Litecoin Litecoin

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

قیمت لایت کوین در چند روز گذشته بین میانگین‌های متحرک محبوس شده است. این حرکات عرضی نشان از احتیاط دو جبهه‌ی خریداران و فروشندگان در معاملات دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 20 نوامبر (29 آبان)

در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، قیمت باری دیگر به ناحیه‌ی مقاومتی ۶۲.۰۷۶۴ الی ۶۶.۱۴۸۶ دلار برخورد خواهد کرد. قیمت لایت کوین احتمالاً پس از شکست سطح ۶۶.۱۴۸۶ دلار به سمت بالا، شتاب حرکتی خواهد گرفت. در مقابل اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه بشوند، ریزش قیمتی تا ناحیه‌ی ۴۷.۱۸۵۱ الی ۵۰ دلار مورد انتظار خواهد بود. در صورت شکست این حمایت روند منفی ادامه‌دار خواهد شد.حد ضرر معاملات خرید نیز می‌تواند در قیمت ۴۷ دلار قرار داده شود.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل‌های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه‌های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود‌، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است، همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند‌، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۱ آبان 1398</strong>

لایت‌کوین در تلاش برای پیدا کردن خریداران بالای قیمت ۶۲.۰۷۶۴ دلار است. قیمت باری دیگر تا سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه پایین آمده است. اگر قدرت فروشندگان باعث کاهش قیمت تا زیر میانگین‌های متحرک شود، قیمت تا حمایت ۵۰ دلار پایین خواهد آمد. شکست سطح ۴۷.۱۸۵۱ دلار نیز نشانه‌ی قدرت گرفتن روند نزولی و استمرار آن می‌باشد. در هر صورت اگر حمایت ۵۰ دلاری حفظ شود، ممکن است قیمت چند روز به تحکیم جای پای خود در این سطح بپردازد. افقی شدن انتهای میانگین‌های ممتحرک و قرار گرفتن اندیکاتور RSI کمی بالاتر از ناحیه‌ی ۵۰ نیز این تحکیم قیمتی را تایید می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت‌کوین 12 نوامبر (21 آبان)

از سوی دیگر اگر قیمت به میانگین‌های متحرک واکنش نشان دهد و بالای سطح ۶۶.۱۴۸۶ دلار تثبیت شود، حرکتی احتمالی تا قیمت ۸۰.۲۷۳۱ دلار خواهد داشت. حد ضرر معاملات خرید می‌تواند در قیمت ۴۷ دلار قرار داده شود و با مشاهده‌ی حرکت صعودی قیمت به سطوح بالاتر انتقال یابد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۵ آبان 1398</strong>

قیمت لایت‌کوین در چند روز گذشته بین دو میانگین متحرک خود محصور شده است که این موضوع نشان‌دهنده‌ی تعادل بین خریداران و فروشندگان است. این تعادل در صورت شکسته شدن سطح ۶۳.۳۸۷۶ دلار به بالا به سمت خریداران می‌چرخد. در بالای این سطح یک رالی قیمتی صعودی تا سطح ۸۰.۲۷۳۱ دلار محتمل است.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 5 نوامبر (14 آبان)

از طرفی دیگر با شکسته شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت پایین فروشندگان قدرت خواهند گرفت و در زیر این سطح احتمال دیده شدن ناحیه‌ی ۴۷.۱۸۵۱ الی ۵۰ دلار نیز محتمل خواهد بود. افقی شدن خطوط میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور RSI در محدوده‌ی میانی بازه‌ی خود نیز اشاره به تثبیت قیمتی در لایت‌کوین دارند. هر کونه شکست قیمت به زیر سطح 47.1851 دلار نشان از ادامه‌ی روند نزولی دارد. معامله‌گران می‌توانند با قرار دادن حد ضرر خود زیر سطح ۴۷ دلار از موقعیت‌های خرید (Long position) خود مراقبت کنند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۳۰ مهر 1398</strong>

رنج معاملاتی لایت کوین همچنان تنگ تر و تنگ تر می‌شود و هم‌اکنون قیمت بین خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر) و حمایت ۵۰ دلار جا خشک کرده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 22 اکتبر (30 مهر)
برای مشاهده سایز کامل روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از طرف پایین رنج عبور کند و به زیر ۵۰ دلار برسد، سقوط به ۴۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود. منفی بودن شاخص RSI و رو به پایین بودن خطوط میانگین متحرک (EMA و MA) نشان می‌دهند که وضعیت چندان برای لایت کوین جالب نیست. از طرف دیگر به نظر می‌رسد که در نزدیک کف قیمت باشیم و سطح ۴۰ دلار آخرین کف نقره ارزهای دیجیتال باشد.

اولین نشانه تغییر روند از نزولی به صعودی زمانی است که قیمت بتواند از خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) عبور کند. اگر این مقاومت شکسته شود، جهش به ۸۰ دلار دور از ذهن نیست.

خط روند نزولی و خط MA ۵۰ هر دو در نزدیک سطح ۶۲ دلار قرار دارند بنابراین می‌توانیم قیمت ۶۲ دلار را مقاومت اصلی لایت کوین بدانیم.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۵ مهر 1398</strong>

لایت کوین تاکنون چندین بار برای عبور از خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) تلاش کرده است که هر بار ناموفق بوده و این نشانه‌ای برای سقوط است. حمایت بحرانی نقره ارزهای دیجیتال در قیمت ۵۰ دلار بسته شده است. شاخص RSI هم وضعیت جالبی از خود نشان نمی‌دهد و در محدوده منفی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 17 اکتبر (25 مهر)

کاهش قیمت به زیر ۵۰ دلار موجب تداوم و تشدید روند نزولی می‌شود که می‌تواند قیمت را تا ۴۰ دلار هم پایین بکشد.

از دیدگاه صعودی، اگر حمایت ۵۰ دلاری حفظ شود، امید رسیدن قیمت به بالای رنج معاملاتی آغاز خواهد شد. روند صعودی زمانی خواهد آمد که قیمت بتواند از ۶۳ دلار عبور کند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۶ مهر 1398</strong>

لایت کوین طی چند روز گذشته در یک رنج معاملاتی کوچک بین ۵۰ تا ۵۸ دلار معامله شده است. این نشان می‌دهد که فشار فروش کاسته شده است اما همچنان خرید چندانی وجود ندارد. عبور قیمت از مرز ۵۸ دلار اولین نشانه تغییر روند خواهد بود. روند صعودی اصلی زمانی آغاز خواهد شد که قیمت بتواند از خط روند نزولی (Downtrend line در تصویر) که در قیمت حدود ۶۶ دلار قرار دارد، عبور کند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 8 اکتبر (16 مهر) از دیدگاه نزولی اگر قیمت لایت کوین به زیر ۵۰ دلار برسد می‌توانیم انتظار ادامه سقوط تا ۴۰ دلار را داشته باشیم. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر خود را در زیر ۵۰ دلار در نظر داشته باشند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۹ مهر 1398</strong>
لایت کوین تلاش می‌کند تا دوباره به سطوح بالا برگردد. اولین مانع این ارز دیجیتال برای رسیدن به این هدف، قیمت ۶۲ دلار خواهد بود. هر دو خط میانگین متحرک رو به پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در نزدیکی ناحیه اشباع فروش قرار دارد که وضعیت خوبی را نشان نمی‌دهند. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر) اولین نشانه‌های صعودی وقتی خودشان را نشان می‌دهند که نقره ارزهای دیجیتال یعنی لایت کوین بتواند خودش را برای سه روز بالای ۶۲ دلار نگه دارد. مقاومت اصلی لایت کوین در ۸۰ دلار قرار دارد که در صورت عبور از آن، می‌توانیم شاهد جهشی به سمت ۱۰۵ دلار باشیم.
<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۶ شهریور 1398</strong>
لایت کوین طی چند روز اخیر بسیار پرقدرت ظاهر شده است. این ارز دیجیتال برای ادامه صعودش باید بتواند از خط روند نزولی (Downtrend line در تصویر عبور کند) که در نزدیکی سطح ۷۷ دلار قرار دارد. خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) هم در نزدیکی این خط واقع شده است که با یکدیگر یک مقاومت سنگین را تشکیل داده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

اگر قیمت بتواند از خط روند نزولی عبور کند، یک جهش شدید را می‌توان متصور شد که قیمت را تا ۱۰۶ دلار به پیش می‌برد. پس از ۱۰۶ دلار، هدف ۱۲۵ دلار خواهد بود. با توجه به قوی بودن مقاومت روی ۷۷ دلار، نقره ارزهای دیجیتال کار سختی خواهد داشت. از دیدگاه نزولی، محدوده حمایت لایت کوین بین ۶۲ تا ۵۸ دلار بسته شده است که یک حمایت به شدت قدرتمند است و بعید به نظر می‌رسد که شکسته شود. ریسک خرید در این محدوده به شدت پایین است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۲ شهریور 1398</strong>
لایت کوین همچنان وضعیت خوبی ندارد اما احیا شدندش در این سطوح امیدواری را افزایش می‌دهد که شاید در کف قیمت هستیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

لایت کوین برای تغییر روند کوتاه مدت خود از نزولی به صعودی باید از یک مقاومت مهم عبور کند. این مقاومت چیزی نیست جز خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر که هم‌اکنون روی قیمت ۷۲ دلار قرار دارد) پس از عبور از EMA ۲۰ قیمت می‌تواند خیلی سریع تا MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر که هم‌اکنون روی قیمت ۸۳ دلار قرار دارد) افزایش یابد. در قیمت ۸۳ دلار یک مقاومت به شدت قدرتمند داریم زیرا خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) هم در این نقطه قرار دارد. اگر مقاومت ۸۳ دلاری شکسته شود، می‌توانیم جهش تا ۱۰۵ دلار را شاهد باشیم.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۵ شهریور 1398</strong>
لایت کوین در دفاع از حمایت خود یعنی ۶۹.۹ دلار موفق عمل کرده است اما نتوانسته که از آن فاصله بگیرد. این نشان می‌دهد که در این وضعیت بین خریداران و فروشندگان تعادل برقرار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

اگر بار دیگر قیمت به مرز ۶۹.۹ دلار برگردد و در زیر آن بسته شود، کفه ترازو به سمت روند نزولی سنگینی خواهد کرد. پس از شکسته شدن حمایت، حمایت بعدی در ۵۸ دلار قرار خواهد داشت. از دیدگاه صعودی اگر نقره ارزهای دیجیتال بتواند خودش را به بالای خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر که هم‌اکنون در قیمت ۷۸ دلار قرار دارد) برساند، شاهد روند صعودی کوتاه مدت اما قدرتمندی خواهیم بود. مقاومت بعدی لایت کوین بعد از ۷۸ دلار، در ۸۳ دلار یعنی خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) قرار دارد. پس از شکسته شدن این مقاومت، قیمت می‌تواند تا ۱۰۵ دلار صعود کند که مقاومت اصلی است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۹ مرداد 1398</strong>
لایت کوین دو روز پیش (۱۸ آگوست) بار دیگر در سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ درصد احیا شد. نقره ارزهای دیجیتال در خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) با مقاومت روبرو خواهد شد که اگر شکسته شود می‌توانیم انتظار رشد تا خط SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

عبور قیمت از SMA ۵۰ نشان می‌دهد که روند نزولی به اتمام رسیده است. اولین مقاومت در ۱۰۵ دلار قرار دارد که با شکسته شدنش احتمال جهش تا بالاترین قیمت اخیر یعنی ۱۴۵ دلار وجود دارد. از دیدگاه نزولی، حمایت بحرانی لایت کوین در ۶۹ دلار بسته شده است که پایین‌تر از آن می‌تواند به سقوط تا ۴۹ دلار منجر شود که سطح ۷۸.۶ درصد فیبوناچی اصلاحی است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۲ مرداد 1398</strong>
حمایت لایت کوین در ۸۳ دلار بسته شده است و مقاومت آن در خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) واقع است که هم‌اکنون روی قیمت ۹۲ دلار قرار دارد. اگر حمایت شکسته شود می‌توانیم منتظر قیمت ۷۶ دلار باشیم و اگر مقاومت شکسته شود، می‌توانیم منتظرجهش تا ۱۰۵ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

مقاومت ۱۰۵ دلاری بسیار قدرتمند است که اگرقیمت بالای آن بسته شود، هدف بعدی ۱۴۰ دلار خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۵ مرداد 1398</strong>
لایت کوین با توجه به رویداد نصف شدن پاداش استخراجش، روز گذشته (۱۴ مرداد) توانست تا ۱۰۸ دلار هم بالا برود اما خیلی سریع دوباره قیمت آن کاهش یافت. محدوده مقاومت لایت کوین در بین ۱۰۵ تا ۱۱۰ دلار بسته شده است. مسطح بودن خط EMA ۲۰ و قرار داشتن شاخص RSI در ناحیه وسط نشان می‌دهند که احتمالا طی یکی دو روز آینده شاهد یک تثبیت قیمت در نقره ارزهای دیجیتال باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

در صورت عبور قیمت لایت کوین از ۱۱۰ دلار، روند صعودی خواهد شد. SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) هم در همین نقطه قرار دارد که اگر شکسته شود، قیمت می‌تواند به راحتی به ۱۲۰ دلار برسد و با عبور از ۱۲۰ دلار می‌توانیم انتظار جهش تا ۱۴۰ دلار را داشته باشیم. بنابراین در بالای نقطه ۱۱۰ دلار برای ورود مناسب است. از دیدگاه نزولی، حمایت قدرتمند لایت کوین در ۹۰ دلار بسته شده است که اگر شکسته شود، سقوط تا ۷۶ دلار دور از ذهن نیست.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۸ مرداد 1398</strong>
لایت کوین که کمتر از یک هفته به نصف شدن پاداش استخراجش باقی مانده است، وضعیت جالبی روی نمودارها ندارد. هر دو خط میانگین متحرک به سمت پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم محدوده منفی قرار دارد که نشانه‌های خوبی نیستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی اگر قیمت لایت کوین به زیر ۷۶ دلار برسد، می‌توانیم منتظر سقوط تا ۶۹ دلار باشیم. از سوی دیگر، اگر قیمت لایت کوین بتواند به بالای خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) صعود کند، دیدگاه نزولی ما نامعتبر خواهد بود و روند صعودی کوتاه مدتی حکمرفا می‌شود. با رد شدن قیمت لایت کوین از خط روند نزولی، مقاومت بعدی در خط SMA (خط قرمز در تصویر) قرار خواهد داشت.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱ مرداد 1398</strong>
خریداران نتوانستند لایت کوین را به بالای خط مقاومت EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) برسانند که یک نشانه نزولی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

خط EMA ۲۰ که در روند صعودی اخر به عنوان حمایت از آن یاد می‌شد، حالا نقش مقاومت را ایفا می‌کند. این نشان می دهد که احساسات بازار از خرید در کف به فروش در صعود تغییر کرده است. حمایت اصلی لایت کوین در محدوده بین ۸۳.۶۵ و ۷۶ دلار قرار دارد. اگر قیمت لایت کوین به زیر ۷۶ دلار برسد، می‌تواند تا ۵۸ دلار سقوط کند. با این حال اگر از این حمایت دفاع شود، می‌توانیم بسیار امیدوار باشیم. با رسیدن قیمت لایت کوین به بالای ۱۰۶ دلار می‌توانیم تایید کنیم که روند نزولی به صعودی تبدیل شده است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۵ تیر 1398</strong>
لایت کوین به زیر کانال صعودی رسیده و هم‌اکنون در تلاش برای فاصله گرفتن از نقطه حمایت ۸۳ دلاری است. خط EMA ۲۰ رو به پایین میل می‌کند و شاخص RSI هم در نزدیکی منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشانه‌های مثبتی نیستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی اگر قیمت لایت کوین به زیر ۸۳ دلار برسد، می‌توانیم انتظار سقوط تا ۶۶ دلار را داشته باشیم. از دیدگاه صعودی، اگر لایت کوین دوباره وارد کانال صعودی که در تصویر مشخص است شود، می‌توانیم دوباره امیدوار به سطوح بالاتر باشیم. هر گونه جهش مجدد، در خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) با مقاومت روبرو خواهد شد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۱ تیر 1398</strong>
لایت کوین پس از برخورد با SMA-50 واکنش نشان داده و تا خط مقاومت کانال افزایش یافت، اما در شکست آن ناکام بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

خط میانگین متحرک EMA-20 روزه به حالت صاف درآمده و RSI در منطقه زیرین محدوده میانی قرار دارد. این نشانه‌ها به یک تثبیت قیمت آتی اشاره دارند که می‌تواند در محدوده ۱۱۱ تا ۱۴۱ دلار در روزهای آینده اتفاق بیافتد. در صورت شکسته شدن حمایت ۱۱۱ دلاری، حمایت بعدی که می‌تواند موثر واقع شود کف کانال صعودی خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۴ تیر 1398</strong>
در حالی که لایت کوین روز ۲۲ ژوئن به بالای ۱۴۰ دلار رسید، این ارز دیجیتال در عبور از مقاومت ۱۴۲ دلاری ناتوان بود. در حال حاضر گاوها تلاش می‌کنند تا لایت کوین را در بالای کانال صعودی نگه‌ دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

خط مقاومت قبلی در این کانال حالا باید به عنوان یک حمایت قدرتمند عمل کند. اگر قیمت از این حمایت جهش داشته باشد، نقره ارزهای دیجیتال می‌تواند به هدفش یعنی ۱۵۸ دلار و بالاتر از آن ۱۸۴ دلار برسد. اگر دفاع از حمایت ناموفق باشد، لایت کوین دوباره به داخل کانال باز می‌گردد. این ارز دیجیتال در EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر)، یک حمایت قوی دارد اما اگر شکسته شود، سقوطی تا SMA ۵۰ ( خط قرمز در تصویر) محتمل خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۸ خرداد 1398</strong>
لایت کوین همچنان در روند صعودی به سر می‌برد. خریداران پس از اینکه کانال صعودی را شکستند، در تلاش برای تثبیت قیمت بر روی مقاومت ۱۴۰ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو میانگین متحرک شیب مثبتی دارند و RSI در محدوده مثبت و نزدیک به اشباع خرید قرار گرفته است. مقاومت بعدی لایت کوین پس از شکسته شدن ۱۴۰ دلار، در سطح ۱۵۸ دلار قرار دارد. در صورت شکسته شدن این سطح هم، صعود تا ۱۸۴ دلار می‌تواند ادامه پیدا کند. با حرکت قیمت به سطح بالاتر، احتمال اصلاح قیمت شدید نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. با این حال معامله‌گران می‌توانند EMA20 روزه (خط بنفش رنگ) را به عنوان اولین حمایت این ارز دیجیتال در نظر بگیرند. حمایت‌های بعدی نیز به ترتیب MA50 (خط نارنجی رنگ) و کف کانال صعودی خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۸ خرداد 1398</strong>
لایت کوین در برخورد با EMA20 روزه واکنش مثبتی نشان داد و بار دیگر به روند صعودی برگشت. دفاع خریداران از خط حمایتی اول، نشانه مثبتی برای روند فعلی لایت کوین است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

خریداران هم‌اکنون تلاش می‌کنند تا قیمت را دوباره به سمت محدوده ۱۲۱-۱۲۷ دلار هدایت کنند. در صورت موفقیت آن‌ها هدف بعدی که می‌توان منتظرش بود، ۱۵۸ دلار است. همچنین لایت کوین در مسیر صعود با برخی مقاومت‌های جزئی در سطوح ۱۴۰ و ۱۴۷ دلار روبرو خواهد شد. معامله‌گران باید مواظب واگرایی منفی تشکیل شده بر روی شاخص RSI باشند که در حال حاضر تنها نشانه منفی مشاهده شده بر روی نمودار لایت کوین است. دیدگاه صعودی در صورتی که لایت کوین به زیر قیمت ۹۱ دلار سقوط کند، اعتبارش را از دست خواهد داد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۱ خرداد 1398</strong>
لایت کوین موفق شد تا سطح ۱۲۰ دلار افزایش یابد. روند صعودی همچنان پایدار است و تا زمانی که میانگین‌های متحرک رو به بالا باشند و RSI در محدوده مناسبی باشد، این روند باقی خواهد ماند. اما معامله‌گران باید مواظب واگرایی منفی شکل گرفته بر روی RSI باشند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن حمایت میانگین متحرک EMA ۲۰ لایت کوین‌، می‌تواند آن را تا ۹۱ دلار پایین بکشد. از این رو بهتر است معامله‌گران حدضرر را بر روی ۹۰ دلار قرار دهند. در صورتی که روند صعودی ادامه پیدا کند، می‌توان انتظار افزایش دوباره تا محدوده ۱۲۱ – ۱۲۷ دلار را داشت. شکسته شدن این محدوده احتمال رشد قیمت تا هدف ۱۵۸ دلار را افزایش خواهد داد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۴ خرداد 1398</strong>
لایت کوین که تا چند ماه آینده پاداش استخراجش نصف می‌شود، توانست به خوبی از مقاومت ۹۱ دلار عبور کند و حالا برای شکستن مقاومت بعدی در قیمت ۱۰۷ دلار دندان تیز کرده است. اگر بتواند این مقاومت را هم بکشند، می‌توانیم انتظار رشد شدید تا ۱۵۸ دلار را داشته باشیم. خطوط میانگین متحرک و شاخص RSI هم هر دو در جهت مثبت هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

در طول اصلاح قیمت قبلی، لایت کوین توانسته بود از حمایت ۸۴ دلار دفاع کند، پس می‌توانیم آن را به فال نیک گرفته و حمایت قدرتمندی در نظر بگیریم. با این حال اگر این حمایت ناموفق باشد، احتمال سقوط تا ۷۴ دلار دور از ذهن نیست.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۸ اردیبهشت 1398</strong>
لایت کوین پس از اینکه مقاومت ۹۱ دلاری را شکست تا حدود ۱۱۰ دلار افزایش یافت. قیمت ۹۱ دلار تبدیل به حمایتی برای لایت کوین شده بود که نتوانست از آن دفاع کند. هم‌اکنون حمایت نقره ارزهای دیجیتال در قیمت ۸۴ دلار بسته شده است و پیش‌بینی می‌کنیم که این ارز دوباره برای رد شدن از ۹۱ دلار تلاش کند که به نظر نمی‌رسد کار سختی باشد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)   از دیدگاه نزولی، لایت کوین یک محدوده حمایتی بسیار قدرتمند بین ۸۴ تا ۷۴ دلار دارد که اگر شکسته شود، قیمت تا ۶۶ دلار جای سقوط خواهد داشت.
<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۲۱ اردیبهشت 1398</strong>
لایت کوین طی چند روز گذشته خود را در بالای خطوط میانگین متحرک نگاه داشته است و با توجه به نصف شدن پاداش استخراجش طی ماه‌های آینده، وضعیت بدی را از خود نشان نمی‌دهد. با این حال هر دو میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI هم در نزدیکی وسط قرار دارد بنابراین طی یکی دو روز آینده احتمالا شاهد تثبیت قیمت لایت کوین باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

مقاومت لایت کوین در ۹۱ دلار قرار دارد که خیلی وقت است شکسته نشده است بنابراین به عنوان یک مقاومت روانی از آن یاد می‌شود. با شکسته شدن مقاومت ۹۱ دلار، الگوی فنجان و دسته تشکیل می‌شود که هدفش قیمت ۱۵۸ دلار است. از دیدگاه نزولی حمایت لایت کوین در محدوده ۶۶ تا ۶۰ دلار بسته شده است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۱۴ اردیبهشت 1398</strong>
لایت کوین از EMA ۲۰ عبور کرده است که نشانه‌ای مثبت قملداد می‌شود. حالا احتمال رشد نقره ارزهای دیجیتال تا ۸۴ دلار وجود دارد و پس از عبور از آن، با مقاومت ۹۱ دلاری مواجه خواهد شد. با رد شدن قیمت از ۹۱ دلار الگوی فنجان و دسته کال می‌شود که هدف آن قیمت ۱۵۸ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی اگر لایت کوین در عبور از مقاومت‌های پیش‌رو ناتوان باشد، احتمالا طی چند روز آینده در یک رنج‌باوند معامله خواهد شد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۷ اردیبهشت 1398</strong>
لایت کوین طی دو روز گذشته در میانگین متحرک ساده ۵۰ (SMA)، یعنی حدود قیمت ۷۲ دلار با حمایت روبرو شده است. هر دو خط میانگین متحرک ساده مسطح هستند و شاخص RSI هم زیر نقطه وسط بوده که نشان از عدم میل به صعود است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

اگر لایت کوین بتواند از ۷۶ دلار عبور کند و خود به بالای کانال نزولی برساند، می‌توان امیدوار به رشد تا ۸۴ دلار و بالاتر از آن ۹۱ دلار بود. از دیدگاه نزولی اگر نقره ارزهای دیجیتال نتواند از سطوح ۷۲ الی ۷۰ دلار دفاع کند، سقوط تا ۶۲ دلار دور از ذهن نیست.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین - ۳۱ فروردین 1398</strong>
لایت کوین طی چند روز گذشته خودش را روی خط EMA ۲۰ (طبق تصویر حدود ۸۰ دلار) نگهداشته است. این نشان می‌دهد که برای دفاع از این حمایت مصر است. خط EMA ۲۰ رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI در بالای نقطه وسط قرار دارد. این نشان دهنده برتری گاوها است. اگر نقره ارزهای دیجیتال بتواند خود را به بالای ۸۴.۴ دلار برساند، می‌توان انتظار رشد سریع به محدوده ۹۱ تا ۱۰۰ دلار را داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن محدوده مقاومت ۹۱ تا ۱۰۰ دلاری باعث تکمیل شدن الگوی کف چرخشی (rounding bottom) می‌شود که هدف آن قیمت ۱۵۹ دلار است. از دیدگاه نزولی اگر لایت کوین سقوط کند در قیمت ۷۴ دلار با حمایت روبرو خواهد شد. اگر این حمایت شکسته شود، سقوط دیگری تا ۶۲ دلار محتمل است. بنابراین زیر ۷۴ دلار می‌تواند نقطه خوبی برای توقف ضرر (فروش اضطراری) باشد.

اطلاعات کلی لایت کوین
قیمت Litecoin$0
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$0
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0 / $0
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0 / $0
رتبه در بازار#19
اوج قیمت دلاری $0
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به تومان۰ تومان
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 2 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۰ تومان
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به دلار$0
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 2 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه 0%
تغییرات 7 روزه 0%
تغییرات 30 روزه 0%
تغییرات 90 روزه 0%
تغییرات یک ساله 0%
از ابتدای سال میلادی 0%
از اولین قیمت 0%
قیمت به بیت کوین1LTC = 0BTC
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

22 دیدگاه
شایان اقاجانی
شایان اقاجانی
3 سال و 5 ماه قبل

سلام این ارز های رایگانه بیت کویین و لایت و اتریوم قابل فروش هست؟

فرشاد
فرشاد
6 سال و 1 ماه قبل

میشه چنذتا سایت خارجی برای تحلیل تکنیکال بدین

محسن
محسن
6 سال و 1 ماه قبل

سلام
من روی 248 لایت کوین رو فروختم
الان روی 258 بخرم یا صبر کنم بیاد پایین؟

مصطفی ت
مصطفی ت
6 سال و 2 ماه قبل

به نظرتون با یک یکو خورده ای میلیون چه ارزی بگیرم بهتره
بیت کوین اینا که نمیصرفه با اونقدر پول نه؟

اردبیل بالاسی
اردبیل بالاسی
3 سال و 2 ماه قبل
پاسخ  مصطفی ت

برو لایت کوین بگیر فقط لایت کویین و یا اتریوم بعد 1 الی 2 ماه که آلت پارتی تموم میشه بپر رو بیت کوین بمون تا آخر سال 2021 حالشو ببر 67 بیت کوین تا العان جمع کردم بیت کوین مثل طلاست باید وزنشو زیاد کنی نه اینکه روش سود کنی :| والا با این نوناشون

بابک ب
بابک ب
6 سال و 2 ماه قبل
پاسخ  مصطفی ت

Ripple بخر

پوراکبری
پوراکبری
6 سال و 2 ماه قبل

سلام میشه در ارتباط با کیف پول خیلی امن و ریپل کمک کنید اینکه چطور میشه ریپل گرفت

سعید احمدی
سعید احمدی
6 سال و 2 ماه قبل

سلام
کیف پول cryptonator رو نصب کن وب سایت هم داره و توش اکانت بساز
بعد مقداری بیت کوین بخر از صرافی های داخلی مثلا فرهاد اکسچنج با wmiran و به آدرس بیت کوین کیف پولت بفرست
بعد تو ارزهای پشتیبانی شده کیف پولت ریپل رو انتخاب کن و کیف پول براش بساز
دو نکته
اول اینکه کیف پول ریپل رو باید از وب سایت بسازی و نرم افزار موبایل این یکی رو نمیسازه
دوم اینکه حدود20 ریپل اگه اشتباه نکنم از موجودیت تو کیف پول بلاک میشه و قابل دسترسی نیست که این مربوط به خود ریپل هست وبه کیف پولت ربطی نداره
بعد توقسمت اکسچنج نرم افزار بیت کوینها رو به ریپل چنج کن
من حدود 26 ریپل و 2800 داگ ای کوین به همین روش گرفتم
الان هم میخوام کمی بیت کوینم رو به لایت کوین چنج کنم با همین کیف پول
این کیف پول روسی هست و احتمال تحریم کردن وبلاک کردن حساب هامون توش خیلی کمه
موفق ابشید

علوی
علوی
6 سال و 2 ماه قبل

سلام.برای افتتاح حساب لایت کوین وکیف پول لطفاراهنمایی بکنید

رضا فرهنگ
رضا فرهنگ
6 سال و 2 ماه قبل

نرم افزار تحلیتون چی هست؟؟؟

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال و 2 ماه قبل

سلام فعلا تحلیل شخصی نیست و از سایت های دیگه ترجمه می کنم

بهنام
بهنام
6 سال و 2 ماه قبل

سلام من میخوام بیت کویین و لایت کویین خریداری کنم اما نمیدونم چجوری ،ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال و 2 ماه قبل
پاسخ  بهنام

سلام بیت کوین رو می تونید از صرافی های داخلی یا سایت localbitcoin با ریال خریداری کنید. یا اینکه در صرافی های خارجی با حساب های بین المللی اقدام به این کار کنید.
برای لایت کوین هم می تونید بیت کوین بخرید بعد از طریق سایت changelly تبدیل کنید به لایت کوین

احمد
احمد
6 سال و 2 ماه قبل

درود وقت بخیر، به نظر شما بین ارزهای LiteCoin, IOTA, ByteCoin, Monero, Etherium روی کدام سرمایه گذاری (زمان/ هزینه/تحلیل) کنم بهتره ؟ یا اینکه تخم مرغ هارو یکجا نخوابونم...

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال و 2 ماه قبل
پاسخ  احمد

سلام واقعا همه این ارزهایی که فرمودید خوبن به نظر من در بلند مدت اتریوم و لایت کوین بهتر هستن
البته این نظر من بود و خودتون مختار هستید

سعید احمدی
سعید احمدی
6 سال و 2 ماه قبل

سلام و خسته نباشید
تحلیل ها رو مرتب میخونم و ممنون از زحماتتون
من حدود 200 میل بیت کوین و 1 ایتر و 2800 داگ ای کوین و 26 ریپل سرمایه گذاری کردم
میخوام حدود 50 میل از بیت کوین هامو چنج کنم و روی سایر ارزها سرمایه گذاری کنم
ملاکم هم نمودار های بلند مدت coinmarketcap هست
نظرم روی bytecoin و لایت کوین و آیوتا و کاردانا هست و شاید کمی از ایت هم به ایتر کلاسیک چنج کنم
خواستم نظرتون رو بدونم که
اولا بیت کوین رو چنج کنم یا نگه دارمش و ایتر رو چنج کنم
دوما بین کوین های مد نظرم اولویت رو به کدوم میدید....آیا از هرکدوم مقداری بگیرم یا اینکه تمام مبلغ رو روی یکی از اینها سرمایه گذاری کنم
ممنون و موفق باشید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال و 2 ماه قبل

سلام سعید جان ممنوم
من نمی تونم نظر بدم در این مورد چون مسئولیت داره برام
فقط پیشنهاد میدم بیت کوین رو سعی کنید اصلا چنج نکنید و نگه دارید. مخصوصا الآن که قیمت پایین اومده
می تونید توی گروه تلگرام ما از دوستان سوال کنید
موفق و پیروز باشید.

سعید
سعید
6 سال و 1 ماه قبل

آدرس گروه تلگرام رو لطف می کنید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  سعید
رهاورد
رهاورد
6 سال و 2 ماه قبل

رشد بقيه ارزهاي ديجيتالي هيجاني نيست. فقط بيت كوين هست كه با اين همه طرفداري كه پيدا كرده تا اخر دسامبر ٢٠١٧ بيست هزار دلارميرسه و حتي ممكنه رد بكنه اين مرز رو.

حسن دانا
حسن دانا
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  رهاورد

یاد 20 هزار بخیر
شد 40

آرمان
آرمان
2 سال و 3 ماه قبل

یاد 40 هزار بخیر
شد 65