تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۲ اردیبهشت) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

اگرچه خریداران موفق به هدایت قیمت بیت کوین بالای مقاومت ۷,۴۵۴.۱۷ دلار نبودند، اما آن را در بالای دو میانگین متحرک حمایت کرده‌اند. همچنین به نظر می‌رسد که این دو میانگین متحرک در آستانه‌ی تقاطعی صعودی هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

اگر قیمت بیت کوین از سطوح فعلی جهش کند و شاهد یک رالی قیمتی تا بالای ۷,۴۵۴.۱۷ دلار باشیم، احتمال مومنتوم در قیمت و رشد سریع آن تا ۸,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت. بعد از ورود قیمت به فاز تحکیم یا اصلاحی جزئی از این سطح، انتظار گسترش صعود تا ۹,۰۰۰ دلار را داریم.

در هر صورت اگر فروشندگان موفق به پایین کشیدن قیمت از میانگین‌های متحرک شوند، ریزش قیمت تا ۶,۴۷۱.۷۱ دلار ادامه خواهد داشت. با حمایت شدن قیمت در این سطح، قیمت بین این سطح و ۷,۴۵۴.۱۷ دلار برای چند روز دیگر محصور خواهد ماند. دیدگاه صعودی با ریزش قیمت به زیر ۶,۴۷۱.۷۱ دلار منتفی خواهد شد. بنابراین معامله‌گران با تنظیم حد ضرر در ۶,۰۰۰ دلار می‌توانند موقعیت‌های خرید خود را محافظت کنند.

 • مقاومت‌ها: ۷,۴۵۴.۱۷ – ۸,۰۰۰- ۹,۰۰۰
 • حمایت‌ها: میانگین‌های متحرک(خطوط آبی و قرمز در تصویر) – ۶,۴۷۱.۷۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ۱۸ آوریل، یک جهش قیمت به بالای ۱۷۶.۱۰۳ دلار را تجربه کرد و در بالای این مقاومت تثبیت شد. اما خریداران هنوز موفق به سوار شدن بر روی این حرکت نبوده‌اند. این موضوع بیان می‌کند که معامله‌گران در سطوح بالاتر در معاملات خود محتاطانه عمل می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

اگر قیمت اتریوم از سطح ۱۷۶.۱۰۳ دلار جهش کند و به بالای ۱۸۹.۴۰۲ دلار حرکت کند، یک افزایش قیمت تا ۲۰۸.۵۰ دلار و در بالای آن تا ۲۵۰ دلار مورد انتظار است. در مقابل اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۱۷۶.۱۰۳ دلار و به سمت پایین هدایت کنند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۶۳.۱۲۷ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. خریداران در چند روز گذشته از این میانگین حمایت کرده‌اند، بنابراین انتظار جهش قیمت را از این سطح خواهیم داشت.

برخلاف تصور، اگر خرس‌ها (فروشندگان) در پایین آوردن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و حمایت افقی در ۱۴۸ دلار، موفق شوند، روند به نفع آن‌ها برمی‌گردد. بنابراین معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را روی ۱۴۵ دلار نتظیم کنند.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۹.۴۰۲ – ۲۰۸.۵۰ – ۲۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۷۶.۱۰۳ – ۱۶۳.۱۲۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در حال حاضر در میانه‌ی محدوده‌ی ۰.۱۷۳۷۲ الی ۰.۲۰۵۷۰ دلاری خود در حال نوسان است. شیب افقی هر دو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در بالای سطح ۵۰، نشان از تعادل بین فروشندگان و خریداران دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

حرکت قیمت به بالای ۰.۲۰۵۷۰ دلار به منزله‌ی برتری خریداران بر فروشندگان خواهد بود و در بالای آن یک افزایش قیمت تا ۰.۲۵ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. این سطح به عنوان مقاومت در قیمت محسوب می‌شود اما اگر شکسته شود، جهش قیمت تا خط روند نزولی بلندمدت (خط زرد رنگ در تصویر) در ۰.۲۸ دلار ادامه خواهد داشت.

در مقابل، با حرکت قیمت به زیر ۰.۱۷۳۷۲ دلار، ریزش آن تا ۰.۱۴۵ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را روی ۰.۱۶۵ دلار تنظیم کنند.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۰۵۷۰ – ۰.۲۵ – ۰.۲۸
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۳۷۲ – ۰.۱۴۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش با مقاومت بالاسری ۲۵۰ دلاری خود درگیر است. شیب افقی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در زیر سطح میانه‌ی خود، نشان از نوسانات محدود بین دو سطح ۲۰۰ و ۲۵۰ دلار را در چند روز آینده دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

صعود قیمت به بالای ناحیه‌ی مقاومتي ۲۵۰ الي ۲۸۰ دلار، تاثير مثبت بسزايي در قيمت خواهد گذاشت و در اين صورت احتمال يك رالي قيمتي تا ۳۵۰ دلار وجود دارد. در مقابل اگر فروشندگان موفق به پايين آوردن قيمت از ۲۰۰ دلار شوند، امكان ريزش قيمت تا ۱۶۶ دلار وجود دارد. بنابراين معامله‌گران مي‌توانند حد ضرر معاملات خريد باقيمانده را در ۱۹۷ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۲۵۰ – ۳۵۰
 • حمایت‌ها: ۲۰۰- ۱۶۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قيمت بيت كوين اس‌وی بين دو حد پايين و بالاي ۱۷۰ و ۲۲۷ دلاري در چند روز گذشته در حال معامله شدن است. جهش قيمت از این ناحيه در ۱۶ آوريل، دو روز بعد در ۲۰۹.۵۸۰ دلار متوقف شد. اين مسئله نشان‌ می‌دهد كه در سطوح بالاتر با كمبود خريدار مواجه هستيم.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وي ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

هم‌نشینی افقی دو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی میانه‌ی خود، نشان از ادامه‌ی حرکات عرضی و محدود قیمت برای چند روز دیگر دارد. اگر فروشندگان موفق به پايين كشيدن قيمت از ۱۷۰ دلار شوند، ادامه‌ی ريزش تا ۱۴۶.۲۰ دلار امكان‌پذير خواهد بود. بنابراين حد ضرر معاملات خريد در ۱۶۵ دلار تنظيم می‌شود.

در مقابل، اگر خريداران موفق به بالا بردن قيمت از ۲۲۷ دلار شوند، مومنتوم قيمت افزايش خواهد يافت و می‌توانيم شاهد يك جهش قیمت تا ۲۶۸.۸۴۲ دلار و در بالای آن تا ۳۱۹.۴۲۴ دلار باشيم.

 • مقاومت‌ها: ۲۲۷ – ۲۶۸.۸۴۲ – ۳۱۹.۴۲۴
 • حمایت‌ها: ۱۷۰ – ۱۴۶.۲۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

خريداران در تلاش برای هدايت قيمت لايت كوين به بالاي ناحيه‌ی مقاومتی ۴۳.۶۷ الی ۴۷.۶۵۵۱ دلار هستند. شیب افقی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در زير سطح ۵۰، نشان از تعادل بین فروشندگان و خریداران دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی لايت كوين ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

با حركت قيمت به زير میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴۲ دلار، ريزش قيمت تا ۳۵.۸۵۸۲ دلار امكان‌پذير خواهد بود. با حمايت شدن قيمت در اين سطح، حركات محدود و كم نوسان آن برای چند روز ديگر ادامه خواهد داشت.

در طرف مقابل، با جهش قيمت از سطوح فعلي و حركت آن به بالاي ناحيه‌ی مقاومتی، شروع روند صعودی جديد امكان‌پذير خواهد بود. در بالاي سطح ۴۷.۶۵۵۱ دلار، امكان شروع يک افزایش قیمت تا ۶۳ دلار وجود دارد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خريد را در ۳۵ دلار نگهداری كنند.

 • مقاومت‌ها: ۴۷.۶۵۵۱ – ۶۳
 • حمایت‌ها: ۴۲ – ۳۵.۸۵۸۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قيمت اياس در چند روز گذشته بين ۲.۳۳۱۴ و ۲.۸۳۱۹ دلار در حال معامله شدن است. ميانگين‌های متحرک در آستانه‌ی تقاطعی صعودی هستند و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) كمی در بالای ناحيه‌ی ميانی خود قرار دارد. اين موضوع بیانگر این است که خريداران در حال قدرت گرفتن هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی اياس ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

صعود قيمت به بالای ۲.۸۳۱۹ دلار به معنای قدرت گرفتن قيمت خواهد بود. در بالای اين سطح، رالی قيمتی تا ۳.۱۸۰۲ دلار ممكن خواهد بود. اگرچه فروشندگان از اين مقاومت دفاع خواهند كرد، انتظار شكسته شدن آن را داريم. اگر مومنتوم قيمت قابل‌‌ توجه باشد، اين حركت صعودی تا ۳.۸۸۱۱ دلار ادامه خواهد داشت.

برخلاف تصور اگر قيمت از سطوح فعلی قيمت يا سطح ۲.۸۳۱۹ دلار به سمت پايين بچرخد و به زير ۲.۳۳۱۴ دلار حركت كند، روند قيمت منفی خواهد شد. بنابراين حد ضرر معاملات خريد در ۲.۲۰ دلار قرار می‌گيرند.

 • مقاومت‌ها: ۲.۸۳۱۹ – ۳.۱۸۰۲ – ۳.۸۸۱۱
 • حمایت‌ها: ۲.۳۳۱۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قيمت بايننس كوين در چند روز گذشته درون الگوی گوِه صعودي در حال معامله شدن است. پايين آمدن قيمت توسط فروشندگان از ضلع پايين الگوی مثلث و حمايت ۱۳.۶۵ دلاری، عاملي منفی برای رشد قيمت خواهد بود. بنابراين معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خريد را در ۱۳ دلار تنظيم كنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بايننس كوين ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

شيب مثبت تدريجي میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) كمي در بالای ناحيه‌ی ميانی خود، نشان از برتری نسبی خريداران دارد. با شكست ضلع بالايی الگو، احتمالاً افزايش مومنتوم در قيمت را شاهد خواهيم بود. با حركت قيمت به بالای سطح ۱۷.۵۰ دلار، رشد قيمت تا ۲۱.۵۰ دلار امكان‌پذير خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۷.۵۰ – ۲۱.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۳.۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قيمت تزوس در ۱۸ آوريل مقاومت ۲.۱۸۵ دلاری خود را شكست و در حال حاضر خريداران در تلاش برای حفظ قيمت در بالای اين سطح هستند. اگر خريداران موفق عمل كنند، رشد قيمت تا ۲.۷۵ دلار امكان‌پذير خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۲۱ آوریل (۲ اردیبهشت)

با اين حال با حركت قيمت به زير ۲.۱۸۵ دلار، ريزش قيمت تا متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲ دلار امكان‌پذير خواهد بود. خريداران از ۷ آوريل اجازه‌ی ریزش قیمت به زیر ۲.۱۸۵ دلار را نداده‌اند، بنابراین انتظار جهش مجدد قیمت از این سطح را داریم.

ميانگين‌های متحرك در آستانه‌ی تقاطعی صعودی هستند و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) كمی در بالای ناحيه‌ی ميانی خود قرار دارد. اين موضوع بیانگر این است که خريداران در حال قدرت گرفتن هستند. با هدایت قیمت به بالای ۲.۳۷۵۶ دلار توسط خریداران، روند صعودی ادامه‌دار خواهد شد.

در طرف مقابل با ريزش قيمت به زیر متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲ دلار، ریزش قیمت تا ۱.۸۲۷۱ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. نزول قیمت به زیر این سطح تاثیر منفی بر قیمت خواهد گذاشت. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در ۱.۷۵ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۲.۳۷۵۶
 • حمایت‌ها: ۲.۱۸۵ – ۲ – ۱.۸۲۷۱
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

11 دیدگاه
DooMeD
DooMeD
4 سال قبل

به زودی کاهش قیمت چشم گیری رو شاهد خواهید بود :)

Hamed
Hamed
4 سال قبل

سلام
وقت بخیر و ممنون از تحلیل های مفیدتون
برخی از تحلیل گرها براین و باور هستند که بیت کوین در هفته های آینده باید نزول قیمت اصلاحی تا محدوه حدالقل 4k رو تجربه کنه، این مطلب چقدر میتونه صحت داشته باشه؟

ناشناس
ناشناس
4 سال قبل
پاسخ  Hamed

خیلی

Babak
Babak
4 سال قبل

سلام دوستان پیشنهاد میکنم یه نیم نگاهی به دی جی بایت داشته باشید بخاطر اینکه هاوینگ bsv وbch انجام شده و ۲چ روز دیگه هکینگ btc انجام میشه همه دارن میرن سمت dgb و بخاطر همین روندش صعودی هست و فرصت حوبی واسه سرمایه گذاری هست? موفق باشید خودتونم تحقیق کنید

فیروز
فیروز
4 سال قبل
پاسخ  Babak

با سلام و عرض ادب
دوستان تقریبا دو ماهی هست که همه تحلیل های تکنیکال بخاطر اتفاقاتی که رخ میده نمیشه روش حساب باز کرد.به نظرم این پیشنهاد هوشمندانه تره که روی DGB بصورت کوتاه مدت حرکتی زد.با تشکر

محمد شكيبا
محمد شكيبا
4 سال قبل

فقط ترون و دنت و تزوس و كاردانو

Babak
Babak
4 سال قبل

دوست عزیز من این پیشنهاد دادم و دلیلشم گفتم الگوریتم sha-۲۵۶ اصلا ربطی به ارزای که شما میگید نداره و مطمئن باش تا کمتر از یک ماه دیگه حداقل ۲۰۰٪ رشد داره همینجوری که میبینی الان ۴۵٪ نسبت هفته قبل رشد کرده

ahmad
ahmad
4 سال قبل

سلام دوستان خسته نباشین.
آیا امکان اینکه ۲ کیف پول coinomi و trust wallet را همزمان روی گوشی نصب کنیم هست؟؟ قاطی نمیکنن؟

ممنونم

Babak
Babak
4 سال قبل
پاسخ  ahmad

سلام مشکلی نیست

F2.0
F2.0
4 سال قبل
پاسخ  ahmad

این چه سوالیه؟ ۵۰ تا کیف داشته باش رو دستگاه!

رضا شوقی
رضا شوقی
4 سال قبل

سلام خسته نباشید میگم به شما و تمام گروه ارز دیجیتال ممنون از تحلیل های خوبتون