرات شش ماهه -6.84%
تغییرات یک ساله 2.48%
تغییرات دو ساله -60.60%
قیمت به بیت کوین 1ETH = 0.033740BTC
تاریخ پیدایش 2015-07-30
سختی استخراج 2,553,390,298M
کل بلاک های استخراج شده 0
تراکنش ها بر ثانیه 0
تعداد نودها 0
متوسط کارمزد 0.00042 ETH
الگوریتم هش Ethash
هش ریت 191.10 Th/s
زمان ساخت بلاک 13.36s
ارز در دسترس/کل 112.1 Millions / 112.1 Millions

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

اشتراک
اطلاع از
guest
74 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
علی فرزانه
علی فرزانه
6 ماه پیش

تمام تحلیلهایتان اشتباه از آب در اومد ,نه پایان ۲۰۱۹ رشد نکرد بلکه کاهش هم یافت

Hamidreza Hamidi
Hamidreza Hamidi
9 ماه پیش

وقتی تحلیل نمیخوایید بزارید اعلام کنید یا کاری انجام ندید یا درست تا انتها پیش برید کاربر را سرکار نزارید

محمد آذرنیوار
مدیر
محمد آذرنیوار
9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
با عرض معذرت یه مدت بازار ثبات نداشت و تحلیل درستی نمیشد ارائه کرد. از این هفته دوباره تحلیل ها به طور منظم درج خواهد شد
ممنون از همراهی شما

هایزنبرگ
هایزنبرگ
9 ماه پیش

انشالله

taha
taha
8 ماه پیش

خیلی ممنون

علی فرزانه
علی فرزانه
6 ماه پیش

سلام متاسفانه هیچکدام از تحلیلها اصلا درست نیست و بیشتر ما رو گمراه کرده و روز بروز داره کاهش پیدا میکنه

شهاب خواجویی
شهاب خواجویی
10 ماه پیش

سلام.چرا دیگه تحلیل جدید نمیرارید تو سایت؟

محمد آذرنیوار
مدیر
محمد آذرنیوار
10 ماه پیش

سلام به دلیل تعطیلات محرم متاسفانه یک هفته از تحلیل ها رو از دست دادیم
امروز دوباره قرار داده شده
ممنون از همراهیتون

مرتضی مطوریان
مرتضی مطوریان
1 سال پیش

اگه ممکنه آدرس پیج این تحلیلگر رو ranadagger در سایت tradingview.com برای من بفرستید یا همین جا تو نظرات بنویسید.پیشاپیش ممنون از لطفتون

علی
علی
1 سال پیش

من دلار به صورت کش دارم و میخوام اتریوم بخرم میشه راهنماییم کنید

بابک
بابک
1 سال پیش

سلام با شکر از سایت ارز دیجیتال مقداری اتریوم میخوام هر کس بقروشه من خریدام

رامین پارسایی
رامین پارسایی
1 سال پیش
پاسخ  بابک

چقدر میخوای؟

علی قاسمی
علی قاسمی
1 سال پیش

سلام. برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال از چه ابزاری استفاده می کنید؟

Ali
Ali
1 سال پیش

سلام به سایت زیر مراجعه کن
https://tradingview.com

عارف
عارف
1 سال پیش

سلام گفته میشه تا آخر سال آینده دیگر بیت کوین قابل استخراج نیست !! اون وقت ما ماینر ها باید استخراجه ارز دیگه ای باید بپیوندیم ؟!یعنی با انت ماینر اس ۹ که دارم میتونم مثله در آمد بیت کوینی که دارم دوباره توی روال قبلی بیام!؟ یا افت شدیدی در درآمدم رخ میده!؟

محمد آذرنیوار
مدیر
محمد آذرنیوار
1 سال پیش
پاسخ  عارف

سلام این حرف از اساس اشتباهه و استخراج بیت کوین سال ها ادامه خواهد داشت

مهدخت
مهدخت
1 سال پیش

سلام بنظرتون كاهش قيمت ارزهاى ديجيتال ادامه دارد؟؟

سینا
سینا
1 سال پیش
پاسخ  عارف

سلام شما اگر ماینر هستید باید بدانید که استخراج بیت کوین حداقل تا سال 2040 هم به پایان نمیرسد.

BTC461
BTC461
1 سال پیش
پاسخ  سینا

با در نظر گرفتن افزایش تعداد ماینر ها و سختی شبکه بیت کوین و همچنین نصف شدن میزان پاداش هر بلاک در هر 4 سال ماینینگ تا سال 2140 ادامه خواهد داشت:)
بعد از اتمام هم ماینر ها باز میتونن از طریق اسیک هاشون درامد زایی داشته باشن از طریق کارمزد تراکنش های بیت کوین که روی بلاک چین پردازش میشن این طوری نیس ک ماینر ها بایستی بعد اون سال دستگاه هاشونو دور بیاندازن:) در کل میتونم بگم:
BTC will change the world….

Noface
Noface
1 سال پیش

سلام
میشه لطفاً بگید با توجه به داشتن لپ تاپ، دستگاههای ماینینگ و … برای هر دستگاه بهترین ارزی که میشه استخراج کرد در حال حاضر چیه؟
سپاس

BTC461
BTC461
1 سال پیش
پاسخ  Noface

به لینک زیر بروید:
https://arzdigital.com/category/mining/
برای دستگاه هایِ ک الگوریتم SHA-256 دارن ارز های بیت کوین و بیت کوین کش قابل ماین هستند
و برای اتریوم کارت های گرافیک NVIDIA و RADEON برای دیگر کوین ها با دستگاه های اسیک الگوریتم SCRIPT دوج کوین و ورج مناسب هستند
هر کوینی الگوریتم مناسب خودشو برای هر کوین داره

بابک
بابک
1 سال پیش

استاد تو یکی از این سایتهای خرید و فروش ارز دیجیتال درحال بررسی بودم که متوجه شدم دیشب قیمت اتریوم 1،800 شده برای خرید اما برای فروش شخص به اون سایت که ایرانی هم بود با کسر 400 هزار تومان از مبلغ ذکر شده خریدار بود! علتش چیه وآیا همه جا همینطوره؟ دوم اینکه من در ماینر گیت 0.003 واحد مونرو ماین کردم به پول ما چقدر میشه؟با تشکر

محمد
محمد
11 ماه پیش
پاسخ  بابک

خرید و فروش انجام میدن دیگه.مثل صرافی های دلار و یورو قیمت خرید و فروششون فرق داره

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 20 نوامبر (29 آبان) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
74
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x