ریپل وارد بازار چین خواهد شد !

ریپل وارد بازار چین خواهد شد !

‌یکی از مدیران اجرایی ریپل در گفتگو با سی‌ان‌بی‌سی در ۱۵ آگوست اذعان کرد که ریپل در نظر دارد وارد بازار چین شده و با فناوری دفتر کل توزیع شده این شرکت، عملیات پرداخت برون مرزی را در این کشور تسهیل ببخشد.

جرمی لایت، معاون اول حساب‌های استراتژیک ریپل در اتحادیه اروپا؛ در گفتگویی تلفنی عنوان کرد که ریپل درصدد ورود به بازار چین برای سرعت بخشیدن در عملیات پرداخت بین‌المللی است. لایت در این گفتگو گفت:

چین قطعا یک کشور و منطقه مورد توجه است.

ریپل وارد بازار چین خواهد شد !

جرمی لایت (Jeremy Light)

بلاک چین یک فناوری است که ارزهای دیجیتال بر آن پایه ریزی شده‌اند؛ این در حالی است که بلاک چین ریپل جهت تسریع در پردازش عملیات پرداخت طراحی شده و تا اینجای کار قادر به جذب بیش از ۱۰۰ موسسه مالی بوده است.

با وجود اینکه ریپل مؤسسات خدمات مالی بزرگی نظیر یونی‌کردیت، سانتاندر، یو‌بی‌اس و بسیاری دیگر را به همراه دارد، احتمالا در ورود به بازار چین با رقابت‌های شدیدی با شرکت‌های فین‌تک چینی ارائه‌دهنده سرویس‌های پرداخت مواجه خواهد شد.

در ماه فوریه ریپل با همکاری لیان‌لیان که یک سرویس‌دهنده عملیات پرداخت در چین بود، قصد ورود به بازار این کشور را داشت تا تراکنش‌های سریع‌تر و با کارمزد کم‌تر را برای مشتریانش در آمریکا، اروپا و چین فراهم کند.

اخیراً شرکت چینی تنسنت که از غول‌های تکنولوژی چین محسوب می‌شود، بلاک چین آزمایشی خود را برای صورت‌حساب‌ها پیاده‌سازی کرد تا اولین شرکت چینی باشد که فاکتورهای دیجیتالی در بلاک چین دارد.

ریپل وارد بازار چین خواهد شد !

تنها نسخه آزمایشی این بلاک چین کافی بود تا تاییدیه رسمی اداره امور مالیاتی چین را دریافت کند. این بلاک چین برای استفاده جامع توسط مشتریان، بازرگانان و مسئولان مالیات طراحی شده است.

شرکت چینی انت فایننشال که سازنده پلتفرم پرداخت آنلاین علی‌پی می‌باشد، با سرمایه‌گذاران خود به یک توافق قطعی برای تامین ۱۴ میلیارد دلار در دور سوم سرمایه‌گذاری جمعی در ماه ژوئن رسید. شرکت در نظر دارد که این سرمایه را در بلاک چین علی‌پِی و دیگر فناوری‌های مبتکرانه جهت سهولت در امور مالی مشتریانی که از بانک‌ها استفاده می‌کنند و مشتریانی که از بانک‌ها استفاده نمی‌کنند، به کار گیرد.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
علی
علی
5 سال قبل

سلام ببخشید بانک ها چه جوری تبادلاتشون رو با ریپل انجام میدهند با توجه به نوسان قیمت ریپل ممکنه که بانک ضرر کنه که؟

پویا خوشخو
پویا خوشخو
5 سال قبل

سلام ممنون از بابت اطلاعات مفید و اخبار روز یه سوال داشتم اول اینکه سایتی هست که بشه ازش ریپل در آورد و اینکه به نظر شما سرماه گذاری روی ریپل جواب میده که بخوایم به سود برسیم

سعید کریمی
سعید کریمی
5 سال قبل

ریپل قابل استخراج نیست و سایتهایی که قول پرداخت به خاطر دیدن تبلیغاتشونو میدنم دروغن/تنها راه خرید این ارز دیجیتالی هست//سرمایه گذاری بلند مدت بنظر عالی میاد

MAJID
MAJID
4 سال قبل

سلام دورود به شما آیا به نظر شماماینر میشه ریپل ممنونم

امیر
امیر
5 سال قبل

به نظرم رمزارز Ignition بهتره.