atlasarzdigital

رتبه اول ایاس در جدیدترین رده‌بندی ارزهای دیجیتال دولت چین/ صعود سه پله‌ای بیت کوین

رتبه اول ایاس در جدیدترین رده‌بندی ارزهای دیجیتال دولت چین/ صعود سه پله‌ای بیت کوین

چین آخرین رده بندی تحت نظارت دولت برای ارزهای دیجیتال بزرگ را اعلام کرده که در آن بیت کوین در رتبه پانزدهم و ایاس در رتبه اول قرار دارد. بروزرسانی جدید این رده بندی در تاریخ 24 ژانویه ( 11 بهمن) و با انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام شده است.

رتبه بندی ارزهای دیجیتال توسط مرکز اطلاعات و توسعه صنعتی چین (CCID) اولین بار سال گذشته در ماه می اعلام شد. در ویرایش نهم این شاخص، بلاک چین ایاس از ژوئن 2018 تاکنون همچنان در رده اول قرار دارد.

در نهمین به‌روزرسانی شاخص «ارزش‌گذاری فناوری زنجیره عمومی جهانی» که از طرف مرکز CCID منتشر شد، ایاس باری دیگر در رتبه اول قرار گرفته است. در ویرایش قبلی این شاخص که در دسامبر سال 2018 ارائه شده بود، ایاس در همین جایگاه قرار داشت.

رتبه اول ایاس در جدیدترین رده‌بندی ارزهای دیجیتال دولت چین/ صعود سه پله‌ای بیت کوین

بر اساس یک گزارش قبلی که کوین تلگراف در نوامبر 2018 منتشر کرد، با افشای شواهد جدیدی علیه مدل حاکمیتی ایاس و وجود ادعاهایی مبنی بر برگشت پذیری تراکنش‌های تایید شده، مناقشات زیادی درباره این ارز دیجیتال پدید آمد.

در این به‌روزرسانی جدید، دومین رتبه متعلق به اتریوم است که در رتبه بندی دسامبر گذشته هم در این جایگاه قرار داشت. این درحالی است که اخیرا هاردفورک اتریوم تا پایان فوریه سال 2019 به تعویق افتاده. از سوی دیگر، بیت کوین هم اکنون از رتبه هجدهم در دسامبر 2018، به رتبه پانزدهم دست یافته است.

بنابر یک اعلام قبلی در کوین تلگراف، هفته گذشته یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ در چین با همکاری ریپل -که در جایگاه بیستم این رده بندی قرار دارد- یک برنامه بورسیه تحقیقاتی بلاک چین را آغاز کرده است.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه رتبه اول ایاس در جدیدترین رده‌بندی ارزهای دیجیتال دولت چین/ صعود سه پله‌ای بیت کوین ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x