تحلیل‌گر وال‌استریت: آلت‌ کوین‌ها را بفروشید و بیت‌ کوین بخرید

تحلیل‌گر وال‌استریت: آلت‌ کوین‌ها را بفروشید و بیت‌ کوین بخرید

اسپنسر بوگارت سرمایه‌گذار ریسک‌پذیرِ بلاک‌چین در وال‌استریت به CNBC در ۲۶ مِی گفت با توجه به ضرر‌های زیاد هنوز تقاضای خرید بالایی برای بیت‌کوین وجود دارد؛ او همچنین اضافه کرد که تا آخر سال «حداقل» قیمت به ۱۰ هزار دلار می‌رسد.

بوگارت یکی از سهامداران شرکت VC و Blockchain Capital است و بر طبق گزارش‌‌ها اولین محقق حوزه‌ی بلاک‌چین و بیت‌کوین در بازار وال استریت بوده است.

بیت‌کوین سه هفته را منفی تجربه کرده است که بر طبق گفته بوگارت این «طولانی‌ترین رکورد حرکت نزولی از سپتامبر ۲۰۱۷ تا به الان است»؛ با این وجود بوگارت انتظار خیزش صعودی بازار در بلند مدت را دارد و در این باره به CNBC گفت:

تئوری طولانی مدت بسیار بی‌عیب است…نهادینه سازی بیت‌کوین یقیناً اتفاق می‌افتد…هر بانکی قصد دارد در این موضوع کار خاصی را در زمان معین انجام دهد. آن‌ها یا بیت‌کوین را به مشتریانشان پیشنهاد می‌دهند و روی پلتفرم نگهداری کار می‌کنند یا میز مبادلات را می‌گشایند.

بوگارت همچنین به این اشاره کرد که خیلی از آلت‌کوین‌ها احتمالاً «بیش از حد ارزش دارند» و «جهت مخالف مشخصی» دارند؛  بوگارت تایید کرد که این ارز‌ها ریسک ارزش نسبی داشتن را دارند. او مثال رشد عظیم ICO ها در سال اوایل سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸  را زد، و این موضوع را با حباب دات‌کام  که قبل از سال ۲۰۰۰ سهام کشورهای صنعتی دنیا درگیرش بودن مقایسه نمود؛ و هشدار داد که خیلی از توکن‌ها «بسیار امیدوارکننده‌اند ولی حرکت بسیار کمی» دارند.

وی گفت تمام ‌آلت‌کوین‌هایش مثل کاردانو، ترون، آیوتا و نئو را «بی‌طرفانی» می‌فروشد ولی از اتریوم، ریپل، بیت‌کوین‌ کش، و ایاس نگهداری می‌کند.

او درباره‌ی اتریوم گفت:

خرید اتریوم برای بلند مدت بسیار سودمند است

 

تحلیل‌گر وال‌استریت: آلت‌ کوین‌ها را بفروشید و بیت‌ کوین بخرید

وی همچنین اشاره کرد این اولین بار است که با وجود روند شدیدِ نزولیِ بازار کسی پیشنهادِ «پایان بیت‌کوین» را نمی‌دهد. او پیشنهاد کرد که واقعیت نهادینه‌سازی بازار ارز‌های‌دیجیتال «داستانی» طولانی مدت است و برای آینده بیتکوین «به طور کلی» مثبت است.

وی هنچنین اشاره داشت که آشفتگی در بخش مالی سنتی، مانند بحران پول‌های فیات ملی [مثال تحریم‌های ایران و روسیه]، موارد تقویت استفاده از بیت‌کوین است.

 

آیا قیمت بیت‌کوین کاهش می‌بابد؟ حتماً، ولی آیا فکر نمی‌کنید سال دیگر همین موقع قیمت از الان بالاتر باشد؟ یقیناً بالاتر است…حاضرم شرط ببندم تا آخر سال ۲۰۱۸ قیمت بیت‌کوین حداقل ۱۰ هزار دلار است.

 

روند نزولی در بازار ازر‌های دیجیتال به نظر می‌رسد که همچنان ادامه خواهد داشت؛ در زمان نگارش خبر با توجه به قیمت لحظه‌ای سایت ارز‌های دیجیتال قیمت بیت‌کوین زیر ۷۳۰۰ دلار است و نسبت به روز قبل خود ۲.۵ درصد ضرر داشته است.

این روند نزولی علی‌ رغم افزایش روند تسهیل سرمایه‌گذاری در بازار ارز‌های دیجیتال به ویژه توسعه‌ی سرویس نگهداری برای صاحبان نهاد مالی است.

حضور سراسری «سرمایه گذاری موسسات منجر به یک روایت بزرگ در بازار می‌شود»، در اعتراض به این موضوع جوزف یانگ یکی از بسکتبالیست‌های آمریکایی در صفحه‌ی توئینر خود نوشت:

دو کلمه را من هرکز دوست ندارم بشنوم:

سرمایه گذاریِ موسسات

 

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
رضا سربلند
رضا سربلند
5 سال قبل

بوگارت تایید کرد که این ارز‌ها ریسک ارزش نسبی داشتن را دارند. او مثال رشد عظیم ICO ها در سال اوایل سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ را زد، و این موضوع را با حباب دات‌کام که قبل از سال ۲۰۰۰ سهام کشورهای صنعتی دنیا درگیرش بودن مقایسه نمود؛ و هشدار داد که خیلی از توکن‌ها «بسیار امیدوارکننده‌اند ولی حرکت بسیار کمی» دارند. ریپل که از بقیه آلت کوین ها بیشترین رشد داشته از یک سنت در ماه مارس 2017 رسید به 4 دلار فازش چیه

عسل
عسل
5 سال قبل

مطالب متن با تیتری که زدید متناسب نیستند. تو متن گفته که کاردانو و ترون و نئو رو میفروشه و اتریوم و ریپل و بیت کش میخره. نگفته همه آلتکوینها در قبال بیت کوین!

میلاد غفاری
میلاد غفاری
5 سال قبل
پاسخ  عسل

ممنون از نظرتون
این عنوان از کوین‌تلگراف برداشته شده در کل ایشون اعتقاد دارن که بیشتره آلت‌کوین ها محکوم به شکست هستن ولی بیت‌کوین کمترین ریسک رو داره ....اینکه بین ریپل و اتریوم و بیت‌کوین کدام یک از همه بیشتر سود می‌ده بحث کاملاً جداست و بیشتر مربوط به ترید میشه