اولین فرودگاه پذیرنده ارزهای دیجیتال جهان، در استرالیا

اولین فرودگاه پذیرنده ارزهای دیجیتال جهان، در استرالیا

بر اساس گزارش رسانه های محلی، فرودگاه بریزبن (BNE) به زودی به اولین ترمینال فرودگاهی پذیرنده ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد شد. این فرودگاه در حال کار با شرکت های محلی و بین المللی است تا بزودی فروشگاه‌،‌ کافی‌شاپ و رستوران های این فرودگاه، ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، اتر و دش را بپذیرند.

اولین فرودگاه پذیرنده ارزهای دیجیتال جهان، در استرالیا

حرکت این فرودگاه به سمت ارزهای دیجیتال، یک تیر و دو نشان است. زیرا علاوه بر اعتبار بیشتر این فرودگاه در سطح بین المللی‌، تعداد سرمایه گذاران این حوزه را افزایش خواهد داد. رول هلومونز، مدیر کل برنامه ریزی و توسعه استراتژیک این فرودگاه در این خصوص اظهار داشت:

بسیاری از مردم سراسر جهان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند و بسیاری از این افراد به سفرهای خارجی می‌روند، بنابراین این امر می تواند تجربه ای از (کاربرد) ارزهای دیجیتال را در پایانه های ما ارائه دهد.

این فرودگاه برای پذیرش ارزهای دیجیتال با شرکت TravelbyBit، یک سیستم پرداخت ارزهای دیجیتال، با TravelbyBit همکاری خواهد کرد.

این حرکت گرایش رو به رشد استرالیا را نسبت به استفاده کاربردی از بلاک چین و ارزهای دیجیتال، به رغم دیدگاه های منفی کشورهای دیگر، نشان می دهد.

با موضع سرسختانه چین و تهدیدات کره جنوبی، فضای سیاسی باز استرالیا، می تواند یک تغییر امیدوارکننده باشد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off