Bitcoin Cash Bitcoin Cash

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

بیت‌کوین کش در چند روز گذشته در حال معامله شدن در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و سطح مقاومتی ۲۶۹.۱۰ دلاری خود است. عدم موفقیت در شکست این سطح نشان‌دهنده‌ی فقدان وجود تقاضا در سطوح بالاتر قیمتی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش 20 نوامبر (29 آبان)

اولین سطح حمایتی پیش روی قیمت، میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه و در زیر آن سطح ۲۴۱.۸۵ دلار خواهد بود. احتمالا خریداران از این سطوح حمایت و قیمت را باری دیگر به سطح ۲۶۹.۱۰ دلار هدایت خواهند کرد. در مقابل اگر حمایت ۲۴۱.۸۵ دلار شکسته شود، قیمت ممکن است تا سطح حمایتی بعدی در قیمت ۲۰۳.۳۶ دلار به پایین کشیده شود.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش

[mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش – ۲۱ آبان ۱۳۹۸“]

قیمت بیت‌کوین کش باری دیگر به خط گردن الگوی کلاسیک سر و شانه برخورد کرده است. این برخورد نشان از این دارد که فروشندگان در حال دفاع از این سطح مقاومتی هستند. اگر قیمت به زیر میانگین ساده‌ی ۲۰ روزه برود، ریزشی تا سطح ۲۴۱.۸ دلار را می‌تواند تجربه کند. خریداران میتوانند حد ضرر معاملات خود را روی سطح ۲۶۷ دلار قرار دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت‌کوین کش 12 نوامبر (21 آبان)

اگر قیمت بیت‌کوین کش از قیمت فعلی شروع به حرکت صعودی کند و بالای خط گردن تثبیت شود، می‌تواند تا قیمت ۳۶۰ دلار نیز بالا برود. این سطح، مقاومتی بسیار قوی پیش روی قیمت است، بنابراین معامله‌گران می‌توانند در این سطح سود خود را ذخیره کنند و با مابقی معامله‌ی خود و حد ضررهایی کوچک در این سطح به معامله بپردازند.

 

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش- ۱۵ آبان ۱۳۹۸“]

عدم موفقیت بیت‌ کوین کش در شکست خط گردن الگوی سر و شانه باعث ایجاد پولبک در قیمت شده است. با توجه به این عامل قیمت بیت‌ کوین کش می‌تواند تا میانگین‌های متحرک نزول پیدا کند که به عنوان حمایتی قوی در قیمت شناسایی می‌شوند.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش5 نوامبر (14 آبان)

اگر قیمت روی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه جهشی را تجربه کند امکان صعود دوباره و حمله‌ی قیمت به سطح خط گردن الگو وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن خط گردن یک رالی قیمتی تا سطح ۳۶۰ دلار مدنظر خواهد بود. تقاطع میانگین‌های متحرک رو به بالا و قرار گرفتن اندیکاتور RSI در ناحیه‌ی مثبت نشان‌دهنده‌ی این است که خریداران منتظر ورود هستند.

اگر قیمت بیت‌ کوین کش موفق به جهش از میانگین های متحرک نشود و به آنها واکنشی قاطع نشان ندهد، دیدگاه صعودی منتفی خواهد شد و در زیر این سطح تا قیمت ۲۴۱.۸۵ دلار می‌تواند ریزش داشته باشد. اگر سطح ۲۴۱.۸۵ دلاری نیز شکسته شود ایستگاه بعدی قیمت ۲۰۳.۳۶ دلار خواهد بود. بنابراین خریئداران می‌توانند حد ضرر معاملات خود را بر روی سطح ۲۲۵ دلاری نگه دارند.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۳۰ مهر ۱۳۹۸“]

بیت کوین کش دو روز پیش (۲۰ اکتبر) جهشی بلند را تجربه کرد. این نشانه‌ای مثبت است چون نشان می‌دهد که در کف رنج معاملاتی، تقاضای زیادی وجود دارد. اگر قیمت بتواند به بالای خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر که هم‌اکنون روی قیمت ۲۲۸ دلار قرار دارد) برسد، می‌توانیم انتظار جهش بلند قیمت تا سطوح ۲۴۱ دلار را داشته باشیم.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

عبور قیمت از ۲۴۱ دلار می‌تواند موجب صعود تا خط گردن از الگوی سر و شانه شود. این مقاومت که در سطوح ۲۸۵ دلار قرار دارد، مدت‌هاست شکسته نشده است. اگر شکسته شود، می‌توانیم انتظار صعودی شدید به ۳۶۰ دلار را داشته باشیم.

از دیدگاه نزولی، حمایت اصلی بیت کوین کش در سطح ۲۰۳ دلار قرار دارد که اگر قیمت به زیر آن برسد، نشانه‌ای به شدت منفی خواهد بود.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۵ مهر“]

بیت کوین کش در یک رنج معاملاتی بین ۲۰۳ دلار تا ۲۴۱ دلار معامله می‌شود. خرس‌ها در تلاش هستند تا قیمت را به زیر ۲۰۳ دلار بکشانند که اگر موفق هستند روند نزولی ادامه خواهد یافت و قیمت ممکن است تا ۱۶۶ دلار سقوط کند. با توجه به رو به پایین بودن خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) و منفی بودن شاخص RSI وضعیت خوبی در بازار مشاهده نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 17 اکتبر (25 مهر)

از دیدگاه صعودی اگر حمایت ۲۰۳ دلاری حفظ شود و قیمت به بالای رنج معاملاتی یعنی ۲۴۱ دلار برسد، امیدها برای احیای بازار زنده خواهد شد.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۱۶ مهر“]

مقاومت‌های پیش روی بیت کوین کش در قیمت ۲۳۶ دلار و سپس در خط EMA ۲۰ (خط آبی در تصویر – قیمت ۲۴۴ دلار) بسته شده است. اگر قیمت به بالای این دو مقاومت برسد، می‌توانیم شاهد یک صعود شدید به ۲۸۰ دلار باشیم. خط گردن از الگوی سر و شانه و همچنین خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) هر دو روی ۲۸۰ دلار قرار دارند. بنابراین این سطح اصلی‌ترین و قدرتمندترین مقاومت بیت کوین کش است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 اکتبر (16 مهر) اگر برادر کوچک بیت کوین بتواند به بالای مقاومت اصلی خود برسد، می‌توانیم انتظار صعود تا ۳۶۰ دلار را داشته باشیم. از دیدگاه نزولی، حمایت بیت کوین کش روی ۲۰۲ دلار قرار دارد که اگر به زیر این حمایت برسد احتمال سقوط تا ۱۶۶ دلار وجود دارد. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا همان فروش اظطراری خود را در قیمت زیر ۲۰۲ دلار در نظر بگیرند.

[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۹ مهر“] بیت کوین کش در تلاش است که بالای سطح ۲۲۰ دلار یک کف تشکیل بدهد. معمولا وقتی قیمت از یک سطح بحرانی عبور می‌کند، آن سطح دوباره امتحان می‌شود. درباره برادر کوچک بیت کوین احتمال صعود قیمت تا خط گردن از الگوی سر و شانه که در تصویر مشخص است، وجود دارد. خط گردن از الگوی سر و شانه در حال حاضر در نزدیکی ۲۸۰ دلار قرار دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) اگر قیمت از خط گردن عبور کند و سه روز بالای آن بماند، می‌توانیم احتمال ادامه روند صعودی را بدهیم. روند صعودی زمانی به بازار برخواهد گشت که قیمت بتواند از سد ۳۶۰ دلار گذر کند. از دیدگاه نزولی، اگر بیت کوین کش در عبور از خط گردن ناتوان باشد، سقوط به ۲۰۳ دلار دور از ذهن نیست. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۶ شهریور“] بیت کوین کش همچنان بین خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌های EMA و MA) معامله می‌شود. با توجه به مسطح بودن این دو خط و وسط بودن شاخص RSI، به نظر می‌رسد که تعادلی بین خریداران و فروشندگان برقرار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

اگر برادر کوچک بیت کوین بتواند از خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر – قیمت ۳۱۰ دلار) عبور کند، می‌تواند تا سطح ۳۶۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بیت کوین کش در ۳۶۰ دلار بسته شده است که اگر شکسته شود، احتمالا روند صعودی جدیدی آغاز خواهد شد. از دیدگاه نزولی، همچنان الگوی سر و شانه مشاهده می‌شود که اگر قیمت به زیر خط گردن (خط زرد ممتد در تصویر) برسد، تکمیل خواهد شد و هدفش می‌تواند ۱۶۶ دلار باشد. خط گردن و EMA ۲۰ در نزدیکی یکدیگر قرار دارند که یک حمایت قدرتمند را تشکیل داده‌اند.[/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۱۲ شهریور“]همچنان الگوی سر و شانه تکمیل نشده است. برادار کوچک بیت کوین طی سه روز گذشته خود را بالای خط گردن از الگوی سر و شانه نگه داشته است و هم‌اکنون تلاش می‌کند که از آن فاصله بگیرد. اگر قیمت بتواند از خط MA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) عبور کند می‌توانیم امیدوار باشیم که الگوی سر و شانه تکمیل نشود، در غیر اینصورت همچنان خطر رفتن به زیر خط گردن وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

خط گردن الگوی سر و شانه در ۲۸۶ دلار قرار دارد که اگر قیمت در زیر آن بسته شود، روند می‌تواند به شدت نزولی باشد. در صورت رسیدن قیمت به زیر خط گردن می توانیم انتظار سقوط تا ۱۶۶ دلار را هم داشته باشیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۵ شهریور“]نوسانات شدید بیت کوین کش فروکش کرده است و این ارز دیجیتال هم‌اکنون بین خط روند (trendline در تصویر) و EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) قرار دارد. عبور قیمت از EMA ۲۰ می‌تواند موجب رشد شدید قیمت به ۳۶۰ دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از سوی دیگر اگر برادر کوچک بیت کوین به زیر خط روند که در تصویر مشخص شده است، برسد، می‌تواند تا خط گردن از الگوی سر و شانه سقوط کند و اگر به پایین‌تر از خط گردن کاهش یابد، الگوی سر و شانه تکمیل خواهد شد که روند نزولی شدیدی را آغاز می‌کند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم که آیا قیمت بیت کوین کش از EMA ۲۰ (که هم‌اکنون در قیمت ۳۱۶ دلار) قرار دارد عبور می‌کند یا به زیر حمایت روانی ۳۰۰ دلار می‌رسد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۹ مرداد“] بیت کوین کش یک الگوی سر و شانه بزرگ را تشکیل داده است اما خرس‌ها نتوانسته‌اند که قیمت را به زیر خط گردن در الگوی سر و شانه بکشانند. سیگنال نزولی زمانی صادر خواهد شد که قیمت به زیر خط گردن برسد و در آنجا بسته شود. خط گردن در تصویر با خط ممتد زرد رنگ مشخص شده است که هم‌اکنون در قیمت ۳۲۰ دلار قرار دارد. اگر الگوی سر و شانه تکمیل شود، هدفش در ۱۶۶ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه صعودی، نقطه ۳۶۰ دلار، مانعی در برابر رشد برادر کوچک بیت کوین است. اگر این مقاومت شکسته شود می‌توانیم انتظار یک جهش تا ۴۲۸ دلار و بالاتر از آن ۵۱۵ دلار را داشته باشیم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۲ مرداد“] بیت کوین کش در ۳۴۵ دلار با یک حمایت بسیار قدرتمند مواجه است. علت قدرتمند بودن مقاومت این است که خط SMA (خط قرمز در تصویر) هم دقیقا در بالای این نقطه واقع است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی هم اگر بیت کوین کش به زیر ۳۰۰ دلار برسد، احتمال سقوط تا خط حمایت کانال صعودی (support line of the ascending channel) وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن این حمایت هم الگوی سر و شانه تشکیل خواهد شد که هدفش ۱۶۶ دلار است. به طورکلی مقاومت‌های بیت کوین کش را می‌توانیم در ۳۴۵ دلار و ۳۵۷ دلار در نظر بگیریم. با شکسته شدن مقاومت ۳۵۷ دلاری، می‌توانیم انتظار جهش تا ۴۲۸ دلار را در نظر بگیریم. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۱۵ مرداد“] بیت کوین کش (BCH) توانسته است از مقاومت ۳۴۵ دلاری عبور کند که یک الگوری مثلث صعودی را تکمیل می‌کند. هدف این الگو ۴۴۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

خطوط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم به ناحیه مثبت رسیده است که نشان می‌دهند گاوها در حال بازگشت هستند. اگر قیمت بیت کوین کش از سطوح فعلی به عقب بازگردد و نتواند از SMA ۵۰ (خط قرمز در تصویر) عبور کند، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۸ مرداد“] بیت کوین کش روز گذشته یعنی ۲۹ جولای به زیر خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) رسید اما موج خرید در سطوح پایین باعث شد تا این ارز دیجیتال احیا شود و دوباره به بالای خط برسد. با این حال همچنان خطر رسیدن دوباره قیمت به زیر خط روند صعودی وجود دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توانیم منتظر سقوط تا ۲۵۰ دلار باشیم. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) حمایت های بیت کوین کش به ترتیب در ۳۰۲ ، ۲۵۱ ، ۲۲۷ و ۱۶۶ دلار قرار دارند. به عبارتی اگر حمایت ۳۰۲ دلاری شکسته شود می‌توانیم انتظار سقوط تا ۲۵۱ و حتی ۲۲۷ دلار را داشته باشیم. در صورت شکسته شدن خط حمایت ۲۲۷ دلار، احتمال سقوطی سهمگین تا ۱۶۶ دلار وجود دارد که الگوی سر و شانه را تکمیل می‌کند. از دیدگاه صعودی، اگر بیت کوین کش بتواند خود را در بالای خط روند صعودی حفظ کند و به بالای خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) و همچنین قیمت ۳۴۵ دلار برسد، روند نزولی به صعودی تبدیل خواهد شد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۱ مرداد“] بیت کوین کش در یک روند نزولی قرار دارد. صعود مجدد برادار کوچک بیت کوین از حمایت ۲۵۰ دلاری در خط EMA ۲۰ (خط بنفش در تصویر) با یک مقاومت سخت روبرو شد و قیمت دوباره به سطوح پایین بازگشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو خط مووینگ اوریج رو به پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده منفی قرار دارد که نشان می‌دهد میل به فروش بیشتر از خرید است. حمایت قدرتمند بیت کوین کش در قیمت ۲۲۷ دلار بسته شده است اگر این حمایت بشکند، احتمالا سقوطی تا ۱۶۶ دلار را در پیش داشته باشد. از دیدگاه صعودی، اگر از حمایت ۲۲۷ دلاری دفاع شود و قیمت بتواند به بالای ۳۴۴ دلار و خط روند نزولی برسد، روند فعلی به صعودی تبدیل خواهد شد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۵ تیر“] همانطور که در تصویر می‌بینید، بیت کوین کش در یک کانال نزولی معامله می‌شود. خط EMA ۲۰ رو به پایین میل می‌کند و شاخص RSI هم در نزدیکی اشباع فروش قرار دارد که همه این‌ها نشانه نزولی هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا به زیر کانال کشیده نشود که اگر موفقیت آمیز باشد، حرکت خود را برای رسیدن به خط مقاومت کانال آغاز می‌کند. با عبور از بالای کانال می‌توانیم تغییر روند از نزولی به صعودی را تایید کنیم. از دیدگاه نزولی، اگر قیمت به زیر کانال کشیده شود، حمایت بعدی در ۲۲۷ دلار خواهد بود. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۱۱ تیر“] بیت کوین کش در تثبیت بر روی EMA-20 و SMA-50 در تایم‌فریم روزانه ناموفق عمل کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

در صورتی که حمایت ۳۸۳ دلار شکسته نشود، خریداران می‌توانند شانس خود را برای افزایش قیمت تا ۴۵۰ دلار دوباره امتحان کنند. عبور از این سطح صعود را تا ۵۱۵ دلار می‌تواند هدایت کند. اما باید در نظر داشت که هر دومیانگین متحرک به حالت صاف درآمده‌اند و RSI در محدوده میانی قرار گرفته است. در مقابل اگر فروشندگان موفق به شکستن حمایت و کف کانال صعودی شوند، ریزش تا ۲۸۰ دلار می‌تواند ادامه یابد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۴ تیر“] بیت کوین کش در روند صعودی مانده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهد قدرت خریداران بر فروشندگان می‌چربد. قیمت بیت کوین کش روز ۲۲ ژوئن از مقاومت ۴۸۱ دلار گذشت اما نتوانست سطوح بالاتر را ببیند و از خط مقاومت کانال برگشت خورد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

اگر بیت کوین کش بتواند کانال را شکست دهد، به احتمال فراوان رشد قیمتی شدید تا ۶۳۹ دلار خواهد داشت و بالاتر از آن، هدف ۸۸۹ دلاری را دنبال خواهد کرد. از دیدگاه نزولی اگر شکستن کانال ناموفق باشد، این احتمال بالا می‌رود که قیمت به خط EMA ۲۰ بازگردد. با آمدن قیمت به زیر خطوط میانگین متحرک و خط حمایت کانال، روند صعودی به نزولی تغییر خواهد کرد. [/mks_accordion_item] [mks_accordion] [mks_accordion_item title=”تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش – ۲۸ خرداد“] روند صعودی بیت کوین کش به نظر ضعیف می‌رسد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، چند روز گذشته دوباره به حالت صعودی تغییر وضعیت داد که از برتری جزئی خریداران نسبت به فروشندگان حکایت دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) در صورت عبور از سطح ۴۵۰ دلار، احتمال برگشت دوباره به بالاترین قیمت اخیر در ۴۸۲ دلار زیاد است. مقاومت بعدی که سد راه بیت کوین کش قرار خواهد گرفت، سقف کانال صعودی است. عدم موفقیت بیت کوین کش در عبور از مقاومت‌های ذکر شده، می‌تواند یک اصلاح قیمتی تا یکی از میانگین‌های متحرک EMA20 یا SMA50 را در پی داشته باشد. شکسته شدن حمایت ۳۶۰ دلار می‌تواند بیت کوین کش را در وضعیت نامطلوبی قرار دهد و آن را تا سطح ۲۸۰ دلار پایین بکشد. [mks_accordion_item title/]

اطلاعات کلی بیت کوین کش
قیمت Bitcoin Cash$0
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$0
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0 / $0
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0 / $0
رتبه در بازار#20
اوج قیمت دلاری $0
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به تومان۰ تومان
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 5 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۰ تومان
تغییرات از اوج تاکنون 0.000000000000%
به دلار$0
نرخ دلار۰ تومان
01 January 1970
تاریخ اوج قیمت۱۱ دی ۱۳۴۸
54 سال و 5 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0%
تغییرات 1 روزه 0%
تغییرات 7 روزه 0%
تغییرات 30 روزه 0%
تغییرات 90 روزه 0%
تغییرات یک ساله 0%
از ابتدای سال میلادی 0%
از اولین قیمت 0%
قیمت به بیت کوین1BCH = 0BTC
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک
6 سال قبل

ممنون از تحلیل تون درباره بیت کوین کش
امیدوارم بتونم زیر 1100 (یا حتی 1000) دلار برسه و مقداری ازش خرید کنم
و در 1600 دلار بفروشم

امیر
امیر
6 سال قبل

الان که رسید به 960 دلار. بخر دیگه. هرچند که به نظرم پایین تر هم میاد

علی مردی
علی مردی
6 سال قبل

ما امیدوار نیستیم عزیز.بیاد پایین ضرره برا ما