نماینده سابق کنگره آمریکا اولین بیت کوین خود را در کیف پول طلا هدیه گرفت!

نماینده سابق کنگره آمریکا اولین بیت کوین خود را در کیف پول طلا هدیه گرفت!

نماینده سابق ایالت تگزاس در کنگره آمریکا که برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور نیز نامزد شده است، اولین بیت کوین خود را از بابی لی (Bobby Lee) دریافت کرد. لی به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره بیت کوین فاندیشن و بنیان‌گذار استارت‌آپ «بالت کریپتو» (Ballet Crypto)، چهره‌ای شناخته شده در حوزه ارزهای دیجیتال است.

به گزارش کوین تلگراف، ران پاول (Ron Paul) از حزب جمهوری خواه، این بیت کوین را ۲۸ اکتبر (۶ آبان) دریافت کرده است. سکه دریافتی در یک کیف پول سخت‌افزاری با روکش طلا که توسط کریپتو بالت ساخته می‌شود به پاول اعطا شده است. لی روز گذشته (۱۱ آبان) اعلام کرد که این کیف پول خاص، شکل و شمایل ویژه‌تری نسبت به نمونه‌های مشابه دارد. وی در ادامه گفت:

شماره سریال این کیف پول رقم منحصر به فرد AA000820 است تا با تولد او [پاول] هماهنگ باشد. او عاشق رنگ طلاست.

کیف پول‌هایی که توسط بالت کریپتو تولید می‌شوند، کیف پول‌هایی سرد و غیر الکترونیکی برای نگهداری از ارزهای دیجیتال‌ هستند. این گونه کیف پول‌ها شباهت بسیاری به جاکارتی‌ کارت‌های اعتباری دارند و کلمه عبور استفاده از کیف پول، زیر یک لایه قابل خراش جاسازی شده است.

پاول، هدیه خود را در یک ضیافت ناهار که در حاشیه نشست لایت کوین برگزار شد، دریافت کرد. در این ضیافت چارلی لی (Charlie Lee)، بنیان‌گذار لایت کوین نیز حضور داشت. لی در این ضیافت ضمن اشاره به طرز تفکر مشابه میان خود، بابی لی و پاول افزود:

ما همه آزادی‌خواه هستیم؛ هم آزادی فردی و هم آزادی پول.

پاول یکی از منتقدین سرسخت فدرال رزرو است و به عنوان یکی از طرفداران طلا شناخته می‌شود. ماه جولای (مرداد)، پاول در خصوص بیت کوین گفت که طرفدار ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین است، چرا که از ارزهای رقابتی حمایت می‌کند.

نقطه مقابل پاول، برد شرمن (Brad Sherman)، از اعضای کنگره است. شرمن اواخر ماه اکتبر (آبان) اعلام کرد که ارزهای دیجیتال باید ممنوع شوند. او در صحبت‌هایش می‌گوید:

چه سرمایه‌گذاران پول زیادی در این حوزه از دست بدهند و چه [شاید] ارزهای دیجیتال به هدف خود برسند و جایگاه دلار را تصاحب کنند یا به تنها ارز ذخیره‌ای مجازی دنیا بدل شوند، در هر صورت کارایی لازم را نخواهند داشت.

طبق گزارش‌ها، همه اعضای کنگره مخالف بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیستند. این هفته و همزمان با تولد ۱۱ سالگی بیت کوین، دو نماینده کنگره آمریکا نیز به این رویداد واکنش نشان دادند. به گفته آنها این فناوری فرصت‌های بی‌شماری برای تکنولوژی‌های نو و حفاظت از حریم شخصی ایجاد کرده است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه