atlasarzdigital

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۹ اردیبهشت) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در بازه‌ی زمانی ۲۳ تا ۲۵ آوریل در نزدیکی سطح ۷,۵۰۰ دلار معامله شده است. این نکته‌ی مثبتی است چراکه نشان می‌دهد خریداران به قیمت اجازه‌ی ریزش و تثبیت در زیر ۷,۴۵۴.۱۷ دلار را در این بازه ندادند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

این حرکت باعث جذب خریداران بیشتر و ادامه‌ی صعود در ۲۶ آوریل شده است. به هر حال، در وضعیت فعلی خریداران تلاش می‌کنند که قیمت را به بالای ۸,۰۰۰ دلار برسانند. صعود اخیر قیمت به صورت تدریجی و همراه با دوره‌های متناوب تحکیمی بوده است. قیمت حتی با شکست مقاومت‌ها، افزایش مومنتوم نداشته است. این بیانگر عدم اعتماد کامل خریداران به ادامه‌ی روند صعودی است.

هنگامی که روند در حال تضعیف باشد، قیمت امکان بازگشت و اصلاح را با هر خبری در بازار دارد. اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از سطح ۷,۴۵۴.۱۷ دلار شوند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۷,۱۹۰ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. با حمایت قیمت در این سطح، خریداران تلاش دیگری را برای هدایت آن تا ناحیه‌ی مقاومتی ۸,۰۰۰ الی ۸,۱۷۵.۴۹ دلار آغاز خواهند کرد. در بالای این ناحیه، امکان جهش قیمت تا ۹,۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

در مقابل اگر فروشندگان قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) حرکت دهند، ادامه‌ی ریزش تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۶,۶۷۶ دلار مورد انتظار است. روند قیمت نیز با شکست حمایت ۶,۴۷۱.۷۱ دلار، نزولی خواهد شد. حد ضرر نیمی از معاملات خرید را می‌توان در ۷,۰۰۰ دلار و مابقی را در ۶,۴۵۰ دلار به منظور حفظ سود معاملات تنظیم کرد.

 • مقاومت‌ها: ۸,۰۰۰ – ۸,۱۷۵.۴۹ – ۹,۲۰۰
 • حمایت‌ها: ۷,۴۵۴.۱۷ – ۷,۱۹۰ – ۶,۶۷۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم تا مقاومت روانی ۲۰۰ دلار در ۲۶ آوریل جهش کرده است، اما موفق به شکست این سطح و صعود تا سقف کانال در ۲۰۷ دلار نشده است. در نتیجه متوجه می‌شويم كه فروشندگان از ناحيه‌ی مقاومتی ۲۰۰ الی ۲۰۷ دلار دفاع می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اکنون فروشندگان برای پایین آوردن قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۷۵.۷ دلار و حمایت کف کانال صعودی تلاش خواهند کرد. شیب مثبت دو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود، نشان از برتری خریداران دارد.

با حمایت قیمت در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۷۵.۷ دلار و کف کانال صعودی، حرکت آن درون کانال ادامه خواهد داشت. با شکست سقف کانال مومنتوم در قیمت به وجود خواهد آمد و با حرکت قیمت به زیر کف کانال روند منفی خواهد شد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در ۱۶۰ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۲۰۰ – ۲۰۷
 • حمایت‌ها: ۱۷۵.۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل طی چهار روز گذشته در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۸۹ دلار در حال معامله شدن بوده است. خریداران موفق به بالا بردن قیمت از محدوده‌ی ۰.۱۷۳۷۲ الی ۰.۲۰۵۷۰ دلار نبودند. این موضوع نشان می‌دهد خریداران برای ورود به معاملات خرید به علت عدم قطعیت صعود عجله‌ای ندارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با حرکت قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، ریزش قیمت تا حد پایین محدوده در ۰.۱۷۳۷۲ دلار ممکن خواهد بود. این سطح مهم تلقی می‌شود زیرا با شکسته شدن آن، روند قیمت منفی خواهد شد. بنابراین حد ضرر موقعیت‌های خرید در ۰.۱۷۰ دلار قرار می‌گیرد.

در طرف مقابل جهش قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به معنی جذب دوباره‌ی خریداران خواهد بود. با بالا رفتن قیمت از ۰.۲۰۵۷۰ دلار شروع روند صعودی جدید ممکن خواهد بود. اولین هدف قیمت ۰.۲۵ دلار و در بالای آن ۰.۲۸ دلار در نزدیکی خط روند منفی (خط زردرنگ) خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۰۵۷۰ – ۰.۲۵ – ۰.۲۸
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۳۷۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش طی چند روز گذشته در تلاش برای شکست مقاومت ۲۵۰ دلار بوده است. بنابراین می‌توان گفت که خرس‌ها با قدرت در حال دفاع از این سطح هستند. در وضعیت فعلی قیمت بر روی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۳۴.۶۹ دلار حفظ شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با جهش قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، خریداران برای هدایت قیمت به بالای ۲۵۰ دلار و سپس ۲۸۰.۴۷ دلار تلاش خواهند کرد. از طرفی با نفوذ قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، ریزش قیمت تا ۲۱۵ دلار و در مرحله‌ی بعد تا ۲۰۰ دلار ممکن خواهد بود. شکسته شدن حمایت ۲۰۰ دلار به معنای تکمیل الگوی سر و شانه و ادامه‌ی ريزش خواهد بود. بنابراين حد ضرر موقعيت‌هاي خريد در ۱۹۷ دلار تنظيم مي‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۲۵۰ – ۲۸۰.۴۷
 • حمایت‌ها: ۲۱۵ – ۲۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قيمت بيت كوين اس‌وي طي چهار روز گذشته در محدوده‌ی ۱۸۷.۱۶ الي ۲۰۳.۴۰ دلار در نوسان است. این نوسانات محدود نشان می‌دهد که خریداران و فروشندگان ريسك خود را محدود كرده‌اند، زیرا در مورد جهت‌گیری بعدی قيمت مطمئن نیستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وي ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با شكست حمايت ۱۸۷.۱۶ دلار، قیمت به سطح حمایت بعدی در ۱۷۰ دلار رجوع خواهد کرد. نقض این حمایت کلیدی نیز به معنی چرخش قدرت به نفع فروشندگان خواهد بود. هدف بعدی قیمت در ریزش ۱۴۶.۲۰ دلار خواهد بود . بنابراین معامله‌گران با تنظیم حد ضرر موقعیت‌های خرید در ۱۶۵ دلار می‌توانند از آن‌ها محافظت کنند.

در مقابل با صعود قیمت به بالای ۲۰۳.۴۰ دلار، هدف بعدی قیمت ۲۲۷ دلار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۰۳.۴۰ – ۲۲۷
 • حمایت‌ها: ۱۸۷.۱۶ – ۱۷۰ – ۱۴۶.۲۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

اگرچه خریداران موفق به هدایت قیمت لایت کوین به بالای مقاومت ۴۳.۶۷ دلاری شدند اما صعود قیمت از مقاومت بعدی در ۴۷.۶۵۵۱ دلار محقق نشده است. این مسئله به كمبود وجود خريداران در سطوح بالاتر اشاره دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی لايت کوین ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

قيمت در وضعيت فعلي تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴۲.۶۹ دلار پايين آمده است. با جهش قيمت از اين سطح، صعود آن تا ۴۷.۶۵۵۱ دلار امكان‌پذير خواهد بود. در طرف مقابل حركت قيمت به زير اين باعث ادامه‌ی ريزش تا ۴۰ دلار و در زير آن تا ۳۵.۸۵۸۲ دلار خواهد شد. در حال حاضر حد ضرر موقعيت‌های خريد در ۳۵ دلار تنظيم مي‌شوند. با مشاهده‌ی نشانه‌های تضعيف قيمت، نيمي از حد ضرر معاملات را مي‌توان در ۳۹.۵۰ دلار قرار داد.

 • مقاومت‌ها: ۴۷.۶۵۵۱
 • حمایت‌ها: ۴۲.۶۹ – ۴۰ – ۳۵.۸۵۸۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

خريداران در چند روز گذشته موفق به بالا بردن قيمت اياس از مقاومت ۲.۸۳۱۹ دلاری نبوده‌اند. با چرخش قيمت از اين سطح و حركت آن به زير ۲.۵۸۶ دلار، ریزش قیمت تا ۲.۳۳۱۴ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در مقابل با حمایت قیمت بر روی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲.۶۰ دلار و جهش آن به بالای ۲.۸۳۱۹ دلار، صعود قیمت تا ناحیه‌ی مقاومتی ۳.۱۸۰۲ الی ۳.۳۳۲۴ دلار ممکن است. در بالای این ناحیه هدف بعدی ۳.۸۸۱۱ دلار خواهد بود. روند قیمت با حرکت به زیر حمایت ۲.۳۳۱۴ دلار، منفی خواهد شد. بنابراین معامله‌گران می‌توانند حد ضرر موقعیت‌های خرید را در ۲.۲۰ دلار تنظیم کنند.

 • مقاومت‌ها: ۲.۸۳۱۹ – ۳.۱۸۰۲ – ۳.۳۳۲۴ – ۳.۸۸۱۱
 • حمایت‌ها: ۲.۶۰ – ۲.۳۳۱۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در چند روز گذشته به صورت تدریجی افزایش یافته است. شیب مثبت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود، نشان از برتری خریداران دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

افزایش تدریجی قیمت نشان می‌دهد که خریداران در ورود به معاملات خود محتاط هستند. در وضعیت فعلی فروشندگان در سطح ۱۶.۸۱۸۳ دلار مقاومت محکمی ایجاد کرده‌اند. اگر قیمت از سطوح فعلی به سمت پایین چرخش کند و از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۵.۳۹ دلار جهش داشته باشد، خریداران تلاشی دیگر را برای بالا بردن قیمت آغاز خواهند کرد. با حرکت قیمت به بالای ۱۶.۸۱۸۳ دلار، صعود آن تا ۲۱.۵۰ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

در طرف مقابل با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، احتمال ادامه‌ی آن تا ۱۳.۶۵ دلار وجود دارد. معامله‌گران می‌توانند حد ضرر موقعیت‌های خرید را در ۱۴.۵۰ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۱۶.۸۱۸۳ – ۲۱.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۵.۳۹ – ۱۳.۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قیمت تزوس در ۲۵ آوریل به بالای مقاومت ۲.۷۵۲۹ دلار رفته است اما خریداران موفق به حفظ آن نبوده‌اند. این مسئله بیانگر این است که فروشندگان با قدرت در حال دفاع از این سطح هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیت فعلی فروشندگان در تلاش برای پایین آوردن قیمت تزوس تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲.۳۰ دلار هستند. این سطح در گذشته نقش حمایت قوی برای قیمت ایفا کرده است. با جهش قیمت از این میانگین خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای ۲.۸۹۶۹ دلار تلاش خواهند کرد. در بالای این سطح، هدف بعدی در ۳.۲۷۱۲ دلار قرار دارد.

دیدگاه صعودی با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) منتفی خواهد شد. این حرکت می‌تواند قیمت را تا سطح حمایت بعدی در ۲.۰۶۱۸ دلار به پایین بکشد.

 • مقاومت‌ها: ۲.۸۹۶۹ – ۳.۲۷۱۲
 • حمایت‌ها: ۲.۳۰ – ۲.۰۶۱۸
اشتراک
اطلاع از
guest
23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
منصور
منصور
5 ماه پیش

سلام جناب غلامی
من تازه وارد هستم و میخوام برای بلند مدت یک یا دو بیت کوین بخرم و نظرت رو میخواستم
اول اینکه توی این قیمت بخرم یا صبر کنم و دوم اینکه حقیقتش تا الان که معطل شدم بخاطر عدم اطمینان و پیدا نکردن صرافی دیجیتال و والت معتبر بوده
که در این مورد هم مطلب زیاد خوندم و بجای اینکه کارساز باشه بیشتر شک و شبهه برام ایجاد شد پس لطفا چند والت خوب هم معرفی کنی عالی میشه البته دوستانه و مطمینا مسؤلیتش با خودم هست و حتما تحقیق میکنم
یکی از دوستان BINANCE رو پیشنهاد کرد
من ترکیه هستم و به لیر میخوام خرید کنم
واقعا نیاز به راهنماییت دارم

BTC
BTC
5 ماه پیش
پاسخ  منصور

بنظر من بخر تا هاوینگ اتفاق نیفتاده

یاسر
یاسر
5 ماه پیش

عالی بود درود بر شما🌷

علی
علی
5 ماه پیش

سلام
ممنون از
تحلیل های خوبتون، زنده باشید و سلامت

حامد
حامد
5 ماه پیش

سلام اقاي غلامي عزيز
BTC/USDT 5x
ETH/USDT 5x
BCH/USDT 4x
منظورم از اين ضربدر چهار يا ضربدر پنج كنار نمادها در صرافيهاي ارز ديجيتال هست

حامد
حامد
5 ماه پیش

خيلي ممنون آقاي غلامي عزيز🙏🙏

رضا
رضا
5 ماه پیش

آقا یکی بگه چرا لایتکوین LTC و XRP هر 2 دارن در جا میزنن؟ اصلا قیمتشون رشد خوبی نداشته طی این چند هفته. بدشانسی من اینه که تخم مرغهام رو در سبد این 2 گذاشتم.

قاسم خلیلی
قاسم خلیلی
5 ماه پیش
پاسخ  رضا

مصاحبه ی چارلی لی سازنده ی لایت کوین رو برو ببین.
خلاصه ش میگه که لایت رو جوری داره مدیریت میکنه که تو بلند مدت کم نیاره. نوسانات بازار زیاد براش مهم نبود.

حسین
حسین
5 ماه پیش

سلام
اگه میشه در مورد pi توضیح بدین

ارش
ارش
5 ماه پیش

سلام ممنون از تحلیل ها
لطفا بگین نظرتون راجع به هاوینگ چی هست من ماینر هستم و ۹۵ دستگاه دارم بنظرتون قیمت زیاد میشه یا مجبور میشیم خاموش کنیم؟

مسعود
مسعود
5 ماه پیش
پاسخ  ارش

خاموش کنی که چی بشع!خب ماینتو انجام بده و هرچی بیت جمع کردی هولد کن واسه چند سال دیگه چند برابر قیمت الان بفروش

وحید مهدوی
وحید مهدوی
5 ماه پیش

سلام وقت بخیر ببخشید
من برنامه pi دارم و حدودا ۸۰۰ pi جمع کردم خواستم ببینم اخر عاقبتش چی میشه ادامه بدیم یا برنامه رو حذف کنم؟؟؟؟؟

Babak
Babak
5 ماه پیش

سلام بنظر من حذف کن ارزی که ارزش نداره وقت تلف کردن هست گول افرادم نخور که میگن بیت کوین هم اولش همینجوری بوده بیت اولین ارز دیجیتال بوده و کسی از ارز دیجیتال سر در نمیاورد بعدم بیت کویین رو حساب و کتاب هست قیمتش بعد یسال بفرض که قیمت گذاری بشه میشه 0.00001 دلار

الیاس یاری
الیاس یاری
5 ماه پیش

مرسی از مطلبتون ، من چشم اب نمیخوره بیت کوین برگرده ، کسایی سود کردن موقع خرید که فروشندگان تویه شوک بیماری کرونا بودن و بیت رسید به زیر 4 هزار تا ، مجدد میگم با شرایط قبل هاوینگ و این تحلیل ها ، چشمون آب نمیخوره برگرده حتی به 5 هزار تا ، مگر معجزه ی رخ بدهد :/

حامد دلیجه
حامد دلیجه
5 ماه پیش

ممنون امیرمحمدجان که ارتباط با مشتری خوبی با بازدیدکنندگان وبسایت دارید.

حامد
حامد
5 ماه پیش

سلام
اقا يه سوال منظور از اون ضربدر پنج كنار نماد بيت كوين به تتر چيه

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۸ آوریل (۹ اردیبهشت) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
 • گزارش خطا
 • انتقادات و پیشنهادات
 • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
23
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x