XRP XRP

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

قیمت ریپل در ادامه‌ی روند منفی خود در تلاش برای رسیدن به سطح حمایتی ۰.۲۴۵۰۸ دلاری است. میانگین‌های متحرک همدیگر را به سمت پایین قطع کرده‌اند و شاخص RSI نیز در ناحیه‌ی منفی خود در حال نوسان کردن است. این عوامل نشان از قدرت فعلی فروشندگان دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 20 نوامبر (29 آبان)

شکست سطح ۰.۲۴۵۰۸ دلار باعث ریزش قیمت تا سطح حمایتی ۰.۲۲ دلار خواهد شد. خریداران می‌توانند سطح ۰.۲۴ دلار را سطحی برای حد ضرر معاملات خود قرار دهند. در مقابل اگر قیمت از سطح حمایتی ۰.۲۴۵۰۸ دلار جهش قیمتی را تجربه کند، خریداران برای هل دادن قیمت به بالای میانگین‌های متحرک تلاش خواهند کرد. اگر این تلاش موفق باشد، قیمت برای چند روز بین سطوح ۰.۲۴۵۰۸ دلار و ۰.۳۱۴۹۱ دلار نوسان خواهد کرد.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است، همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۱ آبان 1398</strong>

ریپل عملکرد ضعیفی در بازیابی قیمتی پس از ریزش اخیر خود در هفتم و هشتم نوامبر داشته است. این نشان می‌دهد که نظر خریداران هنوز به پایین‌تر آمدن قیمت است. اولین ناحیه‌ی حمایتی که باید آن را در نظر داشت، سطح ۰.۲۴۵۰۸ دلار است. در صورت شکسته شدن این سطح، سطح ۰.۲۲ دلار توسط قیمت دوباره دیده خواهد شد. با این تفاسیر حد ضرر معاملات بر روی سطح ۰.۲۴ دلار باید نگه داشته شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل 12 نوامبر (21 آبان)

در مقابل این دیدگاه اگر روند از سطوح فعلی معکوس شود و در بالای قیمت ۰.۳۱۴۹۱ دلار تثبیت شود، می‌تواند تا سطح ۰.۳۴۲۲۹ دلار یک رالی قیمتی را تجربه کند. با این حال این رالی صعودی با توجه به حرکت رو به پایین میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور RSI در ناحیه‌ی منفی احتمال کمتری دارد و برتری با فروشندگان است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱۵ آبان 1398</strong>

قیمت ریپل تا سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه پایین آمده است که حمایتی قوی برای قیمت محسوب می‌شود. اگر قیمت از این سطح جهش قیمتی را تجربه کند، روند صودی باعث هدایت آن به سطح ۰.۳۴۲۲۹ دلار خواهد شد. معامله‌گران می‌توانند بخشی از سود خود را در این سطح ذخیره کنند و با باقی سرمایه اهداف بعدی را دنبال کنند (به اصطلاح بقیه‌ِ اوردر خود را ریسک فری کنند).

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 5 نوامبر (14 آبان)

در مقابل اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برود، می‌تواند تا میانگین متحرک ساده‌‌ی ۵۰ روزه نزول کند. در زیر این سطح نیز قیمت تا حمایت بحرانی ۰.۲۴۵۰۸ دلار نیز می‌تواند سقوط داشته باشد. اما اگر این حمایت نگه داشته شود قیمت برای چند روز به صورت محدود نوسان خواهد کرد. معامله‌گران می‌توانند موقعیت خرید خود را با حد ضرر روی قیمت ۰.۲۴ دلار حفظ کنند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۳۰ مهر 98</strong>

ریپل دو روز پیش (۲۰ اکتبر) توانست فاصله خود را با خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر) بیشتر کند اما گاوها نتوانستند قیمت را در بالای مقاومت ۰.۲۹۲۲۷ نگه دارند. این نشان می‌دهد که در سطوح بالا، معامله‌گران اقدام به فروش و ذخیره سود می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 22 اکتبر (30 مهر)

در حال حاضر این امکان وجود دارد که قیمت به زیر خطوط میانگین متحرک (EMA و MA) برسد. اگر قیمت به زیر سطح ۰.۲۸ دلار کاهش یابد، احتمالا تا سطح ۰.۲۶۷ دلار سقوط خواهد کرد و در صورت رسیدن به زیر این سطح می‌توانیم انتظار سقوط به ۰.۲۴۵ دلار را داشته باشیم.

با این حال، با توجه به این‌که شاخص RSI مثبت است و خطوط میانگین متحرک هم رو به بالا میل می‌کنند، می‌توان امیدوار بود که حمایت ریپل حفظ شود و قیمت بالای ۰.۲۸ دلار بماند. اگر این امر موفقیت آمیز باشد، گاوها دوباره تلاش خود را برای شکستن مقاومت ۰.۲۹ تا ۰.۳۰ دلار آغاز خواهند کرد.

در صورت عبور قیمت از ۰.۳، صعود شدید تا ۰.۳۴ دلار دور از ذهن نیست.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۵ مهر 98</strong>

اگر چه ریپل توانست حدود سه روز پیش (۱۴ اکتبر) به بالای مقاومت ۰.۲۹۲۲ دلار برسد، اما نتوانست خودش را بالای آن نگه دارد. این دومین بار در یک ماه گذشته است که مقاومت ۰.۲۹ دلار شکسته می‌شود اما قیمت خیلی زود به زیر آن بر می‌گردد. این نشان دهنده کاهش تقاضا در سطوح بالاتر است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 17 اکتبر (25 مهر)

اگر قیمت بتواند خودش را بالای خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر) نگه دارد می‌توان امیدوار بود که دوباره برای شکستن مقاومت ۰.۲۹۹ دلار تلاش‌هایی انجام شود.

با رسیدن قیمت به بالای ۰.۲۹۹ می‌توانیم انتظار جهش تا ۰.۳۴ دلار را داشته باشیم.

از دیدگاه نزولی حمایت‌های ریپل در خط EMA ۲۰ و MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) قرار دارند که اگر قیمت به زیر آن‌ها برسد، سقوط به ۰.۲۴ دلار دور از ذهن نخواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱۶ مهر 98</strong>

اخبار بسیار مثبت از ریپل طی چند روز گذشته تاثیرش را روی قیمت‌ها گذاشته است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون بالای دو خط میانگین متحرک (EMA و MA) معامله می‌شود. اگر قیمت بتواند بالای خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) که در قیمت ۰.۲۶۲ دلار قرار دارد، بماند، می‌توانیم منتظر رشد شدید ریپل به ۰.۳۴۲ دلار باشیم. بنابراین تریدرها می‌توانند منتظر بمانند که قیمت بالای MA ۵۰ در تایم فریم یک روزه بسته شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 8 اکتبر (16 مهر)

از دیدگاه نزولی حمایت ریپل در ۰.۲۱ دلار بسیار قدرتمند از هر حمایت دیگری است. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر خود را زیر قیمت ۰.۲۱ دلار تنظیم کنند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۹ مهر 98</strong>
ریپل یا همان XRP از بقیه ارزهای دیجیتال برتر بازار قدرتمندتر ظاهر شده است. این ارز دیجیتال پس از نزول اخیر خود، جهشی بلند به بالای مقاومت ۰.۲۴۵ دلار داشته است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر) این ارز دیجیتال برای ادامه صعود خود باید بتواند از خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر) عبور کند که هم‌اکنون در قیمت ۰.۲۵۹ دلار واقع است. پس از ۰.۲۵۹ دلار، مقاومت بعدی در خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) قرار دارد که روی قیمت ۰.۲۶۵ دلار است. پس از آن، مقاومت اصلی ریپل وجود دارد که روی قیمت ۰.۲۷۷۹ دلار بسته شده است. نقطه عطف ریپل برای اوج‌گیری مجدد، نقطه ۰.۲۷۷ دلار است که اگر از آن عبور کند، می‌تواند جهشی بلند به ۰.۳۴۲ دلار داشته باشد. از دیدگاه نزولی حمایت بحرانی ریپل در ۰.۲۲ دلار بسته شده است که اگر به زیر آن برسد، می‌تواند تا ۰.۱۹ دلار سقوط کند.
Title
<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۶ شهریور 98</strong>
ریپل به خوبی توانست خودش را دوباره به سطوح بالا برساند اما عدم توانایی در عبور از EAM ۲۰ (خط بنفش در تصویر – قیمت ۰.۲۶۱۲۲) که مقاومت اصلی ریپل است، نشان داد که در سطوح بالاتر، تقاضا کاهش می‌یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

حمایت ریپل همچنان در قیمت ۰.۲۴۵ بسته شده است که به نظر نمی‌رسد به این راحتی‌ها بشکند. اما اگر شکسته شود می‌توانیم انتظار سقوط تا ۰.۲۲۵ دلار را داشته باشیم. در صورت شکسته شدن ۰.۲۲۵ دلار، روند به شدت نزولی خواهد شد و می‌تواند حتی قیمت را تا ۰.۱۹ دلار هم برساند. البته همانطور که گفتیم به نظر نمی‌رسد که حمایت ۰.۲۴۵ دلار به این سادگی‌ها شکسته شود. از دیدگاه صعودی، اگر ریپل بتواند خودش را به بالای خطوط میانگین متحرک (EMA و MA) و به بالای قیمت ۰.۲۷۷ دلار برساند، می‌توانیم یک جهش بسیار بلند را شاهد باشیم که هدفش ۰.۳۴۲ دلار است.

Title
<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱۲ شهریور 98</strong>
ریپل همچنان از حمایت خود در ۰.۲۴۵ دلار دفاع می‌کند. این حمایت به قدری قدرتمند است که با رسیدن به آن، قیمت سریع مثل یک فنر جهش پیدا می‌کند. ریپل برای این‌که به رشدش ادامه بدهد یک مقاومت را پیش روی خود می‌بینید. این مقاومت خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) است که هم‌اکنون در قیمت ۰.۲۶۹۹ قرار دارد. اگر شمع (کندل) یک روزه بالای این مقاومت بسته شود، می‌توانیم انتظار صعود تا مرز ۰.۳ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

از سوی دیگر و از دیدگاه نزولی، اگر قیمت موفق به عبور از مقاومت نشود، احتمالا دوباره تا حمایت ۰.۲۴۵ دلار سقوط خواهد کرد. انتظار داریم این حمایت حفظ شود اما اگر شکسته شود، سقوط بسیار شدیدی محتمل خواهد بود که می‌تواند قیمت را تا ۰.۱۹ دلار به پایین بکشاند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۵ شهریور 98</strong>
با اینکه ریپل خود تا لبه خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) رساند، نتوانست از آن عبور کند.  این ارز دیجیتال بعد از اینکه در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۶ تیر) به پایین EMA ۲۰ رسید، از آن موقع تاکنون دیگر نتوانسته است از آن عبور کند. بنابراین این یک مقاومت بسیار قدرتمند است. اگر ریپل بتواند از این خط عبور کند، سیگنالی مبنی بر پایان روند نزولی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

با این حال حمایت های مکرر از ریپل نشان می‌دهد که در سطوح پایین خریداران به شدت وارد می‌شوند. از دیدگاه صعودی اگر خط EMA ۲۰ شکسته شود، اولین هدف ۰.۳۴۲ دلار خواهد بود. از دیدگاه نزولی، حمایت کلیدی ریپل در ۰.۲۴ دلار قرار دارد که اگر به زیر آن برسد، روند نزولی جدیدی آغاز خواهد شد که هدفش ۰.۱۹ دلار است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۹ مرداد 98</strong>
ریپل برای مدت زمان کمی به زیر حمایت بحرانی خود یعنی ۰.۰۲۷ دلار رسید اما مجدد با موج خرید حمایت شد و به سطوح قبل بازگشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

ریپل برای بازگشت به سطوح قبلی و مناسب خود باید بتواند از خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر – ۰.۲۹۳ دلار) عبور کند. این ارز دیجیتال از روز ۲۷ ژوئن تاکنون نتوانسته است به بالای این خط برسد، بنابراین یک مقاومت بسیار قدرتمند در این نقطه وجود دارد. پس از عبور از EMA ۲۰ سطح بعدی مقاومت در خط SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) و بالاتر از آن در ۰.۳۴ دلار قرار دارد. اگر ریپل نتواند از EMA ۲۰ عبور کند و دوباره به زیر ۰.۲۷ دلار برسد، احتمال افزایش فروش بالاست که می‌تواند قیمت را حتی تا ۰.۲۲ دلار هم به پایین بکشاند.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۲ مرداد 98</strong>
در روز ۱۰ آگوست گاوها توانستند از حمایت بحرانی ۰.۲۷۷ دلار دفاع کنند. این حمایت از دسامبر ۲۰۱۸ تاکنون شکسته نشده است. از سوی دیگر حمایت ۰.۳ دلار هم بسیار قدرتمند است. به همین دلیل نقاط ۰.۳ و ۰.۲۷۷ دلار را می‌توانیم به عنوان بهترین نقاط ورود در نظر بگیریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

اگر چه از حمایت ۰.۲۷۷ دلار دفاع شد، اما در بازگشت قیمت نتوانست خودش را به بالای EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) برساند. همانطور که گفتیم حمایت در ۰.۲۷۷ دلار بسیار قدرتمند است اما اگر شکسته شود، روند نزولی شدیدی برقرار خواهد شد و می‌تواند قیمت را تا ۰.۱۹ دلار کاهش دهد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱۵ مرداد 98</strong>
ریپل اولین مانع را از پیش روی خود برداشت است. این ارز دیجیتال توانست از خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) عبور کند و حالا در پیش روی خود مقاومت مهمی در SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) مشاهده می‌کند. البته قبل از رسیدن به SMA ریپل باید بتواند از مقاومت ۰.۳۴۲ دلاری عبور کند. خط EMA رو به مسطح شدن میل می‌کند و شاخص RSI هم عددی در نزدیکی ۵۰ را نشان می‌دهد که نشان دهنده یک تعادل بین خریداران و فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

معامله‌گران می‌توانند برای ورود منتظر رد شدن قیمت از مقاومت ۰.۳۴ دلاری بمانند. نقطه فروش اضطراری را هم می‌توان در ۰.۲۶ دلار در نظر گرفت. در صورتی که قیمت ریپل از سطوح فعلی به عقب بازگردد و به زیر مقاومت بحرانی ۰.۲۷۷ دلار برسد، دیدگاه صعودی ما نا معتبر خواهد بود و روند نزولی شدیدی حکمرفا خواهد شد. از دسامبر ۲۰۱۸ تاکنون قیمت ریپل به زیر ۰.۲۷ دلار نرسیده است.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۸ مرداد 98</strong>
ریپل همچنان در یک دوره تثبیت جا خشک کرده است و به نظر بین خریداران و فروشندگان تعادل برقرار است. حمایت ۰.۳ و سپس ۰.۲۷۷ دلاری برای ریپل همچنان به قوت خود باقی است. از دسامبر ۲۰۱۸ تاکنون حمایت ۰.۲۷۷ دلار شکسته نشده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

هرگونه تلاش برای صعود، در EMA ۲۰ و قیمت ۰.۳۴ دلار با مقاومت روبرو خواهد شد. در صورت شکسته شدن این مقاومت می‌توانیم انتظار صعود تا ۰.۳۷ دلار را داشته باشیم. در حال حاضر رپیل همچنان در یک رنج قیمت بین ۰.۳ تا ۰.۳۳ دلار قرار دارد و پیش از هر چیز باید منتظر شکسته شدن این رنج قیمت باشیم.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱ مرداد 98</strong>
ریپل در یک محدوده (رنج قیمتی) بزرگ بین ۰.۲۷۷ تا ۰.۴۵ معامله می شود. معامله‌گران می‌توانند با خریدن در نزدیکی حمایت و فروش در نزدیکی مقاومت، با این رنج ترید کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

حمایت‌های ۰.۳ و ۰.۲۷۷ دلاری بسیار قدرتمند هستند اما اگر قیمت به زیر ۰.۲۷۷ کشیده شود، می‌توانیم انتظار سقوط تا ۰.۲۴۵ دلار را داشته باشیم. برای صعود، مقاومت دیگری که هم‌اکنون برای ریپل دیده می‌شود، در EMA ۲۰ و روی قیمت ۰.۳۴ دلار قرار دارد. پیش‌بینی می‌کنیم قیمت همچنان در رنج بین ۰.۲۷ تا ۰.۴۵ دلار معامله شود مگر اینکه از یک طرف رنج را بشکند و خارج شود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۲۵ تیر 98</strong>
ریپل در بین ارزهای دیجیتالی قرار دارد که بدترین عملکرد را از خود به جا گذاشته‌اند. این ارز دیجیتال طی چند هفته گذشته در زمان احیای بازار حرکت چندانی نمی‌کند و در زمان روند نزولی در بازار به شدت سقوط می‌کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی اگر حمایت ۰.۳۰ دلاری ناتوان باشد و شکسته شود، حمایت بعدی در ۰.۲۷ دلار و پس از آن در ۰.۲۴ دلار قرار دارد. هر دو میانگین متحرک به سمت پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در نزدیک محدوده اشباع فروش قرار دارد. همه این‌ها نشان می‌دهند که میل به فروش بیشتر از خرید است. با این حال مدت زیادی است که ریپل حمایت ۰.۳۰ دلاری خود را حفظ کرده است و بعید به نظر می‌رسد که به این سادگی‌ها شکسته شود. شاید این نقطه زمان خوبی برای خرید باشد. هر گونه جهش مجدد قیمت در EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) با مقاومت روبرو خواهد شد.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۱۱ تیر 98</strong>
ریپل در عبور از EMA-20 روزه ناموفق عمل کرد و تا ضلع پایینی مثلث متقارن اصلاح داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

شکسته شدن الگو در جهت رو به پایین یک نشانه منفی برای قیمت ریپل خواهد بود. حمایت بعدی برای این ارز دیجیتال در سطح ۰.۳۵۶ و ۰.۲۷۷ قرار دارد. شیب خط EMA-20 به حالت نزولی درآمده و RSI از محدوده میانی به سمت پایین جرکت کرده است. این یعنی اینکه مسیر پیشرو به احتمال بیشتر، در جهت رو به پایین خواهد بود.

<strong>تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل - ۴ تیر 98</strong>
ریپل دوباره در تلاش است تا از سطح شکست در الگوی مثلث متقارن عبور کند. مقاومت قبلی حالا باید به عنوان یک حمایت قدرتمند ظاهر شود. اگر ریپل بتواند از این حمایت جهش داشته باشد، قیمت احتمالا تا ۰.۵۷ دلار و بالاتر از آن تا ۰.۶۲ دلار افزایش خواهد یافت. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده مثبت قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی، اگر قیمت ریپل به داخل مثلث برگردد و به زیر خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) کاهش یابد، یک سیگنال کاهشی خواهد بود. در صورت شکسته شدن این حمایت، حمایت بعدی در خط SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) قرار دارد که در صورت عدم موفقیت آن، می‌توانیم انتظار سقوط تا ۰.۳۷۸ دلار را داشته باشیم. تریدرها می‌توانند قیمت ۰.۴۱ دلار را به عنوان توقف ضرر (Stop loss) در نظر بگیرند.

اطلاعات کلی ریپل
قیمت XRP$0
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$0
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0 / $0
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0 / $0
رتبه در بازار#6
اوج قیمت دلاری $0
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به تومان۰ تومان
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 4 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۰ تومان
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به دلار$0
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 4 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه 0%
تغییرات 7 روزه 0%
تغییرات 30 روزه 0%
تغییرات 90 روزه 0%
تغییرات یک ساله 0%
از ابتدای سال میلادی 0%
از اولین قیمت 0%
قیمت به بیت کوین1XRP = 0BTC
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

57 دیدگاه
مهدی
مهدی
3 سال قبل

ساعت ۱۰ شب به بعد حدودا ۱۱۵۰۰۰ میتونین خرید داشته باشین .

مهدیار
مهدیار
2 سال قبل
پاسخ  مهدی

الان330000 تومن داره ماملعه میشه

طالحی
طالحی
3 سال قبل

ارزش ریپل در اینده به صورت جهشی وهمانندبیت کوین خواهد شد .

خالقي
خالقي
4 سال قبل

سلام وخسته نباشيد علت افت بيت كوين چيه؟

طالبی
طالبی
5 سال قبل

سلام اقای اذر نیوار عزیز
ممنون از تحلیل و راهنماییتون.چند مدتیه که ارز دیجیتال رو دنبال میکنم

مباحث شما خیلی برام جالب هست احساس خوبی بهم میده

جبار زمانی
جبار زمانی
5 سال قبل

چند ماه پیش اولین بار بود که بیتکوین به گوشم خورد.و با وعده دوستان که تا چند سال دیگه به صدهزارتا میرسه پول بی زبونمو بیت کوین خریدم.اون موقع حدود ۸۰۰۰دلار بود از اونموقع تا حالا مثل سرسره میریزه پایین...فقط کی پولم حداقل میرسه به همون مقدار اول،سود نخواستیم بابا.

محمد
محمد
2 سال قبل

الان اگه نگه داشتی میلیاردری. قیمت الان 68000 دلاربا قیمت دلار پولت رفته فضا

نوید خیزان
نوید خیزان
3 سال قبل

دوست عزیز حالت چطوره با بیت کوین 55 هزار دلاری حال میکنی

زیبا
زیبا
3 سال قبل

اگه هنوز داریش برو حالشو ببر

کیوان شخنود
کیوان شخنود
4 سال قبل

در این لحظه که این کامنت رو میزارم قیمت بیتکوین به 10500 دلار رسیده یعنی 2500 دلار سود ، آیا واقعا ارزششو نداشته؟

فاطمه
فاطمه
3 سال قبل

و الان بیت کوین قیمت 41000 دلار هم دید چه قد جالبه کامنت های قبل رو میخونه ادم

بینام
بینام
3 سال قبل

یادش بخیز

معین شجاعی
معین شجاعی
3 سال قبل

البته در این لحظه به بالای 12 هزار دلار رسید و اگر قیمت ریالی را حساب کنید شما با دلار 13 هزار تومن خریدید یعنی هر بیت کوین زیر 100 میلیون تومان پول دادید و الان نزدیک 300 میلیون تومان ارزش هر بیت کوین هست.

Shayounz
Shayounz
3 سال قبل

از دو ماه پیش ک شما این کامنتو گذاشتی تا الان شده ۵۰۰ تومن :)

رضا
رضا
5 سال قبل

فقط تا پایان سال 2019 صبر کن می بینی که سود خواهی کرد.

محمد سالار
محمد سالار
5 سال قبل

سلام به نظرتون کدوم ارز رو بخرم واسه نگه داریه 3 ساله بالاترین بازده رو داره? اصلا این مسئله قابل پیش بینی هست?

اشکان
اشکان
5 سال قبل

سلام ، منظورتون از جهش قیمتی کوتاه مدت چیه؟ یعنی بر میگرده پایین مجدد ؟یا ثابت میمونه؟حبابه؟

علی
علی
5 سال قبل

با سلام و عرض ادب
میخواستم از خدمت شما دوستان در زمینه خریدارز دیجیتال و اینکه کدامیک از ارزها در زمان فعلی جای پیشرفت داره بپرسم؟
من در اینترنت 1سری اطلاعات خوندم ولی در مورد نحوه خرید وفروش هنوز اطلاعات کامل ندارم...
اگر امکان داره منو راهنمایی و تحلیل بازار رو بفرمایید
تشکر از لطف شما...

سجاد
سجاد
5 سال قبل

سلام دوستان گروه واتساپ یا تلگرام.چیزی هست درباه ارز دیجیتال ک با دوستان بتونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم ؟؟

محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک
6 سال قبل

با سلام
طبق بررسی نمودارهای صعودی و نزولی های ریپل از ابتدا تاکنون ، بنظر من اونرو در پایینترین قیمت مثلا 0.55 دلار بخرید و دوماه بعد به 0.9 دلار بفروشید.
دوباره یکماه نخرید(حتی اگر صعود داشت)
طبق نظرکارشناسان ، بعد از صعود اغلب دوره استراحت شروع میشه

فاطمه
فاطمه
3 سال قبل

کجایی ببینی پایین ترین قیمت الان 17 سنتههههههه

وحید
وحید
3 سال قبل
پاسخ  فاطمه

تا عید میره بالا یا پاین از دو سال پیش دارن گریه میکنن وای به حال من