00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > تحلیل هفتگی > تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد)
تحلیل هفتگی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد)

بیت کوین طی دو روز گذشته خودش در بالای خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) نگه داشته اما در بازگشت سریع به سطوح بالا ناموفق بوده است. از آنجایی که خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در بالای ۵۰ قرار دارد، روند همچنان مثبت است. با این حال با توجه به این‌که قیمت نتوانست پس از رد شدن از خط روند نزولی، به سطوح بالاتر دست یابد، باید احتیاط کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

خطوط میانگین متحرک و خط روند نزولی هر دو در یک نقطه قرار دارند که باعث ایجاد یک حمایت قدرتمند در آنجا شده است. اگر بیت کوین بتواند خودش را به بالای مقاومت ۱۲,۳۰۴ دلار برساند، می‌توانیم انتظار جهش قیمت تا ۱۳,۱۵۶ دلار را داشته باشیم. پس از ۱۳,۱۵۶ دلار، هدف بعدی ۱۳,۹۷۳ دلار است.

از سوی دیگر اگر قیمت به زیر خطوط میانگین متحرک (خطوط بنفش و قرمز در تصویر) برسد، احتمال سقوط قیمت تا ۹,۰۸۰ دلار وجود دارد.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

بیت کوین سه روز پیش یعنی ۳ آگوست توانست به بالای خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) برسد و صعودش را آغاز کند. حالا پادشاه ارزهای دیجیتال در تلاش است که از خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) به سمت بالا فاصله بگیرد. اگر موفق شود، نشان دهنده میل به خرید در سطوح بالاتر خواهد بود که می‌تواند قیمت را تا ۱۳,۱۵۶ دلار افزایش دهد و با عبور از ۱۳,۲۰۰ دلار می‌تواند به ۱۳,۹۷۳ دلار برسد. اصلی‌ترین مقاومت بیت کوین در ۱۳,۹۷۳ دلار قرار دارد که اگر شکسته شود، صعود قیمت تا ۱۷,۲۰۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

هر دو میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان می‌دهند علاقه به خرید بالاست. با این حال تریدرها باید بسیار مراقب باشند زیرا در سطوح فعلی ثبات زیادی وجود ندارد.

اگر قیمت دوباره به زیر خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) برگردد، نشان می‌دهد که در سطوح بالاتر میل به خرید کاهش می‌یابد. حمایت‌های بیت کوین در خطوط میانگین متحرک (خط بنفش و قرمز در تصویر) قرار دارند که بسیار قدرتمند هستند. با این حال، اگر این حمایت‌ها شکسته شوند، روند دوباره نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۸ مرداد ۱۳۹۸

بیت کوین دو روز پیش یعنی در ۲۸ جولای، تا نزدیکی خط حمایت بحرانی در ۹,۰۸۰ دلار هم سقوط کرد. به نظر می‌رسد خط حمایت ۹,۰۸۰ دلار بسیار قدرتمند باشد زیرا برای چندمین بار است که از آن دفاع می‌شود. با این حال در سطوح قیمتی بالاتر، میل به خرید کاهش می‌یابد. خط EMA 20 به سمت پایین میل می‌کند و شاخص RSI هم در محدوده منفی است که نشانه‌های مثبتی تلقی نمی‌شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

اگر خط حمایت بحرانی ۹,۰۸۰ دلار شکسته شود و قیمت به زیر این سطح برسد، می‌توانیم بگوییم که خط حمایت بعدی در ۷,۴۵۱ دلار قرار خواهد داشت.

از دیدگاه صعودی، اگر حمایت نگه داشته شود و گاوها بتوانند دوباره قیمت را به بالای خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) برسانند، احتمال رسیدن قیمت به خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۱ مرداد ۱۳۹۸

بیت کوین در یک برزخ و بین بهشت و جهنم قرار دارد. طی چهار روز گذشته قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال در بین خطوط EMA 20 و SMA 50 در نوسان است. این نشان می‌دهد که میان خریداران و فروشندگان یک تعادل نسبی بر قرار است و فعلا باید برای حرکت بعدی منتظر بمانیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

اگر قیمت بیت کوین بتواند از خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) که هم‌اکنون در قیمت حدود ۱۰,۷۳۶ دلار واقع است، عبور کند، می‌توانیم انتظار صعود تا خط مقاومت بعدی یعنی ۱۳,۹۷۳ دلار را داشته باشیم. بعد از آن، شکسته شدن مقاومت ۱۳,۹۷۳ دلاری به شدت مثبت خواهد بود و می‌تواند قیمت را حتی تا ۱۷,۰۰۰ دلار هم پیش ببرد.

برای احتیاط بیشتر، خریداران بهتر است تا زمان عبور قیمت از سطح ۱۱,۱۰۰ دلار صبر کنند.

از دیدگاه نزولی اگر قیمت به زیر خط SMA 50 (خط قرمز در تصویر) برسد که هم‌اکنون در قیمت حدود ۱۰,۱۵۴ دلار واقع است، احتمال سقوط تا ۹,۷۲۷ دلار وجود خواهد داشت. حمایت بحرانی بیت کوین در قیمت ۹,۰۸۰ دلار قرار دارد که اگر شکسته شود، سقوط قیمت به ۷,۴۵۱ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بیت کوین دو روز پیش یعنی ۱۴ جولای به زیر مثلث متقارن (symmetrical triangle در تصویر) شکسته شد که یک نشانه نزولی است. خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) در حال مسطح شدن است و شاخص RSI هم زیر ۵۰ قرار دارد که نشان دهنده یک تعادل بین خریداران و فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

در حال حاضر بیت کوین تلاش می‌کند تا از خط SMA 50 (خط قرمز در تصویر) فاصله بیشتری بگیرد. در خط EMA 20 ( در حال حاضر روی حدود قیمت ۱۱۱۲۷) شاهد یک مقاومت هستیم که اگر شکسته شود، صعود تا خط مقاومت مثلث (خط زرد رنگ در تصویر) را ممکن می‌کند.

با این حال، اگر قیمت به زیر خط SMA 50 سقوط کند، سقوط تا ۸,۹۰۰ دلار دور از ذهن نخواهد بود. اگر ۸,۹۰۰ دلار هم شکسته شود، حمایت بعدی در ۷,۴۵۱ دلار قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۱۱ تیر ۱۳۹۸

در ابتدای هفته جاری بیت کوین در قیمت ۱۲,۵۰۰ دلار با مقاومت روبرو شد. خریداران در تلاش برای ادامه دادن روند صعودی با شکست مواجه شدند. در حال حاضر قیمت به EMA-20 در تایم‌فریم روزانه برخورد کرده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

در صورت شکسته شدن این حمایت دینامیک، می‌توان انتظار ریزش را تا SMA-50 (خط نارنجی رنگ) داشت.

اگر حمایت SMA-50 نیز شکسته شود، اوضاع برای بیت کوین خوب پیش نخواهد رفت. رشدهای انفجاری با اصلاحات قیمتی شدید همراه هستند که مشخص کردن محل توقف آن‌ها سخت است.

میانگین متحرک به حالت صاف درآمده و RSI به منطقه میانی رسیده است. از این لحاظ می‌توان انتظار تثبیت قیمت را در روزهای آینده داشت. اگر این اتفاق پس از ریزش بزرگ هفته اخیر رخ دهد، نشانه مثبتی برای بیت کوین خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۴ تیر ۱۳۹۸

بیت کوین طی دو روز گذشته خودش را در سطوح ۱۱,۰۰۰ دلار نگه‌ داشته است که نشانه مثبتی تلقی می‌شود. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران همچنان امیدوار به ادامه افزایش قیمت هستند بنابراین برای فروش عجله‌ای ندارند. اگر قیمت همچنان در بالای خط مقاومت این کانال بماند، می‌توانیم طی چند روز آینده شاهد ادامه روند صعودی باشیم. در حال حاضر هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در نزدیکی محدوده اشباع خرید است. همه این‌ها نشان دهنده قدرتمند بودن گاوها (موارد صعودی) هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

با این حال اگر قیمت به داخل کانال برگشت بخورد، احتمال سقوط تا خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) وجود دارد. این خط یک حمایت بحرانی است. با جهش مجدد از روی این EMA 20 می‌توانیم انتظار شروع مجدد روند صعودی تا هدف ۱۲,۰۰۰ دلار را داشته باشیم.

در صورت سقوط قیمت به زیر EMA 20، پادشاه ارزهای دیجیتال، شانس صعود به سطوح بالاتر را برای مدتی تقریبا از دست می‌دهد. سطوح حمایتی بیت کوین را می‌توانیم به ترتیب در ۱۰,۳۰۰، ۹,۲۰۰ و ۸,۱۰۰ دلار در نظر بگیریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

بیت کوین روند صعودی‌اش را از سر گرفته است.

روز گذشته بیت کوین موفق شد شمع روزانه را بر روی سطح ۹,۰۵۳ دلار بسته و الگوی سر و شانه را که در تحلیل‌های قبل به آن اشاره شده بود، نامعتبر سازد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

از دست رفتن اعتبار یک الگوی نزولی می‌تواند یک نشانه صعودی در نظر گرفته شود. بیت کوین در حال حاضر صعود خود را در داخل یک کانال صعودی ادامه می‌دهد و هر دو میانگین متحرک MA50 و EMA20 در تایم‌فریم روزانه، شیب صعودی به خود گرفته‌اند.

اندیکاتور RSI نیز حرکت خود را به سمت منطقه اشباع خرید آغاز کرده است. تمامی این نشانه‌ها از حاکمیت خریداران در بازار حکایت دارد که می‌تواند بیت کوین را تا مرز روانی ۱۰,۰۰۰ دلار بالا ببرد.

در صورت حفظ قدرت روند صعودی، انتظار می‌رود حرکت تا محدوده بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲,۰۰۰ دلار ادامه پیدا کند.

در صورتی که کانال صعودی از ضلع پایین بشکند، اولین نشانه نزولی پدیدار خواهد شد. شکسته شدن سطح ۷۴۰۰ دلار، نشانه نزولی بعدی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

در چند روز گذشته بیت کوین نزدیک به EMA-20 روزه معامله شد. در حال حاضر این شاخص به صورت صاف درآمده و RSI نیز در نزدیکی ۵۰ قرار دارد که می‌تواند یک تثبیت قیمت را در آینده نزدیک نشان دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

نمودار قیمت بیت کوین در تایم‌فریم روزانه احتمال شکل‌گیری الگوی سروشانه معکوس را نشان می‌دهد. در صورتی که قیمت خط گردن (خط نارنجی رنگ) را پس از تکمیل الگو در جهت رو به پایین بشکند، هدف آن ریزش تا قیمت ۵,۳۷۱ دلار خواهد بود. هرچند الگوی سروشانه‌ای که شیب خط گردن آن مثبت باشد، اعتبار کمتری دارد.

این الگو در صورتی که قیمت بیت کوین قادر به شکستن ۹,۰۵۳ دلار باشد، اعتبارش را از دست خواهد داد. در صورتی که خریداران قیمت را بالای سطح ۹۰۵۳ تثبیت کنند، انتظار افزایش بیت کوین تا ۱۰,۰۰۰ دلار می‌رود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

حمایت ۸,۰۰۰ دلار به خوبی در برابر ریزش بیت کوین ایستادگی کرد. تا زمانی که بیت کوین بر روی این قیمت خرید و فروش شود و میانگین‌های متحرک رو به بالا باشند، روند صعودی خواهد بود. اما واگرایی منفی که بر روی شاخص RSI شکل گرفته، احتیاط بیشتر را گوشزد می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

در صورتی که بیت کوین قادر به عبور از بالاترین قیمت قبلی در ۹,۰۵۳ دلار باشد، حرکت خود را تا مقاومت روانی و قدرتمند ۱۰,۰۰۰ دلار ادامه خواهد داد.

اما اگر فروشندگان قدرت را در دست بگیرند و قیمت را به زیر EMA-20 روزه که در ۷,۸۷۲ قرار دارد بکشانند، در این صورت حمایت بعدی ۷,۴۱۳ خواهد بود. اگر حجم معاملات و فعالیت بازار کمتر شود، این حمایت نیز دوام نیاورده و خواهد شکست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۴ خرداد ۱۳۹۸

روند در بیت کوین صعودی است. این ارز دیجیتال توانست از حمایت اولیه خود یعنی ۷,۴۱۳ دلار با قدرت دفاع کند که یک نشانه مثبت محسوب می‌شود. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده مثبت واقع است که نشان می‌دهند آمادگی خریداران بیشتر از فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

اگر قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال به زیر ۷,۴۱۳ دلار و خط EMA کاهش یابد، آن زمان می‌توانیم بگوییم که احتمال جهش مجدد قیمت کم شده است. اگر قیمت به زیر EMA (خط بنفش در تصویر) کشیده شود، احتمالا شاهد سقوط تا حمایت بعدی یعنی خط MA (خط قرمز در تصویر) خواهیم بود و اگر این حمایت هم ناتوان باشد، ریزش تا ۵,۹۰۰ دلار دور از ذهن نیست.

از دیدگاه صعودی، اگر بیت کوین بتواند از سد مقاومت قدرتمندش در ۸,۴۹۶ دلار بگذرد، می‌تواند تا ۱۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیت کوین پس از اوج‌گیری قدرتمندش سرانجام در نزدیکی مقاومت ۸,۴۹۶ دلاری به دیوار برخورد کرد. سه روز قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال در بالای ۸,۰۰۰ دلار قرار داشت، تا اینکه افزایش فروش و ذخیره سود در بین معامله‌گران باعث رقم خوردن یک اصلاح قیمت به زیر ۷,۰۰۰ دلار شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

با توجه به رو به بالا بودن میانگین‌های متحرک و قرار داشتن شاخص RSI در محدوده مثبت، روند همچنان صعودی است. اگر قیمت بتواند بالای EMA 20 بماند، احتمال یک تلاش مجدد برای عبور از ۸,۵۰۰ دلار وجود دارد. اگر بیت کوین بتواند مقاومت قدرتمند ۸,۵۰۰ دلاری را در هم شکند، هدف بعدی ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

از سوی دیگر، اگر قیمت به زیر EMA 20 کاهش یابد، احتمال جهش مجدد کاهش می‌یابد و قیمت می‌تواند تا ۵,۹۰۰ دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیت کوین پس از شکستن مقاومت بحرانی ۵,۹۰۰ دلار یک جهش بسیار بزرگ داشت. هر دو خط میانگین متحرک (مووینگ اوریج) رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در منطقه اشباع خرید قرار دارد که همه نشان از قدرت خریداران دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 13 آگوست (22 مرداد)

پیش‌بینی می‌کنیم که مقاومت بعدی بیت کوین در منطقه بین ۶,۴۸۰ و ۶,۷۰۰ دلار باشد. با شکسته شدن مقاومت ۶,۷۰۰ دلار احتمالا دور بعدی روند صعودی آغاز خواهد شد. با این حال به نظر نمی‌رسد که بیت کوین بتواند در اولین تلاش از پس این مقاومت بر آید و ذخیره حداقل ۵۰ درصد از سود در سطوح فعلی برای معامله‌گران منطقی است. توقف ضرر یا فروش اضطراری را هم می‌توان در ۵,۸۰۰ دلار در نظر گرفت.

در صورت شکسته شدن مقاومت بعدی یعنی ۶,۷۰۰ دلار، یک رشد مجدد تا ۷,۵۰۰ دلار دور از ذهن نیست اما همانطور که گفتیم در وضعیت فعلی شانس این اتفاق پایین است. هم‌اکنون با این رشد قیمت شدید، حمایت بحرانی بیت کوین بالا آمده است و در سطح ۵,۹۰۰ دلار و همچنین خط EMA 20 قرار دارد.

 

[تعداد: 6    میانگین: 4.3/5]

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد)

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

158
دیدگاه کاربران

avatar
88 Comment threads
70 Thread replies
117 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
112 Comment authors
mohamad nezamiسپهرامیر صالحیحامدسلیمان انوری Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
سپهر
سپهر

هر مقدار بیت کوین دارید بفروشید که مرگ بیت کوین نزدیک است

mohamad nezami
mohamad nezami

مرگی در کار نیست بیت کوین مثل یک شیر خفته هست که تازه داره از خواب بیدار میشه
این اصلاح تا ۷/۸ هزار دلار برای صعود عالیه

mohamad nezami
mohamad nezami

آگوست همیشه ماه ریزش ارزهاست

mohamad nezami
mohamad nezami

هیچ وقت در ترید چسبندگی فکری نداشته باشید و واقعیتی که نمودارها نشان میدهند را ببینید
خیلی از دوستان چون یک ارز دیجیتالی را خریداری کردن و انتظار بالا رفتن دارند حاضر نیستند قبول کنند که این ارز ریزش میکند و باعث ضرر میشود

mohamad nezami
mohamad nezami

سلام
بیت تا فردا عصر سقوط خواهد کرد سنگین
خیلی دارن تلاش میکنن بالا نگهدارن ولی نمیتوانند
و به ۷،۸ هزار دلار خواهد رسید

mohamad nezami
mohamad nezami

دوستان دیدید گفتم به هدف اول رسیدیم ۱۰۹۰۰ حالا به شما میگم که منتظر ۸۸۰۰ باشید خیلی زود ، ریزش بعدی ۱۵/۱۶ اگوست خواهد بود

حامد
حامد

به نظرت کی بخریم؟

mohamad nezami
mohamad nezami

۷۵۰۰/۸۰۰۰بازهم تصمیم با خودتون هست
در تایم فرم هفتگی داره یک سقف دوقلو شکل میگیره به اندازه اون حداقل ۷۰ درصد میاد پایین

علی شاکریان
علی شاکریان

درود بر شما جناب آذر نیوار و تشکر از شما بابت به اشترتک گذاشتن مطالب. ممنون میشم کانال تلگرام
Vip به بنده معرفی کنین که سیگنال بهم بدن سپاس از شما

فرهام
فرهام

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
خیلی کوتاه و مختصر بگم
بنظرم بیت یک مقدار اصلاح میکنه و حدود۷۰۰۰ -۶۶۰۰$ حمایت میشه و به روند صعودی ادامه میده و اینبار پرقدرت تر از همیشه!
اصل قضیه حفظ پوله
به استراتژیتون پایبند باشید
موفق باشید.

حسن
حسن

سلام دوستان
این تحلیل کاهش قیمت تا ۷۰۰۰دلار بسیار محتمل است ولی ممکنه ثبات قیمت روی ۷۵۰۰ دلار طولانی باشه و بعد از انباشت شرایط رشد قیمت حاصل بشه

اردشیر فنایی
اردشیر فنایی

با سلام و تشکر از مطالب وب سایت و بخصوص تحلیلهاتون ، اگر امکان داره یک یا چند تحلیل گر خوب و معتبر که معمولا مطالب آنها را ترجمه می کنید معرفی کنید تا بصورت روزانه از تحلیلهاشون استفاده کنیم.

رامین حیاتی
رامین حیاتی

بیت کوین روی ۱۰ هزار دلار حمایت میشه واین اصلاح چند روز قبل دور از پیش بینی نبود چون در پس هر رشد انفجاری اصلاح قیمت هم وجود داره

hsh
hsh

احتمال اصلاح قیمت تا ۶۰۰۰ دلار وجود داره و باتوجه به عدم موفقیت در شکسته شدن مقاومت ۱۲۰۰۰دلار بعد از یه هفته این احتمال خیلی قوی هست.

رامین
رامین

مقاومت ۱۲۰۰۰ هم به راحتی شکست بیت کوین دیگه پایین بیا نیست حالا هرچی به ۲۰۲۰ نزدیک تر بشیم این موضوع سخت تر میشه

سلیمان انوری
سلیمان انوری

دقیقا نظرمن بانظر شما یکی هست لایک

سلیمان انوری
سلیمان انوری

من که اصلا چشمم اب نمیخوره که بیت کوین از ۹۰۰۰دلار پایین تر بیاد

سعید
سعید

سلام
میشه لطف بفرمائید تحلیل هفتگی را به تحلیل روزانه تبدیل کنید
واقعا لازمه
با تشکر فراوان

hsh
hsh

سلام چرا اینقدر سایت ضعیف عمل میکنه نه تحلیلی نه خبری هفته ای یه بار یه تحلیل ضعیف میدین . بیت کوین عرض یه ساعت ۳۰ درصد رشد میکنه و عرض ۱۰دقیقه سقوط میکنه اونوقت شما هفتگی تحلیل میزارین. سایت های دیگه حداقل روزی ده تا تحلیل و خبر کاربردی و راه گشا واسه تریدرها دارند . موفق باشید

Mohamma
Mohamma

یه دفعه تو ۱۰ دقیقه ۲۰۰۰هزار دلار ریزش داشت علت چیست

امین
امین

دارن استراحت می کنن.دوباره میره بالا