00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > تحلیل هفتگی > تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)
تحلیل هفتگی

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)

بیت کوین کش در داخل کانال صعودی معامله می‌شود و به نظر می‌رسد در سطح ۳۶۰ دلار حمایت خوبی پیدا کرده است.

از سوی دیگر خریداران تلاش می‌کنند قیمت را بالای EMA20 نگه دارند که می‌تواند عدم تقاضا در قیمت‌‌های بالاتر را نشان دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

شاخص EMA20 روزه به حالت صاف درآمده و RSI در محدوده میانی قرار دارد. در صورتی که قیمت بالای EMA20 برگردد و روی آن تثبیت شود، خریداران برای هدایت قیمت به سوی سقف کانال دوباره تلاش خواهند کرد.

اما در دیدگاه نزولی اگر قیمت‌ها به زیر ۳۶۰ دلار ریزش کند، کف کانال به عنوان حمایت عمل خواهد کرد. شکسته شدن کانال صعودی در جهت رو به پایین یک رویداد منفی خواهد بود و قیمت‌ها را پایین‌تر خواهد کشید.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ خرداد

بیت کوین کش در روند صعودی قرار دارد. در چند روز گذشته خرید و فروش آن بر روی EMA 20 روزه (خط بنفش رنگ) انجام شده است. شکسته شدن رو به بالا از کانال صعودی می‌تواند بیت کوین کش را تا ۶۳۸ دلار هدایت کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

با این حال یک واگرایی منفی در RSI مشاهده می‌شود که خریداران باید مواظب آن باشند. حمایت‌های بیت کوین کش به ترتیب EMA 20 در ۴۰۰ دلار، SMA 50 در قیمت ۳۳۳ دلار و کف کانال صعودی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ خرداد

بیت کوین کش در حال حاضر تلاش می‌کند تا بتواند از مقاومت مهم خود یعنی ۴۵۰ دلار عبور کند. رو به بالا بودن خطوط میانگین متحرک و مثبت بودن شاخص RSI خبر از قدرت بیشتر خریداران می‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

پیش‌بینی می‌کنیم که بیت کوین کش برای شکستن مقاومت ۴۵۰ دلاری با مشکل مواجه باشد. اگر عبور از مقاومت موفقیت آمیز نباشد و قیمت به زیر EMA 20 (خط بنفش در تصویر) کاهش یابد، دیدگاه صعودی ما تضعیف خواهد شد. حمایت بعدی بیت کوین کش هم در SMA 50 (خط قرمز در تصویر) بسته شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۸ اردیبهشت

بیت کوین کش پس از رسیدن به خط مقاومت از کانال صعودی، اصلاح شدیدی خورد. قیمت برادر کوچک بیت کوین پس از سقوط به خط EMA 20 رسید که احتمالا همین خط حمایت آن را تشکیل دهد. هر دو میانگین متحرک همچنان رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در ناحیه مثبت قرار دارد. این‌ها نشان دهنده آمادگی بیشتر خریداران نسبت به فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

اگر قیمت بیت کوین کش از EMA 20 جدا شود و به سمت بالاتر حرکت کند، دوباره به خط مقاومت کانال صعودی خواهد رسید. از سوی دیگر اگر قیمت به زیر EMA کاهش یابد، سقوطی شدید تا ۲۸۸ دلار را پیش‌بینی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۱ اردیبهشت

بیت کوین کش طی چند روز گذشته در بالای خط EMA 20 معامله شده است. این خط مسطح بوده و شاخص RSI هم بالای ۵۰ است که همه نشان می‌دهند احتمالا در چند روز آینده شاهد یک رنج قیمتی بین ۲۵۵ تا ۳۳۵ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

تثبیت قیمت پس از یک رشد شدید نشانه مثبتی است. با عبور قیمت از بالای محدوده معاملاتی یعنی ۳۳۵ دلار می‌توانیم شاهد یک افزایش قیمت مجدد تا ۴۲۴ دلار باشیم. از سوی دیگر اگر قیمت به پایین رنج معاملاتی یعنی زیر ۲۵۵ برسد احتمال سقوط تا ۲۲۷ و پس از آن ۱۶۶ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۴ اردیبهشت

بیت کوین کش از خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) عبور کرده است که یک نشانه مثبت است. خط EMA 20 در حال بالا رفتن بوده و شاخص RSI هم وارد محدوده مثبت شده است که این‌ها هم نشانه‌های مثبتی قلمداد می‌شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

بیت کوین کش پس از عبور از قیمت ۳۰۰ دلار، در سطح ۳۳۵ دلار با مقاومت مواجه خواهد شد که در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم انتظار صعود تا ۳۶۳ دلار را هم داشته باشیم. اگر قیمت نتواند از یکی از این مقاومت‌ها عبور کند، احتمالا طی چند روز آینده برادر کوچک بیت کوین در یک محدوده معاملاتی کوچک معامله می‌شود.

در صورتی که بیت کوین کش دوباره به زیر خط روند نزولی و قیمت ۲۵۵ دلار برگردد، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد. با رسیدن قیمت به زیر ۲۲۵ دلار، روند نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۷ اردیبهشت

بیت کوین کش به خوبی توانسته است از حمایت خود بین ۲۵۵ تا ۲۴۱ دلار دفاع کند. اگر این حمایت شکسته شود، احتمال سقوط تا مووینگ اوریج ساده پنجاه روزه یعنی حدود قیمت ۲۲۰ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

پیش‌بینی می‌شود که بیت کوین کش تا چند روز آینده در یک رنج معاملاتی کوچک در نوسان باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مقاومت ۳۳۲ دلاری بیت کوین بسیار قدرتمند است و با رسیدن به آن شاهد افزایش فروش هستیم. با این حال همچنان این ارز دیجیتال سعی در عبور از این مقاومت را دارد. میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه به عنوان حمایت عمل می‌کند. هر دو مووینگ اوریج به سمت بالا میل می‌کنند که نشان دهنده برتری گاوها نسبت به خرس‌هاست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

از دیدگاه نزولی، شکسته شدن حمایت موجود در EMA 20 (در تصویر- ۲۷۵ دلار) می‌تواند قیمت را تا سطح ۲۳۹ دلار کاهش دهد. ۲۳۹ دلار یک حمایت بحرانی است.

از سوی دیگر اگر برادر کوچک بیت کوین موفق به شکستن مقاومت ۳۳۲ دلار و سپس ۳۶۳ دلار شود، رشد شدید تا ۴۵۱ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش چند روز پیش به زیر رنج معاملاتی مهم خود (بین ۳۳۲ تا ۲۷۲ دلار) رسید و دوباره توانست به این رنج برگردد. در ۲۷۲ دلار حمایت به شدت قدرتمندی قرار داشت که مانع از سقوط بیشتر قیمت‌ها شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

بیت کوین کش حالا می‌تواند تا ۳۳۲ دلار رشد کند. پس از عبور از مقاومت ۳۳۲ دلار، احتمال رشد شدید تا ۳۶۳ دلار دور از ذهن نیست. پس از ۳۶۳ دلار، هدف بعدی ۴۵۱ دلار خواهد بود البته در این میان یک مقاومت جزئی در ۴۰۰ دلار بسته شده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده مثبت قرار دارد. این نشان می‌دهد که در این سطوح تمایل به خرید بالاتر است.

با این حال، اگر برادر کوچک بیت کوین نتواند به بالای ۳۳۲ دلار برسد، این ارز دیجیتال همچنان در محدوده قیمتی خود یعنی بین ۲۵۵ تا ۳۳۲ دلار خواهد ماند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش با رشد نجومی خود حتی تا سطوح ۳۶۳ دلار هم بالا رفت اما در سطوح بالاتر تمایل به خرید به شدت کاهش یافت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

برادر کوچک بیت کوین طی دو روز حدود ۱۱۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. انتظار داریم که چند روزی شاهد ثبات قیمت باشیم و پس از آن دوباره تلاش این ارز دیجیتال برای حرکت به سمت ۴۰۰ دلار آغاز شود. حمایت‌های بیت کوین کش در قیمت‌های ۲۶۵ و ۲۴۱ دلار بسته شده‌اند.

از دیدگاه نزولی اگر قیمت بیت کوین کش به زیر ۲۳۹ دلار برسد، احتمال سقوط به ۲۰۸ دلار وجود خواهد داشت و زیر این قیمت، سقوط تا ۱۶۶ دلار دور از ذهن نیست. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر خود را در ۲۳۰ دلار تنظیم کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش چند روز پیش به راحتی از ۱۶۹ دلار گذشت و در ۱۷۷ دلار با مقاومت مواجه شد. با عبور بیت کوین کش از این مقاومت یک الگوی کف خرچشی (rounding bottom) تکمیل خواهد شد که هدف بالقوه آن بین ۲۲۲ تا ۲۴۹ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

هر دو خطوط میانگین متحرک متمایل به بالا هستند و شاخص RSI هم در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان دهنده قدرتمندتر بودن خریداران نسبت به فروشندگان است. با این حال در صورت عدم توانایی در عبور از مقاومت پیش رو احتمال سقوط تا ۱۶۹ دلار و سپس ۱۴۰ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش به سادگی توانست مقاومت ۱۴۰ دلار را بشکند و اکنون در پیش روی خود مقاومت ۱۶۳ دلاری را می‌بیند. با شکسته شدن مقاومت ۱۶۳ دلاری، افزایش قیمت تا ۱۸۶ دلار و پس از آن ۲۳۹ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

از دیدگاه نزولی، خطوط حمایت بیت کوین کش به ترتیب در قیمت‌های ۱۴۰ دلار، ۱۲۰ دلار و ۱۱۶ دلار قرار دارند. معامله‌گران کوتاه مدت می‌توانند توقف ضرر خود را در قیمت ۱۴۰ دلار در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش در ۵ روز گذشته در عبور از خط EMA بیست روزه ناتوان بود که میل به فروش را افزایش داد. قیمت همچنین به زیر خط MA پنجاه روزه کاهش یافته که یک نشانه نزولی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

در صورت ناتوانی دفاع از ۱۳۰ دلار، قیمت می‌تواند تا ۱۱۶ دلار کاهش یابد. ۱۱۶ دلار یک حمایت مهم برای بیت کوین کش است بنابراین تریدرها می‌توانند توقف ضرر خود را در این قیمت تنظیم کنند.

در دیدگاه صعودی اگر بیت کوین کش بتواند از قیمت ۱۳۰ دلار یک جهش سریع داشته باشد، احتمال رشد تا ۱۴۰ دلار دور از ذهن نیست. عبور بیت کوین کش از ۱۴۰ دلار یک موقعیت خوب برای خرید را فراهم می‌کند. تا آن زمان هر رشدی می‌تواند با فروش مواجه شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش برای دومین بار در طی پنج روز گذشته در خط میانگین متحرک ساده (SMA) یعنی قیمت ۱۳۱ دلار حمایت شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

مقاومت‌های بیت کوین کش در ۱۴۰ دلار (ضعیف) و در ۱۶۰ دلار (بسیار قدرتمند) قرار دارند. در صورت شکسته شدن مقاومت ۱۴۰ دلار احتمالا شاهد یک جهش سریع تا ۱۶۰ دلار خواهیم بود که مقاومت بسیار مهمی است. پس از ۱۶۰ دلار، می‌توان اهداف ۱۷۷ و ۲۲۰ دلاری را در نظر گرفت. تریدرهای بلند مدت می‌توانند توقف ضرر خود را در قیمت ۱۱۶ دلار در نظر بگیرند.

رسیدن قیمت به زیر ۱۳۰ دلار می‌تواند به معنای سقوط تا ۱۱۶ دلار باشد و در صورت شکسته شدن حمایت قدرتمند ۱۱۶ دلاری، احتمال سقوط تا ۱۰۵ دلار وجود دارد. شاخص RSI و خطوط مسطح میانگین متحرک نشان از یک دوره کوتاه مدت از تثبیت قیمت دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش طی سه روز گذشته در نزدیکی مرز ۱۴۱ دلار معامله می‌شود. تلاش‌های این ارز دیجیتال برای رسیدن به بالای ۱۴۱ – ۱۴۳ دلار تاکنون ناموفق بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

با عبور قیمت از ۱۴۳ دلار، احتمال ادامه رشد تا ۱۵۰ دلار وجود دارد. پس از ۱۵۰ دلار می‌توانیم انتظار قیمت‌های ۱۶۳ و حتی ۱۷۵ دلار را هم داشته باشیم. تریدرها بهتر است تا توقف ضرر یا فروش اضطراری را در قیمت ۱۱۶ دلار در نظر بگیرند.

در صورت ناتوانی بیت کوین کش در عبور از ۱۴۳ دلار دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

پس از نوسان چندروزه در محدوده ۱۲۱ دلار، بیت کوین کش روند صعودی به خود گرفته است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

مقاومت ۱۴۱ دلار مانع از رشد بیت کوین کش شده است.

توصیه می‌شود تریدرها پس از عبور و تثبیت قیمت بر روی ۱۴۱ دلار، وارد معامله شوند. در صورت عبور از ۱۴۱ دلار، بیت کوین کش با مقاومت ۱۶۳ و ۱۷۵ دلار در ادامه مواجه خواهد شد.

از آنجا که این ارز دیجیتال سابقه صعود‌های شدید را داشته امکان رشد آن تا ۲۲۰ دلار نیز وجود دارد.

دیدگاه صعودی در صورت عدم موفقیت این ارز دیجیتال در تثبیت قیمت بر روی ۱۴۱ دلار نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش در ۸ فوریه توانست خود را به بالای خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه برساند اما گاوها نتوانستند با شکستن مقاومت به صعود ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

اگر بیت کوین کش از سطوح فعلی خود یک جهش سریع داشته باشد، قیمت آن می‌تواند تا ۱۴۱ دلار رشد کند. قیمت ۱۴۱ دلار یک مقاومت قدرتمند است. خطوط مسطح میانگین متحرک و وسط بودن شاخص RSI نشان دهنده تثبیت قیمت در چند روز آینده است. با عبور قیمت از مقاومت ۱۴۱ دلار فرصت خوبی برای خرید فراهم می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش با یک مقاومت اساسی در ۱۲۱.۳ دلار مواجه شده است.میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه نیز دقیقاً بر روی این سطوح قرار گرفته است.

در صورتی که این ارز دیجیتال حالت نزولی به خود بگیرد احتمال دارد دوباره تا ۱۰۵ دلار و حتی پایین‌تر از آن یعنی حمایت‌ قبلی‌اش در ۷۳.۵ دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

ناموفق بودن گاوها در تثبیت قیمت بر روی EMA-20 روزانه، از برتر بودن دیدگاه نزولی خبر می‌دهد.

در دیدگاه صعودی اگر بیت کوین کش موفق شود از EMA-20 عبور کند، می‌توان انتظار افزایش قیمت تا ۱۴۱ دلار را داشت.

از آنجا که میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه نیز در سطح ۱۴۱ دلار قرار دارد، انتظار مقاومت دیگری را در این سطح داریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۹ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش بازه فشرده قیمتی ۱۴۱ – ۱۲۱.۳ دلار را رو به پایین شکست. در حال حاضر قیمت زیر سطح ۷۸.۶ درصد فیبوناچی قرار دارد که بازه شروع آن از ۷۳.۵ دلار تا ۲۳۹ دلار بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

در صورتی که این حمایت شکسته شود، بازگشت دوباره به ۷۳.۵ دلار محتمل خواهد بود. با این حال حمایت ضعیفی در ۱۰۰ دلار وجود دارد که به احتمال زیاد شکسته می‌شود.

شاخص RSI در حال وارد شدن به منطقه اشباع فروش است و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به حالت نزولی درآمده است. توصیه می‌شود تا زمان پدیدار نشدن نشانه‌های بازگشت روند از معامله این ارز دیجیتال خودداری کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش طی ۱۰ روز گذشته در یک محدوده کوچک معاملاتی (بین ۱۲۰ تا ۱۳۷ دلار) معامله می‌شود. این نشان می‌دهد که هم خریداران و هم فروشندگان فعلا از معامله خودداری می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

اگر قیمت بیت کوین کش به زیر ۱۲۰ دلار برسد، احتمال سقوط بیشتر تا ۱۰۰ دلار وجود دارد و در صورت ناتوان بودن این حمایت، کف قیمتی ۷۳ دلار دور از انتظار نیست.

پایین آمدن میانگین های متحرک و شاخص زیر ۵۰ RSI نشان می‌دهند که در کوتاه مدت احتمال کاهش قیمت از افزایش آن بیشتر است.

از سوی دیگر اگر قیمت بیت کوین کش به بالای ۱۳۷ دلار جهش کند، می‌توانیم انتظار بازگشت مجدد قیمت به سطوح بالا را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۵ دی ۱۳۹۷

بیت کوین کش در سه روز گذشته، زیر محدوده مشخص شده در حال معامله بوده است. خریداران علاقه‌ای برای خرید بیت کوین کش در قیمت‌های فعلی ندارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

حمایت بعدی که در برابر ریزش بیت کوین کش می‌تواند ایستادگی کند سطح ۱۰۰ دلار و پس از آن ۷۳.۵ دلار است.

هر دومیانگین متحرک به حالت نزولی درآمده و RSI نیز در محدوده منفی قرار دارد.

در صورتی که بیت کوین کش حالت صعودی به خود بگیرد، مقاومت ۱۴۷ دلار به احتمال زیاد از حرکت آن جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاه نزولی در صورتی که بیت کوین کش بر روی میانگین‌های متحرک تثبیت شود، اعتبار خود را از دست می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۸ دی ۱۳۹۷

با وجود اینکه به نظر می‌رسد بیت کوین کش کانال نزولی را شکسته است، اما این شکست با قدرت و حجم چشمگیری اتفاق نیافتاده است. در طول سه روز گذشته بازه نوسان قیمت معاملاتی بیت کوین کش کوچکتر شده و هر دو میانگین متحرک در حال صاف شدن هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

شاخص قدرت نسبی در منطقه خنثی قرار دارد و این نشان‌دهنده وجود تعادل بین خریداران و فروشنده‌ها است.

به احتمال زیاد این بازه نوسان کوچک در چند روز آتی شکسته خواهد شد و در صورتی که از سمت بالا این اتفاق بیافتد، بیت کوین کش به سوی اهداف ۲۳۹ و ۳۰۷ دلار حرکت خواهد کرد.

در دیدگاه نزولی امکان سقوط بیت کوین کش تا ۱۴۱ و پس از آن تا حمایت ۱۰۰ دلار وجود دارد.

علائم مشخصی درباره حرکت بعدی بیت کوین کش مشاهده نمی‌شود از این رو توصیه می‌شود تریدرها از خرید و فروش آن خودداری کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ دی ۱۳۹۷

بیت کوین کش در کانال نزولی معامله می‌شود. در حال حاضر این ارز دیجیتال در تلاش است تا خودش را در بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه نگه‌ دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

از دیدگاه صعودی اگر بیت کوین کش بتواند از قیمت ۲۱۷ دلار که پایان کانال نزولی است عبور کند، احتمال صعود قیمت تا مقاومت ۳۵۵ دلار وجود دارد که البته قبل از آن شاهد یک مقاومت کوچک در ۳۰۷ دلار خواهیم بود.

از سوی دیگر اگر این ارز دیجیتال در عبور از کانال نزولی ناتوان باشد و به زیر ۱۶۰ دلار برسد، احتمالا دوباره به کف کانال خواهد رسید. کف کانال نزولی ۱۰۰ دلار است و اگر حتی این حمایت هم ناتوان باشد احتمال سقوط تا ۷۳ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ دی ۱۳۹۷

قیمت بیت کوین کش که طی سه روز گذشته به شدت افزایش یافته بود، سقوط شدیدی را تجربه کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

حمایت بیت کوین کش اکنون حمایت قدرتمندی در ۱۴۹ دلار دارد که رسیدن به زیر آن می‌تواند قیمت را تا ۱۲۰ دلار کاهش دهد. کاهش قیمت بیت کوین کش به زیر میانگین‌های متحرک، احتمالا مدتی شاهد محدوده نوسانی (range bound) خواهیم بود.

کف قیمت بیت کوین کش در حال حاضر ۷۳ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۷ آذر ۱۳۹۷

بیت کوین کش در هفته‌های اخیر عملکرد جالبی از خود نشان نداده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 ژوئن (18 خرداد)

این ارز دیجیتال به شدت در محدوده بیش‌از حد فروخته شده قرار دارد و اصلاح قیمت برای آن محتمل به نظر می‌رسد. هرچند توصیه می‌شود، خرید با اهداف بلندمدت تنها توسط تریدرهای حرفه‌ای انجام شود.

اولین محدوده‌ای که می‌توان آن را زیرنظر داشت، ۱۱۵ دلار و نزدیک به EMA-20 در تایم‌فریم روزانه است. اگر قیمت در مواجهه با سطح ۹۵ دلار دوباره سقوط کند، احتمال ریزش تا کمترین قیمت بیت کوین کش در ۷۴ دلار وجود دارد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک

ممنون از تحلیل تون درباره بیت کوین کش
امیدوارم بتونم زیر ۱۱۰۰ (یا حتی ۱۰۰۰) دلار برسه و مقداری ازش خرید کنم
و در ۱۶۰۰ دلار بفروشم

علی مردی
علی مردی

ما امیدوار نیستیم عزیز.بیاد پایین ضرره برا ما

امیر
امیر

الان که رسید به ۹۶۰ دلار. بخر دیگه. هرچند که به نظرم پایین تر هم میاد