atlasarzdigital
Bitcoin Cash Bitcoin Cash

از این پس تحلیل‌های تکنیکال هفتگی را از اینجا دنبال کنید.

بیت‌کوین کش در چند روز گذشته در حال معامله شدن در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه و سطح مقاومتی 269.10 دلاری خود است. عدم موفقیت در شکست این سطح نشان‌دهنده‌ی فقدان وجود تقاضا در سطوح بالاتر قیمتی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش 20 نوامبر (29 آبان)

اولین سطح حمایتی پیش روی قیمت، میانگین متحرک ساده‌ی 50 روزه و در زیر آن سطح 241.85 دلار خواهد بود. احتمالا خریداران از این سطوح حمایت و قیمت را باری دیگر به سطح 269.10 دلار هدایت خواهند کرد. در مقابل اگر حمایت 241.85 دلار شکسته شود، قیمت ممکن است تا سطح حمایتی بعدی در قیمت 203.36 دلار به پایین کشیده شود.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش - 21 آبان 1398

قیمت بیت‌کوین کش باری دیگر به خط گردن الگوی کلاسیک سر و شانه برخورد کرده است. این برخورد نشان از این دارد که فروشندگان در حال دفاع از این سطح مقاومتی هستند. اگر قیمت به زیر میانگین ساده‌ی 20 روزه برود، ریزشی تا سطح 241.8 دلار را می‌تواند تجربه کند. خریداران میتوانند حد ضرر معاملات خود را روی سطح 267 دلار قرار دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت‌کوین کش 12 نوامبر (21 آبان)

اگر قیمت بیت‌کوین کش از قیمت فعلی شروع به حرکت صعودی کند و بالای خط گردن تثبیت شود، می‌تواند تا قیمت 360 دلار نیز بالا برود. این سطح، مقاومتی بسیار قوی پیش روی قیمت است، بنابراین معامله‌گران می‌توانند در این سطح سود خود را ذخیره کنند و با مابقی معامله‌ی خود و حد ضررهایی کوچک در این سطح به معامله بپردازند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش- 15 آبان 1398

عدم موفقیت بیت‌ کوین کش در شکست خط گردن الگوی سر و شانه باعث ایجاد پولبک در قیمت شده است. با توجه به این عامل قیمت بیت‌ کوین کش می‌تواند تا میانگین‌های متحرک نزول پیدا کند که به عنوان حمایتی قوی در قیمت شناسایی می‌شوند.

 تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌کوین کش5 نوامبر (14 آبان)

اگر قیمت روی میانگین متحرک نمایی 20 روزه جهشی را تجربه کند امکان صعود دوباره و حمله‌ی قیمت به سطح خط گردن الگو وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن خط گردن یک رالی قیمتی تا سطح 360 دلار مدنظر خواهد بود. تقاطع میانگین‌های متحرک رو به بالا و قرار گرفتن اندیکاتور RSI در ناحیه‌ی مثبت نشان‌دهنده‌ی این است که خریداران منتظر ورود هستند.

اگر قیمت بیت‌ کوین کش موفق به جهش از میانگین های متحرک نشود و به آنها واکنشی قاطع نشان ندهد، دیدگاه صعودی منتفی خواهد شد و در زیر این سطح تا قیمت 241.85 دلار می‌تواند ریزش داشته باشد. اگر سطح 241.85 دلاری نیز شکسته شود ایستگاه بعدی قیمت 203.36 دلار خواهد بود. بنابراین خریئداران می‌توانند حد ضرر معاملات خود را بر روی سطح 225 دلاری نگه دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 30 مهر 1398

بیت کوین کش دو روز پیش (20 اکتبر) جهشی بلند را تجربه کرد. این نشانه‌ای مثبت است چون نشان می‌دهد که در کف رنج معاملاتی، تقاضای زیادی وجود دارد. اگر قیمت بتواند به بالای خط EMA 20 (خط آبی در تصویر که هم‌اکنون روی قیمت 228 دلار قرار دارد) برسد، می‌توانیم انتظار جهش بلند قیمت تا سطوح 241 دلار را داشته باشیم.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

عبور قیمت از 241 دلار می‌تواند موجب صعود تا خط گردن از الگوی سر و شانه شود. این مقاومت که در سطوح 285 دلار قرار دارد، مدت‌هاست شکسته نشده است. اگر شکسته شود، می‌توانیم انتظار صعودی شدید به 360 دلار را داشته باشیم.

از دیدگاه نزولی، حمایت اصلی بیت کوین کش در سطح 203 دلار قرار دارد که اگر قیمت به زیر آن برسد، نشانه‌ای به شدت منفی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 25 مهر

بیت کوین کش در یک رنج معاملاتی بین 203 دلار تا 241 دلار معامله می‌شود. خرس‌ها در تلاش هستند تا قیمت را به زیر 203 دلار بکشانند که اگر موفق هستند روند نزولی ادامه خواهد یافت و قیمت ممکن است تا 166 دلار سقوط کند. با توجه به رو به پایین بودن خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌ها) و منفی بودن شاخص RSI وضعیت خوبی در بازار مشاهده نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 17 اکتبر (25 مهر)

از دیدگاه صعودی اگر حمایت 203 دلاری حفظ شود و قیمت به بالای رنج معاملاتی یعنی 241 دلار برسد، امیدها برای احیای بازار زنده خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 16 مهر

مقاومت‌های پیش روی بیت کوین کش در قیمت 236 دلار و سپس در خط EMA 20 (خط آبی در تصویر – قیمت 244 دلار) بسته شده است. اگر قیمت به بالای این دو مقاومت برسد، می‌توانیم شاهد یک صعود شدید به 280 دلار باشیم. خط گردن از الگوی سر و شانه و همچنین خط MA 50 (خط قرمز در تصویر) هر دو روی 280 دلار قرار دارند. بنابراین این سطح اصلی‌ترین و قدرتمندترین مقاومت بیت کوین کش است. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 8 اکتبر (16 مهر) اگر برادر کوچک بیت کوین بتواند به بالای مقاومت اصلی خود برسد، می‌توانیم انتظار صعود تا 360 دلار را داشته باشیم. از دیدگاه نزولی، حمایت بیت کوین کش روی 202 دلار قرار دارد که اگر به زیر این حمایت برسد احتمال سقوط تا 166 دلار وجود دارد. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر یا همان فروش اظطراری خود را در قیمت زیر 202 دلار در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 9 مهر
بیت کوین کش در تلاش است که بالای سطح 220 دلار یک کف تشکیل بدهد. معمولا وقتی قیمت از یک سطح بحرانی عبور می‌کند، آن سطح دوباره امتحان می‌شود. درباره برادر کوچک بیت کوین احتمال صعود قیمت تا خط گردن از الگوی سر و شانه که در تصویر مشخص است، وجود دارد. خط گردن از الگوی سر و شانه در حال حاضر در نزدیکی 280 دلار قرار دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) اگر قیمت از خط گردن عبور کند و سه روز بالای آن بماند، می‌توانیم احتمال ادامه روند صعودی را بدهیم. روند صعودی زمانی به بازار برخواهد گشت که قیمت بتواند از سد 360 دلار گذر کند. از دیدگاه نزولی، اگر بیت کوین کش در عبور از خط گردن ناتوان باشد، سقوط به 203 دلار دور از ذهن نیست.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 26 شهریور
بیت کوین کش همچنان بین خطوط میانگین متحرک (مووینگ اوریج‌های EMA و MA) معامله می‌شود. با توجه به مسطح بودن این دو خط و وسط بودن شاخص RSI، به نظر می‌رسد که تعادلی بین خریداران و فروشندگان برقرار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

اگر برادر کوچک بیت کوین بتواند از خط MA 50 (خط قرمز در تصویر – قیمت 310 دلار) عبور کند، می‌تواند تا سطح 360 دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بیت کوین کش در 360 دلار بسته شده است که اگر شکسته شود، احتمالا روند صعودی جدیدی آغاز خواهد شد. از دیدگاه نزولی، همچنان الگوی سر و شانه مشاهده می‌شود که اگر قیمت به زیر خط گردن (خط زرد ممتد در تصویر) برسد، تکمیل خواهد شد و هدفش می‌تواند 166 دلار باشد. خط گردن و EMA 20 در نزدیکی یکدیگر قرار دارند که یک حمایت قدرتمند را تشکیل داده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 12 شهریور
همچنان الگوی سر و شانه تکمیل نشده است. برادار کوچک بیت کوین طی سه روز گذشته خود را بالای خط گردن از الگوی سر و شانه نگه داشته است و هم‌اکنون تلاش می‌کند که از آن فاصله بگیرد. اگر قیمت بتواند از خط MA 50 (خط قرمز در تصویر) عبور کند می‌توانیم امیدوار باشیم که الگوی سر و شانه تکمیل نشود، در غیر اینصورت همچنان خطر رفتن به زیر خط گردن وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

خط گردن الگوی سر و شانه در 286 دلار قرار دارد که اگر قیمت در زیر آن بسته شود، روند می‌تواند به شدت نزولی باشد. در صورت رسیدن قیمت به زیر خط گردن می توانیم انتظار سقوط تا 166 دلار را هم داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 5 شهریور
نوسانات شدید بیت کوین کش فروکش کرده است و این ارز دیجیتال هم‌اکنون بین خط روند (trendline در تصویر) و EMA 20 (خط بنفش در تصویر) قرار دارد. عبور قیمت از EMA 20 می‌تواند موجب رشد شدید قیمت به 360 دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از سوی دیگر اگر برادر کوچک بیت کوین به زیر خط روند که در تصویر مشخص شده است، برسد، می‌تواند تا خط گردن از الگوی سر و شانه سقوط کند و اگر به پایین‌تر از خط گردن کاهش یابد، الگوی سر و شانه تکمیل خواهد شد که روند نزولی شدیدی را آغاز می‌کند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم که آیا قیمت بیت کوین کش از EMA 20 (که هم‌اکنون در قیمت 316 دلار) قرار دارد عبور می‌کند یا به زیر حمایت روانی 300 دلار می‌رسد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 29 مرداد
بیت کوین کش یک الگوی سر و شانه بزرگ را تشکیل داده است اما خرس‌ها نتوانسته‌اند که قیمت را به زیر خط گردن در الگوی سر و شانه بکشانند. سیگنال نزولی زمانی صادر خواهد شد که قیمت به زیر خط گردن برسد و در آنجا بسته شود. خط گردن در تصویر با خط ممتد زرد رنگ مشخص شده است که هم‌اکنون در قیمت 320 دلار قرار دارد. اگر الگوی سر و شانه تکمیل شود، هدفش در 166 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه صعودی، نقطه 360 دلار، مانعی در برابر رشد برادر کوچک بیت کوین است. اگر این مقاومت شکسته شود می‌توانیم انتظار یک جهش تا 428 دلار و بالاتر از آن 515 دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 22 مرداد
بیت کوین کش در 345 دلار با یک حمایت بسیار قدرتمند مواجه است. علت قدرتمند بودن مقاومت این است که خط SMA (خط قرمز در تصویر) هم دقیقا در بالای این نقطه واقع است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

از دیدگاه نزولی هم اگر بیت کوین کش به زیر 300 دلار برسد، احتمال سقوط تا خط حمایت کانال صعودی (support line of the ascending channel) وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن این حمایت هم الگوی سر و شانه تشکیل خواهد شد که هدفش 166 دلار است. به طورکلی مقاومت‌های بیت کوین کش را می‌توانیم در 345 دلار و 357 دلار در نظر بگیریم. با شکسته شدن مقاومت 357 دلاری، می‌توانیم انتظار جهش تا 428 دلار را در نظر بگیریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 15 مرداد
بیت کوین کش (BCH) توانسته است از مقاومت 345 دلاری عبور کند که یک الگوری مثلث صعودی را تکمیل می‌کند. هدف این الگو 440 دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

خطوط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم به ناحیه مثبت رسیده است که نشان می‌دهند گاوها در حال بازگشت هستند. اگر قیمت بیت کوین کش از سطوح فعلی به عقب بازگردد و نتواند از SMA 50 (خط قرمز در تصویر) عبور کند، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 8 مرداد
بیت کوین کش روز گذشته یعنی 29 جولای به زیر خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) رسید اما موج خرید در سطوح پایین باعث شد تا این ارز دیجیتال احیا شود و دوباره به بالای خط برسد. با این حال همچنان خطر رسیدن دوباره قیمت به زیر خط روند صعودی وجود دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توانیم منتظر سقوط تا 250 دلار باشیم. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) حمایت های بیت کوین کش به ترتیب در 302 ، 251 ، 227 و 166 دلار قرار دارند. به عبارتی اگر حمایت 302 دلاری شکسته شود می‌توانیم انتظار سقوط تا 251 و حتی 227 دلار را داشته باشیم. در صورت شکسته شدن خط حمایت 227 دلار، احتمال سقوطی سهمگین تا 166 دلار وجود دارد که الگوی سر و شانه را تکمیل می‌کند. از دیدگاه صعودی، اگر بیت کوین کش بتواند خود را در بالای خط روند صعودی حفظ کند و به بالای خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) و همچنین قیمت 345 دلار برسد، روند نزولی به صعودی تبدیل خواهد شد.
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 1 مرداد
بیت کوین کش در یک روند نزولی قرار دارد. صعود مجدد برادار کوچک بیت کوین از حمایت 250 دلاری در خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) با یک مقاومت سخت روبرو شد و قیمت دوباره به سطوح پایین بازگشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

هر دو خط مووینگ اوریج رو به پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده منفی قرار دارد که نشان می‌دهد میل به فروش بیشتر از خرید است. حمایت قدرتمند بیت کوین کش در قیمت 227 دلار بسته شده است اگر این حمایت بشکند، احتمالا سقوطی تا 166 دلار را در پیش داشته باشد. از دیدگاه صعودی، اگر از حمایت 227 دلاری دفاع شود و قیمت بتواند به بالای 344 دلار و خط روند نزولی برسد، روند فعلی به صعودی تبدیل خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 25 تیر
همانطور که در تصویر می‌بینید، بیت کوین کش در یک کانال نزولی معامله می‌شود. خط EMA 20 رو به پایین میل می‌کند و شاخص RSI هم در نزدیکی اشباع فروش قرار دارد که همه این‌ها نشانه نزولی هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا به زیر کانال کشیده نشود که اگر موفقیت آمیز باشد، حرکت خود را برای رسیدن به خط مقاومت کانال آغاز می‌کند. با عبور از بالای کانال می‌توانیم تغییر روند از نزولی به صعودی را تایید کنیم. از دیدگاه نزولی، اگر قیمت به زیر کانال کشیده شود، حمایت بعدی در 227 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 11 تیر
بیت کوین کش در تثبیت بر روی EMA-20 و SMA-50 در تایم‌فریم روزانه ناموفق عمل کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

در صورتی که حمایت 383 دلار شکسته نشود، خریداران می‌توانند شانس خود را برای افزایش قیمت تا 450 دلار دوباره امتحان کنند. عبور از این سطح صعود را تا 515 دلار می‌تواند هدایت کند. اما باید در نظر داشت که هر دومیانگین متحرک به حالت صاف درآمده‌اند و RSI در محدوده میانی قرار گرفته است. در مقابل اگر فروشندگان موفق به شکستن حمایت و کف کانال صعودی شوند، ریزش تا 280 دلار می‌تواند ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 4 تیر
بیت کوین کش در روند صعودی مانده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهد قدرت خریداران بر فروشندگان می‌چربد. قیمت بیت کوین کش روز 22 ژوئن از مقاومت 481 دلار گذشت اما نتوانست سطوح بالاتر را ببیند و از خط مقاومت کانال برگشت خورد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر)

اگر بیت کوین کش بتواند کانال را شکست دهد، به احتمال فراوان رشد قیمتی شدید تا 639 دلار خواهد داشت و بالاتر از آن، هدف 889 دلاری را دنبال خواهد کرد. از دیدگاه نزولی اگر شکستن کانال ناموفق باشد، این احتمال بالا می‌رود که قیمت به خط EMA 20 بازگردد. با آمدن قیمت به زیر خطوط میانگین متحرک و خط حمایت کانال، روند صعودی به نزولی تغییر خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - 28 خرداد
روند صعودی بیت کوین کش به نظر ضعیف می‌رسد. میانگین متحرک نمایی 20 روزه، چند روز گذشته دوباره به حالت صعودی تغییر وضعیت داد که از برتری جزئی خریداران نسبت به فروشندگان حکایت دارد. تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 1 اکتبر (9 مهر) در صورت عبور از سطح 450 دلار، احتمال برگشت دوباره به بالاترین قیمت اخیر در 482 دلار زیاد است. مقاومت بعدی که سد راه بیت کوین کش قرار خواهد گرفت، سقف کانال صعودی است. عدم موفقیت بیت کوین کش در عبور از مقاومت‌های ذکر شده، می‌تواند یک اصلاح قیمتی تا یکی از میانگین‌های متحرک EMA20 یا SMA50 را در پی داشته باشد. شکسته شدن حمایت 360 دلار می‌تواند بیت کوین کش را در وضعیت نامطلوبی قرار دهد و آن را تا سطح 280 دلار پایین بکشد.
Title
اطلاعات کلی بیت کوین کش
قیمت بیت کوین کش$223.49
حجم کل بازار$4,119,720,000
تسلط به بازار2.24%
حجم معاملات روزانه$3,286,730,000
بالاترین/پایین ترینقیمت 24 ساعت اخیر$225.23 / $213.90
بالاترین/پایین ترینقیمت 7 روز اخیر$0 / 0
رتبه در بازار#5
اوج قیمت دلاری $3,923.07
تغییرات از اوج تاکنون -94.30%
به تومان16,594,586 تومان
نرخ دلار4,230 تومان
20 December 2017
تاریخ اوج قیمت۲۹ آذر ۱۳۹۶
2 سال و 3 ماه قبل
اوج قیمت ریالی 16,594,586 تومان
تغییرات از اوج تاکنون -78.81%
به دلار$3,923.07
نرخ دلار4,230 تومان
20 December 2017
تاریخ اوج قیمت۲۹ آذر ۱۳۹۶
2 سال و 3 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته -0.38%
تغییرات 1 روزه 2.35%
تغییرات 7 روزه -0.92%
تغییرات 14 روزه 8.98%
تغییرات 30 روزه -30.00%
تغییرات 60 روزه -41.66%
تغییرات شش ماهه 0.03%
تغییرات یک ساله -22.01%
تغییرات دو ساله -65.57%
قیمت به بیت کوین1BCH = 0.033879BTC
تاریخ پیدایش?
سختی استخراج489,079M
کل بلاک های استخراج شده0
تراکنش ها بر ثانیه0
تعداد نودها0
متوسط کارمزد2.74 BCH
الگوریتم هشSHA-256
هش ریت3,500.96 Ph/s
زمان ساخت بلاک10m
ارز در دسترس/کل 18.4 Millions / 21 Millions

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

3
دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
2 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
امیرعلی مردیمحسن تقوی نیک نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها

محسن تقوی نیک
محسن تقوی نیک

ممنون از تحلیل تون درباره بیت کوین کش
امیدوارم بتونم زیر 1100 (یا حتی 1000) دلار برسه و مقداری ازش خرید کنم
و در 1600 دلار بفروشم

علی مردی
علی مردی

ما امیدوار نیستیم عزیز.بیاد پایین ضرره برا ما

امیر
امیر

الان که رسید به 960 دلار. بخر دیگه. هرچند که به نظرم پایین تر هم میاد

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 نوامبر (29 آبان) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.