کریگ رایت از مدارک ساختگی برای اثبات بی‌گناهی در دادگاه استفاده کرده است

کریگ رایت از مدارک ساختگی برای اثبات بی‌گناهی در دادگاه استفاده کرده است

با توجه به اسنادی که استیون پالی (Stephen Palley)، از وکلای حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در روز ۳ جولای (۱۲ تیر) بر روی حساب توییتر خود منتشر کرد، رایت، خالق خودخوانده بیت کوین برای اثبات قرارداد امانی بین خود و دیوید کلیمن به شاکیانش که در واقع خانواده کلیمن هستند، مدارکی ساختگی و جعلی به دادگاه ارائه داده است.

به گزارش کوین‌تلگراف و به گفته پالی، ساتوشی ناکاموتوی تقلبی در ارائه مدارک به دادگاه برای اثبات پرونده شکست خورده است. پالی معتقد است این اسناد و مدارک ساختگی و جعلی بودند، چرا که اختلاف زمانی چندگانه در آن‌ها به چشم می‌خورد.

در میان پرونده‌های به نمایش گذاشته مربوط به دادگاه منطقه‌ای فلوریدای جنوبی در روز ۳ جولای، سندی وجود دارد که برای اثبات همکاری رایت و مرحوم دیوید کلیمن به دادگاه ارائه شده است. وکلای کلیمن در فوریه ۲۰۱۸ پرونده‌ای علیه کریگ رایت به جریان انداختند و او را به دزدی صدها هزار بیت کوین کلیمن تقریبا به ارزش کنونی ۵ میلیارد دلار، پس از مرگش در آوریل سال ۲۰۱۳ متهم کردند.

ارائه مدارک جعلی و ساختگی توسط کریگ رایت در دادگاه برای پرونده شکایت ورثه دیوید کلیمن

مدارک قرارداد امانی ارائه شده به تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۲ تنظیم شده‌اند، که بر اساس یافته‌های پالی این اسناد پس از مرگ کلیمن ایجاد شدند.

اسناد قرارداد، ظاهرا از کپی‌رایت کالیبری ۲۰۱۵ که یکی از فونت‌های مایکروسافت ورد است استفاده کرده است؛ که این خود نشان‌دهنده این واقعیت است که امکان ندارد که مدارک پیش از سال ۲۰۱۵ تهیه شده باشند.

پس از اتهام ظاهری رایت برای جعل اسناد دادگاه، پالی به صورت طعنه‌آمیزی در توییتر خود نوشت:

منظورم این است که منطقی است که مخترع بیت کوین می‌تواند در زمان سفر کند.

در اواخر ماه ژوئن، رایت اعلام کرد که نمی‌تواند دستور دادگاه مبنی بر ارائه فهرستی از آدرس‌ عمومی بیت کوین‌های اولیه‌اش را اجابت کند. رایت در این رابطه ادعا کرد که اطلاعات مهم سرمایه و کیف پولش را پیش از مرگ کلیمن در اختیار او گذاشته بود.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
میثم رضایی
میثم رضایی
1 سال پیش

کریگ رایت ساتوشی هستش، و این دادگاه هم هنوز تموم نشده، اون مدارکم مشخص شد که جعلی نبودند

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off